Νέα

Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2015

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 137K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιόν/α επιλέγετε για Mister Malaka bourdela.com 2015?

  • billy13

    Ψήφοι: 102 56,4%
  • Picker

    Ψήφοι: 79 43,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    181
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
ενας αχρηστος εισαι παρακμιακκκουλαααα σε κανανε καλα εδω μεα οι αλλοι
 

Επισκέπτης
ολοι οι φιλοι του μπιλλυ13 να ξερετε οτι ειναι καλα και θαεπιστφερει ακομα πιο καλα και δυνατος και σιδερενιος και ετοιμος για ολα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Mr Dee

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2016
Μηνύματα
213
Like
64
Πόντοι
1
ο dark avenger μαλλον ειναι ο billy13 η καποιο τσιρακι του.
ο parakmiakos εκτος του οτι ειναι αδειο μυδι ειναι και σκετη παρακμη.

ΑΝΑΞΙΟΙ
 

Mr Dee

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2016
Μηνύματα
213
Like
64
Πόντοι
1
οσο για τον Picker και την κορινα, ο τυπος απλα ειναι τσιρακι της που της κανει διαφημιση, βεβαια ειναι ΑΝΑΞΙΟΣ και αυτος!
 

Mr Dee

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2016
Μηνύματα
213
Like
64
Πόντοι
1
πλεον πηρα το ΑΞΙΩΜΑ του προχωρημενου σε σχεση με τους ΑΝΑΞΙΟΥΣ που ειναι το μονο ΑΞΙΩΜΑ που τους αξιζει.
 

Mr Dee

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2016
Μηνύματα
213
Like
64
Πόντοι
1
μερικες γενικες παρατηρησεις:
1. ο γασπαρης απο οτι φαινεται ειναι τσιρακι ή και εγω δεν ξερω ποιος αλλος της αλυσιδας καταστηματων φωκαιας και αχαρνων γωνια και φιλιππιδου. ολο αυτα τα μαγαζια λεει οτι εχει καλες και οτι περνα καλα και ΑΡΑ κρινεται ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΟΣ!  :2funny:
2. ο parakmiakos , ο billy13, ο dude007, o cobra και αρκετοι αλλοι με οσους ακομη κλωνους εχουν ειναι τυποι που ειναι ΑΝΑΞΙΟΙ και δεν υπαρχει λογος καποιος να διαβαζει κατι που γραφουν!  :2funny:
3. ο dimitrakis29 ή πορνομεταναστης ωραια τα βιντεακια του αλλα μεχρι εκει αναρωτιεμαι πως πανε καποιοι και τον γνωριζουν απο κοντα.  :dancing:

ερχονται και αλλες αποκαλυψεις!
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
[size=29pt]ΤΟ ΞΕΒΡΑΚΩΜΑ ΤΟΥ DARK AVENGER[/size]

[size=11pt]Συγκρίνετε τη γραφή του μέλους αυτού στη αρχή της ''θητείας'' του:[/size]

Γεια σε όλους. Ενημερώνομαι εδώ και κάποιους μήνες από το σιτε άλλα δεν είχα μπει στη διαδικασία να γραφτώ! Μήπως ξέρεις κάποιος αν κάποια κοπέλα στη Φυλής τα παίρνει στο πρόσωπο ? Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια σας και πάλι. 

[size=11pt]Με τη μέση περίοδο:[/size]

Γεια σε ολους διαβαζα εδω και μερες αυτλα που εγραφε το μελος παρακμιακοσ και αν και επειδη μενω εκτος αθηνων φοβαμαι μην φαω φολα και δεν περασω καλα και σιχαινομαι και το μεταξουργείο τελικα περασ; Με την κορινα. Της εδωσα 60 ευρω και μια κολωνια εσκαντα. Με αφησε να την παρω χωρίς προφυλαξη και οτνα κοντευα να τελειωσω κα πηγα να τραβηχτω μου φωναξε μη το θελω μεσα και τελειωσα μεσα της. Εγω αγχωθηκα αυτη οχι τελος παντων περασα ωραθα ευχαριστω παρακμιακε

[size=11pt]Και με την τωρινή:[/size]

μετα απο τοσα χρονια στο σιτε ηθρε η κουλαπαρακμουλα να νικησει τονε billy13 ;;;;;

[size=11pt]Εσκεμμένα σαρδάμ στο πληκτρολόγιο, παράλειψη τόνων και ανορθογραφίες προσπαθούν να καλύψουν το μέλος που κρύβεται πίσω του!  :s&m_3:[/size]



[size=20pt]ΚΑΛΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΡΟΣ ΜΑΖΙΚΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΜΕΛΟΥΣ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ !!![/size]
 

Επισκέπτης
βρε τσαρλατανε αρκουδιαρι τζουνιθ τονε κωδικο μου τονεφτιαξε ο ξαδερφος μου και μου τον εβαλε και εχει βαλει και τον αλαμπουρνεζικο τον τιτλο νταρκ αβετζε ξυπνα λιγο μπουνταλα  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Επισκέπτης
στηαρχηι ητανε δικος του εγω ειμαι ο ΑΡΓΥΡΗΣ και ψεματα δε λεω νταξει;;;;;  :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine:
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
βρε τσαρλατανε αρκουδιαρι τζουνιθ τονε κωδικο μου τονεφτιαξε ο ξαδερφος μου και μου τον εβαλε και εχει βαλει και τον αλαμπουρνεζικο τον τιτλο νταρκ αβετζε ξυπνα λιγο μπουνταλα  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
[size=29pt]ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΞΕΤΕΛΕΣΘΗ !!![/size]

[size=11pt]Πάρε τα αρχίδια μου τώρα μαλάκα !!!  :rockon:  :2on1:

Πάρε μια διαγραφή για να μάθεις να γράφεις με το κανονικό σου προφίλ!  :birdman:

:hi:

[/size]
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
[size=11pt]Φούστη Μπίλυ13, ζητώ συγγνώμη που καθυστερεί η τιμωρία σου.

Ο Σ.Α.Μ.Ε. αποφάσισε να μην ''κάψουμε'' άλλους κλώνους σου, όπως χτες, αλλά να τιμωρήσουμε εσένα.  :rockon:

Λογικό μου φαίνεται!  ;)

Λοιπόν, όταν πέσει και η τελευταία υπογραφή στο συμβούλιο του Σ.Α.Μ.Ε., υποσχέσου μου ότι θα έχεις τα μάτια σου 14!
  :rolleyes:

:hi:[/size]
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
[size=29pt]ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΞΕΤΕΛΕΣΘΗ !!![/size]

[size=11pt]Πάρε τα αρχίδια μου τώρα μαλάκα !!!  :rockon:  :2on1:

Πάρε μια διαγραφή για να μάθεις να γράφεις με το κανονικό σου προφίλ!  :birdman:

:hi:

[/size]


Αδερφε τον εξαφανισες αχχαχαχααχα εισαι θεος ρε!!!  :hi: :hi: :kneel: :kneel: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
4 τελειωμένα γαμήσια την εβδομάδα με 40 ευρώ. Θα σας τσακίσω. Βγάλτε με και Μίστερ Μαλάκα του 2016. Τιμή μου θα είναι.  :-*

Προσεχε τι ευχεσαι....

Ειδες πως χαθηκε ο billy13.  :priest: :priest: :priest:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Κακώς χάθηκε ο Βilly13 επειδή κάποιοι μαλάκες τον ψήφισαν για Μίστερ Μαλάκα. Εγώ δεν καταλαβαίνω από τέτοια.  :-*
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
Ποιος σκατα ειναι αυτος ο Billy13 που παίζει σε ολα τα θρεντ?
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Ποιος σκατα ειναι αυτος ο Billy13 που παίζει σε ολα τα θρεντ?

ενας που ειχε ουσιαστικο και ενεργο  ρολο εδω μεσα καθως   προσεφερε, κυριως   στην ημερησια ενημερωση  που ειναι κυριως η καρδια του σιτε σε συγκριση με κατι αλλους που δε προσφερουν  τιποτα  και μπαινουν  απλα για το χαβαλε και να τραμουκησουν πισω απο ενα πληκτρολογιο.ευτυχως αρκετοι απο αυτους  την εκαναν  απο εδω μεσα    
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ποιος σκατα ειναι αυτος ο Billy13 που παίζει σε ολα τα θρεντ?
ενας που του μαυριζαν συνεχως τις κριτικες αδικα και το ειδε συτο ο αντμιν που εκλαιγε στα θρεντ και εκανε το μαυρισμα επωνυμο εκτοτε και μετα μπηκε ο ντουντ που παλια τον λεγανε και μπεβερλυ και εβριζε κατι αλλα παιδια και ο μπιλυς ηταν παντα στο πλευρο του γιατι ετσι πρεπει να υποστηριζουμε παντα τους αδυνατους και μετα εγινε μπαν ο ντουντ και εμεινε ο μπιλυς και πηρε και πρωταθλημα μαλακιας 2016 αλλα μαλλον ηταν στημενο για το στοιχημα και μετα αποχωρησε οπως ολοι αηδιασμενος απο το σαιτ αλλα θα επιστρεψει καποτε κι αυτος οπως ο witch king of angmar στην μινας μοργκουλ και απο κει θα ξυνει τα αρχιδια του κοιταζοντας τον μαβερικ να τρωει προβειο κοντοσουβλι στην στοα και παλι με χρονια με καιρους παλι μαλακας θα ναι....αιωνια του η μνημη του αξιομακαριστου και αειμνηστου αδελφου ημων
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
[size=19pt]Η ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ Σ.Α.Μ.Ε.[/size]

[size=11pt]Μύστη Μπίλυ13, επικυρώθηκαν οι προτάσεις της τιμωρίας σου από τον Σ.Α.Μ.Ε.  :rockon:

Από αύριο, αν όλα πάνε καλά, αρχίζει η πρώτη φάση της τιμωρίας σου.  :s&m_3:

Σημείωνε:[/size]

11937447_10204495835956092_7170144055795031786_n.jpg


[size=11pt]Πριν από κάθε φάση θα έχεις τη δυνατότητα να απολογηθείς για τις απαίσχυντες πράξεις σου.

Αν ζητήσεις δημόσια συγγνώμη, τότε θα σταματήσει η τιμωρία σου και θα συμφιλιωθούμε.  :grouphug:

Αν όχι θα προχωράμε άνετα σε κάθε φάση.  :2on1:

Για κάθε απορία στείλε μου π.μ.  :hi:[/size]
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom