Νέα

Μίνα Βάρσου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα satov1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 254K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
satov1

satov1

Μέγας
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
7.754
Like
18.137
Πόντοι
3.556
Και το κακό είναι ότι δε μπορώ να ξέρω αν έχει καν δει το μήνυμα που της έστειλα..
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.243
Κριτικές
41
Like
21.536
Πόντοι
18.496

efialtes

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
363
Like
2.124
Πόντοι
441
Ειδα το συζήτηση που έχετε
Δεν νομίζω ότι πρόκειται να ασχοληθεί
Εμένα δεν με δέχτηκε ούτε σσν ακολουθώ

Η μόνη πιθανότητα είναι να την πετύχεις έξω απο τον Alpha , πράγμα αδυνατο εκει που είναι
Ή στο ζαχαροπλαστείο του πατερα τής στην Κηφισιά
Εξίσου δύσκολο
 
OP
OP
satov1

satov1

Μέγας
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
7.754
Like
18.137
Πόντοι
3.556
Ειδα το συζήτηση που έχετε
Δεν νομίζω ότι πρόκειται να ασχοληθεί
Εμένα δεν με δέχτηκε ούτε σσν ακολουθώ

Η μόνη πιθανότητα είναι να την πετύχεις έξω απο τον Alpha , πράγμα αδυνατο εκει που είναι
Ή στο ζαχαροπλαστείο του πατερα τής στην Κηφισιά
Εξίσου δύσκολο
Ευχαριστώ για τη συμβουλή...
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.243
Κριτικές
41
Like
21.536
Πόντοι
18.496
Ειδα το συζήτηση που έχετε
Δεν νομίζω ότι πρόκειται να ασχοληθεί
Εμένα δεν με δέχτηκε ούτε σσν ακολουθώ

Η μόνη πιθανότητα είναι να την πετύχεις έξω απο τον Alpha , πράγμα αδυνατο εκει που είναι
Ή στο ζαχαροπλαστείο του πατερα τής στην Κηφισιά
Εξίσου δύσκολο
Ευχαριστώ για τη συμβουλή...
γενικα δεν καταλαβαινω τους ανθρωπους που θελουνε να συναντηθουνε με τα ινδαλματα τους,εγω που μια φορα συναντηθηκα με ενα ινδαλμα μου δεν ηξερα τι να του πω,παντως αν ημουν διασημος θα με κολακευε πολυ να θελει καποιος να με συναντησει απο κοντα κ να βγουμε μια σελφι,
νομιζω πως αν την προσεγγισεις ευγενικα μεσω του φεισμπουκ χωρις να φανεις περιεργο κ της πεις οτι θα ηθελες να βγειτε μια φωτογραφια μαζι ρε αδελφε,θα υπηρχαν καποιες πιθανοτητες να δεχτει.
δεν την ξερω βεβαια την τυπισσα μπορει να ειναι αγενης κ να μην δεχτει οσο ομορφα κ αν το ζητησεις,υπαρχουν διαφορων ειδων ανθρωποι....
 
OP
OP
satov1

satov1

Μέγας
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
7.754
Like
18.137
Πόντοι
3.556
γενικα δεν καταλαβαινω τους ανθρωπους που θελουνε να συναντηθουνε με τα ινδαλματα τους,εγω που μια φορα συναντηθηκα με ενα ινδαλμα μου δεν ηξερα τι να του πω,παντως αν ημουν διασημος θα με κολακευε πολυ να θελει καποιος να με συναντησει απο κοντα κ να βγουμε μια σελφι,
νομιζω πως αν την προσεγγισεις ευγενικα μεσω του φεισμπουκ χωρις να φανεις περιεργο κ της πεις οτι θα ηθελες να βγειτε μια φωτογραφια μαζι ρε αδελφε,θα υπηρχαν καποιες πιθανοτητες να δεχτει.
δεν την ξερω βεβαια την τυπισσα μπορει να ειναι αγενης κ να μην δεχτει οσο ομορφα κ αν το ζητησεις,υπαρχουν διαφορων ειδων ανθρωποι....
Tης έστειλα...
 
OP
OP
satov1

satov1

Μέγας
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
7.754
Like
18.137
Πόντοι
3.556
Καύλα για χύσιμο....
sEcRyjmv_400x400.jpg
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.243
Κριτικές
41
Like
21.536
Πόντοι
18.496
Καύλα για χύσιμο....
sEcRyjmv_400x400.jpg
θα βλεπει το κοριτσι που γραφεις τετοια βρωμολογα για παρτη της κ για αυτο δεν θα σου απανταει που θελεις να τη γνωρισεις απο κοντα :2funny:
:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom