Νέα

Μπάγερν Μονάχου - Φαβορί για τελικό Αθήνας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trixotos kavliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 148
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Αν πάει καμιά Βαλένθια τελικό και δε το πάρει θα είναι είναι η πιο losers ομάδα της δεκαετίας!!Θυμίζω έχει παίξει σε 2 τελικούς στο παρελθόν με την Ρεάλ το 1999 και με την Μπάγερν το 2001 και τους 2 τους έχασε!(με προπονητή τον Hector Raul Cooper)3-0 με Ρεάλ και με Μπάγερν το έχασε στα πέναλτυ με απόκρουση του kahn στον Pelegrino...

Η μάντσεστερ πολύ καλή ομάδα χωρίς καθόλου πάγκο όμως(είδατε την άμυνα σήμερα)μπορεί να καταφέρει κάτι όμως...

Χλωμό είναι επίσης να το ξαναπάρει η Liverpool.Όχι λόγω ομάδας απλά λόγω παράδοσης και μόνο δε γίνεται να ξαναπάει...but who knows??



 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
O Rafa είναι ο μόνος που μπορεί να πετάξει έξω την Βαλένθια γιατί ειναι δικό του δημιούργημα. Οσο για τον τελικό, τρίτη φορά να χάσει η Λιβερπουλ από την Μαν. Γιουν το βλέπω χλωμό, ειδικά όπως είναι τώρα οι ομάδες.Αλλωστε το CHL είναι η διοργάνωση που μας παέι...

Είναι κι αυτή η ρημάδα η φανέλλα!!! :dancing:
 

BigB00bLover

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
  Αν και ο Μάιος είναι ακόμα μακριά μιας και στο ποδόσφαιρο παίζει ρόλο η κατάσταση στην οποία θα βρεθεί μια ομάδα στους κρίσιμους αγώνες, αν πόνταρα για κατάκτηση κούπας θα έβαζα τα μισά λεφτά μου στη Liverpool. (Τα άλλα μισά δεν έχω αποφασίσει ακόμα...)
  ΠΟΛΥ ΒΑΡΙΑ φανέλα, έχει πολύ καλό προπονητή, άριστο στην τακτική. Παίζει άψογα το 4-4-2 και με έχει πείσει ότι έχει ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΑΜΥΝΑ. Κακά τα ψέματα αν δεν έχεις άμυνα δεν πας πουθενά. Δεν πα να έχεις τον Ροναλντίνιο, τον Κακά και τον Ρονάλντο στα χαφ, αν πίσω είσαι κεφαλοτύρι θα την πατήσεις. Δεν είδατε την Μπαρτσελόνα? Τι να προλάβει να συμμαζέψει ο Πουγιόλ? Έτρεχε και για τους υπόλοιπους 3 πίσω.. Αν είχε και  λίγο καλύτερους επιθετικούς θα την έβαζα δαγκωτό!!!!
  Η Μάντσεστερ ΠΙΣΩ δεν με πείθει και πιστεύω ότι με τους ρυθμούς που παίζει στην Αγγλία θα ξεφουσκώσει, κάτι που φάνηκε και σήμερα. Δεν είχε φρεσκάδα και τρεξίματα από τα χαφ της. Μόνο ο ζογκλέρ έτρεχε και αυτός δεν μπορεί μόνος του (όπως κανένας ποδοσφαιριστής άλλωστε στις ταχύτητες που παίζεται πια το άθλημα). ʼσε που καλώς και χρυσός ο Σερ ʼλεξ, αλλά πάρε ρε παιδί μου ένα χαφ μπαλαδόρο να βάλεις δίπλα στο κούτσουρο τον Carrick. Που να πρωτοπαίξει ο Ρονάλντο? Στον άξονα ή στα πλάγια? Και δεν έχει και εναλλακτικές στον πάγκο..
  Η Μίλαν δεν μου γεμίζει το μάτι. Μηδέν φρεσκάδα, μηδέν νεύρο. Πάνε όλοι για βαλσάμωμα και μόνο ο Κακά είναι για μεγάλα πράγματα πια. Δεν μπορούν τα παλικάρια. Βγήκε και ο Γιανκουλόφσκι και είπε ότι χθες κλειστήκαμε στο τέλος γιατί τα φτύσαμε.
  Η Ρόμα έχει επίσης πολύ καλό προπονητή αλλά χωρίς βάθος στο πάγκο και χωρίς σέντερ φορ δύσκολα τα πράγματα. Πάντως τα χαφ της είναι εξαιρετικά και ότι έχει κάνει μέχρι τώρα το οφείλει σε αυτά και στο στήσιμο του Σπαλέτι. Ειδικά ο Ταντέι και αυτός ο Μαντσίνι στο ένας εναντίον ενός μοιράζουν τσάγια.
  Για Τσέλσι, Μπάγερν και Βαλένθια θέλω να δω και τους επαναληπτικούς και θα επανέλθω.
 
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Λιιιιιιβερπουουουουλ!!!!!!!!!!
 

gavliaris99

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
3
Like
87
Πόντοι
1

L I V E R P O O L ! ! !

you ll never walk alone!!
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Ρε τι νούμερο είναι αυτός ο κριστιάνο ρονάλντο. Ουρντ καραγκιόζη!

LIVERPOOL!!!!!!!!
 

rainmaker13

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
211
Like
2
Πόντοι
1
Εγώ βλέπω Βαλένθια.Σφιχτοδεμένη ομάδα,γρήγορη που αν της δώσεις χόρο μπροστά είναι κινδυνος-θάνατος(στις αντεπιθέσεις είναι για μένα η καλύτερη ομάδα στην Ευρώπη).Εχει και τους διάολους Βιγια,Χοακιν,Σιλβα,Βιθέντε,την βλέπω το λιγότερο στον τελικό.
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
ο νομος του φαβορι δεν θα επικρατησει...δειτε την πορεια της γερασμενης μιλαν και θα με θυμηθητε...
 

rainmaker13

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
211
Like
2
Πόντοι
1
ο νομος του φαβορι δεν θα επικρατησει...δειτε την πορεια της γερασμενης μιλαν και θα με θυμηθητε...

Αν και είμαι φανατικός Μιλαν,δεν την βλέπω να μπορεί να περάσει την Μπάγερν.Μακάρι αλλά δύσκολο...
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
φιλαρακο ο κακα ειναι μεγας...θα δεις οτι θα περασει τη μπαγερν..
 

rainmaker13

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
211
Like
2
Πόντοι
1
φιλαρακο ο κακα ειναι μεγας...θα δεις οτι θα περασει τη μπαγερν..

Συμφωνώ και επαυξάνω ότι ο Κακά είναι ο πληρέστερος ποδοσφαιριστής στον κόσμο αυτή την στιγμή.Αυτό που με φοβίζει είναι η άμυνα.Ο Νέστα και ο Μαλντίνι δεν πατάνε καλά.Μακάρι να βγείς αληθινός.Όλοι οι ροσονέρι το ευχόμαστε!
FORZA MILAN!!!
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Εχω δει όλες τις ομάδες και πολλές απο κοντά.Νομίζω οτι το πάθος και τι μπάλα που παίζει η Liverpool δύσκολα θα το χάσει το κύπελλο....

 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ειχα την εντυπωση πως στα ημιτελικα παιζουν οι νικητες των χθεσινων αγωνων μεταξυ τους και το ιδιο οι νικητες των σημερινων.. πως επεσα τοσο εξω??

απλα δεν προσεξες την διασταυρωση της κληρωσης μωρε!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
φιλαρακο ο κακα ειναι μεγας...θα δεις οτι θα περασει τη μπαγερν..

εκτος απο τον κακα που πραγματικα χαιρεσαι να τον βλεπεις να αλωνιζει το γηπεδο με το τρομερο του στυλ υπαρχουν και αλλοι 2 ποδοσφαιριστες που πραγματικα με εντυπωσιαζουν......ο leo messi και ειδικα αυτος ο quaresma της πορτο.....μιλαμε ποιος cristiano ronaldo και μαλακιες!ο quaresma ειναι αλητικη παικτουρα με φανταστικα προσοντα,αν ηταν και λιγο πιο συγκεντρωμενος στο παιχνιδι του και δεν ηταν τοσο οξυθυμος θα τον εβαζα πρωτο...πραγματικα οι ικανοτητες του ειναι τρομερες.....αληθεια αυτος ο καρλος αλμπερτο ο βραζιλιανος που επαιζε στην πορτο πριν 3 χρονια(αυτος που ειχε σκοραρει στον τελικο με την μονακο το πρωτο γκολ που εχει εξαφανισθει?
 

Albert Speer

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Jawohl, φυσικά και μεγάλο φαβορί η Bayern München.
 

Επισκέπτης
Εγώ πάντως έχω απογοητευτεί με το επίπεδο του CL τα τελευταία χρόνια. Όταν ομάδες τύπου Λίβερπουλ με πρωταγωνιστές γίδια τύπου Ρίισε, Χίπια και Κράουτς προχωρούν παίζοντας αλά Εθνική Ελλάδας και ομάδες που παίζουν μπάλα (προσοχή! όχι ποδόσφαιρο, μπάλα) όπως η ʼρσεναλ αποκλείονται τότε κάτι δεν πάει καλά με το άθλημα.         

Εντάξει μην τα ισοπεδώνουμε και όλα...! Μπορεί ο Κράουτς να είναι γίδι, αλλά είναι κοντά 2 μέτρα και βάζει γκολ και με ανάποδο ψαλίδι! Πες μου έναν τέτοιον στην Ελλάδα!!! Κι επίσης να μου βρεις επίσης έναν ακόμη έλληνα που έχει το σουτ του Ρίισε...

Για το CL και το μουντιάλ συμφωνώ. Τα δύο τελευταία βαρβάτα μουντιάλ που είδαμε ήταν του '82 και του '86. Και το CL έχει χάσει λίγο την θεαματικότητά του.
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Τι έγινε δω ρε???7-1!!!???7-1?πάμε καλά?πότε τα πρόλαβε ρε...!Ήμαρτον...!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom