Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 264K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

mparmpas_13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2024
Μηνύματα
10
Κριτικές
6
Like
124
Πόντοι
0
περασμα καθημερινή νωρίς το βραδάκι. ροστερ ανανεωμένο με αξιόλογες παρουσίες απο ανατολικό μπλοκ (κ μια κολομβιανη μαυρουλα) για όλα τα γουστα αδυνατες κανονικές λιγο πιασιματα. Δεν ειδα το υπερτουμπανο αλλα ωραιες κοπελες με αγγλικα ψιλοεβγαζες ακρη.
Αυτα ειναι τα καλα νεα. Τα κακα νεα ειναι οτι οι κοπελες ηταν βιαστηκες , το "ποτο" γρηγορο, κατευθειαν αιτημα για χορο ή πριβε. και στο πριβε σε 3-4 που εκατσαν στο τραπεζι κανουν μονο χορο αλλα εντελως γυμνες.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
371
Κριτικές
1
Like
276
Πόντοι
21
περασμα καθημερινή νωρίς το βραδάκι. ροστερ ανανεωμένο με αξιόλογες παρουσίες απο ανατολικό μπλοκ (κ μια κολομβιανη μαυρουλα) για όλα τα γουστα αδυνατες κανονικές λιγο πιασιματα. Δεν ειδα το υπερτουμπανο αλλα ωραιες κοπελες με αγγλικα ψιλοεβγαζες ακρη.
Αυτα ειναι τα καλα νεα. Τα κακα νεα ειναι οτι οι κοπελες ηταν βιαστηκες , το "ποτο" γρηγορο, κατευθειαν αιτημα για χορο ή πριβε. και στο πριβε σε 3-4 που εκατσαν στο τραπεζι κανουν μονο χορο αλλα εντελως γυμνες.
Γιααααα κάνε μια περιγραφή στο ανατολικό μπλοκ στο ρόστερ...
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
371
Κριτικές
1
Like
276
Πόντοι
21
Ξέρουμε αν έχει επιστρέψει η εμιλη στις μουσσες?
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
371
Κριτικές
1
Like
276
Πόντοι
21
Re παιδιά μπορεί να περιγράψει κάποιος συναγωνιστής το ρόστερ στις μουσσες σε γενικές γραμμές?
Αξίζει?
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
371
Κριτικές
1
Like
276
Πόντοι
21
Καλησπέρα!
Μια εμιλυ Ουκρανή πιτσιρικά με μοντέλο σώμα μελαχρινοκαστανη έχει επιστεψει?
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
438
Like
877
Πόντοι
81
Καλησπέρα μάγκες επειδή έχω βαρεθεί το Γκόλντεν στο Μπουρνάζι έχω πάει πολλές φορές έχει πάει κάποιος στ μουσσες Καλλιθέα να μου πει μερικά πράγματα για το ρόστερ που έχει και εάν γαμιεται καμία στο διπλό πριβέ??
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
371
Κριτικές
1
Like
276
Πόντοι
21
Καλησπέρα μάγκες επειδή έχω βαρεθεί το Γκόλντεν στο Μπουρνάζι έχω πάει πολλές φορές έχει πάει κάποιος στ μουσσες Καλλιθέα να μου πει μερικά πράγματα για το ρόστερ που έχει και εάν γαμιεται καμία στο διπλό πριβέ??
Καλησπέρα φίλε πριν κάνα 3μηνο που είχα πάει κάμποσες φορές είχε μια πολύ όμορφη και σεξυ κοπέλα την εμιλυ, η οποία όμως πρέπει να έχει γυρίσει στην πατρίδα της.Μια πιτσιρικά καστανομελαχρινη μοντέλε σώμα.Περαν από αυτήν(για αυτή πήγαινα)είχε κάνα δυο Ρωσίδες οι οποίες δεν ερχόντουσαν στα τραπέζια και βαριοντουσαν που ζούσαν.Ειχε 2 δυνατές λατινες αντικειμενικά απλά εγώ δεν είμαι πολύ φαν.Οι άλλες είναι συνταξιούχες για μένα όποτε δεν είμαι επίσης πολύ φαν!
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
183
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες επειδή έχω βαρεθεί το Γκόλντεν στο Μπουρνάζι έχω πάει πολλές φορές έχει πάει κάποιος στ μουσσες Καλλιθέα να μου πει μερικά πράγματα για το ρόστερ που έχει και εάν γαμιεται καμία στο διπλό πριβέ??
Πήγα πριν κάνα δίμηνο ίσως λιγότερο , γύρω στις 20 γκόμενες μέσα καθημερινή βράδυ ήταν , 12 λατινες , 2 μαύρες , και οι υπόλοιπες Ρώσια Ουκρανία , Ευρώπη , οι 3 λατινες που πήρα για χώρο απλά τρομερές , πήρα και 1 μαύρη εξίσου δυνατή , πήγα μετά από δυο μέρες ξανά στα καπάκια , και ο σερβιτόρος με τα Άσπρα μακριά μαλλιά , μου έριξε το ρούμι πάνω μου :headbang:.
Και γαμω τα μαγαζια για μένα , αντί να δώσω ένα 10ρικο να πιω ποτό σε ένα μπαρ , δίνω ένα 10ρικο στις μούσες και παίρνω ένα ποτό και δυο χώρους .
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
371
Κριτικές
1
Like
276
Πόντοι
21
Πήγα πριν κάνα δίμηνο ίσως λιγότερο , γύρω στις 20 γκόμενες μέσα καθημερινή βράδυ ήταν , 12 λατινες , 2 μαύρες , και οι υπόλοιπες Ρώσια Ουκρανία , Ευρώπη , οι 3 λατινες που πήρα για χώρο απλά τρομερές , πήρα και 1 μαύρη εξίσου δυνατή , πήγα μετά από δυο μέρες ξανά στα καπάκια , και ο σερβιτόρος με τα Άσπρα μακριά μαλλιά , μου έριξε το ρούμι πάνω μου :headbang:.
Και γαμω τα μαγαζια για μένα , αντί να δώσω ένα 10ρικο να πιω ποτό σε ένα μπαρ , δίνω ένα 10ρικο στις μούσες και παίρνω ένα ποτό και δυο χώρους .
Είναι ωραίο μαγαζί αλλά αμφιβάλλω αν θα είναι αυτές που λες τώρα...
Πρέπει για μένα να φέρουν πιο πολλές Ρωσίδες και Ουκρανές να εξισσοροπιστει
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
438
Like
877
Πόντοι
81
Καλησπέρα φίλε πριν κάνα 3μηνο που είχα πάει κάμποσες φορές είχε μια πολύ όμορφη και σεξυ κοπέλα την εμιλυ, η οποία όμως πρέπει να έχει γυρίσει στην πατρίδα της.Μια πιτσιρικά καστανομελαχρινη μοντέλε σώμα.Περαν από αυτήν(για αυτή πήγαινα)είχε κάνα δυο Ρωσίδες οι οποίες δεν ερχόντουσαν στα τραπέζια και βαριοντουσαν που ζούσαν.Ειχε 2 δυνατές λατινες αντικειμενικά απλά εγώ δεν είμαι πολύ φαν.Οι άλλες είναι συνταξιούχες για μένα όποτε δεν είμαι επίσης πολύ φαν
Νομίζω ότι πρέπει να είναι μια μουναρα ξανθιά Ουκρανή πιτσιρίκα με πράσινα μάτια και ένα μεγάλο τατουάζ κάτι σαν λουλούδια λίγο πιο πάνω απ' το στήθος...και πρέπει να είναι κ η Σάντρα η Ελληνίδα που δούλευε και αυτήν στο Γκόλντεν μια ξανθιά με φτιαγμένα βυζιά κ ένα μεγάλο λιοντάρι τατουάζ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πήγα πριν κάνα δίμηνο ίσως λιγότερο , γύρω στις 20 γκόμενες μέσα καθημερινή βράδυ ήταν , 12 λατινες , 2 μαύρες , και οι υπόλοιπες Ρώσια Ουκρανία , Ευρώπη , οι 3 λατινες που πήρα για χώρο απλά τρομερές , πήρα και 1 μαύρη εξίσου δυνατή , πήγα μετά από δυο μέρες ξανά στα καπάκια , και ο σερβιτόρος με τα Άσπρα μακριά μαλλιά , μου έριξε το ρούμι πάνω μου :headbang:.
Και γαμω τα μαγαζια για μένα , αντί να δώσω ένα 10ρικο να πιω ποτό σε ένα μπαρ , δίνω ένα 10ρικο στις μούσες και παίρνω ένα ποτό και δυο χώρους .
Πήρες κανένα πριβέ αυτές το έδιναν μήπως στο διπλό πριβέ ?
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
183
Πόντοι
0
Νομίζω ότι πρέπει να είναι μια μουναρα ξανθιά Ουκρανή πιτσιρίκα με πράσινα μάτια και ένα μεγάλο τατουάζ κάτι σαν λουλούδια λίγο πιο πάνω απ' το στήθος...και πρέπει να είναι κ η Σάντρα η Ελληνίδα που δούλευε και αυτήν στο Γκόλντεν μια ξανθιά με φτιαγμένα βυζιά κ ένα μεγάλο λιοντάρι τατουάζ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πήρες κανένα πριβέ αυτές το έδιναν μήπως στο διπλό πριβέ ?
Δεν πήρα πριβέ , στον απλό χώρο , γλύφεις βυζια κλπ , σε μια έβαλα και δάχτυλο :rockon:
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
371
Κριτικές
1
Like
276
Πόντοι
21
Νομίζω ότι πρέπει να είναι μια μουναρα ξανθιά Ουκρανή πιτσιρίκα με πράσινα μάτια και ένα μεγάλο τατουάζ κάτι σαν λουλούδια λίγο πιο πάνω απ' το στήθος...και πρέπει να είναι κ η Σάντρα η Ελληνίδα που δούλευε και αυτήν στο Γκόλντεν μια ξανθιά με φτιαγμένα βυζιά κ ένα μεγάλο λιοντάρι τατουάζ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πήρες κανένα πριβέ αυτές το έδιναν μήπως στο διπλό πριβέ ?
Δεν λέει αυτή τύπε είναι μια άλλη που λέω εγώ
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
371
Κριτικές
1
Like
276
Πόντοι
21
Μα καλά τι στο καλό δεν υπάρχει κάποιος που να έχει πάει τώρα τελευταία στο ίδρυμα να μας πει εντυπωσεις?
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.234
Κριτικές
10
Like
1.823
Πόντοι
4.180
Μα καλά τι στο καλό δεν υπάρχει κάποιος που να έχει πάει τώρα τελευταία στο ίδρυμα να μας πει εντυπωσεις?
λεω να παω την επομενη εβδομαδα, ας ψηθει κανενας να ακολουθησει
 

Leon08

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
0
Είναι μια καλή η Sandy δεν ξέρω από που είναι, πάντως αξίζει για χώρο, και έχω δει πηγαίνει συχνα σε πριβε, δρν έχω ρωτήσει τι κάνει στα πριβε όμως
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.700
Κριτικές
15
Like
6.569
Πόντοι
2.046
Θυμάται κανένας την Αλεξάνδρα που δούλευε παλιά εκεί???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom