Νέα

Μητέρα ενός παιδιού η 35χρονη καθηγήτρια που κατηγορείται για την αποπλάνηση 13χρονου μαθητή της

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tteautteau231996
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 446
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

matakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
145
Πόντοι
1
η καημενη...
τι τραβαει, μανα με μικρο παιδι. κριμα.
τουλαχιστον ελπιζω να μην χασει την δουλειτσα της κριμα θα ειναι καπως θα πρεπει να ζησει και το παιδακι της.
ευτυχως ομως η πολιτεια εχει προνοησει να παρακολουθητε απο ψυχολογο, πιστευω στο τελος θα πανε ολα καλα

Δηλαδή πραγματικά πιστεύατε ότι θα την έχωναν μέσα; Αφού είναι γυναίκα

Αντίστροφος σεξισμός. Ισότητα στα καλά αλλά στα άλλα η γυναίκα πάντα με ελαφρυντικά.
 

matakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
145
Πόντοι
1
Δεν ήταν ένας γιατρός ? που έλεγε ότι θα παντρευτεί μία 13χρονη πριν ένα μήνα, και τον πήγαιναν οκτώ με αλεξίσφαιρα γιλέκα από τη φυλακή στον ανακριτή και πίσω
γυμναστης ειναι

Καλύτερα να ήταν γυμνιστής :wink:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.481
Πόντοι
1.706
Γυναικα βιαζει/ερωτοτροπει/αποπλανει ανηλικο = ελευθερη με περιοριστικυς ορους

Αντρας βιαζει/ερωτοτροπει/αποπλανει ανηλικο = να ψοφησει στην φυλακη ,το τερας, πως τολμησε, στην φυλακη θα δει τι εχει να παθει, κτλ


Να χαιρομαστε την κοινωνια μας
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
η καημενη...
τι τραβαει, μανα με μικρο παιδι. κριμα.
τουλαχιστον ελπιζω να μην χασει την δουλειτσα της κριμα θα ειναι καπως θα πρεπει να ζησει και το παιδακι της.
ευτυχως ομως η πολιτεια εχει προνοησει να παρακολουθητε απο ψυχολογο, πιστευω στο τελος θα πανε ολα καλα

Δηλαδή πραγματικά πιστεύατε ότι θα την έχωναν μέσα; Αφού είναι γυναίκα
ναι, ειμαι μαλακας, νομιζα οτι θα προφυλακιστει για να μην ξανακανει τα ιδια. ακομα νομιζα οτι θα δουμε την φατσα της μπας και βγουν στην φορα παρομοια και με αλλα παιδακια που βιασε
 

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
515
Like
766
Πόντοι
86
''Είναι προφανές ότι αν είσαι γυναίκα μπορείς να κάνεις τα πάντα και να είσαι ελεύθερη και ωραία να αλωνίζεις. Αν είσαι άντρας την έβαψες....Σε σκέτες καταγγελίες της κακιάς ώρας, χωρίς στοιχεία, για παραγραμμένα αδικήματα, βγάζουν τη φώτο σου παντού και ΠΡΟΦΥΛΑΚΙΖΕΣΑΙ. Ζήτω η ισότητα! ''

(κλεμμένο)

Ακόμα και σε άλλα εγκλήματα το πως προβάλλει ο τύπος και τα social τη διαφορά μεταξύ αντρών και γυναικών είναι ξεκάθαρο το πως ο άντρας αξίζει μόνο στο να υπηρετεί το σημερινό γυναικοκρατικό σύστημα.


Μουνόδουλοι γρήγορα στην γραμμή παραγωγής.
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
παιδια νομιζω εχει πιει μερικα ποτηρακια, μου κανει ομως εντυπωση με τοσα λεφτα που εχει και μπεκροπινει;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.481
Πόντοι
1.706
Joanna Meliopoulou -αν ηταν αντρας, θα μαθαιναμε ονομα κ θα βλεπαμε προσωπο
-θα ηταν γουρουνι, τερας, να ψοφησει στην φυλακη, εκει να δεις τι θα παθει, ενω τωρα ειναι απλα πεμπτη
-δεν υπαρχει αποπλανηση λιγο ή πολυ. Ή ειναι ή δεν ειναι
-δυο μετρα και δυο σταθμά.

Εμεις τα ξεραμε, ας τα δουν κ μερικοι ακομη
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Στα 15 μου πηγα με πουτανα.. Θα πρεπει να παει μεσα για βιασμο και τραυματισμο της παιδικης μου ψυχουλας? :idiot::idiot:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.133
Κριτικές
166
Like
26.959
Πόντοι
34.538
Στα 15 μου πηγα με πουτανα.. Θα πρεπει να παει μεσα για βιασμο και τραυματισμο της παιδικης μου ψυχουλας? :idiot::idiot:
Αν σε τσακωνε καμμια εφοδος αστυνομιας στο σπιτακι και εβλεπε την ηλικια σου,τι νομιζεις,
δεν θα πηγαινε μεσα?
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
687
Πόντοι
86
Στα 15 μου πηγα με πουτανα.. Θα πρεπει να παει μεσα για βιασμο και τραυματισμο της παιδικης μου ψυχουλας? :idiot::idiot:
Αν το πάμε έτσι τότε γιατί να πηγαίνουν μέσα και αυτοί που επίσης πάνε με ανήλικες; Άλλο είναι το θέμα εδώ: Ένα αδίκημα είναι ίδιο, είτε το διαπράττει άντρας είτε γυναίκα. Ο νόμος οφείλει να είναι ίσος απέναντι και στα δύο φύλλα.
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Στα 15 μου πηγα με πουτανα.. Θα πρεπει να παει μεσα για βιασμο και τραυματισμο της παιδικης μου ψυχουλας? :idiot::idiot:
Αν σε τσακωνε καμμια εφοδος αστυνομιας στο σπιτακι και εβλεπε την ηλικια σου,τι νομιζεις,
δεν θα πηγαινε μεσα?


Στα ρομαντικα τσαρδια του βαρδαριου ηταν. Μια Κατερινα ξανθια ελληνιδα. Νομιζω πως οι μπατσοι τοτε ασχολουταν περισσοτερο με τους ανηλικους στα ηλεκτρονικα παρα στα μπουρδελα
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Το πραγματικό πρόβλημα είναι ο ίδιος ο νόμος, που είναι πολύ παλιός. Πλέον οι νέοι ωριμάζουν πολύ νωρίτερα και συνεπώς δεν μπορούμε να μιλάμε για τραυματισμούς ευαίσθητων ψυχών κλπ
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
437
Κριτικές
2
Like
770
Πόντοι
81
Ρε Γ.πετριδη τα λες με τα σωστά σου τώρα . Δεκατριών χρονών παιδί ούτε αυγό δεν ξέρει να καθαρίσει , είναι σε θέση να έχει σχέση με 35 χρονώ φακλάνα ? Μπορεί το πιτσιρίκι να της πει "σάλτα και γαμησου μωρή κάρια" . Η άλλη έλεγε ότι θα το πάρει το παιδάκι στην Ευρώπη ταξίδι , άμα το παράταγε πουθενά αμανάτι , το παιδί τι θα έκανε ? Μου φαίνεται το έχετε τελείως χαμένο :uglystupid:
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Στα 15 μου πηγα με πουτανα.. Θα πρεπει να παει μεσα για βιασμο και τραυματισμο της παιδικης μου ψυχουλας? :idiot::idiot:
Αν το πάμε έτσι τότε γιατί να πηγαίνουν μέσα και αυτοί που επίσης πάνε με ανήλικες; Άλλο είναι το θέμα εδώ: Ένα αδίκημα είναι ίδιο, είτε το διαπράττει άντρας είτε γυναίκα. Ο νόμος οφείλει να είναι ίσος απέναντι και στα δύο φύλλα.


Ισως γιατι ειναι δυσκολοτερο να γαμησεις χωρις την θεληση σου:confused:
Ενω μια γυναικα μπορει να τον φαει με το ζορι, υπο πιεση, υπο απειλη κλπ
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Στα 15 μου πηγα με πουτανα.. Θα πρεπει να παει μεσα για βιασμο και τραυματισμο της παιδικης μου ψυχουλας? :idiot::idiot:
φυσικα αυτο ειναι το σωστο. ησουν ανηλικος. θα μπορουσες να κολλησεις μια χτυπα ξυλο πολυ σοβαρη ανιατη ασθενεια. ποιος θα εφταιγε εσυ η αυτη; εσυ ειχες το ακαταλογιστο λογω του νεαρου της ηλικια σου ανηλικος γαρ,το καταλαβαινεις αυτο;

υγ αυτο το γαρ πιστευω οτι το εβαλα στην σωστη θεση. αν εχω κανει λαθος και καποιος ξερει ας το σχολιασει!!:glasses:
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Στα 15 μου πηγα με πουτανα.. Θα πρεπει να παει μεσα για βιασμο και τραυματισμο της παιδικης μου ψυχουλας? :idiot::idiot:
Αν σε τσακωνε καμμια εφοδος αστυνομιας στο σπιτακι και εβλεπε την ηλικια σου,τι νομιζεις,
δεν θα πηγαινε μεσα?
χα χα! μου θυμησες τα χρονια που εκανε εφοδο η αστυνομια στα ηλεκτρονικα....μια φορα ο ιδιοκτητης μαζι με εναν αλλον μας εβαλε μεσα στην τουαλετα για να μην μας βρουν. ωραιες εποχες!!!το μονο μου αγχος ηταν το διαβασμα
 
  • Like
Αντιδράσεις: ave.

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.431
Like
7.009
Πόντοι
1.056
Αμα εχεις τους μουνοδουλους καληνυχτακηδες τι να τις κανεις τις φεμιναζι.... Μετα βεβαια κλαιγεστε σαν κοριτσακια για τις κακες "ελλεηνιδες" που σας στραποναρουν. Δεν φταινε οι "ελλεηνιδες" φιλοι μουνοδουλοι. Αυτο που σας αξιζει παιρνετε.
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
687
Πόντοι
86
Στα 15 μου πηγα με πουτανα.. Θα πρεπει να παει μεσα για βιασμο και τραυματισμο της παιδικης μου ψυχουλας? :idiot::idiot:
Αν το πάμε έτσι τότε γιατί να πηγαίνουν μέσα και αυτοί που επίσης πάνε με ανήλικες; Άλλο είναι το θέμα εδώ: Ένα αδίκημα είναι ίδιο, είτε το διαπράττει άντρας είτε γυναίκα. Ο νόμος οφείλει να είναι ίσος απέναντι και στα δύο φύλλα.


Ισως γιατι ειναι δυσκολοτερο να γαμησεις χωρις την θεληση σου:confused:
Ενω μια γυναικα μπορει να τον φαει με το ζορι, υπο πιεση, υπο απειλη κλπ

Πρώτον αυτό που περιγράφεις τώρα εσύ λέγεται βιασμός. Το post στο οποίο απάντησα εγώ πριν δεν αναφερόταν σε βιασμό αλλά σε μια συναινετική επαφή ενός ανήλικου με μία ενήλικη, και απλά το αντέστρεψα για να καταδείξω το γεγονός ότι η εν λόγω έχει ευνοϊκή αντιμετώπιση επειδή είναι γυναίκα. Δεύτερον ο νόμος λέει ότι αν ένας/μία ενήλικος/η έρθει ακόμα και σε συναινετική επαφή με ανήλικο, ο/η ενήλικος/η πάει μέσα. Επομένως αυτό που είπα εγώ (όπως και πολλοί άλλοι) είναι ότι είναι λάθος να πέφτει στα μαλακά μια γυναίκα για ένα αδίκημα που αν το είχε διαπράξει άντρας θα είχε πολύ πιο σκληρή αντιμετώπιση.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Γυναικα βιαζει/ερωτοτροπει/αποπλανει ανηλικο = ελευθερη με περιοριστικυς ορους
Αντρας βιαζει/ερωτοτροπει/αποπλανει ανηλικο = να ψοφησει στην φυλακη ,το τερας, πως τολμησε, στην φυλακη θα δει τι εχει να παθει, κτλ
Να χαιρομαστε την κοινωνια μας

Το πραγματικό πρόβλημα είναι ότι η μέγιστη πλειονοψηφία των αντρών ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ να παραδεχτεί την πραγματικότητα που υπάρχει εναντίον της σε Νομικό και Κοινωνικό επίπεδο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom