Νέα

Ad Medusa Massage

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα professor x
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 367K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Amor2033

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2024
Μηνύματα
23
Like
46
Πόντοι
0
Μήπως είσαι φεμινιστρια ...?
Όχι, αλλά όταν διαβάζω υπερβολές και αρρώστια! Δεν το αντέχω! Και έχουν κολλήσει σε μια πιτσιρικά και την άλλη την παολα που την έκαναν να πιστεύει ότι είναι πορνο σταρ! Και υπάρχουν άλλες εκεί που πιο καλές! Αναρωτιέμαι! Μήπως δεν τους κάθονται οι άλλες! Και κόλλησαν στην καημένη την πιτσιρικά Νικόλ! Και την έχουν κατά πατήσει! Που δεν νομίζω ότι θα επιστρέψει πάλι στην Ελλάδα!
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.077
Κριτικές
49
Like
5.280
Πόντοι
2.846
Όχι, αλλά όταν διαβάζω υπερβολές και αρρώστια! Δεν το αντέχω! Και έχουν κολλήσει σε μια πιτσιρικά και την άλλη την παολα που την έκαναν να πιστεύει ότι είναι πορνο σταρ! Και υπάρχουν άλλες εκεί που πιο καλές! Αναρωτιέμαι! Μήπως δεν τους κάθονται οι άλλες! Και κόλλησαν στην καημένη την πιτσιρικά Νικόλ! Και την έχουν κατά πατήσει! Που δεν νομίζω ότι θα επιστρέψει πάλι στην Ελλάδα!
στη Νικόλ κόλλησαν λόγω ηλικίας - στο παιχνίδι ήταν μεν πρόθυμη αλλά μάλλον χλιαρή. Όσο για την εμφάνιση, προσωπικά μου αρέσει και μια σκίννυ κοπέλα που και που αλλά αυτός ο συνδυασμός σκίννυ με φτιαγμένο στήθος μου φάνηκε κάπως παράταιρος.
 
OP
OP
professor x

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.584
Κριτικές
40
Like
25.020
Πόντοι
11.096
Όχι, αλλά όταν διαβάζω υπερβολές και αρρώστια! Δεν το αντέχω! Και έχουν κολλήσει σε μια πιτσιρικά και την άλλη την παολα που την έκαναν να πιστεύει ότι είναι πορνο σταρ! Και υπάρχουν άλλες εκεί που πιο καλές! Αναρωτιέμαι! Μήπως δεν τους κάθονται οι άλλες! Και κόλλησαν στην καημένη την πιτσιρικά Νικόλ! Και την έχουν κατά πατήσει! Που δεν νομίζω ότι θα επιστρέψει πάλι στην Ελλάδα!
Υπερβολές καί αρρώστια είναι όταν περνάει κάποιος καλά με κοπέλα που τού αρέσει εμφανισιακά; Γούστα καί προτιμήσεις είναι που πρέπει να είναι απόλυτος σεβαστά.

Ή Νικόλ αρέσει σέ πολύ κόσμο καί ειδικά σε όσους έχουν γούστα με σκινυ στυλ, εξάλλου δεν είναι τυχαίο πού ήταν κλεισμένη συνέχεια αρα κάτι έκανε καλά μέσα στο δωμάτιο.
Όσο για τό αν δεν επιστρέψει μήν είσαι τόσο σίγουρος/ρη.

Ή Πάολα επειδή έχω κάνει αρκετές συνεδρίες μαζί τής είχε από τά ποίο καλά προγράμματα σέ υπηρεσίες, όπως καί ένα από τό ποίο όμορφο πρόσωπο καί σώμα στό χώρο τού μασάζ. Ή μόνη διαφωνία μου ήταν στην επέμβαση στό στήθος της. Άρα καί αυτή κάτι έκανε καλά για την ζητάνε.

Δικαίωμα τού καθενός νά κολλήσει με οποία θέλει δεν θά τού κάνουμε κουμάντο στην τσέπη τού.
 

massagemedusa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
9 Ιουν 2023
Μηνύματα
729
Like
1.476
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ

στον χώρο μας
(ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ 67 ΑΘΗΝΑ)
για στιγμές χαλάρωσης και ευεξίας.

ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΣΗΜΕΡΑ
11:00 Μέχρι 21:00

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Στο χώρο μας εργάζονται
η πανεμορφες δεσποινίδες


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

♡ ΝΕΑ ΑΦΙΞΗ ♡

♡ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 27ΧΡ ♡

ΑΠΟ ΚΟΛΟΜΒΙΑ

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΕΛΛΗ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ NEW GIRLS

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

ΑΝΤΖΕΛΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

ΜΙΣΕΛ NEW GIRLS

Τ Ζ Ο NEW GIRLS

ΜΟΝΙΚΑ NEW GIRLS


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
---------------------
ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΣΑΒΒΑΤΟ
11:00 - 21:00
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΝΟΙΧΤΑ 11:00 - 19:00

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΜΑΣΑΖ

ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ

ΤΖΑΚΟΥΖΙ 7 ΑΤΟΜΩΝ

Χ Α Μ Α Μ

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Παρέχουμε προγράμματα body to body.
Και αυταρχικό πρόγραμμα

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΤΕ
ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ:
massagemedusa.gr

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του καταστήματος
6982144716

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Picsart_24-08-28_16-08-24-758.jpg
Picsart_24-04-13_11-33-06-670.jpg
Picsart_24-09-10_00-13-21-486.png
 

Συνημμένα

  • Picsart_24-08-10_19-33-23-963.png
    Picsart_24-08-10_19-33-23-963.png
    163,5 KB · Εμφανίσεις: 3
  • Picsart_24-09-15_15-04-07-981.png
    Picsart_24-09-15_15-04-07-981.png
    161,4 KB · Εμφανίσεις: 3

Christian Kenway

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2023
Μηνύματα
128
Κριτικές
20
Like
1.425
Πόντοι
1.011
Υπερβολές καί αρρώστια είναι όταν περνάει κάποιος καλά με κοπέλα που τού αρέσει εμφανισιακά; Γούστα καί προτιμήσεις είναι που πρέπει να είναι απόλυτος σεβαστά.

Ή Νικόλ αρέσει σέ πολύ κόσμο καί ειδικά σε όσους έχουν γούστα με σκινυ στυλ, εξάλλου δεν είναι τυχαίο πού ήταν κλεισμένη συνέχεια αρα κάτι έκανε καλά μέσα στο δωμάτιο.
Όσο για τό αν δεν επιστρέψει μήν είσαι τόσο σίγουρος/ρη.

Ή Πάολα επειδή έχω κάνει αρκετές συνεδρίες μαζί τής είχε από τά ποίο καλά προγράμματα σέ υπηρεσίες, όπως καί ένα από τό ποίο όμορφο πρόσωπο καί σώμα στό χώρο τού μασάζ. Ή μόνη διαφωνία μου ήταν στην επέμβαση στό στήθος της. Άρα καί αυτή κάτι έκανε καλά για την ζητάνε.

Δικαίωμα τού καθενός νά κολλήσει με οποία θέλει δεν θά τού κάνουμε κουμάντο στην τσέπη τού.
Και όλες οι κοπέλες που ξαναέρχονται μου έχουν εκμυστηρευτεί ότι νιώθουν ασφαλείς στο περιβάλλον που προσφέρει η διαχείριση γι'αυτό ξαναέρχονται όπως φυσικά και η απολαβές που λαμβάνουν. Από τά λεγόμενα της Νικόλ και της αδερφής της των Οκτώβριο θα είναι ξανά στην Αθήνα.
 

massagemedusa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
9 Ιουν 2023
Μηνύματα
729
Like
1.476
Καλησπέρα για τη ενημέρωση των πελατών από αύριο η ΠΑΟΛΑ επιστρέφει στο χώρο μας
Picsart_24-02-08_14-26-12-846.jpg
Picsart_24-02-08_14-47-17-549.jpg
 

Συνημμένα

  • Picsart_24-02-02_21-06-57-763.jpg
    Picsart_24-02-02_21-06-57-763.jpg
    97 KB · Εμφανίσεις: 4
  • Picsart_24-02-08_10-47-45-838.jpg
    Picsart_24-02-08_10-47-45-838.jpg
    97,8 KB · Εμφανίσεις: 3
OP
OP
professor x

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.584
Κριτικές
40
Like
25.020
Πόντοι
11.096
Και όλες οι κοπέλες που ξαναέρχονται μου έχουν εκμυστηρευτεί ότι νιώθουν ασφαλείς στο περιβάλλον που προσφέρει η διαχείριση γι'αυτό ξαναέρχονται όπως φυσικά και η απολαβές που λαμβάνουν. Από τά λεγόμενα της Νικόλ και της αδερφής της των Οκτώβριο θα είναι ξανά στην Αθήνα.
Πολύ σωστά όλα.
 

Amor2033

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2024
Μηνύματα
23
Like
46
Πόντοι
0
Και όλες οι κοπέλες που ξαναέρχονται μου έχουν εκμυστηρευτεί ότι νιώθουν ασφαλείς στο περιβάλλον που προσφέρει η διαχείριση γι'αυτό ξαναέρχονται όπως φυσικά και η απολαβές που λαμβάνουν. Από τά λεγόμενα της Νικόλ και της αδερφής της των Οκτώβριο θα είναι ξανά στην Αθήνα.
Δεν πιστεύω ότι μιλάνε με τους πελάτες για τέτοια θέματα! Μόνο αν δεν είστε απλά πελάτης! Δεν είναι τυχαίο ότι μου απαντάς όταν εμφανίζεται ότι ξεκινάει η πορνι σταρ η παολα! η κοπέλα είναι πολύ ψυχρή! Κάνει ρεμπέτικο σεξ! Μήπως η Σισι θα είναι πιο ζωντανή! άλλες εκεί που δουλεύουν είναι αλήθεια Καλές!
 

Amor2033

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2024
Μηνύματα
23
Like
46
Πόντοι
0
Υπερβολές καί αρρώστια είναι όταν περνάει κάποιος καλά με κοπέλα που τού αρέσει εμφανισιακά; Γούστα καί προτιμήσεις είναι που πρέπει να είναι απόλυτος σεβαστά.

Ή Νικόλ αρέσει σέ πολύ κόσμο καί ειδικά σε όσους έχουν γούστα με σκινυ στυλ, εξάλλου δεν είναι τυχαίο πού ήταν κλεισμένη συνέχεια αρα κάτι έκανε καλά μέσα στο δωμάτιο.
Όσο για τό αν δεν επιστρέψει μήν είσαι τόσο σίγουρος/ρη.

Ή Πάολα επειδή έχω κάνει αρκετές συνεδρίες μαζί τής είχε από τά ποίο καλά προγράμματα σέ υπηρεσίες, όπως καί ένα από τό ποίο όμορφο πρόσωπο καί σώμα στό χώρο τού μασάζ. Ή μόνη διαφωνία μου ήταν στην επέμβαση στό στήθος της. Άρα καί αυτή κάτι έκανε καλά για την ζητάνε.

Δικαίωμα τού καθενός νά κολλήσει με οποία θέλει δεν θά τού κάνουμε κουμάντο στην τσέπη τού.
Θε
Υπερβολές καί αρρώστια είναι όταν περνάει κάποιος καλά με κοπέλα που τού αρέσει εμφανισιακά; Γούστα καί προτιμήσεις είναι που πρέπει να είναι απόλυτος σεβαστά.

Ή Νικόλ αρέσει σέ πολύ κόσμο καί ειδικά σε όσους έχουν γούστα με σκινυ στυλ, εξάλλου δεν είναι τυχαίο πού ήταν κλεισμένη συνέχεια αρα κάτι έκανε καλά μέσα στο δωμάτιο.
Όσο για τό αν δεν επιστρέψει μήν είσαι τόσο σίγουρος/ρη.

Ή Πάολα επειδή έχω κάνει αρκετές συνεδρίες μαζί τής είχε από τά ποίο καλά προγράμματα σέ υπηρεσίες, όπως καί ένα από τό ποίο όμορφο πρόσωπο καί σώμα στό χώρο τού μασάζ. Ή μόνη διαφωνία μου ήταν στην επέμβαση στό στήθος της. Άρα καί αυτή κάτι έκανε καλά για την ζητάνε.

Δικαίωμα τού καθενός νά κολλήσει με οποία θέλει δεν θά τού κάνουμε κουμάντο στην τσέπη τού.
Για την Νικόλ επειδή και εγώ έχει περάσει μαζί της! η κοπέλα δεν είναι επαγγελματίας! Και αφήνει τον αυτό της να κάνει ο καθένας ότι θέλει μαζί της! Τουλάχιστον αυτή ήταν η εμπειρία μου μαζί! Τέτοιες κοπέλες τις λυπάμαι και φοβάμαι επειδή δεν προσέχουν και τότε υπάρχει κινδυνο να κολλήσει κάτι από τους πελάτες!!! Η παολα είναι στην άλλη άκρη ρομποτ!! Αλλά πάλι γούστα είναι και καθένας αφού έχει γίνει πελάτες του αγοραίου σεξ! Μπορώ να περιμένω να ακούσω ότι να ειναι!!!
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.447
Κριτικές
14
Like
4.522
Πόντοι
746
Πήγαινε να δοκιμάσεις! Και σε παρακαλώ πες μου την εμπειρία σου με την πορνο σταρ παολα

Στα κοριτσια που αναφέρεσαι Νικολ και Παολα τις έχω δοκιμάσει ...
και έχω πολύ καλές εμπειρίες όπως και πόλλοι αλλοι ...

Εσένα η μία σου ξυνηζει ... η αλλη σου βρωμάει...

Μήπως ψηφίζεις Κασσελακη ... ?
 

Amor2033

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2024
Μηνύματα
23
Like
46
Πόντοι
0
Στα κοριτσια που αναφέρεσαι Νικολ και Παολα τις έχω δοκιμάσει ...
και έχω πολύ καλές εμπειρίες όπως και πόλλοι αλλοι ...

Εσένα η μία σου ξυνηζει ... η αλλη σου βρωμάει...

Μήπως ψηφίζεις Κασσελακη ... ?
Έλα να σου δείξω! Ποιον ψηφίζω!
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.447
Κριτικές
14
Like
4.522
Πόντοι
746
OP
OP
professor x

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.584
Κριτικές
40
Like
25.020
Πόντοι
11.096
Θε

Για την Νικόλ επειδή και εγώ έχει περάσει μαζί της! η κοπέλα δεν είναι επαγγελματίας! Και αφήνει τον αυτό της να κάνει ο καθένας ότι θέλει μαζί της! Τουλάχιστον αυτή ήταν η εμπειρία μου μαζί! Τέτοιες κοπέλες τις λυπάμαι και φοβάμαι επειδή δεν προσέχουν και τότε υπάρχει κινδυνο να κολλήσει κάτι από τους πελάτες!!! Η παολα είναι στην άλλη άκρη ρομποτ!! Αλλά πάλι γούστα είναι και καθένας αφού έχει γίνει πελάτες του αγοραίου σεξ! Μπορώ να περιμένω να ακούσω ότι να ειναι!!!
Τό νά ρίχνεις λάσπη για τόσο σοβαρά θέματα υγείας όπως ότι υπάρχει κίνδυνος νά κόλληση κάτι κάποιος δεν είναι ούτε σωστό ούτε ωραίο όταν όλες οι κοπέλες είναι υγιής σέ όλα.

Εάν δεν πέρασες καλά με την Πάολα οκ είναι στα όρια του λογικού, αλλά σέ καμία περίπτωση ή Πάολα δεν είναι ρομπότ στό δωμάτιο.
Αν όντως έχεις πέραση μέσα με κάποια που δεν τό νομίζω τότε κάτι άλλο φταίει καί σίγουρα όχι όι δύο συγκεκριμένες κοπέλες.

Νά τό κοιτάξεις λίγο αυτό με την εμμονή πού έχεις με το Medusa καί Nirvana , 21 μυνήματα έχεις γράψει καί αυτά μόνο για τά δύο μαγαζιά, δεν τό λες καί τυχαίο.....
 

Amor2033

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2024
Μηνύματα
23
Like
46
Πόντοι
0
Γράψε μια αντικειμενική κριτική ... και κόψε τις παπατζες στο φορουμ

Το να γίνεσαι καραγκιόζης. ... δεν βοηθάει σε τίποτα...
Κριτικές δεν μου αρέσει να γράψω! Και σε αποκάλεσα καραγκιοζης! Μπορεί κάποια στιγμή να γράψω ποιοες είναι καλες εκεί! Νομίζω ότι αυτή που γράφουν λεπτομερείς γράφουν σημειώσεις μέσ την συνέδρια! Και έχουν και λίγο μεγάλη φαντασία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom