Νέα

Μουντιάλ 2010 - Νότια Αφρική

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποια χωρα θα κατακτησει το παγκοσμιο ??

  • Ισπανία

    Ψήφοι: 31 63,3%
  • Ολλανδια

    Ψήφοι: 18 36,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
ναι με τους μαλακες.... και δεν θα τις σταματησουν λεει μην χαθει ... η παραδοση και η κουλτουρα..... ελεοοοος
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
αμα ξερεις απο στοιχειμα καταλαβενεις απο το πρωι τι πεζι διαβαζοντας τους αγκλοσαξονες  σημερα εσκασε το καμερουν  και ι ιταλια χ !!!!!!!  και μεχρι το 60 πισω!!!  μιλαμε  για κουβα ολε :2funny: :2funny: :2funny: σημερα επρεπε η μπανκα να ρεφαρι απο της δυο πρωιγουμενες στανταρ μερες  το λιβε σκορ  ειναι για ψιλικατζιδες   σας τα γραψα απο το πρωι!!!  εε και  δεν πιστεβω οτι υπαρχει κανενας που πιστεβει οτι το ποδοσφαιρο πεζεται στης μερες μας στα γυπαιδα!!!    :2funny: :2funny:  αυριο παλι !!!  γεωργιου τωρα :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τι κάνεις τύπε μου!

βλέπεις το ματς?
δείχνει πού και πού ωραία στιγμιότυπα απ τις κερκίδες. :boobies:
από ποδόσφαιρο....
τυπε οχι λιγο ειδα μονο
δεν μαρεσει η ιταλια
τι εδειξε τυπε?κανα καλο μουνι?
το μεσημερι εμαθα εδειχνε κατι καυλο ολλανδεζες δικε μου :cum:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
αμα ξερεις απο στοιχειμα καταλαβενεις απο το πρωι τι πεζι διαβαζοντας τους αγκλοσαξονες  σημερα εσκασε το καμερουν  και ι ιταλια χ !!!!!!!  και μεχρι το 60 πισω!!!  μιλαμε  για κουβα ολε :2funny: :2funny: :2funny: σημερα επρεπε η μπανκα να ρεφαρι απο της δυο πρωιγουμενες στανταρ μερες  το λιβε σκορ  ειναι για ψιλικατζιδες   σας τα γραψα απο το πρωι!!!  εε και  δεν πιστεβω οτι υπαρχει κανενας που πιστεβει οτι το ποδοσφαιρο πεζεται στης μερες μας στα γυπαιδα!!!    :2funny: :2funny:  αυριο παλι !!!  γεωργιου τωρα :2funny: :2funny:
Οφου!!!!!   Και αλλος γκουρου εδω βλεπω....


Ειπαμε μετα την ληξη των αγωνων ειμαστε ολοι μαγκες και εξυπνοι....!!!!


Απο www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,367.msg1958439#new]εδω[/url] δεν σε βλεπω να κανεις καμια βολτα...!!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Γαμησε τα παιχτη μου....


Ολοι οι γκουρου του ποδοσφαιρου εδω εχουν μαζευτει!!!
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
kalημερα σε ολα τα μουντιαλοσκηλα καινουργια ημερα σημερα  αντε να δουμε σημερα την εκπληξη !!  ειναι η ημερα της εκπληξης!!!!!!  μεχρι το βραδυ εχει γελιο η υποθεση  !!!!!! τα μπουκια σημερα ξεσπαθονουν  οπα λεμε :2funny: :2funny: :2funny:  ti γελιο εχτες ρε  μαγκες  με τον  K F S του γεωργιου βαφεν S S σαν και μενα και αυτος μουντιαλικα  αλλα ατακες αξεπεραστες!!!   μαγκα αν το πουλι μου ειχε νυχι θα ειταν δακτηλο  :2funny: :2funny: απεχτος ο γεωργιου  :2funny: :2funny:
stratige moy 9 και 30 το πρωι τα εγραπσα  και προχτες για την γερμανια παλι μονος τα ελεγα  !! τελος παντον αυτιαα!!!
 

gamisterix2

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
τυπε οχι λιγο ειδα μονο
δεν μαρεσει η ιταλια
τι εδειξε τυπε?κανα καλο μουνι?
το μεσημερι εμαθα εδειχνε κατι καυλο ολλανδεζες δικε μου :cum:

Καύλα πάντα οι Ολλανδέζες απόλυτε τύπε μου αλλά αυτές οι Παραγουανές ούτε με όζον και ασβέστη δε βλέπονται!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
stratige moy 9 και 30 το πρωι τα εγραπσα  και προχτες για την γερμανια παλι μονος τα ελεγα  !! τελος παντον αυτιαα!!!
Ρε παιχτη τι μου παρεθεσες τωρα???

Δεν βλεπω κανα προγνωστικο! :think:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Ρε παιχτη τι μου παρεθεσες τωρα???

Δεν βλεπω κανα προγνωστικο! :think:
δωσε μου καλητερα τον τραπεζικο σου λογαριασμο  να στα βαλω μεσα !!! :2funny: :2funny:  "Μην τα βάζεις με ηλίθιους. Σε κατεβάζουν στο επίπεδό τους και σε κερδίζουν εύκολα λόγω εμπειρίας...  δικιο εχεις  συμφωνο απολιτα!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Reggae23

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
453
Like
2
Πόντοι
1
Μέχρι τώρα το Μουντιάλ δεν βλέπεται ούτε διοικητικά ούτε ποδοσφαιρικά.

Τα περισσότερα παιχνίδια δεν βλέπονται,είναι βαρετά,με βαρετούς speaker,και βαρετές ενοχλητικές εξέδρες.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μέχρι τώρα το Μουντιάλ δεν βλέπεται ούτε διοικητικά ούτε ποδοσφαιρικά.

Τα περισσότερα παιχνίδια δεν βλέπονται,είναι βαρετά,με βαρετούς speaker,και βαρετές ενοχλητικές εξέδρες.
εμενα τυπε το γερμανια-αυστραλια και αγγλια-ηπα μαρεσαν
ολα τα υπολοιπα ειναι αδιαφορα παχνιδια
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μέχρι τώρα το Μουντιάλ δεν βλέπεται ούτε [glow=red,2,300]διοικητικά [/glow] ούτε ποδοσφαιρικά.

Τα περισσότερα παιχνίδια δεν βλέπονται,είναι βαρετά,με βαρετούς speaker,και [glow=red,2,300]βαρετές ενοχλητικές εξέδρες.[/glow]
πρεπει να ειναι το χειροτερο μουντιαλ στην ιστορια
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Νωρίς είναι ακόμα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom