Νέα

Μουνάρες με μαλάκες γκόμενους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 423
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Οι μουναρες πρεπει να εχουν καθαροαιμα αρσενικα διπλα τους πραμα που δεν συμβαινει

Το θέμα είναι ΠΟΣΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΟΥΝΑΡΕΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΘΗΛΥΚΑ 100% ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΟΥΝ (Κ ΚΥΡΙΩΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ) ΕΝΑ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ...
που κι αυτό, είναι ΔΥΣΤΗΧΩΣ "είδος προς εξαφάνιση"
ΠΗΞΑΜΕ ΣΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ + ΤΙΣ ΑΔΕΡΦΕΣ...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Ξεκινάμε από μια βασική θεωρία που υπάρχει και σε βιβλίο: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΧΕΙΡΙΖΟΝΤΑΙ.
Και κάτι τελευταίο για τον φίλο που είπε ότι λιώνει στο γυμναστήριο: Οι γυναίκες ερωτεύονται με τα αυτιά ενώ οι άντρες με τα μάτια! Με πιάνεις?

ΣΥΜΦΩΝΩ 100%
Γι' αυτό... PRACTICE MAKES PERFECT... ;)
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Το θέμα είναι ΠΟΣΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΟΥΝΑΡΕΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΘΗΛΥΚΑ 100% ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΟΥΝ (Κ ΚΥΡΙΩΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ) ΕΝΑ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ...
που κι αυτό, είναι ΔΥΣΤΗΧΩΣ "είδος προς εξαφάνιση"
ΠΗΞΑΜΕ ΣΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ + ΤΙΣ ΑΔΕΡΦΕΣ...
Ετσι φιλε συμφωνω οι ηλιθιες οι γυναικες "ευνουχιζουν" τα καθαροαιμα και πανε με κατι τρεντο -πουσταδερφες και κατι demi αντρακια και κατι πιθηκους και μετα ψαχνουν και δε βρισκουν καθαροαιμα.ΤΟ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ ΘΗΛΥΚΟ ΘΕΛΕΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΤΕΛΟΣ
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
οσο και να εχουν αλλάξει οι εποχές,
ο αντρας δεν παυει να ειναι ο ΚΥΝΗΓΟΣ και η γυναίκα το ΘΗΡΑΜΑ, ετσι ηταν ετσι ειναι ετσι θα ειναι

To θέμα όμως είναι ΠΟΣΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΣΗΜΑΔΙ ΚΙ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ... ;)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Δεν ειναι τυχαίο που οι καταδρομείς εχουν σαν σύνθημα το
Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ (αλλα και ο επιμένων θα έλεγα εγω)
ολα τα καστρα πέφτουν αρκεί ο πολιορκητής να εχει υπομονή,ηθικό και καλό εξοπλισμό-οπλισμό

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ !!!

ΨΗΛΑ-ΨΗΛΑ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΠΕΡΕ... (ΚΕΑΠ, Ρεντίνα 1999)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Ο άντρας πρέπει να προσφέρει 3 πράγματα που είναι απαραίτητα για την γυναίκα:

(1) Ασφάλεια (να την προστατεύει)
(2) Eξασφάλιση (οικονομική)
(3) Ερωτική ασφάλεια (γούτσου-γούτσου!)

Κανείς και ποτέ δεν μπορεί να είναι στο 100% και στα 3. Το ΣΥΝΟΛΟ και των τριών πάει στο 100%. Το ιδανικό είναι να τα έχει κάποιος μοιρασμένα στο 33.33%. Πρέπει να υπάρχει balance...

Συμφωνώ! Αλλά αντίστοιχα αξιόλογη θα πρέπει να είναι και η γυναίκα-θηλυκό... και όχι απλά όμορφη!
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Συμφωνώ! Αλλά αντίστοιχα αξιόλογη θα πρέπει να είναι και η γυναίκα-θηλυκό... και όχι απλά όμορφη!
Σωστος ο παιχτης το αυθεντικο θηλυκο ξερει τι θελει και δε σε βασανιζει για να πεσει εξαλλου ο ερωτας ειναι απολαυση!
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Εμεις παμε στα γυμναστηρια και λιωνουμε εχουμε απιστευτη εμπειρια απο πουτανες και οχι μονο και οι μουναρες προτιμουν τα τσουτσεκια.Ξερεις ειναι θεμα αντρικου εγωισμου για μενα οι μουναρες πρεπει να εχουν καθαροαιμα αρσενικα διπλα τους πραμα που δεν συμβαινει

Χωρίς παρεξήγηση αλλά "καθαρόαιμο αρσενικό" είναι αυτός που χτυπάει 200 επαναλήψεις στο πεκ - ντεκ βγάζοντας κραυγές δυσκοίλιου ελέφαντα, τρώγοντας κρεατίνες και άλλα συμπληρώματα και φορώντας φοσφοριζέ κολάν διηγείται πόσες ώρες προπόνηση (η λέξη γυμναστική παραπέμπει σε μπούληδες και δεν χρησιμοποιείται) έχει κάνει σε άλλους της αυτής συνομοταξίας;
Και το γεγονός ότι κάποιος έχει εμπειρία στις πουτάνες τον κάνει πιο θελκτικό στις άλλες γυναίκες;

Και σε τελική ανάλυση ποια είναι τα τσουτσέκια; Όσοι μπορούν να βάλουν τρεις λέξεις σε σωστή σειρά ή έκαναν το θανάσιμο αμάρτημα να αγοράσουν ένα καλό κουστουμάκι ή ένα συμπαθητικό αυτοκινητάκι και να μη συμπεριφέρονται σαν φαντάροι στην άδεια ορκομωσίας ακόμη και 10 χρόνια αφότου απολύθηκαν;


Εγώ επί του θέματος έχω ένα πω: Μαλάκας γκόμενος θα είναι πάντα αυτός που κυκλοφορεί με καλύτερη γκόμενα από εμάς...Και η πλάκα είναι ότι τον ίδιο αν το βλέπαμε μόνο θα λέγαμε: Έλα ρε, μια χαρά παιδί ο Τάκης....Όχι ότι δεν υπάρχουν σούργελα αντικειμενικά που έχουν δίπλα τους μουνάρες (όπως και μπορούχες που τα έχουν με τσολιάδες- διαμάντια)...
Αλλά: Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα...Το τι βρίσκει ο ένας άνθρωπος στον άλλο είναι πιο μυστήριο και από τις μαύρες τρύπες...
 

proktologos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
396
Like
0
Πόντοι
1
Το θέμα είναι ΠΟΣΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΟΥΝΑΡΕΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΘΗΛΥΚΑ 100% ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΟΥΝ (Κ ΚΥΡΙΩΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ) ΕΝΑ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ...
που κι αυτό, είναι ΔΥΣΤΗΧΩΣ "είδος προς εξαφάνιση"
ΠΗΞΑΜΕ ΣΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ + ΤΙΣ ΑΔΕΡΦΕΣ...

το αλλο ? η εγω τα βλεπω λαθος γμτ.
εγω ένα πραμα ξερω ?.
Οσες μα οσες φορες εχω βγει εξω μπουσουκια  ρε φευγουνε ολες ΑΓΑΜΙΤΕΣ 
εγω παντρεμενος κλπ. δεν μπορω να κανω σχεση δεν θελω οπως θελετε παρτετο .
Λεω ότι βλεπω και είναι αντικειμενο συζητησης πολλες φορες μεχρι που θα παραστρατισουμε στο τελος ?.. αφου λεμε τη στο διαολο δεν γαμαει πλεον οι νεολαια  ? εμεις  ψαχναμε  ρε γαμωτο να γκαστρωσουμε μεχι και γαιδαρα στην ανηφορα?...που λεει ο λογος ?..τι εχει γινει ?
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Βασικα πιστευω οτι αν πας και πεις σε μια γκομενα φατσα φορα οτι την θες ΑΠΛΑ για το σεξακι δε νομιζω οτι θα σου ζητησει "ασφαλεια" και "κουλτουρα"........ανατομικα να εισαι κομπλε μονο και απο κει και περα ολα καλα.........το θεμα ειναι ποιος το κανει αυτο.......

EΓΩ! Εδώ και πολλααά χρόνια... και "λειτουργεί" μια χαρά ;)
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Χωρίς παρεξήγηση αλλά "καθαρόαιμο αρσενικό" είναι αυτός που χτυπάει 200 επαναλήψεις στο πεκ - ντεκ βγάζοντας κραυγές δυσκοίλιου ελέφαντα, τρώγοντας κρεατίνες και άλλα συμπληρώματα και φορώντας φοσφοριζέ κολάν διηγείται πόσες ώρες προπόνηση (η λέξη γυμναστική παραπέμπει σε μπούληδες και δεν χρησιμοποιείται) έχει κάνει σε άλλους της αυτής συνομοταξίας;
Και το γεγονός ότι κάποιος έχει εμπειρία στις πουτάνες τον κάνει πιο θελκτικό στις άλλες γυναίκες;
Καμια σχεση απλα εγω λεω οτι αυτος που ειναι αντρας εχει ΑΡΧΙΔΙΑ και πηγαινει με πουτανες,μαγκια του και επισης λιωνει στο γυμναστηριο παλι μαγκια του αλλα βλεπεις τους μουνους πλαι σε πουστοφλωρους.Οι μαγκες δεν υπαρχουν πια τους πατησε το τρενο....
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
το αλλο ? η εγω τα βλεπω λαθος γμτ.
εγω ένα πραμα ξερω ?.
Οσες μα οσες φορες εχω βγει εξω μπουσουκια  ρε φευγουνε ολες ΑΓΑΜΙΤΕΣ 
εγω παντρεμενος κλπ. δεν μπορω να κανω σχεση δεν θελω οπως θελετε παρτετο .
Λεω ότι βλεπω και είναι αντικειμενο συζητησης πολλες φορες μεχρι που θα παραστρατισουμε στο τελος ?.. αφου λεμε τη στο διαολο δεν γαμαει πλεον οι νεολαια  ? εμεις  ψαχναμε  ρε γαμωτο να γκαστρωσουμε μεχι και γαιδαρα στην ανηφορα?...που λεει ο λογος ?..τι εχει γινει ?
Ετσι μπραβο τωρα νομιζω οτι αρχιζεις να με καταλαβαινεις.Ο αντρας εχει ΑΡΧΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΑΜΑΕΙ ΤΕΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΣΗ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΜΕ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ ΚΤΛ
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
γιατί την βλέπετε έτσι ?

εγώ την είχα αυτήν την απορία όταν ήμουν 15-18 χρονών,, αλά αν σκεφτείς τι θέλει η κάθε γκόμενα είναι απλό .. ΣΙΓΟΥΡΙʼ και αυτό το έχει μόνο με ένα φλώρο .. και στης πιο πολλές καταστάσεις η φλορι έχουν και το χρήμα     
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
'Αμα σας πω ποια διάσημη της Ελληνικής τηλεόρασης είχα γκόμενα κάποτε δεν θα το πιστέψετε.Δεν θα το πω εδώ για ευνόητους λόγους,κ για να μην πεσει κράξιμο.Θα απαντήσω μέσω p.m σε όποιον ενδιαφέρεται να μάθει κ μόνο σε γνωστούς μου κ φίλους εδώ μέσα.

Τώρα αν θα με πείτε μαλάκα,οι φίλοι μου οι γαύροι σίγουρα θα με πουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom