Νέα

Μουνάρες με στολή!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

blo

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
[youtube=425,350]11p61dJfNO0[/youtube]



edit giorgospapa: τροποποιηθηκε το ποστ για να παιζει απευθειας το βιντεο στο θρεντ..
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Παλια ειχε στο youtube και ενα με μια λιμενικινα στους Ολυμπιακους στο λιμανι το εχει κανεις?
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
[youtube=425,350]11p61dJfNO0[/youtube]



edit giorgospapa: τροποποιηθηκε το ποστ για να παιζει απευθειας το βιντεο στο θρεντ..

Τώρα είμαι σίγουρος ότι η Ελληνική αστυνομία θα πιάσει τους τρομοκράτες εμπρηστές…  :grin:

 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Αν θυμάμαι καλά είχαν πιάσει η κάμερες του ζεπελιν μια Λιμενικινα με ένα συνάδελφο της εν ώρα… δράσης!

Ηταν περισσότεροι από ένας... και είχε γίνει χαμός μέσα στο Κέντρο Ελέγχου όπου μετέδιδε ΖΩΝΤΑΝΑ την είκόνα (πλησίον της περίφραξης) το zeppelin... γεγονός που ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ ΟΤΙ ΣΥΝΕΒΕΙ ΚΑΙ Ο ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΤΑΞΗΣ κ. Γεώργιος Βουλγαράκης την 1 Σεπτεμβρίου 2004 σε συνέντευξή του στο ΜEGA στην εκπομπή «ΠΡΩΙΝΟ MEGA» με τους δημοσιογράφους Μάρω Λεονάρδου και Κώστα Αρβανίτη!

Κ. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ: Ακούστηκε πάρα πολύ, ότι μια εικόνα του ΖΕΠΕΛΙΝ αφορούσε λιμενικούς ...

Γ. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ: Δεν είναι αλήθεια. Το είδα και εγώ που γράφτηκε. Εγώ απέφυγα αυτή την περίοδο να μπω σε διαψεύσεις, πράγματα μυστήρια κλπ., γιατί αυτά ήταν αδιέξοδο. Δεν είναι αλήθεια. Όλα αυτά τα μηχανήματα που είχαμε στην διάθεσή μας, δημιουργούσαν επάλληλα επίπεδα ενδιαφέροντος δικού μας, στην παρατήρηση διαφόρων ζητημάτων. Όλα αυτά βέβαια ξεκινούσαν από ένα πολύ κακό σενάριο, ότι γίνεται μια απαγωγή, κάτι. Εμείς θα έπρεπε να έχουμε τη δυνατότητα να παρακολουθούμε σε πραγματικό χρόνο όλη την εξέλιξη του συμβάντος και να δίνουμε κατεύθυνση πώς μπορεί να συμβεί η ανταπόκριση στα θέματα αυτά. Αυτό μπορούσε να εξασφαλιστεί μέσα από μια δυνατότητα που θα είχε το επιχειρησιακό μας κέντρο να βλέπει συνολικά τι συμβαίνει στην Αθήνα. Δεν τον ενδιέφερε εάν εσείς περπατούσατε στο δρόμο με μια κοπέλα. Δεν τους ενδιέφερε αυτό το πράγμα. Ούτε ήταν προσανατολισμένοι σε αυτό.

Κ. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ: Δεν έγινε αυτό το περιστατικό;

Γ. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ: Δεν μας ενδιέφερε.

 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Τώρα είμαι σίγουρος ότι η Ελληνική αστυνομία θα πιάσει τους τρομοκράτες εμπρηστές…  :grin:

ΣΙΓΟΥΡΑΑΑ! Αφού μετά την Ολυμπιάδα έγιναν όλα ρημαδιό κι ακολούθησε το πλιάτσικο...


ΚΡΙΜΑ τόσα λεφτά που πήγαν χαμένα!!!
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Ηταν περισσότεροι από ένας... και είχε γίνει χαμός μέσα στο Κέντρο Ελέγχου όπου μετέδιδε ΖΩΝΤΑΝΑ την είκόνα (πλησίον της περίφραξης) το zeppelin... γεγονός που ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ ΟΤΙ ΣΥΝΕΒΕΙ ΚΑΙ Ο ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΤΑΞΗΣ κ. Γεώργιος Βουλγαράκης την 1 Σεπτεμβρίου 2004 σε συνέντευξή του στο ΜEGA στην εκπομπή «ΠΡΩΙΝΟ MEGA» με τους δημοσιογράφους Μάρω Λεονάρδου και Κώστα Αρβανίτη!

Κ. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ: Ακούστηκε πάρα πολύ, ότι μια εικόνα του ΖΕΠΕΛΙΝ αφορούσε λιμενικούς ...

Γ. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ: Δεν είναι αλήθεια. Το είδα και εγώ που γράφτηκε. Εγώ απέφυγα αυτή την περίοδο να μπω σε διαψεύσεις, πράγματα μυστήρια κλπ., γιατί αυτά ήταν αδιέξοδο. Δεν είναι αλήθεια. Όλα αυτά τα μηχανήματα που είχαμε στην διάθεσή μας, δημιουργούσαν επάλληλα επίπεδα ενδιαφέροντος δικού μας, στην παρατήρηση διαφόρων ζητημάτων. Όλα αυτά βέβαια ξεκινούσαν από ένα πολύ κακό σενάριο, ότι γίνεται μια απαγωγή, κάτι. Εμείς θα έπρεπε να έχουμε τη δυνατότητα να παρακολουθούμε σε πραγματικό χρόνο όλη την εξέλιξη του συμβάντος και να δίνουμε κατεύθυνση πώς μπορεί να συμβεί η ανταπόκριση στα θέματα αυτά. Αυτό μπορούσε να εξασφαλιστεί μέσα από μια δυνατότητα που θα είχε το επιχειρησιακό μας κέντρο να βλέπει συνολικά τι συμβαίνει στην Αθήνα. Δεν τον ενδιέφερε εάν εσείς περπατούσατε στο δρόμο με μια κοπέλα. Δεν τους ενδιέφερε αυτό το πράγμα. Ούτε ήταν προσανατολισμένοι σε αυτό.

Κ. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ: Δεν έγινε αυτό το περιστατικό;

Γ. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ: Δεν μας ενδιέφερε.

Αυτο το συμβαν λεω το βιντεακι το εχει πετυχει κανεις?
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Παραδεισος  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

Συνημμένα

  • 125140978_3927035148_o2.jpg
    125140978_3927035148_o2.jpg
    105,2 KB · Εμφανίσεις: 56

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Αντε και ολο πλησιαζει η επομενη παρελαση!
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Καλες και αυτες αλλα οχι Λιμενικο η ΠΝ  ;) ;) ;)
 

Συνημμένα

  • 125140910_07e8686d66.jpg
    125140910_07e8686d66.jpg
    53,6 KB · Εμφανίσεις: 48

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Παιδια εχει καμια συγκεντρωση σημερα να παω να καμαρωσω τα μετρα ταξης!!!
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
στην ΔΕΘ θα εχει 2.000 μπατσους..εφυγες!!!!!!!!!
Πρεπει να παρω και σκηνακι ομως δεν υπαρχει τωρα δωματιο εκει ουτε για δειγμα.Εκτος και αν στα πλαισια των εκλογων μου δωσουν και εμενα κανενα λυομενο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom