Νέα

Μουντιάλ 2010 - Νότια Αφρική

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια χωρα θα κατακτησει το παγκοσμιο ??

  • Ισπανία

    Ψήφοι: 31 63,3%
  • Ολλανδια

    Ψήφοι: 18 36,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Παίρνει τους κιτρινιάρηδες...και την τελευταία αγωνιστική [size=20pt]το μέλος σας[/size] μπορεί να είναι αδιάφορο και να βολεύει το Χ!  :grin:
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:


Καλα αυτος ειναι τοσο μαλακας, που μπορει και με αυτους τους αντιπαλους να εχει καταφερει να καιγεται για νικη τελευταια αγ. :2funny: :2funny:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Μόνο που σκέφτομαι τι έχει να μας κάνει ο Μέσι, τόσο λέω να μην είχε βάλει το γκολ ο Σάλπι στο Κίεβο. :headbang:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
«Θα πλήρωνα για τον Σκόουλς»


Την σημασία της παρουσίας του συμπαίκτη του στην εθνική ομάδα τόνισε ο Φέρντιναντ




Ο ομοσπονδιακός προπονητής της Εθνικής Αγγλίας Φάμπιο Καπέλο είχε καλέσει τον Πολ Σκόουλς στην προεπιλογή για το Παγκόσμιο Κύπελλο ωστόσο ο μέσος της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ επέμεινε στην απόφαση του να αποσυρθεί από την Εθνική Αγγλίας. Ο συμπαίκτης του Σκόουλς Ρίο Φέρντιναντ τόνισε πως είναι διατεθειμένος ακόμα και να πληρώσει προκειμένου να πείσει τον Σκόουλς να ενισχύσει την προσπάθεια της Αγγλίας για κατάκτηση του Παγκοσμίου Κυπέλλου.

Σε δηλώσεις του στον αγγλικό Τύπο, ο Φέρντιναντ επεσήμανε: «Εάν μπορούσα να τον πληρώσω για να έρθει στην Αφρική, θα το έκανα! Αυτό δεν είναι μομφή για τους συμπαίκτες μου, όμως πιστεύω ότι ο Πολ θα έδινε άλλο αέρα στην ομάδα. Μίλησα μαζί του, όμως είναι πολύ περίεργος χαρακτήρας. Δεν θέλει μπλεξίματα και περιπέτειες. Το σκέφτηκε μαζί με την οικογένεια του και πήρε μια απόφαση. Δεν είναι ο τύπος που αν τα πάμε καλά θα το μετανιώσει που δεν ήρθε. Είναι άνετος με αυτό που επέλεξε. Δεν θα τον έχουμε, οπότε προχωράμε μπροστά».
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
θα ηταν οντως χρησιμη η γερονταρα...
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
17
Πόντοι
4.175
Τα 50 καλύτερα γκολ στην ιστορία του Μουντιάλ

 

ZIGOLLO

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.121
Like
0
Πόντοι
16
Που ειναι το φαβορι η Αγγλια να τη ψηφισω??
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Οι μπουκ τι δίνουν για να το σηκώσει η Ελλάδα? :new_shocked: Ξέρει κανείς? :tooth:
 

ZIGOLLO

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.121
Like
0
Πόντοι
16
.
 

Συνημμένα

  • england.png
    england.png
    107,5 KB · Εμφανίσεις: 26

ZIGOLLO

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.121
Like
0
Πόντοι
16
.
 

Συνημμένα

  • brazil.png
    brazil.png
    153,9 KB · Εμφανίσεις: 46

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
πωλειται εισητηριο-δωρο απο κουπονι στοιχηματοσ οπαπ για μουντιαλ αγωνα ελλαδα-νιγηρια περιοδοσ 15-18 ιουνιου ολα πληρωμενα αεροπορικα εισητιριο αγωνα ξεναγησεισ πρωινο ξενοδοχεια σε φανταστικη τιμη!!!αμεση εποικινονια 6972948571
 

Επισκέπτης
γιατομπουτσο..
τα'χει χασει το ραμολιμεντο...καλεσε το σειταριδη,δεν καλεσε το μανιατη..
καλεσε το μακο,δεν καλεσε τον καφε..
δεν πηρε το μητρογλου και πηρε τα ταγαρια στην επιθεση,τους χαριστοκαπετανους...
θα βαλει και τους χοντροκωληδες στο κεντρο και θα γελασει ο κοσμος με τα χαλια μας..

Αν ο Μήτρογλου δεν πάψει να ξυρίζει τά φρύδια δέν βλέπει φώς.Εκτός κι άν αλλάξει στυλίστα.  :2funny:
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
πωλειται εισητηριο-δωρο απο κουπονι στοιχηματοσ οπαπ για μουντιαλ αγωνα ελλαδα-νιγηρια περιοδοσ 15-18 ιουνιου ολα πληρωμενα αεροπορικα εισητιριο αγωνα ξεναγησεισ πρωινο ξενοδοχεια σε φανταστικη τιμη!!!αμεση εποικινονια 6972948571
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
«Καλύτερος μου ο Μέσι»



Ο προπονητής της εθνικής Αργεντινής σχολίασε αναφορικά με τον Λατίνο σούπερ σταρ:

«Ο Μέσι είναι καλύτερος από ότι εγώ στο Παγκόσμιο Κύπελλο του ’86. Είναι ο καλύτερος παίκτης στον κόσμο και πολύ μακριά σε σύγκριση με τους υπόλοιπους καλούς ποδοσφαιριστές. Πρέπει να γίνει ο ηγέτης μας. Το 1986 έκανα πολλά με την μπάλα και οι συμπαίκτες μου με ακολούθησαν. Τώρα έχω εξηγήσει στον Μέσι ότι μπορεί να κάνει το ίδιο και με κατάλαβε».

«Είναι σημαντικό το γεγονός ότι ο Λίο γεννήθηκε στην Αργεντινή και μπορώ να τον προπονώ. Οποιος δεν τον καταλαβαίνει αυτό είναι δικό του πρόβλημα! Ο Μέσι έχει συνειδητοποιήσει ότι οι συμπαίκτες του περιμένουν να τους οδηγήσει. Ολοι θα πρέπει να καταλάβουμε ότι εφόσον η μπάλα δεν περνά από τον Μέσι, θα περνά από μένα κι εγώ, ξέρετε, δεν μπορώ να κουνηθώ τώρα».
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
«Καλύτερος μου ο Μέσι»



Ο προπονητής της εθνικής Αργεντινής σχολίασε αναφορικά με τον Λατίνο σούπερ σταρ:

«Ο Μέσι είναι καλύτερος από ότι εγώ στο Παγκόσμιο Κύπελλο του ’86. Είναι ο καλύτερος παίκτης στον κόσμο και πολύ μακριά σε σύγκριση με τους υπόλοιπους καλούς ποδοσφαιριστές. Πρέπει να γίνει ο ηγέτης μας. Το 1986 έκανα πολλά με την μπάλα και οι συμπαίκτες μου με ακολούθησαν. Τώρα έχω εξηγήσει στον Μέσι ότι μπορεί να κάνει το ίδιο και με κατάλαβε».

«Είναι σημαντικό το γεγονός ότι ο Λίο γεννήθηκε στην Αργεντινή και μπορώ να τον προπονώ. Οποιος δεν τον καταλαβαίνει αυτό είναι δικό του πρόβλημα! Ο Μέσι έχει συνειδητοποιήσει ότι οι συμπαίκτες του περιμένουν να τους οδηγήσει. Ολοι θα πρέπει να καταλάβουμε ότι εφόσον η μπάλα δεν περνά από τον Μέσι, θα περνά από μένα κι εγώ, ξέρετε, δεν μπορώ να κουνηθώ τώρα».
Αυτός είναι προπονητής ρε χίτμαν!Θα ακολουθήσει το σύστημα Μέσι! :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom