Νέα

Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2015

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 137K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιόν/α επιλέγετε για Mister Malaka bourdela.com 2015?

  • billy13

    Ψήφοι: 102 56,4%
  • Picker

    Ψήφοι: 79 43,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    181
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
ενας που του μαυριζαν συνεχως τις κριτικες αδικα και το ειδε συτο ο αντμιν που εκλαιγε στα θρεντ και εκανε το μαυρισμα επωνυμο εκτοτε και μετα μπηκε ο ντουντ που παλια τον λεγανε και μπεβερλυ και εβριζε κατι αλλα παιδια και ο μπιλυς ηταν παντα στο πλευρο του γιατι ετσι πρεπει να υποστηριζουμε παντα τους αδυνατους και μετα εγινε μπαν ο ντουντ και εμεινε ο μπιλυς και πηρε και πρωταθλημα μαλακιας 2016 αλλα μαλλον ηταν στημενο για το στοιχημα και μετα αποχωρησε οπως ολοι αηδιασμενος απο το σαιτ αλλα θα επιστρεψει καποτε κι αυτος οπως ο witch king of angmar στην μινας μοργκουλ και απο κει θα ξυνει τα αρχιδια του κοιταζοντας τον μαβερικ να τρωει προβειο κοντοσουβλι στην στοα και παλι με χρονια με καιρους παλι μαλακας θα ναι....αιωνια του η μνημη του αξιομακαριστου και αειμνηστου αδελφου ημων

Δεν ήταν στημένο, η bouefa είχε την διοργάνωση των αγώνων...
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Παρά τις αλλεπάλληλες προσπάθειες των φίλων μου να με σταματήσουν, έσπασα για άλλη μια φορά

τα δεσμά που με κρατούσαν και είμαι και πάλι εδώ. Η τραμπούκα στο Billy13 είναι η πρέζα μου.

Τίποτα δεν είναι πιο σημαντικό από το να πάρω τη δόση μου.

Η διαδικτυακή τρομοκρατία του Billy13, ήταν, είναι και θα είναι το πρώτο μου μέλημα.

Όποιος νομίζει ότι αυτό το νήμα έχει τελειώσει, πλανάται οικτρά. Τίποτα δεν έχει τελειώσει.

Ακόμα δεν έχουμε ξεκινήσει. Έπεται συνέχεια. Με νέο καπετάνιο στο πηδάλιο, το πλοίο μας θα σας

ταξιδέψει σε πάρα πολλές όμορφες αναμνήσεις, θα αναζωπυρώσει συναισθήματα, θα αναπαραστήσει

σκηνικά, θα προσομοιώσει καταστάσεις. Έχουμε πολλά να πούμε. Τίποτα δεν έχει τελειώσει.

Billy13, εάν αυτές τις 24 μέρες κατάφερες να βρεις τον ύπνο σου, ετοιμάσου να τον ξαναχάσεις.


large.gif
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
[size=16pt]Το ωραιότερο πράγμα στα πάκικα νετ, είναι η IP.[/size]
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
[size=16pt]Το 2ο ωραιότερο πράγμα στα πάκικα νετ, είναι ότι είναι 24ωρα. Είναι ότι πρέπει για να σέρνεσαι σαν το σκουπίδι στις

05:00 η ώρα το πρωί την ώρα που ο Antisthenis κοιμάται. Μόνο αυτός αντέχει να σβήσει αυτά που θα γράψω. Οι άλλοι και να

θέλουν δε μπορούν, τα έχουν τεράστια ανάγκη.[/size]
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Στο διάβασμα του υπερπλήρους συναισθήματος κειμένου του Παρακμιακού και στο θέαμα της επανόδου του, μία μουσική μου ήρθε στο μυαλό:

 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
[size=16pt]Billy13, σου έδωσα την ευκαιρία σου και εσύ μου την έτριψες στα μούτρα. Όχι απλά μου την έτριψες στα μούτρα, με απείλησες και πως θα

πας στην δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος και πως θα μου κάνεις μήνυση. Με τι λεφτά ρε ρεμπεσκέ ? Που θα τα βρεις ρε κηφήνα ?

Που θα τα βρεις βρε ανεπάγγελτο μοσχάρι ? Ούτε ένα ένσημο δεν έχεις κολλήσει ρε χαραμοφάη. Τι θα κάνεις ?

Θα κλέψεις καμιά γριά στο δρόμο ? Άχρηστο ρεμάλι, έχω επιστρέψει δριμύτερος. Δε θα δείξω κανένα έλεος. Μάθε και αυτό.

Τους έχω όλους γραμμένους στα αρχίδια μου. Αυτούς που μου λένε να σταματήσω, τους κλώνους που φτιάχνεις και μου επιτίθεσαι,

και πιο πολύ από όλους εσένα. Θα σε σβήσω από το χάρτη.[/size]
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
13 μέλη και 16 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.754
Πόντοι
1.686

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Την κάνω παιδιά. Θα μπω σε καμιά βδομάδα πάλι να σας πω τα νέα μου.  :grin:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom