Νέα

Milfs στο Facebook

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Infected_Mushroom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 943
  • Εμφανίσεις 458K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Φορτηγατζής

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
199
Κριτικές
3
Like
687
Πόντοι
361
Οποίος έχει Instagram υπαρχει μια 45αρα πολυ κλασατη γκομενα που αξιζει να την τσεκάρεις. Εγω την ακολουθώ με τρέλα. Λεπτομερείς σε μήνυμα
Φιλαράκι μπορείς να μου στείλεις?
 
  • Like
Αντιδράσεις: pelma
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
Βρήκα μια σελίδα στο φβ παρόμοια με αυτή που μου είπες (λολοι λολες λολοπαντιερες) αλλά δεν έχω δει κάτι αξιόλογο.
ειπα μια ομαδα στην τυχη..δεν σημαινει οτι οπου μπεις οτι το δινουν στο πιατο.Οι γνωριμιες χρειαζονται κοπο κ χρονο..
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

Bull81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2022
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Οποίος έχει Instagram υπαρχει μια 45αρα πολυ κλασατη γκομενα που αξιζει να την τσεκάρεις. Εγω την ακολουθώ με τρέλα. Λεπτομερείς σε μήνυμα
και σε μενα αν γινετε
 
  • Like
Αντιδράσεις: pelma

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.773
Κριτικές
62
Like
45.598
Πόντοι
9.297
Τι στο διάολο αυτές οι milf και gilf ενώ στο Facebook φαίνονται τέλειες μόλις τις δεις από κοντά, είναι για απόσυρση και πρέσα....
Βάζουν τα ανηψακια τους να κάνουν επεξεργασία στην εικόνα για να τσιμπάνε οι διαδικτυακοί κυνηγοί ανθράκων...εεεχμ...θησαυρων!
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
Βάζουν τα ανηψακια τους να κάνουν επεξεργασία στην εικόνα για να τσιμπάνε οι διαδικτυακοί κυνηγοί ανθράκων...εεεχμ...θησαυρων!
Εγώ που έχω σπουδάσει photoshop όλα τα anti aging και face lifting filters, δεν καταφέρνω τέτοια λεια αψεγαδιαστη επιδερμιδα στο προσωπο......
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.773
Κριτικές
62
Like
45.598
Πόντοι
9.297
Εγώ που έχω σπουδάσει photoshop όλα τα anti aging και face lifting filters, δεν καταφέρνω τέτοια λεια αψεγαδιαστη επιδερμιδα στο προσωπο......
Αυτό κάνει ακόμα μεγαλύτερο το ξενερωμα....
Τι ποσοστό βάζει πραγματική εικόνα τελικά;
Είναι μια στις τρεις έστω;
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
Αυτό κάνει ακόμα μεγαλύτερο το ξενερωμα....
Τι ποσοστό βάζει πραγματική εικόνα τελικά;
Είναι μια στις τρεις έστω;
50αρες κανουν duck face σαν να ειναι 16χρονες. εν τω μεταξύ έχουν βγει κατι "ανωμαλα" φιλτρα που εκτος απο το οτι εξαφανιζουν τις ρυτιδες λεπταίνουν το προσωπο τις γωνιες το πλατος, μπορεις να λεπτύνεις φρύδια χείλια ζυγωματικά να κανεις να φαινεται πιο αδύνατη μιλαμε κυριολεκτικά lifting.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.773
Κριτικές
62
Like
45.598
Πόντοι
9.297
50αρες κανουν duck face σαν να ειναι 16χρονες. εν τω μεταξύ έχουν βγει κατι "ανωμαλα" φιλτρα που εκτος απο το οτι εξαφανιζουν τις ρυτιδες λεπταίνουν το προσωπο τις γωνιες το πλατος, μπορεις να λεπτύνεις φρύδια χείλια ζυγωματικά να κανεις να φαινεται πιο αδύνατη μιλαμε κυριολεκτικά lifting.
Λες να μαγειρεύουν κάτι άλλο πέρα από τηγανητές πατάτες αυτές οι 50αρες;
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
Λες να μαγειρεύουν κάτι άλλο πέρα από τηγανητές πατάτες αυτές οι 50αρες;
Δυστυχώς δεν μπορώ να βάλω πρόσωπα εννοω φωτογραφιες απο το ιντερνετ.
Πρέπει να ανοιξουμε ένα νήμα για το facebook και το instagram
Eίναι ένας απο τους καλυτερους αποδοτικοτερους γρηγοροτερους και ακριβεστερους τρόπους, να ψυχολογήσεις κάποιον και κάποια. Μπορείς να διακρίνεις ψυχολογικά προβλήματα, εμμονές, συμπεριφορες, είναι ένα απίστευτο δωρεάν εργαλείο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lesa.l

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.773
Κριτικές
62
Like
45.598
Πόντοι
9.297

giwrgospap1996

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
43
Like
30
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά αν μπορείτε στείλτε και σε εμένα μια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom