Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Δεν ξέρω ποιος είναι χειρότερος...αυτή που εκδίδεται αν είναι έγκυος ή αυτός που εν γνώσει του πάει μαζί της...? Αν είχα δει τέτοια κοπέλα, θα έκανα κάποια καταγγελία κάπου,δεν ξέρω τι...

αμφότεροι νοσούντες

η νόσος δεν έχει πάντα την έννοια, ότι ο παθών είναι "κακός" αλλά και το ότι είναι "θύμα" της νόσου του ,
ακόμα και άν είναι, χαρούμενος, παραμένει νοσούντας...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.496
Πόντοι
46.232
Δεν ξέρω ποιος είναι χειρότερος...αυτή που εκδίδεται αν είναι έγκυος ή αυτός που εν γνώσει του πάει μαζί της...? Αν είχα δει τέτοια κοπέλα, θα έκανα κάποια καταγγελία κάπου,δεν ξέρω τι...
κάτι είχε γραφτεί πριν κανα μήνα στην ημερήσια ενημέρωση.....αλλά δεν υπήρχε κάποια συνέχεια/ενημέρωση
 

Διονλυσης

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2012
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
το μεταξουργειο εχει χαλασει ολο μαυρους εχει πακιστανους και πρεζακιδες και δεν μπορεις να κατσεις στους οικους ανοχης χωρις ανχος να εχεις συνεχεια το νου σου να φοβασαι τα αρωστα παιδια με τις σιρρηγγες ...να φοβασε να κοιτας τους αραπηδες που καταντησαμε ..ειμαστε στην χωρα μας και φοβομαστε...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
το μεταξουργειο εχει χαλασει ολο μαυρους εχει πακιστανους και πρεζακιδες και δεν μπορεις να κατσεις στους οικους ανοχης χωρις ανχος να εχεις συνεχεια το νου σου να φοβασαι τα αρωστα παιδια με τις σιρρηγγες ...να φοβασε να κοιτας τους αραπηδες που καταντησαμε ..ειμαστε στην χωρα μας και φοβομαστε...
Εκεί εντοπίζεται τελικά το πρόβλημα ε?
 

StrangeKindOfHuman

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
111
Like
531
Πόντοι
1.211

Διονλυσης

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2012
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
θα σας δωσω μια συμβουλη και αμα θελετε την ακουτε...αμα πατε μονοι μεταξουργειο να πηγαινεται την ημερα και οχι την νυχτα ..γιατι γινονται πολλα μαυροι πακιστανοι ομαδες ατομων εγκληματιες και οτι λογεις θες..μπορει να στην πεσουνε για λευτα μπορει να στην πεσουνε για βιασμο αρρωστοι...εγω φοβαμαι τους μαυρους και τους πακιστανους..τους ελληνες οχι τοσο πολυ ...αυτα ειχα να πω και καλο ειναι αμα δεν πατε μερα και πατε νυχτα να ειστε με 1 εως περισοτερους διλους μπορειτε...
 

Διονλυσης

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2012
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
και επισης τα αρρωστα πρεζακια μην σε εκβιαζουνε με μια συρριγα σαν οπλο στο λαιμο και το κακο δεν ειναι οτι μπορει να πεθανεις ..μπορει να ζησεις αλλα θα κολλησεις aids...εχω δει μαυρο αραπη να σουταρει κιολας μπροστα μου..οι τσατσαδες δεν φοβουνται ειναι φωνακλουδες..πιο πολυ φοβαμαι εγω που ειμαι 30 κατι..παρα οι γυναικες σε μεγαλη ηλικια..
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
και επισης τα αρρωστα πρεζακια μην σε εκβιαζουνε με μια συρριγα σαν οπλο στο λαιμο και το κακο δεν ειναι οτι μπορει να πεθανεις ..μπορει να ζησεις αλλα θα κολλησεις aids...εχω δει μαυρο αραπη να σουταρει κιολας μπροστα μου..οι τσατσαδες δεν φοβουνται ειναι φωνακλουδες..πιο πολυ φοβαμαι εγω που ειμαι 30 κατι..παρα οι γυναικες σε μεγαλη ηλικια..


Τι λε ρε παιδι μου? Σοβαρα? :o
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
βρε ρουλι στο μεταξι δε πηγαινεις μερα, η πολυ αργα πας η ξημερωματα,,,,και αν δε νιωσεις την αδρεναλινη δε γαμας στο μεταξι....Χωρις να θελω να το παιξω ηρωας και στα αρχιδια μου ολα,εχω φοβηθει αρκετες φορες εκει αλλα το ξεπερασα σιγα-σιγα....Μια φορα ανεβαινα τη μεγ αλεξανδρου με κατευθυνση προς καλλεργη 33....βγηκανε μεσα απο τη σαουνα 4 τσιρτσιναμπες ελληνες....λιγο λαικοι λιγο χαζουληδες,λιγο μαγγακια και αρχιζανε να με ακολουθουν κανονατας διαφορα σχολια..του στυλ
Που πας χυστη μου?Παμε να σε κερασουμε 1 μοχιτο να δροσιστεις και κατι τετοια....σκεφτηκα να τους αποφυγω και βρηκα καταφυγιο στο κολωνου 30 στης θειας κατερινας...Και μετα απο λιγο να σου και τα τσιρτσιναμπια μεσα...Ο Ο εδω εισαι καβλεα μου?παμε να παρτουζοσουμε τη θεια και κατι τετοια.......Ε ΡΕ ΔΙΑΟΛΟ ΛΕΩ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΛΟΠΑΙΔΑ....Ο 1 μαλιστα με ποιο σοφιστικε υφος γδε μιλαγε και προσπαθουσε να με καλοπιασει προσφεροντας τσιχλες,τσιγαρο κλπ....Αρνηθηκα γιατι δεν ηξερα τι μπορει να χε βαλει μεσα......Μετα καταφερα να τους αποφυγω και αργοτερα τους συναντησα να μπαινουν σε 1 αραβικο καφενειο επι της ΛΕΩΝΙΔΟΥ....Καταλαβα οτι προκειται για πραγματικα επικινδυνους τυπους που δε φοβουνται αφου συχναζουν σε τετοια μερη......
 

Διονλυσης

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2012
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
βρε ρουλι στο μεταξι δε πηγαινεις μερα, η πολυ αργα πας η ξημερωματα,,,,και αν δε νιωσεις την αδρεναλινη δε γαμας στο μεταξι....Χωρις να θελω να το παιξω ηρωας και στα αρχιδια μου ολα,εχω φοβηθει αρκετες φορες εκει αλλα το ξεπερασα σιγα-σιγα....Μια φορα ανεβαινα τη μεγ αλεξανδρου με κατευθυνση προς καλλεργη 33....βγηκανε μεσα απο τη σαουνα 4 τσιρτσιναμπες ελληνες....λιγο λαικοι λιγο χαζουληδες,λιγο μαγγακια και αρχιζανε να με ακολουθουν κανονατας διαφορα σχολια..του στυλ
Που πας χυστη μου?Παμε να σε κερασουμε 1 μοχιτο να δροσιστεις και κατι τετοια....σκεφτηκα να τους αποφυγω και βρηκα καταφυγιο στο κολωνου 30 στης θειας κατερινας...Και μετα απο λιγο να σου και τα τσιρτσιναμπια μεσα...Ο Ο εδω εισαι καβλεα μου?παμε να παρτουζοσουμε τη θεια και κατι τετοια.......Ε ΡΕ ΔΙΑΟΛΟ ΛΕΩ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΛΟΠΑΙΔΑ....Ο 1 μαλιστα με ποιο σοφιστικε υφος γδε μιλαγε και προσπαθουσε να με καλοπιασει προσφεροντας τσιχλες,τσιγαρο κλπ....Αρνηθηκα γιατι δεν ηξερα τι μπορει να χε βαλει μεσα......Μετα καταφερα να τους αποφυγω και αργοτερα τους συναντησα να μπαινουν σε 1 αραβικο καφενειο επι της ΛΕΩΝΙΔΟΥ....Καταλαβα οτι προκειται για πραγματικα επικινδυνους τυπους που δε φοβουνται αφου συχναζουν σε τετοια μερη......
ελλληνες στα εκαναν αυτα???
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Ναι μα τι γραφω...η ελληνοαλητες του μεταξιου...εχουν κανει κονε με τους αραβες και τους πακιστανους και σε οδηγουν για ηδονες σε κατι καφενεια και σε κατι σαουνες και μετα θεος φυλαξει.....ασε εχω ακουσει διαφορα στη πιατσα
 

Διονλυσης

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2012
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Κατι ασχετο η νταβατζηδες κριβονται σε καθε γωνια στο τετραγωνο των μπουρδελων δηλαδη..
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Κατι ασχετο η νταβατζηδες κριβονται σε καθε γωνια στο τετραγωνο των μπουρδελων δηλαδη..

Bεβαια, τι νομιζες. Τα πραγματα δεν ειναι παιξε γελασε φιλε μου... αστα να παν...
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
οι νταβατζηδες βρισκονται συνηθως στα γωνιακα καφενεια της ιασωνος....υπαρχει μυστικος υπογειος δρομος στην ιασωνος που τα συνδεει με τη κολωνου....αν γινει κατι το χρησιμοποιουν και εμφανιζονται μπροστα σου,,εκει κρυβονται και οι κοπελες αν γινει ντου απο τους τσεους
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom