Νέα

Μουντιάλ 2010 - Νότια Αφρική

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποια χωρα θα κατακτησει το παγκοσμιο ??

  • Ισπανία

    Ψήφοι: 31 63,3%
  • Ολλανδια

    Ψήφοι: 18 36,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    14,1 KB · Εμφανίσεις: 32

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66

ο πουρουπουπου ανδρωθηκε στην νετ του ολυμπιακου.. αναμενομενο να λεει μαλακιες ολη την ωρα.

ειναι ενα γαυρακι που δεν ξερεις τι να αισθανθεις γι αυτον.οργη για την βλακεια του..η λυπηση για το οτι

λεγεται "δημοσιογραφος"...(εστω κι αθλητικος)
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Που είσαι ρε νταμπλούχε αντονιόνι!  :rockon:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
elladara ole!!! 
 

Συνημμένα

  • agkoyria.jpg
    agkoyria.jpg
    69,7 KB · Εμφανίσεις: 26
  • ntomata (3).jpg
    ntomata (3).jpg
    70,5 KB · Εμφανίσεις: 14
  • ntomates.jpg
    ntomates.jpg
    19,1 KB · Εμφανίσεις: 14

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
ο πουρουπουπου ανδρωθηκε στην νετ του ολυμπιακου.. αναμενομενο να λεει μαλακιες ολη την ωρα.

ειναι ενα γαυρακι που δεν ξερεις τι να αισθανθεις γι αυτον.οργη για την βλακεια του..η λυπηση για το οτι

λεγεται "δημοσιογραφος"...(εστω κι αθλητικος)

ενω οι αλλοι δημοσιογραφοι της νετ που δεν δηλωνουν ολυμπιακοι ειναι υψηλοτατου επιπεδου βλακα
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Άλλο ένα άντερ (6/6) παρά τα πολλά λάθη των γκολκήπερ...
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
καλα θα δω και τα αλλα δυο σημερα  και αμα ειναι φαβα και  αυτα !!! απο  αυριο  μπανια και μαυρισμα!!!!  μιλαμε  για το  απολυτο  ξενερωμα!!!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ενω οι αλλοι δημοσιογραφοι της νετ που δεν δηλωνουν ολυμπιακοι ειναι υψηλοτατου επιπεδου βλακα

τι εγινε σε ποναει ακομα το πρωταθλημα γαυρακι μου?

ολα πρασινα φετος. πηγαινε για βουτιες . και ξυδακι.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ελα συγκεντρωσου στην εθνικη.τωρα παιζει η ελλαδα.να παρακαλας να βαλει τον νινη μπας

και σωθει το πειρατικο απο το ναυαγιο και τις γκελες των τσολιαδων αβρααμ-βυντρα.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Τέλος στο σπαστικό ήχο των βουβουζέλων, βάζει ο πρόεδρος της οργανωτικής επιτροπής του Μουντιάλ, Ντάνι Τζόρνταν.

Η απόφαση αυτή πάρθηκε, γιατί υπάρχουν πολλά παράπωνα απο χορηγούς και ποδοσφαιριστές ειδικά μετά τη δεύτερη μέρα του Παγκοσμίου Κυπέλλου.


Ο Ντάνι Τζόρνταν είπε συγκεκριμένα: «είχαμε πει ότι αν ενοχλούσε την εξέλιξη του αγώνα θα λαμβάναμε μέτρα. Από την αρχή είχαμε απαγορεύσει τη χρήση τους κατά την ανάκρουση των εθνικών ύμνων και των ανακοινώσεων του σταδίου. Προσπαθούμε για το καλύτερο αλλά δεν θέλουμε να χαλάσουμε και την ατμόσφαιρα. Εγώ πάντως θεωρώ ότι το καλύτερο είναι να τραγουδάνε οι φίλαθλοι. Τις μέρες του «άπαρτχαιντ» εκφράζαμε την αντίθεσή μας τραγουδώντας και πιστεύω είναι χαρακτηριστικό της κουλτούρας του λαού μας».

Παράπωνα για τις Βουβουζέλες έχει και ο Εβρά,«Σαν αυτόν που κάνει ένα σμήνος εξαγριωμένες μέλισσες.Δεν μπορούσαμε να κοιμηθούμε το βράδυ. Οι άνθρωποι τις φυσούν από τις 6.00 το πρωί. Στο γήπεδο δεν μπορούμε να ακούσουμε ο ένας τον άλλον»
αντε επιτελους μας πριξανε το (μ)πουτσο
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
στον πουτσο μου, να φαει 5 θελω, ετσι για να ξεφτιλιστει το μπουρδελο που "αντιπροσωπευει την ελλαδα" και του κωλου τα εννιαμερα
 

H1927

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
50
Like
33
Πόντοι
671
Δεν πειράζει ρε Ελλαδάρα.Πάμε γερά με Νιγηρία να βουλώσουνε τα στόματα μερικών μερικών που πανηγυρίζανε το 2004.Να πικραθούνε όλοι οι ανθέλληνες που παίζουνε και τα λεφτά τους στην Νιγηρία...
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
εγω παντος  ειμαι με τον καιζερ!!!!!  αρχιζει  ο  ομιλος  της γερμανιας  λετε να δουμε μπαλα?? :think: :think: 
 

Συνημμένα

  • franz-beckenbauer-signed-memorabilia-germany-world-cup-1970.jpg
    franz-beckenbauer-signed-memorabilia-germany-world-cup-1970.jpg
    30,9 KB · Εμφανίσεις: 16
  • azril17@19.jpg
    azril17@19.jpg
    76,5 KB · Εμφανίσεις: 27

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Δεν πειράζει ρε Ελλαδάρα.Πάμε γερά με Νιγηρία να βουλώσουνε τα στόματα μερικών μερικών που πανηγυρίζανε το 2004.Να πικραθούνε όλοι οι ανθέλληνες που παίζουνε και τα λεφτά τους στην Νιγηρία...
μην το βλεπεις ετσι φιλε...πολυ απλα δεν εχουμε ομαδα...το 2004 παει περασε και δεν ξαναρχετε...
με τζιολι, χαριστεα, σειταριδη, πατσατζογλου, καπετανους και λοιπους δεν κερδιζεις ουτε την κυπρο σε φιλικο...
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
η εθνικη μας απο την πολυ πιεση και τους πολλους ασχετους που το παιζουν προπονητες υποτιμαει τον τροπο παιχνιδιου που οδηγει στην ισοπαλια.Αν παιζαμε μετρημενα με μοναδικο στοχο το Χ κανενα απο τα λαμογια δε θα μιλουσε τωρα.Εγω ενα εχω να πω  απο τωρα= και δυό πενταρες να φαμε απο νιγηρια και αρτζεντινα=ΜΠΡΑΒΟ στα παιδια που πηγαν μουντιαλ και μπραβο στο Γερμανο.Τα λαμογια και οι ειδικοι θα πινουν καφε και θα βλεπουν απο tv  το μουντιαλλ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Δεν πειράζει ρε Ελλαδάρα.Πάμε γερά με Νιγηρία να βουλώσουνε τα στόματα μερικών μερικών που πανηγυρίζανε το 2004.Να πικραθούνε όλοι οι ανθέλληνες που παίζουνε και τα λεφτά τους στην Νιγηρία...

oi ανθελληνες ..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πάλι τα ιδια...
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
η εθνικη μας απο την πολυ πιεση και τους πολλους ασχετους που το παιζουν προπονητες υποτιμαει τον τροπο παιχνιδιου που οδηγει στην ισοπαλια.Αν παιζαμε μετρημενα με μοναδικο στοχο το Χ κανενα απο τα λαμογια δε θα μιλουσε τωρα.Εγω ενα εχω να πω  απο τωρα= και δυό πενταρες να φαμε απο νιγηρια και αρτζεντινα=ΜΠΡΑΒΟ στα παιδια που πηγαν μουντιαλ και μπραβο στο Γερμανο.Τα λαμογια και οι ειδικοι θα πινουν καφε και θα βλεπουν απο tv  το μουντιαλλ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τις εχεις σιγουρες τις πενταρες ε? και εγω!
Λαμογια ειναι αυτοί που τρωνε τα λεφτα ενω δεν τα αξίζουνε (Χαριστέας κλπ τσατσοι) οχι εμεις που κριτικάρουμε τις πασιφανείς αδυναμίες, αντε φαε το αυγο σου περήφανε καραγκιόζη
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
η εθνικη μας απο την πολυ πιεση και τους πολλους ασχετους που το παιζουν προπονητες υποτιμαει τον τροπο παιχνιδιου που οδηγει στην ισοπαλια.Αν παιζαμε μετρημενα με μοναδικο στοχο το Χ κανενα απο τα λαμογια δε θα μιλουσε τωρα.Εγω ενα εχω να πω  απο τωρα= και δυό πενταρες να φαμε απο νιγηρια και αρτζεντινα=ΜΠΡΑΒΟ στα παιδια που πηγαν μουντιαλ και μπραβο στο Γερμανο.Τα λαμογια και οι ειδικοι θα πινουν καφε και θα βλεπουν απο tv  το μουντιαλλ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ετσι μ αυτο το σκεπτικο να πηγαινεις και θα τρως ψωλιες απ τον καθε αμπαλο ποδοσφαιρικα
Και μην ξεχνας οτι μουντιαλ πηγαμε γιατι μας ετυχαν κατι ισραηλ γεωργιες και κατι αλλοι πουθεναδες
Ο Γερμανος εκανε λαθη στο παιχνιδι με την κορεα στην επιλογη των παιχτων και το πληρωσαμε...να εισαι αντικειμενικος και να λες τα πραγματα με τ ονομα τους
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
εισαι παρων ενω ειναι απων κατι Βελγια Σκωτιες Ρωσσιες Σουηδιες αλλα οταν ο καθε πιτσιρικας και ο καθε καμενος εχουν αποψη τι να λεμε? στο εξωτερικο οποιος λεει μαλακια παει φυλακη...εδω το παιζει ειδημονας .... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εισαι παρων ενω ειναι απων κατι Βελγια Σκωτιες Ρωσσιες Σουηδιες αλλα οταν ο καθε πιτσιρικας και ο καθε καμενος εχουν αποψη τι να λεμε? στο εξωτερικο οποιος λεει μαλακια παει φυλακη...εδω το παιζει ειδημονας .... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σε ποιά χώρα όποιος λέει μαλακία πάει φυλακή;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom