Νέα

Μπάγερν Μονάχου - Φαβορί για τελικό Αθήνας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trixotos kavliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 148
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Πάντως μια και η κουβέντα είναι για champions league...ποιο είναι το καλύτερο γκολ που έχετε δει στον θεσμό αυτό??
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Ότι θα άκουγα πως παίρνω πολύ σοβαρά το ποδόσφαιρο και δεν καταλαβαίνω από χαβαλέ ομολογώ πως δεν το περίμενα. Θα 'χω να το λέω στους φίλους μου που με ''κατηγορούν'' για το αντίθετο.

Ειδικά από σένα που έκανες ''επίθεση'' εναντίον μου επειδή δε σου άρεσε η άποψη μου και το χιούμορ μου (το οποίο με κατηγορείς τώρα ότι δεν έχω).

Και κάτι τελευταίο:φανατικός δεν σημαίνει απαραίτητα χουλιγκάνος. Και ο πατέρας μου είναι φόλα Ολυμπιακός (χειρότερος κι από τον Τσουκαλά), αλλά δεν έχει πειράξει μυρμήγκι στη ζωή του.

Υ.Γ. Όσοι ονειρεύονται αγγλικό τελικό ας λάβουν υπόψη τους και όλα τα παρεπόμενα του. Δηλαδή τα χιλιάδες ''καλόπαιδα'' που θα κουβαληθούν στην Αθήνα τύφλα στο μεθύσι και θα κρατήσουν απασχολημένη της ΕΛΑΣ για 3-4 μέρες.    

Δεν καταλαβαίνεις τίποτα απ' όσα λέω. Επίσης δεν μπορείς να λειτουργήσεις μέσα στο πλαίσιο μιας λογικής αντιπαράθεσης απόψεων, αφού συνεχώς αλλάζεις επιχείρημα. Μέχρι εδώ φτάνει η δυνατότητα σου αντίληψης προφανώς.

I rest my case! Ή αλλιώς: ʼντε γεια!
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Ότι θα άκουγα πως παίρνω πολύ σοβαρά το ποδόσφαιρο και δεν καταλαβαίνω από χαβαλέ ομολογώ πως δεν το περίμενα. Θα 'χω να το λέω στους φίλους μου που με ''κατηγορούν'' για το αντίθετο.

Ειδικά από σένα που έκανες ''επίθεση'' εναντίον μου επειδή δε σου άρεσε η άποψη μου και το χιούμορ μου (το οποίο με κατηγορείς τώρα ότι δεν έχω).

Και κάτι τελευταίο:φανατικός δεν σημαίνει απαραίτητα χουλιγκάνος. Και ο πατέρας μου είναι φόλα Ολυμπιακός (χειρότερος κι από τον Τσουκαλά), αλλά δεν έχει πειράξει μυρμήγκι στη ζωή του.

Υ.Γ. Όσοι ονειρεύονται αγγλικό τελικό ας λάβουν υπόψη τους και όλα τα παρεπόμενα του. Δηλαδή τα χιλιάδες ''καλόπαιδα'' που θα κουβαληθούν στην Αθήνα τύφλα στο μεθύσι και θα κρατήσουν απασχολημένη της ΕΛΑΣ για 3-4 μέρες.    
Βιάστηκες, κατέληξες σε λάθος συμπεράσματα και σαν αποτέλεσμα χρησιμοποίησες και λάθος ύφος. Είναι σα να παίζεται το Much Ado About Nothing και ένας νέος ηθοποιός, που το έχει παράπονο που δεν τον πήραν στην παράσταση, ανεβαίνει ξαφνικά στη σκηνή και αρχίζει τον περίφημο μονόλογο του Hamlet, "to be or not to be...". Τουλάχιστον να είχες την ευρηματικότητα του Claudio. Στο λέει και ένας τρίτος, μήπως και το καταλάβεις.
 

Επισκέπτης
φιλε px75.....μη τους ξεσυνεριζεσαι ρε αδερφε.....μπλουβερτιγκο κ στουντιαν....
τωρα καθονται στον ιντερνετικο χωρο του καπη της περιοχης τους....κ παιζουν με τις λεξεις...
ειναι αδιστακτοι αυτοι οι τυποι......ξερω εγω που σου λεω....
δν εχουν το θεο τους οι ατιμοι.....

ποιο πιθανο το εχω ο ολυμπιακος να παιξει τελικο τσαμπιονς λιγκ....παρα να συννενοηθεις μαζι τους....καταλαβαινεις για τι πιθανοτητες μιλαμε φανταζομαι...

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
O mclein ειρηνοποιός! Βρε γυρίσματα που έχει ο τροχός! Μόνο ο έρωτας και ο θάνατος αλλάζουν έτσι τους ανθρώπους. (Χρόνια καλά mclein)
 

Επισκέπτης
O mclein ειρηνοποιός! Βρε γυρίσματα που έχει ο τροχός! Μόνο ο έρωτας και ο θάνατος αλλάζουν έτσι τους ανθρώπους. (Χρόνια καλά mclein)
μ'ειχατε παρεξηγησει μερικοι....:):):):):):)....

λες να πεθανα ???? γιατι απο ερωτα...πιασαμε πατω....κ δν παει παρακατω....
 

Επισκέπτης
Πωπω ξεφτίλα το παλληκάρι ο αμυντικός!!!!!!

Πωπω....παιχταρας το δεξι/αριστερο (αναλογα την περισταση) χαφ της Ρομα....:):):):):):):)

Παντα με τους δυνατους....παντα με τους νικητες..ποιος ασχολειται με τους ηττημενους.....:):):):):):):):):)
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516

ΚΟΡΥΦΑΙΟ ...αλλά για μένα το καλύτερο ήταν το 99' το γκολ του Μ.Μπρεσσάν στο Φιορεντίνα-Μπαρτσελόνα..αν δε το θυμάστε δείτε εδώ


Μετά θα έλεγα φυσικά το γκολ του μεγάλου ΖΙΖΟΥ το 2001 στον τελικό Ρεάλ-Μπάγερ Λεβερκούζεν

 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Sorry px75 τώρα είδα οτι το έβαλες το γκολ Μπρεσσάν...

Πάντως επίσημα είχε ψηφιστεί καλύτερο γκολ ένα του Σάντρο Ματσόλα(παλιός ποδοσφαιριστής της Ιντερ) και μετά αυτό του Ζιζού που παρέθεσα...
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Πωπω....παιχταρας το δεξι/αριστερο (αναλογα την περισταση) χαφ της Ρομα....:):):):):):):)

Παντα με τους δυνατους....παντα με τους νικητες..ποιος ασχολειται με τους ηττημενους.....:):):):):):):):):)

Που ήταν ο δεξί/αριστερό παιχταράς χθες που ρουφάγανε τα 7 όμως;

Γι' αυτό το ποδόσφαιρο είναι στιγμές. Κι ο νικητής είναι για μισή ώρα. Μετά μπορεί να έρθει η λύπη. Τίποτα δεν κρατάει αιώνια. Όπως και στη ζωή άλλωστε!

Είμαι σίγουρος λοιπόν ότι ο παιχταράς (αν είναι όντως παιχταράς) τον σκέφτηκε τον αμυντικό μετά και τον συμπόνεσε. Κι έτσι μπόρεσε να αντέξει κι αυτός την 7άρα χθες βράδυ.
 

Επισκέπτης
Που ήταν ο δεξί/αριστερό παιχταράς χθες που ρουφάγανε τα 7 όμως;

Γι' αυτό το ποδόσφαιρο είναι στιγμές. Κι ο νικητής είναι για μισή ώρα. Μετά μπορεί να έρθει η λύπη. Τίποτα δεν κρατάει αιώνια. Όπως και στη ζωή άλλωστε!

Είμαι σίγουρος λοιπόν ότι ο παιχταράς (αν είναι όντως παιχταράς) τον σκέφτηκε τον αμυντικό μετά και τον συμπόνεσε. Κι έτσι μπόρεσε να αντέξει κι αυτός την 7άρα χθες βράδυ.

Eτσι οπως τα λες ειναι....ομως εστω κ για ενα λεπτο....αρκει να εισαι χαρουμενος που εισαι με τους νικητες....αν παλι εισαι στους χαμενους...πρεπει να εισαι μαγκας να μπορεις να μεινεις οσο χρειαζεται λυπημενος κ οχι παραπανω....

Η ζωη κυλα.....δν κατρακυλα....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
εντάξει ρε παιδιά, χθές ότι έκαμε η united της έπιανε...πάντως την μισή μπάλλα να παίξει απ" ότι χθές στο τσεπάκι την έχει την κούπα...και το γκόλ με την μία πρέπει να διδάσκεται στα σεμινάρια ποδοσφαίρου.........τύφλα νάχει ο ΠΑΟ...ίδια μπάλλα ακριβώς..... :hammer:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
αδελφέ....43-0 θα ήταν το σκόρ........στο πρώτο ημίχρονο........ :2funny:
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Eτσι οπως τα λες ειναι....ομως εστω κ για ενα λεπτο....αρκει να εισαι χαρουμενος που εισαι με τους νικητες....αν παλι εισαι στους χαμενους...πρεπει να εισαι μαγκας να μπορεις να μεινεις οσο χρειαζεται λυπημενος κ οχι παραπανω....

Η ζωη κυλα.....δν κατρακυλα....

Μπράβο μικρέ! Βλέπω μαθαίνεις, μαθαίνεις!  ;) ;)

Κάτι ξέρουμε και εμείς οι χουλιγκάνοι των ΚΑΠΗ!!!  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom