Νέα

Με ποιους γνωριζόμαστε από το site προσωπικά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 139
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
εγω ξερω την μπαιτ με απο πολυ κοντα παντως χεχε
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
μαλλον εχεις δικιο...............θα μπορουσε καποιος απο τους Mods να αλλαξει λιγο τον τιτλο του θρεντ διοτι ο flesh εχει δικιο?εγω θα ηθελα πολυ να γνωρισω τους flesh,kokolongo,solitonio,kinky,nefilim και αρκετους αλλους φιλους του καφε για να πηγαινουμε τα βραδυα παρεα καμια 10αρια ατομα και να μας εχουν respect ολους......

Πω πω πω, μιλάμε, vaso, δεν κρατιέμαι στην ιδέα... :dancing:

:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
και εγο ειμαι μεσα καυλιαριδες!!!καθε πιτσιλισμα ευπροσδεκτο!!!!!!θιμαμε καλεσ εποχεσ οταν ι παρεα μου ιταν καυλομενι...πιγαιναμε καθε μερα φιλισ και τα καναμε ολα πουτανα!!!!!αλλα τορα εχι πεσει ι ομοδα!εχει διαλιθει ολι ι καυλοπαρεα !καλα που ιπαρχει το σαιτ και ιπαρχουν γνισιοι καυλιαριδεσ εδο μεσα!!!πρεπει να κανονισουμε τσαρκα ολοι μαζι!!!!!
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
dreams? σνιφ καλα :(
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
δεν ειπα ναιτμεαρς....
ελααα οκ μην κανεις τετοια :(  :-
 

Alekosatbourdela

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
122
Like
2
Πόντοι
1
Θα ειχε χαβαλέ πάντως αν οργανοναμε ενα meeting ολοι καπου για ποτακια και μας κερναγε και ο moderator κανα στριπ σοου
 

Επισκέπτης
τωρα που καλοκαιριαζει πρεπει οι moderators (ακουσ σαβαλα και πανο??) να οργανοσουμε μια σιναντισι για καφεδακι και μετα εξορμισει στα κοκινα σπιτια τισ αθηνας για απεριοριστι και ακαταπαυστι εκσπερματοσι!!!!!πιτσιλατεεεεεε!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
να κερασει ο πανος και ο σαβαλας που ειναι πλουσιοι!!χαχαχαχαχα
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Αν και συναγωνιστές ... δεν γνωρίζω κανέναν από εδώ μέσα ... επίσημα τουλάχιστον ... γιατί ... ποτέ δεν ξέρεις :)
 

Επισκέπτης
Βάζω στοίχημα ότι οι περισσότροι από εμάς έχουμε ήδη "γνωριστεί" σε κάποιο σαλονάκι περιμένοντας!!! Εγώ κάθε φορά που μπαίνω σε μπουρδέλο λέω "έχει γούστο τώρα αυτός να είναι ο savalas, εκείνος ο Raven, ο άλλος ο pitsilistis, ο παραπέρα ο Amale", κ.ο.κ.!!!

Πάντως προσωπικά δεν έχω γνωρίσει κανέναν και γενικά δεν θα το ήθελα. Προτιμώ να κρατήσω αυτό το aspect of life μόνο για μένα... εξάλλου λίγο μυστήριο δεν βλάπτει :) Χωρίς παρεξήγηση βέβαια προς κανέναν από εσάς.
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
συμφωνο με τον γκομενιο να συναντηθουμε καπου!!!!!! δυστηχωσ δεν ειχα την τιμη να γνωρησω καπιον επειδη δεν ειμαι κερο σε στο φορουμ
 

Rascal26

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
364
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
Πάντως προσωπικά δεν έχω γνωρίσει κανέναν και γενικά δεν θα το ήθελα. Προτιμώ να κρατήσω αυτό το aspect of life μόνο για μένα... εξάλλου λίγο μυστήριο δεν βλάπτει :) Χωρίς παρεξήγηση βέβαια προς κανέναν από εσάς.

Me too!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Αμα παντως το παρετε αποφαση να συναντηθειτε τελος παντων μην ξεχασετε να τραβηξετε καμια φωτο με κοκκινους γλομπους και ταμπελιτσες "ημουν και γω στο ρδελο" και φυσικα να τις δημοσιευσετε στο φορουμ :P (το γλυφιτζουρι ισως να θεωρηθει τραβηγμενο απο καποιους οποτε το παραβλεπουμε...)
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παντως εμενα οποιος θελει να με γνωρισει θα πρεπει....................να...........με...................κερασει..................ενα φφφρρρρρρ.........................ακι! :cheesy: :grin: :cheesy: :grin: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
Αμα παντως το παρετε αποφαση να συναντηθειτε τελος παντων μην ξεχασετε να τραβηξετε καμια φωτο με κοκκινους γλομπους και ταμπελιτσες "ημουν και γω στο ρδελο" και φυσικα να τις δημοσιευσετε στο φορουμ :P (το γλυφιτζουρι ισως να θεωρηθει τραβηγμενο απο καποιους οποτε το παραβλεπουμε...)
LOL munitsa !  :2funny:
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Με ποιους εχετε γνωριστει απο κοντα απο το site?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom