Νέα

milfakia.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gomenakiasssexy27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Είναι fake το milfakia.com?

  • Ναι

    Ψήφοι: 72 96,0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 3 4,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    75

gomenakiasssexy27

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2013
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
162
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ, τις προάλλες χαζολογοντας έπεσα κάνω στο συγκεκριμένο site (milfakia.com).  Μου κίνησε το ενδιαφέρον και από την στιγμή που ήταν free η εγγραφή είπα να δω τι παίζει. Μου φανηκε για απάτη ή τουλάχιστον πολύ ακριβό για να χαζολογήσεις. Έχει κανένας άποψη τι παίζει με αυτό το site?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ, τις προάλλες χαζολογοντας έπεσα κάνω στο συγκεκριμένο site (milfakia.com).  Μου κίνησε το ενδιαφέρον και από την στιγμή που ήταν free η εγγραφή είπα να δω τι παίζει. Μου φανηκε για απάτη ή τουλάχιστον πολύ ακριβό για να χαζολογήσεις. Έχει κανένας άποψη τι παίζει με αυτό το site?

Πιο απάτη πεθαίνεις τύπε μου!
Μακριά..!
 

elton tony

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2016
Μηνύματα
107
Κριτικές
11
Like
241
Πόντοι
291
Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ, τις προάλλες χαζολογοντας έπεσα κάνω στο συγκεκριμένο site (milfakia.com).  Μου κίνησε το ενδιαφέρον και από την στιγμή που ήταν free η εγγραφή είπα να δω τι παίζει. Μου φανηκε για απάτη ή τουλάχιστον πολύ ακριβό για να χαζολογήσεις. Έχει κανένας άποψη τι παίζει με αυτό το site?
Οταν λες ακριβο τι εννοεις;
 
OP
OP
gomenakiasssexy27

gomenakiasssexy27

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2013
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
162
Πόντοι
1
Οταν λες ακριβο τι εννοεις;

Για να απαντησεις σε μηνυματα πρεπει να χρισημοποιησεις "νομισματα" οπως τα ονομαζει η εφαρμογη, καθε μηνυμα ειναι 40 νομισματα. Και για να αγορασεις 200 νομισματα θελει 9€, για 300 θελει 19€ και παει λεγοντας.
 

elton tony

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2016
Μηνύματα
107
Κριτικές
11
Like
241
Πόντοι
291
Για να απαντησεις σε μηνυματα πρεπει να χρισημοποιησεις "νομισματα" οπως τα ονομαζει η εφαρμογη, καθε μηνυμα ειναι 40 νομισματα. Και για να αγορασεις 200 νομισματα θελει 9€, για 300 θελει 19€ και παει λεγοντας.
Αρα καθαρη απατη...
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
Άρα μιλάμε για κάτι σαν το lunona?
 

kostis76

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
380
Πόντοι
26
Για να απαντησεις σε μηνυματα πρεπει να χρισημοποιησεις "νομισματα" οπως τα ονομαζει η εφαρμογη, καθε μηνυμα ειναι 40 νομισματα. Και για να αγορασεις 200 νομισματα θελει 9€, για 300 θελει 19€ και παει λεγοντας.
Πληρώνεις για να απαντήσεις; Να λείπει.
 

Kavffc

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2018
Μηνύματα
42
Like
11
Πόντοι
0
Το ίδιο concept είναι και το sexymeets.club, απάτη για να βάζεις χρήματα για να στέλνεις μηνύματα. Εάν πεις για να μιλήσεις εκτός του site πάντα σου λένε καλύτερα από εδώ για ασφάλεια και τέτοιες χαζομάρες. Όλα τα προφίλ πρέπει να είναι μούφα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tony1

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Πουστια.
Τυποποιημενες απαντησεις απ ολες τις κοπελες
Μονο μπλα μπλαγια να χρεωνεσαι
Μονο γι απελπισμενους που θελουν πληρωμενο μπι ρι.μπιρι
 
  • Like
Αντιδράσεις: tony1

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Πουστια.
Τυποποιημενες απαντησεις απ ολες τις κοπελες
Μονο μπλα μπλαγια να χρεωνεσαι
Μονο γι απελπισμενους που θελουν πληρωμενο μπι ρι.μπιρι

ακριβώς αυτό..Στην τελική αν θέλει κάποιος κάτι τέτοιο, ας πάρει ένα call girl και ας του πιάσει την κουβέντα για κανα δύωρο και μετά να την ρίξει στο κρεβάτι. Ποιο φθηνά θα του έρθει του δύσμοιρου του πυρφορού.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
ακριβώς αυτό..Στην τελική αν θέλει κάποιος κάτι τέτοιο, ας πάρει ένα call girl και ας του πιάσει την κουβέντα για κανα δύωρο και μετά να την ρίξει στο κρεβάτι. Ποιο φθηνά θα του έρθει του δύσμοιρου του πυρφορού.

Χα χα σωστος κ αν δεν κανει τιποτα εκτοα απο μπλα .μπλα καλυτερα για την κοπελα :happy:
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
660
Like
9.283
Πόντοι
1.046
Δεν το έχει πει ακόμα κανείς:

Οι "κοπέλες" που απαντάνε, όλες έχουν την ίδια τακτική, "πες μου λίγα για σένα, θέλω να γνωριστούμε καλύτερα κλπ". Είναι πολύ παράξενο ότι σε σάιτ όπου υποτίθεται μπαίνουν για να βρουν τον παράνομο έρωτα, έχουν ενδοιασμούς, ντροπές και δισταγμούς σα να είναι παρθένες 16χρονες. Μόλις πεις "δώσε facebook, ή messenger να μιλήσουμε πιο βολικά" σου απαντάνε όλες το ίδιο: "εδώ στο σάιτ αυτό είναι πολύ βολικά".

Απαντάνε όλες το ίδιο, γιατί δεν είναι άνθρωποι. Δε μιλάτε με ανθρώπους. Καμία κοπέλα δε συνομιλεί μαζί σας. Μιλάτε με chatbots, προγράμματα που έχουν αλγόριθμο και προσποιούνται ότι κάνουν διάλογο.

Το ίδιο ισχύει και στo "αδερφό" σάιτ e-hookups. Εξαλλου, milfakia και e-hookups έχουν ακριβώς τα ίδια κορίτσια, με τις ίδιες φωτογραφίες. Έχουν και ακριβώς την ίδια πολιτική με τα "νομίσματα", 40 το μήνυμα. Με συγκλονίζει πάντως που διαβάζω ότι υπάρχουν άνθρωποι που δώσανε λεφτά και δεν είδαν την απάτη. Γι' αυτό οι Τούρκοι θα φτάσουν ως την Κόρινθο, γιατί είμαστε λαός σπίρτα...
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
Δεν το έχει πει ακόμα κανείς:

Οι "κοπέλες" που απαντάνε, όλες έχουν την ίδια τακτική, "πες μου λίγα για σένα, θέλω να γνωριστούμε καλύτερα κλπ". Είναι πολύ παράξενο ότι σε σάιτ όπου υποτίθεται μπαίνουν για να βρουν τον παράνομο έρωτα, έχουν ενδοιασμούς, ντροπές και δισταγμούς σα να είναι παρθένες 16χρονες. Μόλις πεις "δώσε facebook, ή messenger να μιλήσουμε πιο βολικά" σου απαντάνε όλες το ίδιο: "εδώ στο σάιτ αυτό είναι πολύ βολικά".

Απαντάνε όλες το ίδιο, γιατί δεν είναι άνθρωποι. Δε μιλάτε με ανθρώπους. Καμία κοπέλα δε συνομιλεί μαζί σας. Μιλάτε με chatbots, προγράμματα που έχουν αλγόριθμο και προσποιούνται ότι κάνουν διάλογο.

Το ίδιο ισχύει και στo "αδερφό" σάιτ e-hookups. Εξαλλου, milfakia και e-hookups έχουν ακριβώς τα ίδια κορίτσια, με τις ίδιες φωτογραφίες. Έχουν και ακριβώς την ίδια πολιτική με τα "νομίσματα", 40 το μήνυμα. Με συγκλονίζει πάντως που διαβάζω ότι υπάρχουν άνθρωποι που δώσανε λεφτά και δεν είδαν την απάτη. Γι' αυτό οι Τούρκοι θα φτάσουν ως την Κόρινθο, γιατί είμαστε λαός σπίρτα...

Ωραία ανάλυση :hi:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Δεν το έχει πει ακόμα κανείς:

Οι "κοπέλες" που απαντάνε, όλες έχουν την ίδια τακτική, "πες μου λίγα για σένα, θέλω να γνωριστούμε καλύτερα κλπ". Είναι πολύ παράξενο ότι σε σάιτ όπου υποτίθεται μπαίνουν για να βρουν τον παράνομο έρωτα, έχουν ενδοιασμούς, ντροπές και δισταγμούς σα να είναι παρθένες 16χρονες. Μόλις πεις "δώσε facebook, ή messenger να μιλήσουμε πιο βολικά" σου απαντάνε όλες το ίδιο: "εδώ στο σάιτ αυτό είναι πολύ βολικά".

Απαντάνε όλες το ίδιο, γιατί δεν είναι άνθρωποι. Δε μιλάτε με ανθρώπους. Καμία κοπέλα δε συνομιλεί μαζί σας. Μιλάτε με chatbots, προγράμματα που έχουν αλγόριθμο και προσποιούνται ότι κάνουν διάλογο.

Το ίδιο ισχύει και στo "αδερφό" σάιτ e-hookups. Εξαλλου, milfakia και e-hookups έχουν ακριβώς τα ίδια κορίτσια, με τις ίδιες φωτογραφίες. Έχουν και ακριβώς την ίδια πολιτική με τα "νομίσματα", 40 το μήνυμα. Με συγκλονίζει πάντως που διαβάζω ότι υπάρχουν άνθρωποι που δώσανε λεφτά και δεν είδαν την απάτη. Γι' αυτό οι Τούρκοι θα φτάσουν ως την Κόρινθο, γιατί είμαστε λαός σπίρτα...

Σωστος
Η μοναξια κ η αγαμια ειναι κακοι συμβουλοι φιλε
Γι αυτο κ υπαρχουν τετοια σαη
Για τους απεγνωσμενους
 
  • Like
Αντιδράσεις: tony1

versus21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2012
Μηνύματα
21
Κριτικές
18
Like
547
Πόντοι
990
Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ, τις προάλλες χαζολογοντας έπεσα κάνω στο συγκεκριμένο site (milfakia.com).  Μου κίνησε το ενδιαφέρον και από την στιγμή που ήταν free η εγγραφή είπα να δω τι παίζει. Μου φανηκε για απάτη ή τουλάχιστον πολύ ακριβό για να χαζολογήσεις. Έχει κανένας άποψη τι παίζει με αυτό το site?
Απατη εινια ολα αυτα τα σιτε!!! Μονο να σου παρουν λεφτα προπσαθουν. Δεν ειναι τζαμπα σε καμια περιπτωση...για να στειλεισ μηνυμα πρεπει να βαλεισ λεφτα. Εδω τα πιο γνωστα Badoo και Tinder δεν ειναι τζαμπα. Το 99,9 % των προφιλ εινια ψευτικα και τα μηνυματα που περνεισ αν παρατηρησεισ εινια σχεδον ιδια!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.742
Πόντοι
5.506
Το εξαιρετικό είναι οτι όλοι εσείς που κράζετε το κάθε τέτοιο σαιτ και καλά κάνετε, έχετε ιδία άποψη για το περιεχόμενο των απαντήσεων όπως και για το οτι οι κοπέλες είναι παντού οι ίδιες, κοινώς, οι περισσότεροι πληρώσατε τα (τουλάχιστον) 9 Ευρώ.
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.721
Κριτικές
9
Like
1.817
Πόντοι
3.145


Οι "κοπέλες" που απαντάνε, όλες έχουν την ίδια τακτική, "πες μου λίγα για σένα, θέλω να γνωριστούμε ....

Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ, τις προάλλες χαζολογοντας έπεσα κάνω στο συγκεκριμένο site (milfakia.com).  Μου κίνησε το ενδιαφέρον και από την στιγμή που ήταν free η εγγραφή είπα να δω τι παίζει. Μου φανηκε για απάτη ή τουλάχιστον πολύ ακριβό για να χαζολογήσεις. Έχει κανένας άποψη τι παίζει με αυτό το site?
[/quote]

αν  κάποιος επώνυμα τους καταγγείλει στην Δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος -απάτης(ΣΤΗΝ ΓΑΔΑ ΜΈΣΑ ΕΊΝΑΙ είχα καταγγείλει εναν αετονύχη ανυπαρκτο μεσίτη πριν χρόνια)  θα σταματήσουν άμεσα ...καθότι  δεν υπάρχουν γυναίκες απο πίσω , αλλά ο καραφλός με τα γυαλιά που λέει το ποίημα..και τα κορόιδα πλερωνουν!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom