Νέα

Μου τον έπαιζε στο λεωφορείο απο τα καλύτερα σκηνικά !!!!!!!!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xouanito_32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 124
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΑΝΑΣΤΟ

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
είχα κι εγώ κάποτε σεξουαλική εμπειρία στο λεωφορείο: δεν είχα εισιτήριο και μπήκε ελεγκτής και... με γάμησε

την ωρα που του εσκασες το 50αρικο τι του είπες? ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ???
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.304
Πόντοι
25.467
λοιπον παιδεs θα σαs πω για κατι που μου ετυχε χτεs μεσα σε λεωφορειο εχω μπει μεσα και εχω κατσει πισω πισω σε μια σταση μπαινει ενα μουνι και ερχεται και κολαει την κολαρα τηs στον πουτσο μου εχω καβλωσει και αρχιζει και γελαει κοιτωνταs με απο το παραθυρο και κωλοτριβεται τηs τον πεταω εξω και βαζωνταs το χερι τηs μου τον πιανει και τον παιζει μαs εχουν παρει πρεφα αλλα δεν μιλαει κανειs και κοιτανε ολοι σαν να τουs αρεσει το θεαμα εκει εχω μεινει μαλακαs και την ωρα που ειναι να χυσω τον αρπαω τον πουτσο μου απο τα χερια τηs τηs σηκωνω την φουστα και τηs πεταω τα σπερματα πανω στην κωλαρα τηs ........τεtοια κωλοφαρδια δεν περιμενα οτι θα ειχα παντωs το γκομενακι ειναι παντρεμενο αλλα γενικα τηs αρεσει να προκαλει και να πηδιεται απο δω και απο κει μου δωσε τηλ και μου πε οτι εχει φιλεs που γαμιουνται ενω ειναι παντρεμενεs  


Μην δίνεις σημασία τύπε. Ο Φώντας ο πατωματζής είναι. Παλιά την έστηνε στον ηλεκτρικό, αλλά τον πιάσανε.
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
8
Like
92
Πόντοι
1
λοιπον παιδεs θα σαs πω για κατι που μου ετυχε χτεs μεσα σε λεωφορειο εχω μπει μεσα και εχω κατσει πισω πισω σε μια σταση μπαινει ενα μουνι και ερχεται και κολαει την κολαρα τηs στον πουτσο μου εχω καβλωσει και αρχιζει και γελαει κοιτωνταs με απο το παραθυρο και κωλοτριβεται τηs τον πεταω εξω και βαζωνταs το χερι τηs μου τον πιανει και τον παιζει μαs εχουν παρει πρεφα αλλα δεν μιλαει κανειs και κοιτανε ολοι σαν να τουs αρεσει το θεαμα εκει εχω μεινει μαλακαs και την ωρα που ειναι να χυσω τον αρπαω τον πουτσο μου απο τα χερια τηs τηs σηκωνω την φουστα και τηs πεταω τα σπερματα πανω στην κωλαρα τηs ........τεtοια κωλοφαρδια δεν περιμενα οτι θα ειχα παντωs το γκομενακι ειναι παντρεμενο αλλα γενικα τηs αρεσει να προκαλει και να πηδιεται απο δω και απο κει μου δωσε τηλ και μου πε οτι εχει φιλεs που γαμιουνται ενω ειναι παντρεμενεs 

τα χυσια που πατησα μετα δικα σου ηταν ρε βρωμυλε???
 

miliokas

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2011
Μηνύματα
163
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ολοι το πηρανε χαμπαρι και μονο αυτος εχυσε μα ποιος εισαι ο τσακ νορις :s&m_1: :s&m_1:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
λοιπον παιδεs θα σαs πω για κατι που μου ετυχε χτεs μεσα σε λεωφορειο εχω μπει μεσα και εχω κατσει πισω πισω σε μια σταση μπαινει ενα μουνι και ερχεται και κολαει την κολαρα τηs στον πουτσο μου εχω καβλωσει και αρχιζει και γελαει κοιτωνταs με απο το παραθυρο και κωλοτριβεται τηs τον πεταω εξω και βαζωνταs το χερι τηs μου τον πιανει και τον παιζει μαs εχουν παρει πρεφα αλλα δεν μιλαει κανειs και κοιτανε ολοι σαν να τουs αρεσει το θεαμα εκει εχω μεινει μαλακαs και την ωρα που ειναι να χυσω τον αρπαω τον πουτσο μου απο τα χερια τηs τηs σηκωνω την φουστα και τηs πεταω τα σπερματα πανω στην κωλαρα τηs ........τεtοια κωλοφαρδια δεν περιμενα οτι θα ειχα παντωs το γκομενακι ειναι παντρεμενο αλλα γενικα τηs αρεσει να προκαλει και να πηδιεται απο δω και απο κει μου δωσε τηλ και μου πε οτι εχει φιλεs που γαμιουνται ενω ειναι παντρεμενεs  
 

Επισκέπτης
λοιπον παιδεs θα σαs πω για κατι που μου ετυχε χτεs μεσα σε λεωφορειο εχω μπει μεσα και εχω κατσει πισω πισω σε μια σταση μπαινει ενα μουνι και ερχεται και κολαει την κολαρα τηs στον πουτσο μου εχω καβλωσει και αρχιζει και γελαει κοιτωνταs με απο το παραθυρο και κωλοτριβεται τηs τον πεταω εξω και βαζωνταs το χερι τηs μου τον πιανει και τον παιζει μαs εχουν παρει πρεφα αλλα δεν μιλαει κανειs και κοιτανε ολοι σαν να τουs αρεσει το θεαμα εκει εχω μεινει μαλακαs και την ωρα που ειναι να χυσω τον αρπαω τον πουτσο μου απο τα χερια τηs τηs σηκωνω την φουστα και τηs πεταω τα σπερματα πανω στην κωλαρα τηs ........τεtοια κωλοφαρδια δεν περιμενα οτι θα ειχα παντωs το γκομενακι ειναι παντρεμενο αλλα γενικα τηs αρεσει να προκαλει και να πηδιεται απο δω και απο κει μου δωσε τηλ και μου πε οτι εχει φιλεs που γαμιουνται ενω ειναι παντρεμενεs  
κοψε βρε αγορι μου λιγο της τσοντες...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


εμενα μου την παρακολουθουσε πουστης χτες στο τρολευ  :tickedoff:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.382
Κριτικές
5
Like
64.932
Πόντοι
12.056
Σιγα...μια φορα την βδομαδα μου συμβαινει αυτο...
Συχνα με σταματανε στα φαναρια  με την μηχανη και με κερνανε πιπα ειδικα οταν εχει μποτιλιαρισμα  :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
είναι από τα epic thread γέλασα με την καρδια μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
και μετά ξύπνησες
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.304
Πόντοι
25.467
Σιγα...μια φορα την βδομαδα μου συμβαινει αυτο...
Συχνα με σταματανε στα φαναρια  με την μηχανη και με κερνανε πιπα ειδικα οταν εχει μποτιλιαρισμα  :rockon:

Το περιεχόμενο της πίπας είναι μόνο καπνά ή μισκουλιό από διάφορα φυτά;
 

b0b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
1
Like
1.616
Πόντοι
216
είναι από τα epic thread γέλασα με την καρδια μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom