Νέα

milfakia.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gomenakiasssexy27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Είναι fake το milfakia.com?

  • Ναι

    Ψήφοι: 72 96,0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 3 4,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    75

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Το εξαιρετικό είναι οτι όλοι εσείς που κράζετε το κάθε τέτοιο σαιτ και καλά κάνετε, έχετε ιδία άποψη για το περιεχόμενο των απαντήσεων όπως και για το οτι οι κοπέλες είναι παντού οι ίδιες, κοινώς, οι περισσότεροι πληρώσατε τα (τουλάχιστον) 9 Ευρώ.

Ναι οκ
Σωστο κ αυτο
Αλλα,εγω το εμαθα απο φιλο απελπισμενο για γυναικα που φαγε 40 ευρω σε μια μερα στο συγκεκριμενο σαη κ μετα κλαιγοταν :S
 

piii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
111
Κριτικές
6
Like
318
Πόντοι
281
Παθών εγώ...
Εντάξει εννοείται μαλακία μου μεγάλη, απλά είχα φάει σφαίρα εκείνη την περίοδο απο την γυναίκα μου
και το έκανα απο αντίδραση χωρίς να βλέπω μπροστά μου......
Μακριά...
Και δεν ξόδεψα και λίγα την τρέλα μου μέσα.
Το μετάνοιωσα οικτρά.
Χίλιες φορές να τα είχα δώσει σε ένα τρίωρο με την Αφροδίτη και να γλυφα τις βυζάρες μέχρι το πρωί!!!
Να μαλάκα.... Δεν έχει και icon μούτζας να χώσω στην πάρτη μου.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Παθών εγώ...
Εντάξει εννοείται μαλακία μου μεγάλη, απλά είχα φάει σφαίρα εκείνη την περίοδο απο την γυναίκα μου
και το έκανα απο αντίδραση χωρίς να βλέπω μπροστά μου......
Μακριά...
Και δεν ξόδεψα και λίγα την τρέλα μου μέσα.
Το μετάνοιωσα οικτρά.
Χίλιες φορές να τα είχα δώσει σε ένα τρίωρο με την Αφροδίτη και να γλυφα τις βυζάρες μέχρι το πρωί!!!
Να μαλάκα.... Δεν έχει και icon μούτζας να χώσω στην πάρτη μου.

Shit happens
Ε οκ προχωραμε
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
713
Κριτικές
1
Like
388
Πόντοι
26
Εγώ έχω φτοιάξει προφίλ και όσο κάνεις login σου δίνει μονάδες.Ε τις σπαταλάω να τους λεω οτι ξέρω τι κάνουν όλες εκεί μέσα επειδή πριν κάποια χρόνια όταν ήμουν φοιτητής είχα δουλέψει σε παρόμοιο μαγαζί που ήσουν πίσω από ένα pc και διαχειριζόσουν 5-8 ψεύτικα προφίλ.Τους κάνω γερό τρολάρισμα....
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Αλλο ενα παρομοιο με ξεβρακωτες που θελουν διαδικτυακο μπλα μπλα και καλα ενδιαφερονται για γνωριμια, στελνουν μηνυματα με ιδιες ατακες οπως προαναφερθηκε (υπολογιστης τα στελνει αλλα λεμε τωρα)

Βαλτε οσα παρομοια ξερετε να γλιτωσουμε κοσμο απο λεχριτες......


 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.162
Πόντοι
3.436
Παθών εγώ...
Εντάξει εννοείται μαλακία μου μεγάλη, απλά είχα φάει σφαίρα εκείνη την περίοδο απο την γυναίκα μου
και το έκανα απο αντίδραση χωρίς να βλέπω μπροστά μου......
Μακριά...
Και δεν ξόδεψα και λίγα την τρέλα μου μέσα.
Το μετάνοιωσα οικτρά.
Χίλιες φορές να τα είχα δώσει σε ένα τρίωρο με την Αφροδίτη και να γλυφα τις βυζάρες μέχρι το πρωί!!!
Να μαλάκα.... Δεν έχει και icon μούτζας να χώσω στην πάρτη μου.
Δεν πειράζει, εσύ να είσαι καλά, προχωράμε, αν δεν πάθεις δεν μαθαίνεις.
Έχω ασχοληθεί κ εγώ με αυτό το site λεω μήπως μας κάτσει καμία καλή γνωριμία, όχι μόνο για γαμηση, βέβαια κ για sex αλλά κ για κάτι περισσότερο να έχεις μια γυναίκα να μπωρεις να στιριζεσαι..
Αλλά όταν είδα για 18 ευρώ σε νομιζματα λέω 18 να είναι οι ώρες σας κ οι μισές στο κρεβατι.
Με λίγο έρευνα έμαθα ότι υπάρχουν 2 κατηγορίες site τέτοιου είδους αυτά που είναι μαϊμού ολοσχερώς όπως το milfakia  κ κάποια που έχουν μεν αληθινά προφηλ αλλά στην πλοιοψηφια έχουν κ κάποια ψεύτικα για κράχτη,οπως που δεν το περίμενα το badoo.
 

johnsompolos

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2017
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Επίσης το maxxlove.com είναι στην ίδια φιλοσοφία.

Αγοράζεις tokens-νομίσματα για να κάνεις chat!

Το κάθε μήνυμα κοστίζει 40 tokens!!!  :jerking:

Και όταν λες δώσε facebook, σου λένε κάτσε να ανταλλάξουμε καμιά 200 μηνύματα πρώτα...!  :idiot:

Μακριά!
 

Dottore77

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2020
Μηνύματα
23
Like
102
Πόντοι
0
Απατεώνες για κλωτσιές. Είναι δυνατόν να βγάζουν λεφτά με τέτοια κόλπα
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Εγώ έχω φτοιάξει προφίλ και όσο κάνεις login σου δίνει μονάδες.Ε τις σπαταλάω να τους λεω οτι ξέρω τι κάνουν όλες εκεί μέσα επειδή πριν κάποια χρόνια όταν ήμουν φοιτητής είχα δουλέψει σε παρόμοιο μαγαζί που ήσουν πίσω από ένα pc και διαχειριζόσουν 5-8 ψεύτικα προφίλ.Τους κάνω γερό τρολάρισμα....

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ κι εγώ μια από τα ίδια! Σε όλα τα παρακάτω sites:

- dateme1st.com
- lust18.club
- e-hookups.com
- lovemuffin.club
- cupidtaste.com
- worldflirts.com

Είμαι μέλος σε όλα, πάνω από 6 μήνες αλλά δεν έχω ξεδέψει δεκάρα τσακιστή! Στην αρχή που ανεβάζεις προφίλ, φωτογραφίες, στοιχεία για σένα και διάφορα τέτοια, σου δίνουν μπόλικα coins (φτάνεις και τα 200-250 coins όταν συμπληρώσεις το προφίλ σου στο 100%) οπότε αρχίζεις τις πρώτες παπάτζες.

Πως είναι ΔΕΔΟΜΕΝΟ ότι είναι ΟΛΑ fake?

1. ΟΛΕΣ (μα ΟΛΕΣ) σου λένε ακριβώς τις ίδιες ατάκες (έχουν script μπροστά τους). "Να γνωριστούμε πρώτα από εδώ λίγο", "μήπως ενοχλώ?" (αυτό παίζει πολύ!!!), "αν ήθελα messenger δεν θα ήμουν εδώ", κτλ, κτλ.
2. Πολλές φορές κάνει μπαμ από τις φωτογραφίες. Όταν βλέπεις περιοχή Κερατσίνι και στην φωτογραφία οι διακόπτες για τα φώτα να είναι Αμερικάνικοι, τότε γελάς με την καρδιά σου!
3. Αν στο πεδίο "λίγα λόγια για σένα" γράψεις κάτι του στυλ "δεν μιλάω από εδώ, μόνο με messenger ή viber/whatsapp/skype" το κείμενο ΔΕΝ εγκρίνεται ποτέ και δεν ανεβαίνει.
4. Οι περισσότερες γκόμενες είναι οι ίδιες, ίδια ονόματα και ίδιες φωτογραφίες.

Ρίχνω τα μπινελίκια μου λοιπόν και τραβάω μπλοκ! Όλοι αυτοί πληρώνονται με το μήνυμα, πρέπει να βγάζουν 2-3 cents στο κάθε μήνυμα. Κάθε μέρα που μπαίνεις παίρνεις 10 coins. Στις 4 ημέρες που θα έχεις 40 coins μπορείς να στείλεις ΕΝΑ μήνυμα.

Να μου το θυμηθείτε... θα κλείσουν σύντομα. Θα βρεθεί κανένας που να έχει ξοδέψει μια περιουσία σε αυτές τις μαλακίες χωρίς να συναντήσει ούτε μια γκόμενα και θα αρχίσει τίποτα αγωγές για εξαπάτηση και bye bye!!! :grin:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Άρα μιλάμε για κάτι σαν το lunona?

Όχι φίλε!!! Το lunona δεν είναι έτσι! Το lunona είναι 100% πραγματικό. Και εξηγούμαι:

Έχω γνωρίσει γκόμενα από το lunona, η οποία ήταν φοιτήτρια και CG για να βγάζει κάποια έξοδα. Με το που μιλησαμε μου έδωσε Skype και συνεχίσαμε να μιλάμε από εκεί. Τελικά βρεθήκαμε και την πήδηξα, αλλά μετά εξαφανίστηκα γιατί ήταν αρκετά παχουλή για τα γούστα μου... πάνω από 70 κιλά! Αυτή η τύπισσα λοιπόν μου είχε πει ότι πληρώνονται με το μήνυμα αλλά για να γίνει αυτό, οι ιδιοκτήτες του site (οι οποίοι είναι στην Αγγλία) κάνουν όχι μόνο επιβεβαίωση για τα στοιχεία αλλά κάνουν και Skype-call με ανοιχτή κάμερα για να βεβαιωθούν ότι όντως είναι η ίδια γκόμενα. Δίνουν πλήρη στοιχεία, διευθύνσεις, τηλέφωνα.

Εκεί η γκόμενα που θα μιλήσεις είναι όντως αυτή που βλέπεις. Όμως το σπορ είναι πάρα πολύ ακριβό, νομίζω είναι πολύ ακριβότερο από τις παπαριές στυλ milfakia.com.
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Η μεγαλύτερη παπάρια είναι όλα αυτά τα site μόνο για να στα φάνε προσοχή λοιπόν
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Όχι φίλε!!! Το lunona δεν είναι έτσι! Το lunona είναι 100% πραγματικό. Και εξηγούμαι:

Έχω γνωρίσει γκόμενα από το lunona, η οποία ήταν φοιτήτρια και CG για να βγάζει κάποια έξοδα. Με το που μιλησαμε μου έδωσε Skype και συνεχίσαμε να μιλάμε από εκεί. Τελικά βρεθήκαμε και την πήδηξα, αλλά μετά εξαφανίστηκα γιατί ήταν αρκετά παχουλή για τα γούστα μου... πάνω από 70 κιλά! Αυτή η τύπισσα λοιπόν μου είχε πει ότι πληρώνονται με το μήνυμα αλλά για να γίνει αυτό, οι ιδιοκτήτες του site (οι οποίοι είναι στην Αγγλία) κάνουν όχι μόνο επιβεβαίωση για τα στοιχεία αλλά κάνουν και Skype-call με ανοιχτή κάμερα για να βεβαιωθούν ότι όντως είναι η ίδια γκόμενα. Δίνουν πλήρη στοιχεία, διευθύνσεις, τηλέφωνα.

Εκεί η γκόμενα που θα μιλήσεις είναι όντως αυτή που βλέπεις. Όμως το σπορ είναι πάρα πολύ ακριβό, νομίζω είναι πολύ ακριβότερο από τις παπαριές στυλ milfakia.com.

Απο σερβις καλο το παχουλο??
 
OP
OP
gomenakiasssexy27

gomenakiasssexy27

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2013
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
162
Πόντοι
1
Όχι φίλε!!! Το lunona δεν είναι έτσι! Το lunona είναι 100% πραγματικό. Και εξηγούμαι:

Έχω γνωρίσει γκόμενα από το lunona, η οποία ήταν φοιτήτρια και CG για να βγάζει κάποια έξοδα. Με το που μιλησαμε μου έδωσε Skype και συνεχίσαμε να μιλάμε από εκεί. Τελικά βρεθήκαμε και την πήδηξα, αλλά μετά εξαφανίστηκα γιατί ήταν αρκετά παχουλή για τα γούστα μου... πάνω από 70 κιλά! Αυτή η τύπισσα λοιπόν μου είχε πει ότι πληρώνονται με το μήνυμα αλλά για να γίνει αυτό, οι ιδιοκτήτες του site (οι οποίοι είναι στην Αγγλία) κάνουν όχι μόνο επιβεβαίωση για τα στοιχεία αλλά κάνουν και Skype-call με ανοιχτή κάμερα για να βεβαιωθούν ότι όντως είναι η ίδια γκόμενα. Δίνουν πλήρη στοιχεία, διευθύνσεις, τηλέφωνα.

Εκεί η γκόμενα που θα μιλήσεις είναι όντως αυτή που βλέπεις. Όμως το σπορ είναι πάρα πολύ ακριβό, νομίζω είναι πολύ ακριβότερο από τις παπαριές στυλ milfakia.com.

οταν λες την πηδηξες? επι χρημασι? Ή γουσταριστηκατε?
 

TRR

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
46
Κριτικές
6
Like
22
Πόντοι
0
ΤΑ ΜΙΛΦΑΚΙΑ ειναι απατη εντελως οπωσ και τα αδελφακια του
 

paparopaparos

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
173
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
21
Όχι φίλε!!! Το lunona δεν είναι έτσι! Το lunona είναι 100% πραγματικό. Και εξηγούμαι:

Έχω γνωρίσει γκόμενα από το lunona, η οποία ήταν φοιτήτρια και CG για να βγάζει κάποια έξοδα. Με το που μιλησαμε μου έδωσε Skype και συνεχίσαμε να μιλάμε από εκεί. Τελικά βρεθήκαμε και την πήδηξα, αλλά μετά εξαφανίστηκα γιατί ήταν αρκετά παχουλή για τα γούστα μου... πάνω από 70 κιλά! Αυτή η τύπισσα λοιπόν μου είχε πει ότι πληρώνονται με το μήνυμα αλλά για να γίνει αυτό, οι ιδιοκτήτες του site (οι οποίοι είναι στην Αγγλία) κάνουν όχι μόνο επιβεβαίωση για τα στοιχεία αλλά κάνουν και Skype-call με ανοιχτή κάμερα για να βεβαιωθούν ότι όντως είναι η ίδια γκόμενα. Δίνουν πλήρη στοιχεία, διευθύνσεις, τηλέφωνα.

Εκεί η γκόμενα που θα μιλήσεις είναι όντως αυτή που βλέπεις. Όμως το σπορ είναι πάρα πολύ ακριβό, νομίζω είναι πολύ ακριβότερο από τις παπαριές στυλ milfakia.com.
μπηκα στο lunona ετσι για την καβλαντα. μου φαινεται και αυτο μουφα να σου παιρνουν λεφτα για να μιλας χωρις να ξερεις πισω απο την οθονη τι παιζει...
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom