Νέα

Μεσογείων 208 (3ος), Χολαργός

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 418
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Η ελενη η ουζμπεκα ειναι σεριφισα;
Παίχτη, δεν ξέρω!  Απότι είδα κάμποσες σελίδες πίσω αν εννοείς κάποια με τεράστια μεμέ, πάλι θα σε γελάσω, απ’το λαιμό και κάτω την κυρία της υποδοχής, δεν ένιωσα την ανάγκη να την κοιτάξω καν πάντως.
 

Dirtyspace

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2012
Μηνύματα
14
Κριτικές
5
Like
127
Πόντοι
280
Πρόσφατη επίσκεψη, 5 κοπέλες στο ίδρυμα, άξιες αναφοράς μόνο η ξανθία που μου άνοιξε και η Ναταλία με την οποία και πέρασα.
Η Ναταλία είναι ένα χαμογελαστό, αεράτο πιπινάκι εκ Μολδαβίας, μελαχροινό, με ωραίο σωματάκι, γατίσια μάτια, σχεδόν ανύπαρκτο βυζάκι με τεράστια ρώγα και ένα τατού χαμηλά στη μέση. Μπήκε στο δωμάτιο πολύ αεράτα, με χαμόγελό αλλά και πολύ διάθεση για κουβέντα. Και αυτό είναι το πρόβλημα. Ενώ απο μασάζ ήταν πολύ καλή (τον τελευταίο καιρό στα περισσότερα ιδρύματα απλά μας λαδώνουν ... την έχουν δει studio) μίλαγε συνέχεια χαλώντας την ατμόσφαιρα χαλάρωσης. Στον δεύτερο γύρο απέδωσε τα αναμενόμενα, με λίγες παραπάνω θεατρικές κραυγούλες, γενικά μια τίμια συνεδρία. Στο τέλος πάλι χαμογελαστή πόζαρε και χάζευε τον εαυτό της στον καθρέφτη.
Συνολικά στα 60 η σχεδόν ώρα που παρέμεινα ήταν κάλα, αλλά κάτι έλειπε για να επαναλάβω σύντομα. 
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.375
Πόντοι
41.447
σε σημερινο περασμα παρουσες μονο 2 κοπελες
η Κιμ με πολυ εντονα ασιατικα χαρακτηριστικα -ηλικια περιπου 30- , στρογγυλοπροσωπη , για τους λατρεις των εξωτικων γυναικων νομιζω ειναι οκ.
και αλλη μια νεαρη νομιζω Λιζα το ονομα της, μετριου αναστηματος με ελαφρες καμπυλες . ισιο καστανοκξανθο μαλλι, αρκετα σεξυ.
Ησυχο μαγαζι , τακτοποιημενο καθαρο και με μια πολυ ευγενικη κυρια (Ελληνιδα) στην υποδοχη.
τις καθημερινες με ενημερωσε πως το ροστερ ειναι πολυ μεγαλυτερο και πλουσιοτερο.
 

EVERGREY78

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2015
Μηνύματα
27
Κριτικές
4
Like
93
Πόντοι
0
Πέρασμα προ ολίγου, ανοιχτή η κάτω πόρτα αλλά βάρεσα κουδούνι(antistress) και ανεβαίνω στον 3.Άνοιγμα θύρας από μια κυριούλα ευγενική αν και με κοιτούσε φοβισμένα με έβαλε μέσα και κατευθείαν δωμάτιο όπου παρέλασαν 4 κοπέλες:
1) Κορίνα, 1,65 περίπου,καστανά μαλλιά, 30+ ετών, πετίτ με 1+ βυζάκι και αδιάφορο πρόσωπο, δεν ρώτησα από που είναι αλλά μιλάει πολύ καλά ελληνικά.Φορούσε τζιν και μπλουζάκι!

2) Αγάπη, (αν θυμάμαι καλά) 1,65 περίπου Ελληνίδα ξανθιά 30+ ετών 2-3- βυζάκι και καλό προσωπάκι. Φορούσε φουστάνι κολλητό!

3) Ναταλία, 1,65 περίπου, πετίτ, όπως λέει και ο φίλος παραπάνω από Μολδαβία αλλά με καλά ελληνικά,με μικρό βυζάκι. Φορούσε τζιν και μπλουζάκι

4) Κιμ σχισταμάτα 1,50 περίπου, στρογγυλοπρόσωπη με καρέ μαλλί καστανό, βυζί δεν θυμάμαι γιατί κόλλησα με το πρόσωπο  :happy: .

Πέρασμα με την Κορίνα, μασάζ χαλαρό χωρίς πολλά πολλά γιατί λογικά ξέρει ότι δεν το έχει αλλά την άφησα γιατί δεν ήταν και του πεταματού. Στο 2 μέρος πίπα με λάστιχο (δεν ρώτησα αν κάνει χωρίς) και  χέρι(μέτρια) με χάδια στις μπάλες κανά 10 λεπτό και μετά κάρφωμα στον καναπέ με από πάνω την κοπελιά και μετά στα όρθια όπου έχυσα μέσα στην καπότα !

Ο χώρος καθαρός με μασαζοκρέβατο και καναπέ με σφραγισμένες πετσέτες/παντόφλες.
Τα 45'-60 ευρώ και τα 60'-80 ευρώ.
Αυτά τα ολίγα από μένα και καλά  :knockinb:


 

TASOSCHEV

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα προχθές, Σάββατο 3 Δεκεμβρίου. Το parking στην περιοχή είναι μεγάλο θέμα εκτός κι αν επιλέξει κανείς το metro. Η κυριούλα που μου άνοιξε, κοντούλα κι εντελώς αδιάφορη, με πέρασε αμέσως στο δωμάτιο. Ο χώρος περιποιημένος, καθαρός με σφραγισμένες πετσέτες και παντόφλες μιας χρήσης. Μου παρουσίασε 2 κοπέλες, την γνωστή Ασιάτισσα Kim και όπως μου είπε η κυριούλα, την Angelina από Τσεχοσλοβακία, καινούργια άφιξη στο μαγαζί, ξανθιά γύρω στα 40 με 3άρι βυζί σχετικά πεσμένο, τεράστιες ρόγες και κορμί πολύ καλό για την ηλικία της. Την επέλεξα μαζί με το πρόγραμμα των 60€ για 45 λεπτά και μετά το σχετικό ντουσάκι, ήρθε στο δωμάτιο. Ευχάριστη, φιλική, αρκετά καλά Ελληνικά. Στα του μασάζ, δεν το κατέχει καθόλου. Αφού με γύρισε ανάσκελα, προσπάθησε να περιοριστεί μόνο σε φραπεδάκι. Με τα πολλά, την κατάφερα να προχωρήσουμε και σε μπριζολίτσα. Μετά από λίγο, άρχισε να συμμετέχει με περισσότερη θέρμη ώσπου άφησε τον εαυτό της σχεδόν ελεύθερο. Αλλάξαμε αρκετές στάσεις μέχρι να καταθέσω στο στοματάκι της το φορτίο μου ( έβγαλα το προφυλακτικό και τα κατάπιε όλα ).
Σε γενικές γραμμές, με άφησε αρκετά ικανοποιημένο, μακάρι να συνεχίσει έτσι.

Ελπίζω συναγωνιστές μου να σας κατατόπισα...
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα προχθές, Σάββατο 3 Δεκεμβρίου. Το parking στην περιοχή είναι μεγάλο θέμα εκτός κι αν επιλέξει κανείς το metro. Η κυριούλα που μου άνοιξε, κοντούλα κι εντελώς αδιάφορη, με πέρασε αμέσως στο δωμάτιο. Ο χώρος περιποιημένος, καθαρός με σφραγισμένες πετσέτες και παντόφλες μιας χρήσης. Μου παρουσίασε 2 κοπέλες, την γνωστή Ασιάτισσα Kim και όπως μου είπε η κυριούλα, την Angelina από Τσεχοσλοβακία, καινούργια άφιξη στο μαγαζί, ξανθιά γύρω στα 40 με 3άρι βυζί σχετικά πεσμένο, τεράστιες ρόγες και κορμί πολύ καλό για την ηλικία της. Την επέλεξα μαζί με το πρόγραμμα των 60€ για 45 λεπτά και μετά το σχετικό ντουσάκι, ήρθε στο δωμάτιο. Ευχάριστη, φιλική, αρκετά καλά Ελληνικά. Στα του μασάζ, δεν το κατέχει καθόλου. Αφού με γύρισε ανάσκελα, προσπάθησε να περιοριστεί μόνο σε φραπεδάκι. Με τα πολλά, την κατάφερα να προχωρήσουμε και σε μπριζολίτσα. Μετά από λίγο, άρχισε να συμμετέχει με περισσότερη θέρμη ώσπου άφησε τον εαυτό της σχεδόν ελεύθερο. Αλλάξαμε αρκετές στάσεις μέχρι να καταθέσω στο στοματάκι της το φορτίο μου ( έβγαλα το προφυλακτικό και τα κατάπιε όλα ).
Σε γενικές γραμμές, με άφησε αρκετά ικανοποιημένο, μακάρι να συνεχίσει έτσι.

Ελπίζω συναγωνιστές μου να σας κατατόπισα...
Καλά έκανες που δεν επέλεξες την Ασιάτισσα, και δεν αναφέρομαι στο θέμα της εμφάνισης.
 

TASOSCHEV

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Όντως φίλε μου, φρίκη η τύπισσα!!!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
..ΑΠΑΤΗ ALERT!!!!


ΠΡΟΣΟΧΗ συναγωνιστές..μόλις ενημερώθηκα από φίλο (με αδυναμία στις σχιστομάτες) ότι πρόκειται γι αυτό το μασατζίδικο...Μια γριέτζω κιτρινιάρα προσφέρει μασάζ και μαλακία της κακιάς ώρας στα 50 ευρώ με...υπόσχεση για κάτι καλύτερο..μελλοντικά... :s&m_3: :birdman: ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΛΑΡΓΑ (Ευτυχώς ποτέ δε συμπαθησα τις κιτρινιάρες)...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Να καταθέσω μία πολύ πρόσφατη εμπειρία μου στο Μεσογείων 208.Μία αγγελία στο kanesex και στην ενότητα Μασάζ είδα μία αγγελία " MASSAGE ΑΛΙΚΗ ΜΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΧΩΡΟ "τηλέφωνο που τελειώνει σε ...721 και ωράριο 11.00-8.00.Τρείς φωτογραφίες μίας ξανθιάς με κόκκινη φούστα και μαύρη μπλούζα...ερωτική παρουσία! Μου άρεσε η εικόνα και έτσι πήρα τηλέφωνο.Απάντησε η Αλίκη με πολύ καλή διάθεση,άνετη,γλυκειά και ετοιμόλογη με υπονοούμενα.Κλείσαμε ραντεβού και πριν τις 2 το μεσημέρι έφθασα στο 208,3ος όροφος.Την πόρτα άνοιξε η Αλίκη,ελληνίδα,ξανθειά,ψηλή,όμορφη με ωραίο σώμα με λίγο τονισμένη περιφέρεια.Πολύ άνετη και φιλική ,συστηθήκαμε και με πέρασε σε ένα δωμάτιο μέτριο με καμπίνα ντούς εντός,χαμηλό φωτισμό.Μου είπε τα προγράμματα 45 και 60 λεπτά,60 και 80 ευρώ ανάλογα με το πρόγραμμα.Διάλεξα το 60 λεπτά και 80 ευρώ που θα είχε και body to body.Έκανα μπάνιο  η Αλίκη ήρθε στο δωμάτιο.Ένα στρώμα στο πάτωμα,σεντόνι και ειδικό χαρτί για μασάζ.Ξάπλωσα μπρούμητα,αφαίρεσε τα ρούχα της και ξεκίνησε ένα πολύ ωραίο μασάζ σε όλο το σώμα από τα πόδια και σιγά σιγά προς τα πάνω.Αρκετή ώρα και κάποια στιγμή έβαλε λάδι στο σώμα μου, αλείφτηκε και αυτή και άρχισε ένα πολύ καλό b2b.Ωραία επαφή σωμάτων με το μέτριου μεγέθους στήθους της και με το εφήβαιο το οποίο αισθανόμουν να με πιέζει έως και στο κεφάλι μου.Αρκετός χρόνος και μου προτείνει να γυρίσω.Αμέσως την ρωτάω άν θέλει να την περιποιηθώ και εγώ,το δέχθηκε με μεγάλη χαρά.Ξεκίνησα την περιποίηση μου όπως μου αρέσει ...παντού.Δέχθηκε άνετα την τοπική και υγρή περιποίηση μου όπου κάποια στιγμή έφτασε στο τέλος με φανερή ικανοποίηση(fake ή όχι,ήταν εκδηλωτική).Αλλάξαμε ρόλους όπου μου έκανε μία πολύ ωραία περιποίηση παντού...Βάλαμε προφύλαξη και με ιεραποστολικό ήρθε το τέλος.
Αυτά με την Αλίκη,δεν ξέρω για την άλλη που γράφει ένας φίλος.Καλημέρα και καλή βδομάδα!     
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.634
Κριτικές
78
Like
7.472
Πόντοι
17.436
Να καταθέσω μία πολύ πρόσφατη εμπειρία μου στο Μεσογείων 208.Μία αγγελία στο kanesex και στην ενότητα Μασάζ είδα μία αγγελία " MASSAGE ΑΛΙΚΗ ΜΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΧΩΡΟ "τηλέφωνο που τελειώνει σε ...721 και ωράριο 11.00-8.00.Τρείς φωτογραφίες μίας ξανθιάς με κόκκινη φούστα και μαύρη μπλούζα...ερωτική παρουσία! Μου άρεσε η εικόνα και έτσι πήρα τηλέφωνο.Απάντησε η Αλίκη με πολύ καλή διάθεση,άνετη,γλυκειά και ετοιμόλογη με υπονοούμενα.Κλείσαμε ραντεβού και πριν τις 2 το μεσημέρι έφθασα στο 208,3ος όροφος.Την πόρτα άνοιξε η Αλίκη,ελληνίδα,ξανθειά,ψηλή,όμορφη με ωραίο σώμα με λίγο τονισμένη περιφέρεια.Πολύ άνετη και φιλική ,συστηθήκαμε και με πέρασε σε ένα δωμάτιο μέτριο με καμπίνα ντούς εντός,χαμηλό φωτισμό.Μου είπε τα προγράμματα 45 και 60 λεπτά,60 και 80 ευρώ ανάλογα με το πρόγραμμα.Διάλεξα το 60 λεπτά και 80 ευρώ που θα είχε και body to body.Έκανα μπάνιο  η Αλίκη ήρθε στο δωμάτιο.Ένα στρώμα στο πάτωμα,σεντόνι και ειδικό χαρτί για μασάζ.Ξάπλωσα μπρούμητα,αφαίρεσε τα ρούχα της και ξεκίνησε ένα πολύ ωραίο μασάζ σε όλο το σώμα από τα πόδια και σιγά σιγά προς τα πάνω.Αρκετή ώρα και κάποια στιγμή έβαλε λάδι στο σώμα μου, αλείφτηκε και αυτή και άρχισε ένα πολύ καλό b2b.Ωραία επαφή σωμάτων με το μέτριου μεγέθους στήθους της και με το εφήβαιο το οποίο αισθανόμουν να με πιέζει έως και στο κεφάλι μου.Αρκετός χρόνος και μου προτείνει να γυρίσω.Αμέσως την ρωτάω άν θέλει να την περιποιηθώ και εγώ,το δέχθηκε με μεγάλη χαρά.Ξεκίνησα την περιποίηση μου όπως μου αρέσει ...παντού.Δέχθηκε άνετα την τοπική και υγρή περιποίηση μου όπου κάποια στιγμή έφτασε στο τέλος με φανερή ικανοποίηση(fake ή όχι,ήταν εκδηλωτική).Αλλάξαμε ρόλους όπου μου έκανε μία πολύ ωραία περιποίηση παντού...Βάλαμε προφύλαξη και με ιεραποστολικό ήρθε το τέλος.
Αυτά με την Αλίκη,δεν ξέρω για την άλλη που γράφει ένας φίλος.Καλημέρα και καλή βδομάδα!     

Μιλάς γι αυτήν;

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Ακριβώς αυτή είναι η Αλίκη που περιγράφω  φίλε! Δεν ασχολήθηκα να ανεβάσω την αγγελία γιατί δυστυχώς δεν ξέρω πώς... Πάντως πέρασα πολύ καλά μαζί της σε χαλαρούς ρυθμούς και 60+ λεπτά
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
" Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού" είπαν οι αρχαίοι ημών πρόγονοι! Στην περίπτωση της Αλίκης ισχύει το " δις εξαμαρτείν ανδρός σοφού"
Τυχαία επίσκεψη για δεύτερη φορά στην α Αλίκη (το λένε και από σποντα)...Εξηγούμαι πως προέκυψε .Είδα αγγελία στο kanesex για μια Ιταλοισπανιδα στον Χολαργό με ενδιαφέρουσες φωτογραφίες μιας κυρίας milf . Τηλέφωνο,μου είπε διεύθυνση Μεσογείων 206 δίχως λεπτομέρειες υπηρεσιών και προγράμματος.Εφτασα στο 206,παίρνω τηλέφωνο και μου λέει 208 στο 3ο στο βάθος του διαδρόμου .Έκπληξη ! Καμμία σχέση με τις φωτογραφίες, ερωτήσεις τι προγράμματα θέλω και πόσα πληρώνω...απεχωρησα γιατί δεν βρήκα άκρη .Ξανθιά άνω των 50 ,Στέλλα μου παρουσιάστηκε.Μολις πήγα στο ισόγειο, τηλέφωνο στην Αλίκη και ξανά στο 3ο απέναντι στο ασανσέρ.Φιλια,χαρές που ξαναβρεθηκαμε,και στο δωμάτιο ,μπάνιο και πολύ ωραίο body tk body ! Δική μου περιποίηση για πάνω από 20 λεπτά,δύο φορές βαριές ανάσες και σπασμοί και μια πολύ συνάντηση με την Αλίκη ! Πολύ καλή
 

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Παίδες καλησπέρα. Είναι ανοιχτό αυτό το μαγαζί; Από το 2018 έχει να γράψει κάποιος. Πηγαίνει κανένας;
Θέλω να πάω αλλά δεν βλέπω ούτε μια αγγελία, τίποτα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.375
Πόντοι
41.447
Παίδες καλησπέρα. Είναι ανοιχτό αυτό το μαγαζί; Από το 2018 έχει να γράψει κάποιος. Πηγαίνει κανένας;
Θέλω να πάω αλλά δεν βλέπω ούτε μια αγγελία, τίποτα.
ναι φίλε είναι ανοιχτό κανονικα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.375
Πόντοι
41.447

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Εδω ..πρέπει να θυμηθούμε στον 1ο την Γκάμπυ την .. Πολωνέζα __ και την.. την ... Ηλιάννα ! ( "Χρυσέ μου άνθρωπε ..") :P
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
Τι παίζει πια εκεί; Παίζει φουλ; Κοπέλες; Ηλικίες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom