Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 264K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
183
Πόντοι
0
Το 10ρικο είναι κάθε μέρα και το μπουκάλι με το 50ρικο είναι κάθε Πέμπτη , βέβαια το μπουκάλι θα είναι μπομπα και θα το έχουν γεμίσει στα διυλιστήρια στον Ασπρόπυργο , αλλά περί ορέξεως …..
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
1.361
Πόντοι
206
Τι λε ρε που θα δώσω από 80 έως 130 ευρώ για να χάσω την όραση μου από την αιθανόλη; Πάτε καλά;
 

Noizy

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
215
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη στο μαγαζί , έγραψα κριτική και περιμένω να ανέβει. Λόλα Ουκρανή πολύ καλή συμμετοχή για απλό χορό και η άλλη Ουκρανή μιλφ που δεν θυμάμαι το όνομα της ήταν άκρως αισθησιακή
 

Vivaldi

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
88
Πόντοι
0
μια ελληνιδα sandra ειναι ακομα εκει ?
 
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
183
Πόντοι
0
Παιδιά η κερια υπαρχει όντως? Ξέρουμε όνομα, τι προσφέρει?

Την ειχα πάρει για απλό χώρο με 5€ πριν από δυο βδομάδες , πολύ δυνατή , πλαστικά βυζια με σκουλαρίκια στις ρωγες και πλαστικός κωλος που εμένα προσωπικά μου άρεσε , μου έδειξε και λίγο το μουνακι της προσπαθώντας να με πείσει για full προγραμμα , δεν ενέδωσα στο παραλίγο .
 
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Την ειχα πάρει για απλό χώρο με 5€ πριν από δυο βδομάδες , πολύ δυνατή , πλαστικά βυζια με σκουλαρίκια στις ρωγες και πλαστικός κωλος που εμένα προσωπικά μου άρεσε , μου έδειξε και λίγο το μουνακι της προσπαθώντας να με πείσει για full προγραμμα , δεν ενέδωσα στο παραλίγο .
φαινεται πολυ turbo...
να υποθεσω λατινα
 

Noizy

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
215
Πόντοι
0
Πήγα τη παρασκευή ξανά μούσες και βρήκα επιτέλους μια καλή λατίνα που φορούσε ένα πράσινο φωσφοριζέ πράγμα , Άννα Μαρία τη λέγανε η τύπισσα είναι τρελή μου έκανε 2 πιπιλιες στο λαιμό με εγλυψε και όσο τη δαχτυλωνα μου τον έπαιζε μέσα από το παντελόνι, ήθελα να τη σκισω επί τόπου. Μετά από 5 λεπτά μου είπε ευχαριστώ και έφυγα χωρίς να μου ζητήσει καν χρήματα , ούτε καν το καρτελακι έδωσα
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
183
Πόντοι
0
Πήγα τη παρασκευή ξανά μούσες και βρήκα επιτέλους μια καλή λατίνα που φορούσε ένα πράσινο φωσφοριζέ πράγμα , Άννα Μαρία τη λέγανε η τύπισσα είναι τρελή μου έκανε 2 πιπιλιες στο λαιμό με εγλυψε και όσο τη δαχτυλωνα μου τον έπαιζε μέσα από το παντελόνι, ήθελα να τη σκισω επί τόπου. Μετά από 5 λεπτά μου είπε ευχαριστώ και έφυγα χωρίς να μου ζητήσει καν χρήματα , ούτε καν το καρτελακι έδωσα
Φίλος , πως έμοιαζε εμφανισιακά , μπας και κάνω ταυτοπροσωπία όταν ξαναπάω ;
 

Noizy

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
215
Πόντοι
0
Φίλος , πως έμοιαζε εμφανισιακά , μπας και κάνω ταυτοπροσωπία όταν ξαναπάω ;
Είναι τσουπωτη γύρω στο 1.70 και έχει piercing στις ρώγες αυτό μπορώ να πω γιατί λόγω φωτισμού κάποια χαρακτηριστικά δεν είναι τόσο ξεκάθαρα. Μου είπε ότι είναι από τη Βενεζουέλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom