Νέα

Μητέρα ενός παιδιού η 35χρονη καθηγήτρια που κατηγορείται για την αποπλάνηση 13χρονου μαθητή της

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tteautteau231996
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 446
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.333
Πόντοι
1.056
Έχω μπει και σε χειρότερες. Από την στιγμή που στο σώμα πληροί τα στάνταρ μου (απεχθάνομαι τις χοντρές) στο σεξ δεν με ενδιαφέρει το πρόσωπο. Άσε που στο πρόσωπο βγάζει κάτι το έκφυλο και ανωμαλιαρικο. Σκυλί κανονικό.
Αν ήμουν 13χρονος πολύ πιθανόν να τη θεωρούσα "θεά".
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Τελικά τις Ελλεινίδες τις πηδάνε 13άχρονα, πάκιδες, αράπηδες, γυφτοι, κοιλαράδες, μέντορες, σπόνσορες, μονόφθαλμοι, κουτσοί και όλοι εκτός από τους γκρινιάρηδες του σάη ....:confused:
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.852
Like
2.248
Πόντοι
456
δ. το πως και γιατί έφτασε όλο αυτό στα κανάλια (στα κανάλια, όχι στο δικαστήριο) δεν το ξέρω αλλά ήταν λάθος (για τον μικρό). αν δε προέρχεται από την οικογένειά του η πρωτοβουλία διέπραξαν μέγα λάθος.
ε. αν ήμουνα πατέρας του θα το είχα αντιμετωπίσει αλλιώς. προσωπικά θα είχα κάνει μια σοβαρή συζήτηση μαζί του (με τον γιο), ίσως και με ψυχολόγο οι τρεις μας ΧΩΡΙΣ ΜΑΝΑ ΜΑΖΙ, και αν θεωρούσα ότι ο μικρός είναι οκ θα το έληγα χωρίς καν μήνυση στην τύπισσα. εννοείται ότι θα έπαιρνε τον πούλο η "δασκάλα" από την πόλη που ζούσαμε αν δεν ήθελε περαιτέρω κυνήγι.
Σύμφωνα με δημοσιεύματα, της είπαν οι γονείς να απομακρυνθεί από το παιδί και αυτή επέμενε. Βρήκαν μηνύματα που του έλεγε να πάμε ταξίδι στο εξωτερικό να είμαστε ελεύθεροι... Κακώς για τον ψυχισμό του παιδιού έφτασε η υπόθεση στα κανάλια-αστυνομία, αλλά μπορεί να είχαν μπλέξει οι άνθρωποι σε κάτι που δεν ξέρουμε. Όπως η λεσβία στη Θεσσαλονίκη που ψάρευε ανήλικα για εμπορικούς σκοπούς.

Απλώς επειδή ήταν γυναίκα δεν πάει το μυαλό μας στο κακό εξ αρχής. Ενώ αν ήταν άντρας θα ήμασταν σίγουροι ότι θα το απαγάγει για να πάρει τα όργανα κλπ.
Γενικά, βλέποντας τα σχόλια όλων, νομίζω ότι όσοι λένε "καλά έκανε" πρέπει να έζησαν στη 10ετία '60-'70 που όντως ήταν πιο αθώα τα πράγματα και οι γυναίκες ήταν σχεδόν όλες νοικοκυρές και μανάδες.
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Οσοι την ειδατε θα μπαινατε; Εγω μπορει καμια πιπα να της εδινα και αυστηρα και μονο για τα πολυ χοντρα. Αν την ετρωγε ο γιος μου παντως δεν θα με χαλαγε ,απλα μετα θα τον πηγαινα σε κανενα στουντιακι να πηδηξει κανα μωρακι της προκοπης.
Για τον φιλο που ρωτησε λινκ,αρκει ν ακολουθησει τις οδηγιες των συναγωνιστων

Τώρα με την καραντίνα μπαίναμε οπουδήποτε :2funny:
εγω μπαινω στα παντα εκτος απο αντρες τραβελια ζωα και κατω των 17.....επισης δεν μπαινω σε χοντρες που η κοιλια προεξεχει απο τα βυζια αν τα βυζια ειναι μπροστα απο την κοιλια με πανω απο 5 ποντους διαφορα μπαινω αλλα δυσκολευομαι.....σε αυτην εμπενα ευκολα,αλλα δεν θα την πληρωνα,λογικα αμα την εβλεπα σε πορδελο δεν θα εμπενα γιατι ειμαι βυζολαγνος,αν την εβλεπα σε πιατσα λογω του οτι ειναι πολλυ αδυνατη θια την περναγα για ζακι....σε κερασταδικο μονο αν την εβλεπα μπορει να της εδινα κανα 20αρικο για τσιμοθκι,η αν ερχοταν απο μονη της σεκανα κανονικο μαγαζι
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Τελικά τις Ελλεινίδες τις πηδάνε 13άχρονα, πάκιδες, αράπηδες, γυφτοι, κοιλαράδες, μέντορες, σπόνσορες, μονόφθαλμοι, κουτσοί και όλοι εκτός από τους γκρινιάρηδες του σάη ....:confused:

Αφού είναι ανώμαλες




 

Adesmeytos(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2020
Μηνύματα
3
Like
8
Πόντοι
0
μάγκες απλά τα πράγματα. Η γκόμενα χώρισε, ήθελε πουτσα και επιβεβαίωση, αλλά της έλαχε η καραντίνα. Δεν μπορείς να γνωρίσεις κάποιον έξω ούτε με τα apps γίνεται δουλειά. Οπότε βρήκε το παιδί που το έβλεπε και συνέχεια και το ξεπουπούλιασε. Δεν το συζητάμε ότι έχει πολλά θέματα η τύπισσα. Αλλά ένα είναι σίγουρο με τη κολοκαραντίνα η καυλα σε άντρες και γυναίκες έχει χτυπήσει κόκκινο και να δείτε που και άλλα περίεργα θα συμβαίνουν αν συνεχιστεί η κατάσταση
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.333
Πόντοι
1.056
Επειδή εκτός από καθηγήτρια που κάνει ιδιαίτερα είναι και δασκάλα χορού, σκέφτονται από τις αρχές να δώσουν φωτογραφία και όνομα στη δημοσιότητα:confused:
Που να ήξεραν κιόλας ότι το instagram της και το facebook της κυκλοφορούν στο internet και τα γνωρίζουν σχεδόν άπαντες. Ήδη πάνω από 10 γνωστοί μου μου έστειλαν φωτογραφία της μεσω viber για να δω πως είναι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Εγω εμπαινα ανετα! Κ μια χαρα φατσα εχει η κοπελα!
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Τον τυπά που την έχει μαζί στην φωτο προφίλ του, τον τσεκάρατε?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Κ επισης μια χαρα μουναρα ειναι.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Τελικά παιδιά οι γονείς δεν είναι λάθος.
Ακόμα και όταν έμαθε η μάνα, ότι το παιδί "είχε σχέση" με το άσχημο milf , την έπιασε και της είπε να τον αφήσει στην ησυχία του.
Το άσχημο milf όμως, επέμεινε να ενοχλεί το παιδί.
Ότι είναι τρελό το milf είναι δεδομένο και μόνο από τη διαφορά ηλικίας . Να επιμένει όμως να ενοχλεί το παλικαράκι σημαίνει ότι είναι για το τρελάδικο κατευθείαν.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.440
Πόντοι
9.931
Οπως τα λεει ο τυπος απο πανω. Μωρη μαλακο σε επιασαν να πηδας τον πιτσιρικά, σου λενε οι γονεις του να ξεκόψεις και εσυ το συνεχίζεις;; Φαε τωρα καμια 10αρια χρονια φυλακα να στρώσεις χαρακτήρα.
 

frejit

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2018
Μηνύματα
244
Like
232
Πόντοι
21
Ισχύει αυτό; Πού το είδατε;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
Αγαπητε συναγωνιστη Sad man,
Το πενταχρονο με το κινητο ειναι δειγμα της σαπιας κοινωνιας μας και την ανεπαρκειας των " μονδερνων" γονιων.Δεν σημαινει οτι τα παιδια αυτα ειναι πιο ωριμα η πιο εξυπνα...απλως ειναι καμμενα απο την κουνια τους και οσο περνανε τα χρονια θα αποβλακωνονται περισσοτερο.
 

frejit

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2018
Μηνύματα
244
Like
232
Πόντοι
21
Το έκλεισε το instagram και κατέβασε και τις φωτογραφίες με πρόσωπο γαμώτο. Βέβαια τις έχει αφήσει στο fb της
 

petroscat100

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
330
Like
458
Πόντοι
21
Τον τυπά που την έχει μαζί στην φωτο προφίλ του, τον τσεκάρατε?
Φαινεται και πολυ μαγκας ο τυπος με τα τατου. Χαμπαρι δεν πηρε για το κερατο που εφαγε. Αλητεια αλλα το κερατο κερατο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Οπως τα λεει ο τυπος απο πανω. Μωρη μαλακο σε επιασαν να πηδας τον πιτσιρικά, σου λενε οι γονεις του να ξεκόψεις και εσυ το συνεχίζεις;; Φαε τωρα καμια 10αρια χρονια φυλακα να στρώσεις χαρακτήρα.

Θέλω κι εγώ από αυτό που πίνεις, μην είσαι Μοναχοφαγάς. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΣΑ ΕΓΡΑΨΕΣ; ότι θα της επιβάλλουν ποινή 10 χρόνια; εδώ είμαστε και θα δεις
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Τον τυπά που την έχει μαζί στην φωτο προφίλ του, τον τσεκάρατε?
Φαινεται και πολυ μαγκας ο τυπος με τα τατου. Χαμπαρι δεν πηρε για το κερατο που εφαγε. Αλητεια αλλα το κερατο κερατο
Του γαμουσε το μπαζο ενα δεκατριαχρονο και αυτος ολο μαγκια!!!:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
μάγκες απλά τα πράγματα. Η γκόμενα χώρισε, ήθελε πουτσα και επιβεβαίωση, αλλά της έλαχε η καραντίνα. Δεν μπορείς να γνωρίσεις κάποιον έξω ούτε με τα apps γίνεται δουλειά. Οπότε βρήκε το παιδί που το έβλεπε και συνέχεια και το ξεπουπούλιασε. Δεν το συζητάμε ότι έχει πολλά θέματα η τύπισσα. Αλλά ένα είναι σίγουρο με τη κολοκαραντίνα η καυλα σε άντρες και γυναίκες έχει χτυπήσει κόκκινο και να δείτε που και άλλα περίεργα θα συμβαίνουν αν συνεχιστεί η κατάσταση

Έλα ρε φίλε που δεν μπορούν να γνωρίσουν.Ίσα ίσα που τώρα είναι πιο εύκολο από ποτέ,με τόσους αγάμητους συν κλειστά μπουρδέλα

Ειδικά αυτή που δεν είναι και μπάζο,στα σοσιαλ της θα γίνεται της πουτάνας.Στον κύκλο της στάνταρ όλοι θα θέλαν να τη γαμήσουν.

Απλά η τύπισσα ήθελε μωρό.

















 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom