Νέα

Με ποιους γνωριζόμαστε από το site προσωπικά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 139
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
εγω θελω να γνωρισω μια παρθενα(κ στο ζωδιο αν γινεται) σαν την Σακίρα..Μπορω μεσα απο αυτο το σαιτ συναδελφοι?

:2funny: Με την καλομοίρα αμόλυντη πριν περάσει το τεστ ντράιβ του φέιμ στόρυ συμβιβάζεσε?
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
myspace.com εκει να δεις χαλια! εχει και μερικες φετις μοντελς ομως...
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
καλομοίρα= κακομοιρα

μην ριχνουμε το επιπεδο του σαιτ!!! ΛΟΛΣ
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
myspace.com εκει να δεις χαλια! εχει και μερικες φετις μοντελς ομως...
ρε δεν πανα'χει και τη σκλεναρίκοβα...κρα & πάλι κρα σε όλα(hi5,myspace,facebook κλπ,κλπ)Τουλάχστον εδώ πρώτα κάνουμε και μετά συναντιόμαστε (γνωστοί και άγνωστοι) και λέμε τα κατορθώματά μας!Εκει τι κάνουνε?Στέλνουν cyber γλάστρες ο ένας στον άλλο και τσιμπιούνται (poke) όλη μέρα!!! :idiot:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
ρε δεν πανα'χει και τη σκλεναρίκοβα...κρα & πάλι κρα σε όλα(hi5,myspace,facebook κλπ,κλπ)Τουλάχστον εδώ πρώτα κάνουμε και μετά συναντιόμαστε (γνωστοί και άγνωστοι) και λέμε τα κατορθώματά μας!Εκει τι κάνουνε?Στέλνουν cyber γλάστρες ο ένας στον άλλο και τσιμπιούνται (poke) όλη μέρα!!! :idiot:

σωστός!!  :rockon:
πάντως εγώ παιδιά δεν έχω γνωρίσει κανέναν
από δω μέσα, αλλά θα ήθελα να γνωρίσω κάποιο
κόσμο -που από τα γραπτά του τουλάχιστον-κυρίως
κρίνω ότι θα έχει γενικότερο ενδιαφέρον..  :sunglasses: 
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: για το τσιμπημα, να σαι καλα,  :sunglasses:γελασα πολυ, αξιος!!!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
γιατί αυτό με τις γλάστρες δε σου άρεσε;;
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :sunglasses:
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Τα διάφορα myspace κτλ. έχουν νόημα αν για παράδειγμα είσαι καλιτέχνης που θες να δείξεις παραέξω την δουλειά σου κτλ. Τώρα να κάθετε ο καθένας να προσπαθεί να γνωρίσει κόσμο μέσω ίντερνετ δεν είναι και πολύ αποδοτική τακτική. Τα διάφορα φόρουμ με ανθρώπους που ανταλάσουν ιδέες πάνω σε κοινά ενδιαφέροντα είναι κάτι διαφορετικό.
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
καλα οι γλαστρες... αν κατσεις να υπολογισεις τις χιλιαδες ωρες που αφιερωνουν για να βγαλουν φωτο... αστα βραστα!! απορω ακομα και αν πανε τουαλετα σαν εμας τους υπολοιπους ανθρωπους...
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
εχω βγει με 5-6 ατομα απο το site, ολοι τους ωραιοι τυποι και λατρεις των ταξιδιων, της ασιας και των ωραιων γυναικων.
πραγματι, δεν περιμενα να κανω τοσο ποιοτικες γνωριμιες εδω μεσα.  ;)
απωθημενο μου? να βγω σε κανα στριπ με το βασο, δεν εχει κατσει η φαση ακομα αλλα που θα παει..
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
καλα οι γλαστρες... αν κατσεις να υπολογισεις τις χιλιαδες ωρες που αφιερωνουν για να βγαλουν φωτο... αστα βραστα!! απορω ακομα και αν πανε τουαλετα σαν εμας τους υπολοιπους ανθρωπους...

Για ποιες αναφέρεσε?
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
εμενα σε αυτα τα ΗΙ5 σαιτ με χαλαει το ΠΟΣΟ ΛΙΓΟΥΡΗΣ Κ ΜΑΛΑΚΑΣ ειναι ο καθενας εκει..
κατω απο την φωτο καθε ΠΙΚΡΑΜΕΝΗΣ ΚΑΡΙΟΛΑΣ που ψαχνει θαυμαστες,γραφουν σχολια ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ πχ πωπω τι αστερακι ειναι αυτο κλπ παπαριες..
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
εμενα σε αυτα τα ΗΙ5 σαιτ με χαλαει το ΠΟΣΟ ΛΙΓΟΥΡΗΣ Κ ΜΑΛΑΚΑΣ ειναι ο καθενας εκει..
κατω απο την φωτο καθε ΠΙΚΡΑΜΕΝΗΣ ΚΑΡΙΟΛΑΣ που ψαχνει θαυμαστες,γραφουν σχολια ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ πχ πωπω τι αστερακι ειναι αυτο κλπ παπαριες..

+ 7

Ετσι για να μην ξεχνιομαστε κιολας!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

waverunner

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
247
Like
2
Πόντοι
1
εχω γαμησει απο εδω παλια μια κοπελα (τοφαλος ητανε) που αρχικα λεγονταν Γατουλα στα φορουμ....την εχει παρει και αλλος?
ηταν απο πειραια
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
αστερακι μου εσυ νεφελακι!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
εχω γαμησει απο εδω παλια μια κοπελα (τοφαλος ητανε) που αρχικα λεγονταν Γατουλα στα φορουμ....την εχει παρει και αλλος?
ηταν απο πειραια

Μετα μετονομαστηκε σε τι? :grin:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
εμενα σε αυτα τα ΗΙ5 σαιτ με χαλαει το ΠΟΣΟ ΛΙΓΟΥΡΗΣ Κ ΜΑΛΑΚΑΣ ειναι ο καθενας εκει..
κατω απο την φωτο καθε ΠΙΚΡΑΜΕΝΗΣ ΚΑΡΙΟΛΑΣ που ψαχνει θαυμαστες,γραφουν σχολια ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ πχ πωπω τι αστερακι ειναι αυτο κλπ παπαριες..
Άσε...το βιώνω καθημερινά στο σπίτι και γαμιέμαι στα γέλια!!!Όλοι οι γαμιάδες των Β.Προαστείων και μη έχουν μαζευτεί εκεί και τι μαλακίες γράφονται καθημερινά δεν περιγράφεται!!!Και το πιο αστείο ειναι ότι βαθμολογεί ο ένας τον άλλο και καλά πάρε 5 πόντους που είσαι τόσο όμορφη,πάρε άλλους 3 που έχεις ωραίο ποπό,δώσμου και 'μένα 12 που'χω μεγάλο πούτσο .......και τέτοια!Τρελός χαβαλές σου λέω!!! :jerking: :jerking:
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
εμενα σε αυτα τα ΗΙ5 σαιτ με χαλαει το ΠΟΣΟ ΛΙΓΟΥΡΗΣ Κ ΜΑΛΑΚΑΣ ειναι ο καθενας εκει..
κατω απο την φωτο καθε ΠΙΚΡΑΜΕΝΗΣ ΚΑΡΙΟΛΑΣ που ψαχνει θαυμαστες,γραφουν σχολια ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ πχ πωπω τι αστερακι ειναι αυτο κλπ παπαριες..

Αν περιμένουν να βρουν κανένα γκόμενο από την περιοχή τους κάτι γίνεται. Αλλά αν περιμένουν να κάνουν καριέρα με μια φωτογραφία και ένα όμορφο πρόσωπο σε μια ιστοσελίδα είναι μακριά νυχτωμένες. Το πιθανότερο είναι να δώσει κουλούρι σε ατζέντηδες - παραγωγούς - ειδικούς - πορτιέρηδες - θυρωρούς - καμεραμανατζήδες - φωτογράφους κτλ. κτλ. χωρίς να καταφέρει τίποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom