Νέα

Μουνάρες με μαλάκες γκόμενους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 423
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
το σαιτ χαλασε για να σταματησουμε να γραφουμε συνεχεια? :2funny:

 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Δεν διάβασα κι όλες τις απόψεις εδώ. Ξέχασα να σας πω ότι κι η γυναίκα άνθρωπος είναι. Όπως όλοι μας στενοχωριόμαστε με το φίλο βαριόμαστε με την κοπέλα μας ή σκυλοβρίζουμε χωρίς ουσιαστικό λόγο και τη μάνα μας κάτι αντίστοιχο μπορεί να συμβεί και σε μία γυναίκα. Μην αδικείτε κανένα παίδες.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ε ειναι και θεμα αντρικου εγωισμου,λες γιατι αυτη η μουναρα ειναι μ'αυτον τον πιθηκο και οχι με μενα?Θα θελα να γινοταν μια παρεξηγηση να τον ξεσκιζα στο ξυλο για να της δειξω οτι κοπελα μου αυτος που εχεις διπλα σου ειναι πιθηκος και οχι αντρας.Ειμαι αρρωστος ε?

Ρε billk, χαλάρωσε, δεν αποδεικνύεται με το ποιός υπερισχύει στα ξυλίκια ο  ανδρισμός...Με αυτή τη θεώρηση  ο Σταλόνε και ο Σβαρτς πρέπει να είναι οι πιο άντρες από όλους μας...Ο ανδρισμός βρίσκεται στην ΨΥΧΑΡΑ και στα ΑΡΧΙΔΙΑ που κουβαλάς. Με λίγα λόγια αν ένας τυπάκος έχει τα καρύδια να τα βάλει με το  Σουγκλάκο, κατά τη γνώμη μου είναι γαμώ τα αρσενικά και ας γίνει  τουλούμι στο ξύλο...Έναν τέτοιο τύπο που δε μασάει, δε φοβάται να τολμήσει κι ας φάει τα μούτρα του θα τον εκτιμήσει η γυναίκα και μέσα της καταλαβαίνει ότι αυτός θα τη στηρίξει γιατί έχει ψυχή και στις φλέβες του κυλάει αίμα και όχι κάτουρο όπως στην πλειοψηφία των σημερινών αντρών...

 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ρε billk, χαλάρωσε, δεν αποδεικνύεται με το ποιός υπερισχύει στα ξυλίκια ο  ανδρισμός...Με αυτή τη θεώρηση  ο Σταλόνε και ο Σβαρτς πρέπει να είναι οι πιο άντρες από όλους μας...Ο ανδρισμός βρίσκεται στην ΨΥΧΑΡΑ και στα ΑΡΧΙΔΙΑ που κουβαλάς. Με λίγα λόγια αν ένας τυπάκος έχει τα καρύδια να τα βάλει με το  Σουγκλάκο, κατά τη γνώμη μου είναι γαμώ τα αρσενικά και ας γίνει  τουλούμι στο ξύλο...Έναν τέτοιο τύπο που δε μασάει, δε φοβάται να τολμήσει κι ας φάει τα μούτρα του θα τον εκτιμήσει η γυναίκα και μέσα της καταλαβαίνει ότι αυτός θα τη στηρίξει γιατί έχει ψυχή και στις φλέβες του κυλάει αίμα και όχι κάτουρο όπως στην πλειοψηφία των σημερινών αντρών...



αχ......βαχ........
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Αχ βαχ γιατι καιγομαι καιγομαι καιγομαι.....χαχαχαχαχα

(πετας και αυτα τα σομπ μουμπλε μουμπλε και δεν κρατιεμαι) :grin:

(το σαιτ εξακολουθει να ειναι χαλια ή μονο σε μενα???)
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
καλα του εκανε του πουστη.μερικα πραγματα δεν πρεπει να λεγονται και να προσβαλεις καποιον ειδικα μπροστα στην κοπελα του,βεβαια υπαρχουν κι εξαιρεσεις οπως να δεις κανενα γερο με καμια μικρουλα που εκει σε πνιγει να βρισεις και αυτον και αυτην και μη μου πειτε οτι δεν το εχετε νιωσει αυτο,αλλα  να προσβαλεις καποιον επειδη ειναι δηθεν ασχημος αυτο ειναι πολυ υποτιμητικο.και δεν ειναι οτι ξερει μαι ται 'η οτι κουβαλαει καλαζνικωφ δεν νομιζω οτι η γκομενα θα παει μαζι του για αυτο(εκτος αν ειναι τοσο τουβλο)απλα δεν μποριες να μειωνεις κανεναν ετσι.απλα ο αυτος ο μαλακας ηταν πολυ κομπλεξικος και την επαθε τελικα.
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Εγώ πάντως έχω βάλει σκοπό να βρω μια πολύ μουνάρα γκόμενα.Δε συμβιβάζομαι με τίποτα λιγότερο.Αντιμετωπίζω μερικές δυσκολίες αλλά δε με πτοούν γιατί ένα είναι το σύνθημά μου ''Impossible is nothing''

Υ.Γ. Επίσης να προσθέσω ότι χτες βράδυ έκανα καμάκι μετά χυλόπιτας.Η χυλόπιτα σταρχίδια μου δε με ενοχλει, αυτό όμως που γίνετε κατά κόρον και με ενοχλει λίγο είναι ότι βγαίνουν 2 και 3 γυναίκες μόνες τους σε club και μόλις πας για γνωριμία κόβουν πέρα.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Αντε ρε billk, jedai. Γιατί σταματήσατε αυτόν τον υπέροχο διάλογο. Ομολογώ γέλαγα με τις ώρες...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dreamer24gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
Έφτασε 17 σελίδες το thread.... Και καμιά ουσιαστική γνώμη/απάντηση στο αρχικό ερώτημα... Αν και μου έχει δημιουργηθεί κι εμένα ένα ερώτημα διαβάζοντας τις απαντήσεις εδώ πέρα... Με ποιό κριτήριο κάποιος είναι μαλάκας για να είναι δίπλα σε μια "μουνάρα"; Και με ποιό κριτήριο είναι κάποια μουνάρα; Η απάντηση κατά τη γνώμη μου στο αρχικό ερώτημ αείναι απλή. Οι πραγματικές γυναίκες θέλουν δίπλα τους έναν πραγματικό άνδρα. ʼνδρας κατά τη γνώμη μου δεν είναι κάποιος επειδή απλά και μόνο έχει πούτσο και αρχίδια, είναι απλά ένα αρσενικό, τίποτα παραπάνω. Εμείς μπορεί να ικανοποιούμαστε να έχουμε δίπλα μας, απλά ένα μουνί με πόδια, απλά ένα γαμήσι και να πουλάμε μούρη. "Κοίτα ρε φίλε τι μουνί κυκλοφορώ εγώ! Κοίτα τι γαμάω" κλπ. Οι γυναίκες όμως δε ψάχνουν απλά ένα πούτσο που περπατά. Ζητάνε κάτι παραπάνω. Όπως είπε ένας συναγωνιστής πιο πριν, οι γυναίνες στη πλειονότητα τους βιώνουν το σεξ εγκεφαλικά. Ο οργασμός τους επεκτείνεται πολύ πιο πέρα από ενα καυλί "μέσα-έξω" ή ένα γλυφομούνι κλπ. Όποιος μπορεί και έχει μάθει να γαμάει το μυαλό μιας γυναίκας αντί για το μουνί της μόνο, την έχει κατακτήσει ασχέτως πως είναι η εμφάνισή του ή το παράστημά του. Και το βασικότερο είναι το εξής: Ένας ανδρας, ποτέ δε πρόκειτε να το διαφημίζει και να το διατυμπανεί γιατί απλά δεν έχει ανάγκη να το κάνει. Το γνωρίζει τόσο ο ίδιος, όσο και ο περίγυρός του. Και το αντριλίκι δεν είναι η ιδρωτίλα/μασχαλίλα/αρχιδίλα κλπ. Είναι το σύνολο, κάτι που πολλοί δε μπορούν να το χωνέψουν και αρκούνται στα σχόλια του τύπου: "Τι κάνει αυτός ο μούναρος με αυτόν τον πουστόφλωρο;" Βέβαια το ίδιο ισχύει και για τις γυναίκες. Ποιός σας είπε ότι μια εντυπωσιακά εμφανίσιμη γυναίκα είναι απαραίτητα κάποια που θα δεχόμασταν να είναι δίπλα μας; Βέβαια υπάρχουν και οι γλιμήτσουρες (κατά τη γνώμη μου) που θέλουν να κυκλοφορούν με μια μουνάρα, μόνο και μόνο για να πουλάνε μούρη και να κοκορεύονται στη παρέα τους, οτι γαμούν και καλά το θεόμουνο. (Και ταυτόχρονα παρακαλάνε από μέσα τους να μην ανοίξει το στοματάκι της και αρχίσουν αν φεύγουν τα βατράχια). Προσωπικά έχω χυλοπιτιάσει αρκετές "θεόμουνες", αρκετές από τις οποίες πολύ γνωστές, γιατί δε συμβιβάζομαι με κάτι λιγότερο από μια πραγματική γυναίκα δίπλα μου.
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Δηλαδη dreamer24gr μας λες ότι σε καμακωνουν μουνάρες γκόμενες και τις χυλοπιτιάζεις;;;;;
Εμεις κάνουμε αμάν να καμακώσουμε καμία και συ ρίχνεις χυλόπιτες.
Εχω ένα ελλάτωμα.Προτιμώ τις γκόμενες που είναι μουνάρες και χαζές γιατί το να είναι χαζή είναι προσόν για τους περισσότερους εκτός αν δεν το'χεις καταλάβει.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Έφτασε 17 σελίδες το thread.... Και καμιά ουσιαστική γνώμη/απάντηση στο αρχικό ερώτημα... Αν και μου έχει δημιουργηθεί κι εμένα ένα ερώτημα διαβάζοντας τις απαντήσεις εδώ πέρα... Με ποιό κριτήριο κάποιος είναι μαλάκας για να είναι δίπλα σε μια "μουνάρα"; Και με ποιό κριτήριο είναι κάποια μουνάρα; Η απάντηση κατά τη γνώμη μου στο αρχικό ερώτημ αείναι απλή. Οι πραγματικές γυναίκες θέλουν δίπλα τους έναν πραγματικό άνδρα. ʼνδρας κατά τη γνώμη μου δεν είναι κάποιος επειδή απλά και μόνο έχει πούτσο και αρχίδια, είναι απλά ένα αρσενικό, τίποτα παραπάνω. Εμείς μπορεί να ικανοποιούμαστε να έχουμε δίπλα μας, απλά ένα μουνί με πόδια, απλά ένα γαμήσι και να πουλάμε μούρη. "Κοίτα ρε φίλε τι μουνί κυκλοφορώ εγώ! Κοίτα τι γαμάω" κλπ. Οι γυναίκες όμως δε ψάχνουν απλά ένα πούτσο που περπατά. Ζητάνε κάτι παραπάνω. Όπως είπε ένας συναγωνιστής πιο πριν, οι γυναίνες στη πλειονότητα τους βιώνουν το σεξ εγκεφαλικά. Ο οργασμός τους επεκτείνεται πολύ πιο πέρα από ενα καυλί "μέσα-έξω" ή ένα γλυφομούνι κλπ. Όποιος μπορεί και έχει μάθει να γαμάει το μυαλό μιας γυναίκας αντί για το μουνί της μόνο, την έχει κατακτήσει ασχέτως πως είναι η εμφάνισή του ή το παράστημά του. Και το βασικότερο είναι το εξής: Ένας ανδρας, ποτέ δε πρόκειτε να το διαφημίζει και να το διατυμπανεί γιατί απλά δεν έχει ανάγκη να το κάνει. Το γνωρίζει τόσο ο ίδιος, όσο και ο περίγυρός του. Και το αντριλίκι δεν είναι η ιδρωτίλα/μασχαλίλα/αρχιδίλα κλπ. Είναι το σύνολο, κάτι που πολλοί δε μπορούν να το χωνέψουν
Καλες οι σκέψεις  σου , αλλα λιγο αόριστες. Τί σημαίνει με παραδείγματα "κάποιος είναι άνδρας"?
Προσωπική μου άποψη , είναι (κακά τα ψέματα ) ,ότι το ΠΡΩΤΟ και ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ προσόν για έναν άνδρα ειναι η εμφάνιση. Αν εκεί υστερείς τότε την έβαψες. Βεβαίως αν έχεις εμφάνιση δε σημαίνει ότι θα εχεις επιτυχία.  Μπορεί να είσαι μαλάκας στον χαρακτήρα και να αποτύχεις. Αλλά αν δεν εχεις εμφάνιση τότε είσαι χαμένος από χέρι. Εκτός κι αν είσαι δισεκατομμυριούχος, οπότε θα γαμάς γυναίκες, αλλά θα ζεις σε ένα ψέμα γιατί θα ξέρεις ότι αυτές δε θα θέλουν εσένα αλλά τα λεφτά σου.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Οι γυναίκες είναι άλλη περίπτωση . Η ομορφιά σε αυτές ειναι ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗ. Μια γυναίκα που πολλοί τη θεωρουν άσχημη , υπάρχουν άλλοι που τη θεωρούν όμορφη. Γι?αυτό θα έχετε προσέξει ότι η κάθε μπαζοπαντόφλα σέρνει 15 άντρες. Ενώ η ομορφιά στον άντρα είναι ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ.  Δε θα δείτε ποτέ έναν άντρα άσχημο να σέρνει 15 γυναίκες (εκτός κι αν είναι δισεκατομμυριούχος)
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Οι γυναίκες είναι άλλη περίπτωση . Η ομορφιά σε αυτές ειναι ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗ. Μια γυναίκα που πολλοί τη θεωρουν άσχημη , υπάρχουν άλλοι που τη θεωρούν όμορφη. Γι?αυτό θα έχετε προσέξει ότι η κάθε μπαζοπαντόφλα σέρνει 15 άντρες. Ενώ η ομορφιά στον άντρα είναι ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ.  Δε θα δείτε ποτέ έναν άντρα άσχημο να σέρνει 15 γυναίκες (εκτός κι αν είναι δισεκατομμυριούχος)
καλημερα!!
βεβαια αφου την πηδηξουν σταματαει να τους σερνει....
 

jedai

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
εγω απλα ειπα καποια πραματα σ αυτη την νοικοκυρουλα οτι το να βλεπεις καποιον κοντο κλπ δεν σημαινει κατι.
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Εγω ειπα οτι δεν ειναι αισθητικα ωραιο να βλεπεις τη μουναρα με ενα που δεν ειναι εξωτερικα ανταξιος της ομορφιας της απλα και μονο αισθητικα.Επισης πιστευω οτι οι περισσοτερες φοβουνται το ΑΡΣΕΝΙΚΟ και θελουν κατι που να μπορουν να ελεγχουν θελουν λιγο πουσταριο λιγο θηλυκο στοιχειο απο τον αντρα.Το ΑΡΣΕΝΙΚΟ το αυθεντικο θα το κυνηγησουν καποιες που δεν ειναι τοσο ομορφες η ειναι σεξουαλικα απελευθερωμενες(τσουλες)οποτε δεν εχουν τιποτα να χασουν
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Εγω ειπα οτι δεν ειναι αισθητικα ωραιο να βλεπεις τη μουναρα με ενα που δεν ειναι εξωτερικα ανταξιος της ομορφιας της απλα και μονο αισθητικα.Επισης πιστευω οτι οι περισσοτερες φοβουνται το ΑΡΣΕΝΙΚΟ και θελουν κατι που να μπορουν να ελεγχουν θελουν λιγο πουσταριο λιγο θηλυκο στοιχειο απο τον αντρα.Το ΑΡΣΕΝΙΚΟ το αυθεντικο θα το κυνηγησουν καποιες που δεν ειναι τοσο ομορφες η ειναι σεξουαλικα απελευθερωμενες(τσουλες)οποτε δεν εχουν τιποτα να χασουν
Επ, τί γίνεται jedai, billk. Πολύ ήρεμους σας βλέπω. Για αρχίστε πάλι κανέναν απολαυστικό διάλογο... Χαχαχαχα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλημερα!!
βεβαια αφου την πηδηξουν σταματαει να τους σερνει....

..καλα μην εισαι τοσο σιγουρος κρινοντας εξ ιδιων....  ;) ;)
..τις λεξεις μουνοδουλος, λουκουμας κλπ δεν τις εχεις ακουσει ??  :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom