Νέα

Μπαμπάδες & Κόρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FidoDiLdo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 453
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως νιώθετε για τη σεξουαλική ζωή της κόρης σας;

  • Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι γιατί με στεναχωρεί/εκνευρίζει!

    Ψήφοι: 2 28,6%
  • Εμένα η κόρη μου δεν κάνει τέτοια, την έχω μεγαλώσει με αρχές!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Της ασκώ αυστηρό έλεγχο και δε μπορεί να κάνει τπτ!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν έχω κανένα πρόβλημα-δεν αναμειγνύομαι. Έχει δικαίωμα να απολαύσει

    Ψήφοι: 3 42,9%
  • Ειμαι οκ και της δίνω και συμβουλές για προφύλαξη και γενικά τι να προ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στα @@ μου ο,τι και να κάνει, εμένα παιδί μου ειναι ΜΟΝΟ ο γιός μου!

    Ψήφοι: 2 28,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    7

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αμα δεν την σφαξεις στην γεννα ελεος ρε χρηστο χαλαρωσε... δεν ΣΟΥ πηδαν κορη.... ειναι μια γυναικα οπως ολες οι αλλες τι θα κανει δλδ;;; θα γινει καλογρια;;; δικη της ειναι η ζωη οτι γουσταρει θα κανει.... κι αμα τρωει πολυ καταπιεσει μικρη στα 18 θα σου ριξει και ενα χ και δεν θα την ξαναδεις ποτε... ετσι παει
Καλα αμα αντιληφθω καμια μαλακια η κανα περιεργο παιχνιδι θα εχει φυγει απο το σπιτι οπως ειναι δεν πα να ειναι 15,17 τελειωσε.


 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Καλα αμα αντιληφθω καμια μαλακια η κανα περιεργο παιχνιδι θα εχει φυγει απο το σπιτι οπως ειναι δεν πα να ειναι 15,17 τελειωσε.

ωραιος εισαι τι να σου πω..... τοσο πολυ την αγαπας δλδ για να την διωξεις απο το σπιτι γτ απλως κανει την φυσιολογικη ζωη της.... εσυ τα ρωσακια που γαμας, τον πατερα τους τον ρωτησες τι νομιζουν για σενα;;;;
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
κατσε ρε πουτανα ειναι οταν εχει ενα αγορι οπως ολες οι κοπελες;;;
Η πουτανα του ειναι και τσαμπα μαλιστα!!!!!!!!!!!
Και θα λενε ο μαλακας ο πατερας νομιζει οτι η κορουλα του ειναι βολτα και αυτη πηδιεται.
 

Επισκέπτης
Χρησταρα δεν πρεπει να την κανουμε μια κοπελα με αρχες και με τα ολα της γενικα οπως οι Ρωσιδες?Αμα την κλεισουμε μεσα πως θα γινει σαν τις γλυκες Ρωσιδουλες που τα δινουν ολα στον αντρα?

Τουλαχιστον κανενα ποδογλειψιμο δεν θα την αφηνεις να δεχεται?
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
ωραιος εισαι τι να σου πω..... τοσο πολυ την αγαπας δλδ για να την διωξεις απο το σπιτι γτ απλως κανει την φυσιολογικη ζωη της.... εσυ τα ρωσακια που γαμας, τον πατερα τους τον ρωτησες τι νομιζουν για σενα;;;;
Οταν θα παει 25 δεν θα με ενδιαφερει τι κανει!!!
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Η πουτανα του ειναι και τσαμπα μαλιστα!!!!!!!!!!!
Και θα λενε ο μαλακας ο πατερας νομιζει οτι η κορουλα του ειναι βολτα και αυτη πηδιεται.


α τελεια ρε συ βγαλε την και στο κλαρι τοτε να σου φερνει και κανα χρημα..... εγω ενα σου λεω οτι δεν θες να σου κανουν μην το κανεις....  οποτε παψε να γαμας τις αδερφες και τις κορες αλλων αντρων.... για να μην εχουμε δυο μετρα και δυο σταθμα! καταλαβες τωρα πως γινονται οι ελλεηνιδες;;;;;;
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
καλα χρηστο απλα δεν υπαρχεις...

τι ειναι αυτα που γραφεις? :2funny:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
α τελεια ρε συ βγαλε την και στο κλαρι τοτε να σου φερνει και κανα χρημα..... εγω ενα σου λεω οτι δεν θες να σου κανουν μην το κανεις....  οποτε παψε να γαμας τις αδερφες και τις κορες αλλων αντρων.... για να μην εχουμε δυο μετρα και δυο σταθμα! καταλαβες τωρα πως γινονται οι ελλεηνιδες;;;;;;
Δεν ειναι θεμα Ελλεινιδας.
Απλα ευχομαι να μην κανω κορη γιατι θα μου κατεστρεφε τη ζωη.
Και τωρα θα μου πεις εχω αδερφη,εχει πατερα ομως να ασχοληθει αυτος.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Δεν ειναι θεμα Ελλεινιδας.
Απλα ευχομαι να μην κανω κορη γιατι θα μου κατεστρεφε τη ζωη.
Και τωρα θα μου πεις εχω αδερφη,εχει πατερα ομως να ασχοληθει αυτος.


εχει δικιο η μπαιτ εχεις χοντρο προβλημα πανω στο θεμα αυτο απλα δεν υπαρχεις
 

Επισκέπτης
Εγω Χρησταρα λεω αμα παει κανεις να της την πεσει να τον υποβαλεις σε τιμωρια ποδοπατηματος και φτυσιματος απο την ιδια!Ετσι για να μαθει να της κολαει και να θελει να την γαμησει... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Εγω Χρησταρα λεω αμα παει κανεις να της την πεσει να τον υποβαλεις σε τιμωρια ποδοπατηματος και φτυσιματος απο την ιδια!Ετσι για να μαθει να της κολαει και να θελει να την γαμησει... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

δωσε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

pepe_le_pew

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1.709
Like
0
Πόντοι
16
  45 κατασκευαστες σπέρματος απαντησαμε το blank νο 5!!

Τι υποτιθεται οτι έλεγε αυτο ή λειτουργει ως δεν ξερω/δεν απαντω/ αν μου πουν κορη θα σηκωθω να φυγω απο το μαιευτηριο/γυναικολόγο!!!!!!!!
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ετσι ειναι οποιος εχει διαφορετικες αποψεις δεν υπαρχει,ετσι νομιζετε ομως.
Και στην τελικη ολοι εσεις πριν να φυγει η 15χρονη κορουλα απο το σπιτι να τις βαζετε στην τσαντουλα κανα κουτι προφυλακτικα και καμια αλοιφη,ε τι να μην μπορει να τη γαμησει το παλικαρι!!!
 

Επισκέπτης
Ετσι ειναι οποιος εχει διαφορετικες αποψεις δεν υπαρχει,ετσι νομιζετε ομως.
Και στην τελικη ολοι εσεις πριν να φυγει η 15χρονη κορουλα απο το σπιτι να τις βαζετε στην τσαντουλα κανα κουτι προφυλακτικα και καμια αλοιφη,ε τι να μην μπορει να τη γαμησει το παλικαρι!!!

Ενταξει ρε χρησταρα.Απο τα 15 δεν λεει να αρχισει να γαμιεται...Αλλα κακο ειναι να της κανουν κανενα ποδογλειψιμο που και που?
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Ετσι ειναι οποιος εχει διαφορετικες αποψεις δεν υπαρχει,ετσι νομιζετε ομως.
Και στην τελικη ολοι εσεις πριν να φυγει η 15χρονη κορουλα απο το σπιτι να τις βαζετε στην τσαντουλα κανα κουτι προφυλακτικα και καμια αλοιφη,ε τι να μην μπορει να τη γαμησει το παλικαρι!!!

δεν ειναι οτι εχεις διαφορεριτικη αποψη, το θεμα ειναι οτι αλλα θες για την αδερφη σου/κορη σου κι αλλα κανεις εσυ στις γκομενες εχεις δυο μετρα και δυο σταθμα
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
μιλησε κανενας για 15χρονα?

αμα περασει τα 18 η κορη σου χρηστο, δεν μπορεις να κανεις τπτ, κ με τετοιες αποψεις τα χειροτερα θα καταφερεις (στην υποθετικη κατασταση που αποκτησεις κορη κ εχεις τα ιδια μυαλα κ τοτε)
 

johniexxx

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
138
Κριτικές
1
Like
138
Πόντοι
1
το να κάνετε κάνα κοριτσάκι, και γύρω στα 16-17-18 να είναι τρελό πιπίνι και να κυκλοφορεί μέσα στο σπίτι με τίποτα καυτά σορτσάκια και στρινγκάκια και να το βλέπετε και να τρελαίνεστε το έχετε σκεφτεί ποτέ?
εγώ αυτό σκέφτομαι τελευταία και τρελαίνομαι!! είναι να τον κόβεις τότε και να τον βάζεις στο συρτάρι τότε ή όχι?? αν μου φέρει κάνα κορίτσι θα της ζητήσω και κάρτα αλλαγής... αλλιώς με βλέπω να κλείνω 24ωρα στη δουλειά εκείνη την εποχή...
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
μιλησε κανενας για 15χρονα?

αμα περασει τα 18 η κορη σου χρηστο, δεν μπορεις να κανεις τπτ, κ με τετοιες αποψεις τα χειροτερα θα καταφερεις (στην υποθετικη κατασταση που αποκτησεις κορη κ εχεις τα ιδια μυαλα κ τοτε)
Ωραια τοτε να φυγει και να μην ξαναπατησει.
Τα ιδια μυαλα θα εχω βεβαια,τι ειμαι κλασσικος Ελληνακος να αλλαζω αποψεις καθε εβδομαδα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom