Νέα

Μου τον έπαιζε στο λεωφορείο απο τα καλύτερα σκηνικά !!!!!!!!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xouanito_32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 124
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Μηπως να σβηστει σιγα σιγα αυτο το αθλιο θρεντ?
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Εγώ πάντως περιμένω να μ περιγράψει ο τύπος την δεύτερη συνάντηση με αυτήν την εργατική σεξοβόμβα π κατάφερε να τον κάνει να χύσει μετά από 5 μήνες.. Περιμένω μία πραγματική ιστορία πάθους για να εξιλεωθώ..
 
OP
OP
xouanito_32

xouanito_32

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2011
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ πάντως περιμένω να μ περιγράψει ο τύπος την δεύτερη συνάντηση με αυτήν την εργατική σεξοβόμβα π κατάφερε να τον κάνει να χύσει μετά από 5 μήνες.. Περιμένω μία πραγματική ιστορία πάθους για να εξιλεωθώ..
ηταν κατι που δεν μου ειχε ξανατυχη και εχυσα μπαμ ισωs με επηρεασε και ο κοσμοs
 

paterjohn

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
603
Like
0
Πόντοι
6
εχτες πρωι περναγα απο την πειραιως στο υψος του 193 νουμερου.Κραταγα στα χερια μια τσαντα πλαστικη που ειχα παρει απο κουμουντουρου ενα σκακι δερματινο με φιλτισενια αλλογα και μεταξωτους πυργους.Βγαινει ενας τυπος απο αυτη τη ροζ πορτα πουειναι εκει και με λεει φιλαρακι ξερει να το παιζει πολυ καλα μεσα το πεχνιδι τσ.Μπηκα μεσα να το εξασκησω λιγο γιατι ειχα καιρο να παιξω.
δινω εισοδο 50 ευρω που μουζητηθηκαν χωρις αποδειξη( με αποδειξη ειχε 80) και στρωθηκαμε εγω κιαυτη ο ενας απεναντι απο τον αλονε.Εκει που σε τρεις κινησεις θα της ειχα κανει το ρουα μαρτ , με πιανει κατι και χυνω.  Τετοια φαση τοσο τυχερος να την χυσω ενω η συμφωνια ητανε ποιος θα χασει στο σκακι  να πληρωσει τις μουρες στο διπλα σουβλαντζηδικο δε μουχει ματαξανασυμβγει.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
ηταν κατι που δεν μου ειχε ξανατυχη και εχυσα μπαμ ισωs με επηρεασε και ο κοσμοs
έχεις δίκιο φίλε, άστους να λένε μαλακίες: όταν είσαι μόνος στην κρεβατοκάμαρα είναι δύσκολο να συγκεντρωθείς κι έτσι δεν χύνεις εύκολα. Αντίθετα όταν είσαι ανάμεσα σε κόσμο χαλαρώνεις πιο εύκολα και χύνεις στο τσακ μπαμ. Έτσι ακριβώς λειτουργεί το 99,9% ανδρών και γυναικών σε όλο τον κόσμο
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
λοιπον παιδεs θα σαs πω για κατι που μου ετυχε χτεs μεσα σε λεωφορειο εχω μπει μεσα και εχω κατσει πισω πισω σε μια σταση μπαινει ενα μουνι και ερχεται και κολαει την κολαρα τηs στον πουτσο μου εχω καβλωσει και αρχιζει και γελαει κοιτωνταs με απο το παραθυρο και κωλοτριβεται τηs τον πεταω εξω και βαζωνταs το χερι τηs μου τον πιανει και τον παιζει μαs εχουν παρει πρεφα αλλα δεν μιλαει κανειs και κοιτανε ολοι σαν να τουs αρεσει το θεαμα εκει εχω μεινει μαλακαs και την ωρα που ειναι να χυσω τον αρπαω τον πουτσο μου απο τα χερια τηs τηs σηκωνω την φουστα και τηs πεταω τα σπερματα πανω στην κωλαρα τηs ........τεtοια κωλοφαρδια δεν περιμενα οτι θα ειχα παντωs το γκομενακι ειναι παντρεμενο αλλα γενικα τηs αρεσει να προκαλει και να πηδιεται απο δω και απο κει μου δωσε τηλ και μου πε οτι εχει φιλεs που γαμιουνται ενω ειναι παντρεμενεs 

Και θέλεις να πιστέψουμε ότι αυτό που περιγράφεις έγινε;
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Μαγκες ωραια η ιστορια του φιλου μας αλλα να σας πω και εγω μια καλυτερη:Λεφτα Υπαρχουν....... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

α ρε παπανδρεου


τι εκανες στον λαο σου
 

pangkok

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
paidia kai emena mou exei simbei alla sto trolei
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom