Νέα

Milfs στο Facebook

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Infected_Mushroom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 943
  • Εμφανίσεις 458K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
7
Like
3.135
Πόντοι
736
Μαν καλημέρα
Βάλε το λινκ μην κουράζεσαι
Έλα ντε
Τρεις μήνες τώρα γράφεται ο διάλογος "στείλει και εδώ" ... "οκ" (εναλλακτικά "δεν δέχεσαι μηνύματα")
Βάλε το λινκ εδώ μπας και αναπνεύσει το νήμα...
 

GiorgosX1

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Απο ηρακλειο εχει τιποτα καλο απο μιλφς ; στειλετε pm αν μπορειτε μπας και βρεξουμε.
 

GiorgosX1

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Απο Ηρακλειο Κρητης οποιος εχει καποιο καλο και ευκολο μιλφ να προτεινει για να του προτεινω και εγω.Σιγουρα αποτελεσμ

Απο Ηρακλειο Κρητης οποιος εχει καποιο καλο και ευκολο μιλφ να προτεινει για να του προτεινω και εγω.Σιγουρα αποτελεσματα..
Εχει
Απο Ηρακλειο Κρητης οποιος εχει καποιο καλο και ευκολο μιλφ να προτεινει για να του προτεινω και εγω.Σιγουρα αποτελεσματα..

Απο Ηρακλειο Κρητης οποιος εχει καποιο καλο και ευκολο μιλφ να προτεινει για να του προτεινω και εγω.Σιγουρα αποτελεσματα..
Εχει καμια καλη μιλφαρα τελικα μαν γιατι ειμαι καινουριος εδω..
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
ναι ειναι βρωμιαρες. αμα ποσταρω συζητησεις επι συζητησεων που εχω κανει θα φριξετε

αλλα από κοντά δεν έχει κάτσει τίποτα
που να εβαζα και τις δικες μου...περισσοτερο βρωμιαρες κι απο τους δαιμονες της κολασης
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
Καλησπέρα μάγκες.. νέος εδώ αλλά νέος και στο παιχνίδι με μιλφ και θέλω να ρωτήσω πως τσίμπατε μιλφακια από φβ; Παίζει καμία σελίδα ; Μιλημενο με κανένα φίλο η στην τύχη;
Αν το εχεις με το χιουμορ μπες σε ομαδες οπως το Λολες λολοι και Λολοαπαυτες και κανε χαβαλε...εξυπνο χιουμορ ομως οχι τυπου Σεφερλη αχαχουχα...Δεν υπαρχει περιπτωση να μη φας μιλφακι...και παντρεμενη κιολας...
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Έτσι όπως λέει ο Χάνιμπαλ παίζει και να βγαλεις τίποτα αλλά θελει ενα αξιοπρεπες προφιλ, με 1-2 δικες σου φωτογραφιες να φαινεται ποιος εισαι και ποτε μα ποτε δεν το πας αμεσως στο ψητο/χυμα πεσιμο, αν το κανεις αυτο δεν θα λαβεις ποτε απαντηση από καμία η θα φας χυλοπιτα...

Θελει χρονο, υπομονη και καλο μπλα μπλα ...
 

pelma

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Μαΐ 2006
Μηνύματα
552
Like
6.042
Πόντοι
1.046
Μέσα στην καβλα
 

Συνημμένα

  • D577E5B9-9BE0-45DD-BAA9-CC2250D5FC61.jpeg
    D577E5B9-9BE0-45DD-BAA9-CC2250D5FC61.jpeg
    338,9 KB · Εμφανίσεις: 341

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
Αν το εχεις με το χιουμορ μπες σε ομαδες οπως το Λολες λολοι και Λολοαπαυτες και κανε χαβαλε...εξυπνο χιουμορ ομως οχι τυπου Σεφερλη αχαχουχα...Δεν υπαρχει περιπτωση να μη φας μιλφακι...και παντρεμενη κιολας...
Γιατί ρε και με το χιούμορ του Σεφερλή βρίσκεις.
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
Πως τις βρισκεται ρε μάγκες? το facebook γενικα τα τελευταια χρόνια το εχω πολυ χαμηλα στην λιστα, ψαχνεται σε καμια ομαδα στο facebook συνηθως? δωστε τα φωτα σας!
Δεν αρχίζει από Χ το όνομά της;
 

GSW1980

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2022
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Αν το εχεις με το χιουμορ μπες σε ομαδες οπως το Λολες λολοι και Λολοαπαυτες και κανε χαβαλε...εξυπνο χιουμορ ομως οχι τυπου Σεφερλη αχαχουχα...Δεν υπαρχει περιπτωση να μη φας μιλφακι...και παντρεμενη κιολας...
Βρήκα μια σελίδα στο φβ παρόμοια με αυτή που μου είπες (λολοι λολες λολοπαντιερες) αλλά δεν έχω δει κάτι αξιόλογο.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Οποίος έχει Instagram υπαρχει μια 45αρα πολυ κλασατη γκομενα που αξιζει να την τσεκάρεις. Εγω την ακολουθώ με τρέλα. Λεπτομερείς σε μήνυμα
Για στείλε φίλε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom