Νέα

Με ποιές πουτάνες έχετε κάνει τα καλύτερα γαμήσια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TOMMY DEVITO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 203
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
ωωω ρε μαλακα
τι γινοτανε τοτε σπυρου πατση
ολοκληρη ιεροτελεστια
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
απο μπουρδελακια εχω κανει με αννα ιλονα ενα διαστημα ενος με δυο ετη μεχρι και χειροπεδες που εβαλε μια φορα στο χωματιανου  :grin:
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456
Με Τάνια από Σόλωνος πάρα πολλά καλά και μερικά αξέχαστα (που να βρίσκεται άραγε τώρα?), με την Χριστίνα την ξανθιά με τον σκύλο που δεχόταν στο σπίτι της στο Χαλάνδρι (εδώ είχε νήμα με ονομασία Mature Αγ. Παρασκευή νομίζω)φανταστικά γαμήσια και τρομερή πίπα (ακόμα και τώρα της τον έδινα στο στόμα), και λίγα αλλά καλά με Πένυ και Ρομίνα από Βρηλισσού και με Ντορίν και Ανδριάννα από Αριστοτέλους. Τι γίναν αυτά τα κορίτσια άραγε?
 

Επισκέπτης
Με Τάνια από Σόλωνος πάρα πολλά καλά και μερικά αξέχαστα (που να βρίσκεται άραγε τώρα?), με την Χριστίνα την ξανθιά με τον σκύλο που δεχόταν στο σπίτι της στο Χαλάνδρι (εδώ είχε νήμα με ονομασία Mature Αγ. Παρασκευή νομίζω)φανταστικά γαμήσια και τρομερή πίπα (ακόμα και τώρα της τον έδινα στο στόμα), και λίγα αλλά καλά με Πένυ και Ρομίνα από Βρηλισσού και με Ντορίν και Ανδριάννα από Αριστοτέλους. Τι γίναν αυτά τα κορίτσια άραγε?
Τάνια απο Σόλωνος...;;

Μια ελληνίδα γκιλφ ξανθια που μασαγε τσιχλα;
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456
Μελαχρινή ήταν τότε, σπάνια ξανθιά. Με ένα Renault Clio, στη Βουκουρεστίου άραζε.
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456
Και όχι gilf τότε. 40άρα
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
τα ειπες ολα!!!
:hi:


Νο1. Γκαμπριελα28 call girl Λεττονη
Νο2. Μελίσσα απο Λυκαβητου 10 (μασαζερι) απο Ρουμανία
Νο3. Μελινα23 call girl απο Μολδαβια.

Εννοείται οτι με όλες έγιναν αρκετα ραντεβου.

Όλες εχουν αποσυρθεί απο το "άθλημα"
 

Chorry10

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2016
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Απο τα πιο αρρωστα και απαιχτα γαμησια που εχω κανει με call girl.Η κοπελα ειναι οπως φαινεται στις φωτογραφιες εχει απιστευτο κωλο και σε φαση αν γουσταρει τουλαχιστον σε μενα αφησε να κανω παιχνιδι πολυ ανωμαλο  :cum: :cum:
Την προτεινω ανεπηφυλακτα συναγωνιστες ;)

 
Εγγρ.
16 Σεπ 2016
Μηνύματα
78
Like
4
Πόντοι
0
Βικτώρια-η Πολωνή Μιλφ από τον "Γερμανικό" όμιλο. Πραγματική εταίρα..Κρίμα-για εμάς-που σταμάτησε..

Πένυ-η γνωστή από Βριλησσού, PSE προσωποποιημένο, καύλα και επαγγελματισμός  

Σόνια-Λέλας Καραγιάννη 35-γυναικάρα με τέλειες υπηρεσίες

Ρομίνα-βριλησσού 55, 57.Έκφυλη ρουμάνα τουμπανοειδής..στα πρώτα της βήματα πριν καβαλήσει καλάμι

Λουίζα-Η μικρή γερμανιδούλα που είχε κάνει και το call girl για ένα φεγγάρι. Υπέροχο κορίτσι, δυστυχώς την γνώρισα λίγο πριν σταματήσει

Αλιόνα-η γνωστή προγκιλφ ρουφήχτρα



 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
755
Κριτικές
20
Like
1.436
Πόντοι
2.290
3 γεναρη του 16.....μελινα 19....ακομα θυμαμαι την αισθηση του κορμιου μου που δεν μπορουσε να κουνηθει απο αυτη την ωρα ''αιωνα'' μαζι της.

Ενω την ηηηθελα παρα πολυ δεν την πηρα ποτε δευτερη φορα για να μη χαλασει η εικονα.
 

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
Με Τάνια από Σόλωνος πάρα πολλά καλά και μερικά αξέχαστα (που να βρίσκεται άραγε τώρα?), με την Χριστίνα την ξανθιά με τον σκύλο που δεχόταν στο σπίτι της στο Χαλάνδρι (εδώ είχε νήμα με ονομασία Mature Αγ. Παρασκευή νομίζω)φανταστικά γαμήσια και τρομερή πίπα (ακόμα και τώρα της τον έδινα στο στόμα), και λίγα αλλά καλά με Πένυ και Ρομίνα από Βρηλισσού και με Ντορίν και Ανδριάννα από Αριστοτέλους. Τι γίναν αυτά τα κορίτσια άραγε?
Η Τάνια(με το μπλε clio)βρίσκεται εδώ και κάποια χρόνια στην παραλιακή λίγο πιο κάτω από τον Μαρμαρίδη.Εμφανίζεται αργά όμως
 

pinboy

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
464
Like
17
Πόντοι
1
την ειχα πετυχει σε βαρδυα της αλλα κολωσα να παω μαζι τις τελικα το μετανιωσα  :hi:
 

backloveash

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
13
Like
9
Πόντοι
0
1) Μαρίνα από Φυλής 104,
2) Μαρίνα από Φυλής 104 όταν πήγε στα στουντιάκια στην Κασσάνδρας,
3) Μαρίνα όταν τον παίζω.........
Από κει και πέρα πολύ καλό ήταν ιδίως στην πίπα μία Άννα Τσέχα στην Πιπίνου 118 με φοβερές βυζάρες (οι παλιοί θα τη θυμούνται σίγουρα)
4) Μαριάννα από Άγκυρας
5) Άντζελα από 104.
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456
Η Τάνια(με το μπλε clio)βρίσκεται εδώ και κάποια χρόνια στην παραλιακή λίγο πιο κάτω από τον Μαρμαρίδη.Εμφανίζεται αργά όμως
Ευχαριστώ για την πληροφορία φίλε μου. Την έχεις πάρει?
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Ενδεικτικα μερικα γαμησια που καποια εχω περιγραψει κ σε κριτικες μου

Αθηνα Φωκαίας 27Β Νιωθεις σαν πορνοσταρ PSE

Νταινα Φυλης 56 Απιστευτη μουναρα! Τσιμπουκαρα αλλα κ τρελη συμμετοχη με γλωσσοφιλα! Συνδιαζει GFE k PSE

Μαιρη Αγιου Πετρου 7 PSE

Ιλονα απο Αχιλλεως 48β GFE

Λιζα μιλφαρα απο Φιλιππιδου 11 PSE

Φωτεινη η μιλφαρα απο Κολωνου 27β Την εχυσα στη μαπα! Την ελουσα! χαχα PSE

Φωτεινη απο Διδυμου 27 PSE

Λιλυ η μουναρα απο στουντιο Λελας Καραγιαννη 35 που περασε για λιγο.Να γαμας τετοιο μουνι! Νιωθεις οτι εισαι πορνοσταρ! PSE

Νικολετα η μουναρα απο Φυλης 56 Να γλυφεις τετοιο μουνακι κ να το ξεσκιζεις στα τεσσερα! Κ η τσιμπουκαρα της! GFE

Ινκα απο Ιωαννινων 6,βεργας 6 Απο τα πιο ρομαντικα γαμησια που εχει κανει σε μπουρδελο! GFE

Βιολετα απο Φωκαιας 24 PSE k GFE  Καραμελωμα κ μετα ξεκωλιασμα! χαχα

Κορινα  απο Ιασωνος 20β παλαιοτερα.Αυτη του Πικερ.Δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο εμφανισικα.Αλλα θα μου μεινει στη μνημη η γρηγορη ρουφηχτη τσιμπουκαρα της! χαχα

Κριστυ Απο Διδυμου 8α , Αλκαμενους 117 Απο τις καλυτερες πιπες που μου εχουν κανει! PSE

Αλιονα Διδυμου 18 και Φυλης 84β PSE για την πιπα της

Ναταλια απο Κων/πολεως 166 κ Βιρ.Μπενακη Αυτη  η μιλφαρα που τουρλωνει τον κωλο.Απο τις καλυτερες πιπες! PSE

Ναταλια απο Κων/πολεως 166 Η αδυνατη ξανθια μιλφαρα με το καρε μαλλι.Η μιλφαρα.Απο τις καλυτερες πιπες! PSE

Ναταλι απο Καλυμνου 36 Απο τις καλυτερες πιπες! PSE

Αναστασια Aπο Διδυμου 16 Αυτη με τις βυζαρες.Τσιμπουκαρα διαρκειας κ καραμελωμα.Στο τελος την εχυσα κατα λαθος στη μαπα! χαχα PSE

Ντιανα απο Ιασωνος 10 Το πολυ γλυκο πιπινακι! GFE

Βικυ Αγκυρας 12α Η πολυ ρομαντικη ξανθια Ρωσιδα που δουλεψε για λιγες μερες και ειχα την χαρα να την δοκιμασω! GFE k PSE

Αντριαννα  απο Ιασωνος 20γ Απο τα πιο ομορφα πιπινια του Μεταξιου! GFE

Αντζελικα απο Ρεμουνδου 21 οροφος Απο τις καλυτερες βαθιες πιπες! Ειδικα για νεαρη κανει τελεια πιπα! PSE

Μιλα απο Βεργας 3 Η ουκρανη μιλφαρα.Απο τις καλες πιπες! PSE

Αννα απο Διδυμου 20 Η ρωσιδα μιλφαρα. Απο τις καλυτερες πιπες! PSE

Τζινα η αλβανιδα απο Φωκαιας 25,27β  Πολυ ρομαντικο κοριτσι! GFE

Πατριτσια Απο τα πιο ομορφα πιπινακια! Να γαμας τετοιο μουνακι στα τεσσερα! GFE

Ντενισα απο Διδυμου 7 Να γλυφεις τετοιο μουνακι! GFE

Ντενιζα η μιλφαρα απο Ρεμουνδου 20 Τσιμπουκαρα! PSE

Αλεξανδρα  η κ καλα σερβα απο Φυλης 61 GFE

Εβελινα απο Διδυμου 20 παλαιοτερα GFE

Μαρινα απο Βεργας 3 Να ξεκωλιαζεις κ μετα να χυνεις στη μαπα τετοια μουναρα! GFE k PSE

:hi: :hi: :hi:

Καυλιαρη μου εσενα καλυτερα να σε ρωτουσαμε με ποιες ΔΕΝ εχεις κανει καλα γαμησια!  :headbang:

ΠΟΥΣΑΛΕΚΟΣ  :s&m_3:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom