Νέα

Μουνάρες με μαλάκες γκόμενους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 423
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
 Πας σε ενα κλουμπ και βλεπεις ενα φλουφλη και μια θεογκόμενα, το μυστηριο θα λυθεί οταν τους πετύχεις στον παρκαδορο που θα παραλαμβανουν το αυτοκινητο τους. Μετα καποιες γυναικες αφου εχουν φαει 2-3-4-5-6 ψαχνουν να κατασταλάξουν με καποιον μαλακα (και να μην ειναι μαλακας θα τον κάνουν). Τελος καποιοες γυναικες τρωνε κολληματα με καποιυς τύπους που το αντρικό ματι δεν καταλαβαινει το λόγο., Ξερω πχ περιιπτωση ΘΕΟγκομενας με συμμετοχη σε καλιστεια, που εβγαινε με τον Τζιγγερ και παραολαυτα αυτα εκανε στενό μαρκαρισμα σε γνωστό που εκτος απο ψιλοαφραγκος, απο εμφανιση στο δικό μου μάτι ειναι μετριος (το σεναρίο να τον εχει 25 εκατοστα δεν επαιζε γιατι το ειχαμε συζητήσει).
Συμπερασμα βλεπεις ενα μάπα με ενα τρελλο πραγμα 1) ή ειναι πολυ λεφτας 2) εχει καποια οικονομικη ανεση και κανει ολα τα χατηρια στην γκομενα 3) ειναι κωλοφαρδος.

ΥΓ για να μην παρεξηγηθουμε το παιδι μια χαρα ειναι και σιγουρα λιγοτερο μαλακας απο τον σωφερ απλα η κοπελα 1.90 αυτος 1.80 και ενας απλος θνητος (και τον γουσταρε).
Τελικα μηπως εμεις ειμαστε μαλάκες και δεν την πεφταμε σε μουναρες- εδω μας εχουνε χυλοπιτιασει σαβουρες???/
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Επ, τί γίνεται jedai, billk. Πολύ ήρεμους σας βλέπω. Για αρχίστε πάλι κανέναν απολαυστικό διάλογο... Χαχαχαχα
Πλακα πλακα που πηγαν οι χθεσινες μου απαντησεις μηπως τις εσβησαν αυτοι του site μη τους σκισω,αγαπουλα jedai και συ εδω εισαι δε σε προσεξα,σουζα βλεπω καθεσαι
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Χωρίς να έχω διαβάσει τις τοποθετήσεις των συναγωνιστών, έχω να πω τούτα: μάγκες, είναι μαλακία γενικά η σκέψη "μουνάρα με μαλάκα γκόμενο" κ.λπ. Καταρχήν δείχνει ένα κόμπλεξ, δεύτερον, ο καθένας από εμάς μπορεί να είναι μαλάκας για πολλούς άλλους και για χίλιους δυο λόγους, τρίτον, μπορεί μια γκόμενα να είναι μουνάρα και παράλληλα τρελά μαλάκω. Αντί λοιπόν να κοιτάμε τους "μαλάκες" που γαμάνε μουνάρες, ας ψάξουμε όλοι να βρούμε από μία.





 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Παντως ξερω θεομουνα με χιμπατζιδες διπλα τους ακομα και στη σχολη μου οποτε δεν ειναι θεμα οικονομικο δεν ξερω πιστευω οτι φοβουνται καποιον που ειναι στα ιδια  κυβικα μ'αυτες η Μιλαν δε θελει να παιξει με τη Γιουβεντους γιατι μπορει να φαει ηττα προτιμα τη Σαμπντορια που ειναι πιο ευκολα τα πραματα
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Για μενα μια πολυ ομορφη μπορει να με ξενερωνει και να παω με ενα αλλο μουνακι που να με φτιαχνει και να ειναι πιο ευκολα τα πραματα,αλλα ακομα και αν δε γινοταν τιποτα με μενα και τη θεα δε μπορουν τα ματια μου να βλεπουν πιθηκους διπλα σε κυκνους
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Καλες οι σκέψεις  σου , αλλα λιγο αόριστες. Τί σημαίνει με παραδείγματα "κάποιος είναι άνδρας"?
Προσωπική μου άποψη , είναι (κακά τα ψέματα ) ,ότι το ΠΡΩΤΟ και ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ προσόν για έναν άνδρα ειναι η εμφάνιση. Αν εκεί υστερείς τότε την έβαψες. Βεβαίως αν έχεις εμφάνιση δε σημαίνει ότι θα εχεις επιτυχία.  Μπορεί να είσαι μαλάκας στον χαρακτήρα και να αποτύχεις. Αλλά αν δεν εχεις εμφάνιση τότε είσαι χαμένος από χέρι. Εκτός κι αν είσαι δισεκατομμυριούχος, οπότε θα γαμάς γυναίκες, αλλά θα ζεις σε ένα ψέμα γιατί θα ξέρεις ότι αυτές δε θα θέλουν εσένα αλλά τα λεφτά σου.

αυτο ισχυει για την 1η εντυπωση για καποιον που δεν γνωριζεις καθολου... κ νομιζω ισχυει κ για γυναικες κ για ανδρες
μετα ομως για τις γυναικες τουλαχιστον μετρανε κ αλλα πολλα πραγματα
κ το αν θ αρεσει η εξωτερικη εμφανιση καποιου σε καποια ειναι κ αναλογως των γουστων της...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Για μενα μια πολυ ομορφη μπορει να με ξενερωνει και να παω με ενα αλλο μουνακι που να με φτιαχνει και να ειναι πιο ευκολα τα πραματα,αλλα ακομα και αν δε γινοταν τιποτα με μενα και τη θεα δε μπορουν τα ματια μου να βλεπουν πιθηκους διπλα σε κυκνους

με τρελαινουν οι αποψεις σου :2funny:
εμενα παλι δεν μ ενοχλει τπτ.. αμα οι αλλοι γουσταρουν σιγα μην τους κρινω εγω
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Χωρίς να έχω διαβάσει τις τοποθετήσεις των συναγωνιστών, έχω να πω τούτα: μάγκες, είναι μαλακία γενικά η σκέψη "μουνάρα με μαλάκα γκόμενο" κ.λπ. Καταρχήν δείχνει ένα κόμπλεξ, δεύτερον, ο καθένας από εμάς μπορεί να είναι μαλάκας για πολλούς άλλους και για χίλιους δυο λόγους, τρίτον, μπορεί μια γκόμενα να είναι μουνάρα και παράλληλα τρελά μαλάκω. Αντί λοιπόν να κοιτάμε τους "μαλάκες" που γαμάνε μουνάρες, ας ψάξουμε όλοι να βρούμε από μία.

+1. Οχι και απλα ενα ''κομπλεξ''.... καρακομπλεξικος.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
αυτο ισχυει για την 1η εντυπωση για καποιον που δεν γνωριζεις καθολου... κ νομιζω ισχυει κ για γυναικες κ για ανδρες
μετα ομως για τις γυναικες τουλαχιστον μετρανε κ αλλα πολλα πραγματα
Δε διαφωνώ. Είπα ότι αν είσαι ωραίος δε συνεπάγεται ότι θα έχεις επιτυχία. Απλώς με την ωραία εμφάνιση πέρασες το πρώτο από τα τεστ στα οποία σε υποβάλλει μια γυναίκα. Μπορεί να αποτύχεις στα επόμενα.
Αν δεν είσαι ωραίος όμως έχασες από την αρχή. Δεν πέρασες το πρώτο τεστ. Και κάτι μπούρδες του στυλ, :"Έχει ωραίο μυαλό και ας μην είναι εμφανήσιμος" , είναι για τα μικρά παιδιά.

κ το αν θ αρεσει η εξωτερικη εμφανιση καποιου σε καποια ειναι κ αναλογως των γουστων της...
Θα μου επιτρέψεις να αμφιβάλλω κάθετα. Σε γενικές γραμμές η ομορφιά στον άντρα είναι αντικειμενική.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
ναι αλλα τα γουστα ειναι υποκειμενικα...........
ειναι αυτο που λεγαμε πριν με τη νιτσα
μπορει ο αλλος να ειναι κουκλος κ να μην σ αρεσει
πχ ο ρουβας.. ωραιος? ναι αντικειμενικα... με το υποκειμενικο μου γουστο δεν μ αρεσει ουτε απο 1η εντυπωση ουτε απο τελευταια
 

Επισκέπτης
Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα, ο σωστος τιτλος είναι ''μουνάρες με μη συμβατους κατα τη γνωμη μας γκομενους''

Μη πάτε μακριά, Τζούλια Αλεξανδράτου με εκπευδευτη οδήγησης (!), λαικόφατσα, αφραγκο, αχρωμο και άγευστο. Τι να πει κανεις. Μπορεί να είναι και επικοινωνιακό τρίκ.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
πχ ο ρουβας.. ωραιος? ναι αντικειμενικα... με το υποκειμενικο μου γουστο δεν μ αρεσει ουτε απο 1η εντυπωση ουτε απο τελευταια
Διαφωνούμε. Θα μου επιτρέψεις να μην το πιστέψω.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
μα ειχα λογο να πω ψεμματα? :2funny:

εγω στους ανδρες κοιταω φρυδια κ αυτακια (μεταξυ αλλων)... αρα πως ψαχνεις λογικη σ το γουστο?
:2funny:

γενικα ειναι αυτο που σου αποπνεει ο αλλος.. που σου κανει εντυπωση... :cheesy:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
BiteMeIaMfre μας έστειλες..
εγω κοιτάω παρανυχίδες και  αφαλό.. :P

σας είπα μην το ψάχνετε,οι γυναίκες ειναι παράλογες..Παντα θα βρούν κάτι να δικαιολογήσουν την ανασφαλή επιλογή τους(πχ με πλησίασε ωραία και ας είναι 100κιλά ή εχει ωραία αυτία η τέλεια παπούτσια)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
δεν ειναι ανασφαλεια ρε ειναι γουστο...
τι να κανουμε τωρα :P

κ υψος μετραει παντως... κ υφακι... :P
εγω εριξα χυλοπιτα σε καποιον επειδη δεν ειχε ωραια αυτακια τι το ψαχνεις? σαικο :2funny:
 

Επισκέπτης
δεν ειναι ανασφαλεια ρε ειναι γουστο...
τι να κανουμε τωρα :P

κ υψος μετραει παντως... κ υφακι... :P
εγω εριξα χυλοπιτα σε καποιον επειδη δεν ειχε ωραια αυτακια τι το ψαχνεις? σαικο :2funny:

Ρε συ μπάιτ, για να έχουμε καλό ερωτημα, εσύ βλέπεσαι?? :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
εγω ειμαι ιδια με το αβαταρ μου :P
χωρις τα φτερα κ το στεφανι :2funny:
α εχω κ λιγο πιο μακρυ μαλλι
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
:2funny:

κοιτα λεω να τελειωσω τη σχολη κ αν δεν βρισκω δουλεια μετα να το γυρισω σε εσκορτ
θα σε προτιμησω παντως :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom