Νέα

Μουντιάλ 2010 - Νότια Αφρική

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια χωρα θα κατακτησει το παγκοσμιο ??

  • Ισπανία

    Ψήφοι: 31 63,3%
  • Ολλανδια

    Ψήφοι: 18 36,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ποιο ήταν το πέναλτυ ρε;;; δεν θυμάμαι
γινεται μια σεντρα απο δεξια(α' ημιχρονο της παρατας)ο αμπρεου κανει να παει προς τη μπαλα και ανατρεπεται..
εψαξα τη φαση στο γιουτιουμπ να την ανεβασω αλλα τα'χει κατεβασει ολα τα βιντεο η πουτανα η φιφα..
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ρε συ Bull αυτό που θέλω να πω είναι πως δεν γίνεται πάντα όταν δε τα καταφέρνει(η πολύ καλή φυσικά μην τρελαθούμε κιόλας) Βραζιλία κάτι άλλο να φταίει φίλε.Οι Ιταλοί το 82 με τον Ρόσι τους έβαλαν 3 γκολ στα ίσια(ακούστηκαν για αναβολικά).Το 98 οι Γάλλοι με τον Ζιντάν τους φιλοδώρησαν 3 τεμάχια(ακουστηκαν για Ρονάλντο-Nike κλπ,πως κάτι έγινε στο ημίχρονο στα αποδυτήρια).Τώρα με τους Ολλανδούς θα μπορούσαν στα α ημίχρονο να τους πατήσουν.Δε το κατάφεραν.Οι Ολλανδοί στο β αντέδρασαν και το πήραν(φυσικά είχαν και τύχη και ομαδάρα).Είναι γνωστό πως οι Βραζιλιάνοι χαλιούνται και εκνευρίζονται πολύ όταν τρώνε γκολ.Είναι πάντα υπερόπτες είναι γνωστό.Τώρα πάλι τους φταίει η διατησία?[size=15pt]Μη τρελαθούμε.Η Ολλανδία είναι πολύ καλή και στρωμένη ΟΜΑΔΑ.[/size]Επιτέλους για μας τους φανς της.(Στα προκριματικά αήτητη και στον όμιλο 3 νικες) Μη ξεχνάς πως η μεταξύ τους παράδοση είναι μοιρασμένη.Οι τελευταίες νίκες των Βραζιλιάνων ήταν με 3-2 και στα πέναλτυ.Μερικά πράγματα είναι απλά μη ψάχνοπυμε φαντάσματα πάντα.

:rockon: :rockon: :rockon:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Κλάψε γοεράαααααααααααααααααα

Ήρθε κι ο Γκάμπα και κανονίζουμε να σου στείλουμε το κοντέϊνερ με τα μυξομάντηλα για το κλάμα.

Που βολεύει? Ηγουμενίτσα ή Αμφιλοχία?? :birdman:
Κράτα το κοντείνερ άνεργε άμπαλλε τύπε,θα σας χρειαστούν σύντομα...

Δεν σας γαμάω,ουτε εσένα ούτε τη βουβαζέλα....



















Ακόμα... :thefinge: :thefinge: :thefinge:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
γινεται μια σεντρα απο δεξια(α' ημιχρονο της παρατας)ο αμπρεου κανει να παει προς τη μπαλα και ανατρεπεται..
εψαξα τη φαση στο γιουτιουμπ να την ανεβασω αλλα τα'χει κατεβασει ολα τα βιντεο η πουτανα η φιφα..

αυτό ήταν 2 μέτρα εκτός ρε. σταμάτα να βλέπεις πολύ ελληνικό πρωτάθλημα
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
το βραδυ ολα τα λεφτα

URL]]
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Ρε συ Bull αυτό που θέλω να πω είναι πως δεν γίνεται πάντα όταν δε τα καταφέρνει(η πολύ καλή φυσικά μην τρελαθούμε κιόλας) Βραζιλία κάτι άλλο να φταίει φίλε.Οι Ιταλοί το 82 με τον Ρόσι τους έβαλαν 3 γκολ στα ίσια(ακούστηκαν για αναβολικά).Το 98 οι Γάλλοι με τον Ζιντάν τους φιλοδώρησαν 3 τεμάχια(ακουστηκαν για Ρονάλντο-Nike κλπ,πως κάτι έγινε στο ημίχρονο στα αποδυτήρια).Τώρα με τους Ολλανδούς θα μπορούσαν στα α ημίχρονο να τους πατήσουν.Δε το κατάφεραν.Οι Ολλανδοί στο β αντέδρασαν και το πήραν(φυσικά είχαν και τύχη και ομαδάρα).Είναι γνωστό πως οι Βραζιλιάνοι χαλιούνται και εκνευρίζονται πολύ όταν τρώνε γκολ.Είναι πάντα υπερόπτες είναι γνωστό.Τώρα πάλι τους φταίει η διατησία?Μη τρελαθούμε.Η Ολλανδία είναι πολύ καλή και στρωμένη ΟΜΑΔΑ.Επιτέλους για μας τους φανς της.(Στα προκριματικά αήτητη και στον όμιλο 3 νικες) Μη ξεχνάς πως η μεταξύ τους παράδοση είναι μοιρασμένη.Οι τελευταίες νίκες των Βραζιλιάνων ήταν με 3-2 και στα πέναλτυ.Μερικά πράγματα είναι απλά μη ψάχνοπυμε φαντάσματα πάντα.
Δεν κατάλαβες,δεν είπα  ότι την αδίκησε κανείς,ούτε ψάχνω για φαντάσματα...
Αλλά το δεύτερο ημίχρονο θύμιζε αγώνα Ελληνικού Πρωταθλήματος την τελευταία αγωνιστική...
Ξαφνικά η μια ομάδα "κάνει" πως μαρκάρει,οι παίκτες της δηθεν εκνευρίζονται (χωρίς λόγο από το 1' του δευτερου ημ. και όχι μετά τα γκολ)...
Σύγκρινε αυτό το χάλι με την εικόνα του πρώτου μέρους με τους Βραζιλιάνους να εέγχουν πλήρως το ματς και τους Ολλανδούς να μην ξέρουν που πατάνε...
Και μη μου πεις πως η Ολλανδία ανέβασε την απόδοσή της και πίεσε τους Βραζιλιάνους μέχρι να βάλουν τα 2 γελοία γκολ???
Εμένα το όλο σκηνικό όπως το είδα μου βρωμάει...


Οσο για το άλλο που λες περί πολύ καλής και στρωμένης ομάδας,για θύμισέ μου ένα ματς που έπαιξε καλό ποδόσφαιρο,ενα...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
1.Δεν είπα για σένα ειδικά,γενικά μίλησα για θεωρίες συνομωσίας πίσω από τις αποτυχίες της Βραζιλίας.Σωστό ή λάθος είναι αυτό?
2.Υπερβάλεις λίγο αλλά οκ,να υπάρχει και ενδιαφέρον στις "κόντρες"   :rockon:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
1.Δεν είπα για σένα ειδικά,γενικά μίλησα για θεωρίες συνομωσίας πίσω από τις αποτυχίες της Βραζιλίας.Σωστό ή λάθος είναι αυτό?
2.Υπερβάλεις λίγο αλλά οκ,να υπάρχει και ενδιαφέρον στις "κόντρες"   :rockon:
1.στο δικό μου ποστ έκανες παράθεση,οι θεωρίες που ανέφερες μ'αφήνουν παγερά αδιάφορο,παιχνίδια των ΜΜΕ και των χορηγών είναι αυτά...

2.Την καθαρά προσωπική μου άποψή έγραψα,δικαίωμά σου να την κρίνεις υπερβολική δεν θα σε μαλώσω κιόλας...


Τα άλλα δυο τα ΜΟΥΝΙΑ όμως θα τα ΞΕΚΩΛΙΑΣΩ... :zfuck: :zfuck: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom