Νέα

Ad Massage Nirvana, Φραντζή 2 & Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα massage nirvana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 920K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
34
Like
3.835
Πόντοι
4.365
Μιας και αναφέρθηκε θέμα εμφάνισης των κοριτσιών, η προσωπική μου άποψη είναι ότι οι κοπέλες είναι πολύ πάνω από το μέσο όρο εμφανισιακά και ευτυχώς μακριά από τις φωτογραφίες που για μένα είναι τουλάχιστον ερασιτεχνικές για να μην πω τίποτα άλλο..

Από αυτές που είδα, ειδικά η Αντριάνα και η Άννα είναι σούπερ.. Όταν έχω χρόνο θα γράψω και κριτική
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Υπάρχει μείωση τιμής στα 50?
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.743
Like
3.684
Όχι και εγώ δεν κατάλαβα γιατί το γράφουν στις τιμές..
Καλημέρα Η τιμή το 50 ευρώ το έχετε δει κάπου σε αναρτήσει. Αν το είδατε είναι λάθος. Και σας παρακαλούμε αν εινσι σε κάποια αναρτήσει να μας το πείτε για να τη κατεβάσουμε
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.743
Like
3.684
Μιας και αναφέρθηκε θέμα εμφάνισης των κοριτσιών, η προσωπική μου άποψη είναι ότι οι κοπέλες είναι πολύ πάνω από το μέσο όρο εμφανισιακά και ευτυχώς μακριά από τις φωτογραφίες που για μένα είναι τουλάχιστον ερασιτεχνικές για να μην πω τίποτα άλλο..

Από αυτές που είδα, ειδικά η Αντριάνα και η Άννα είναι σούπερ.. Όταν έχω χρόνο θα γράψω και κριτική
Όλες Η φωτογραφίες από τα κορίτσια μας δε έχουμε κάνει καμία επεξεργασία και είναι όλες από κινητό
 

nickmani0001

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2019
Μηνύματα
24
Κριτικές
5
Like
140
Πόντοι
280
Μιλώντας για τα κοριτσια του μαγαζιού, να συμφωνησω ότι εμφανισιακά είναι πολύ πιο πάνω από τον μέσο όρο, των υπόλοιπων μαγαζιων του χωρου. Όσον αφορά τον χώρο, έχει χιλιοαναφερθεί, η καθαριότητα και η εξυπηρέτηση είναι άψογη. Συνεχίστε έτσι.

Καλή συνέχεια μάγκες
 
  • Like
Αντιδράσεις: trimis

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
34
Like
3.835
Πόντοι
4.365
[size=12pt] Καλημέρα  σήμερα  Σάββατο 
και θα είμαστε ανοιχτά
από τις 11:00  Μέχρι  τις 21:00

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

mpla mpla

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Ο ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΜΟΡΦΩΘΗ

    ΤΙΜΟΚΑΤΆΛΟΓΟΣ

30 ΛΕΠΤΑ    50 ΕΥΡΩ
45 ΛΕΠΤΑ    70 ΕΥΡΩ
1  ΩΡΑ    100 ΕΥΡΩ 2 ΕΚΤΟΝΩΣΕΙΣ

Για περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο 6978091034

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
   

mpla mpla



Εδώ οι τιμές.. Μάλλον copy paste από το αλλο μαγαζι..
 

Pngls7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
169
Κριτικές
6
Like
346
Πόντοι
281
Γραφει πανω παραθεση απο massage musses ιδια αλυσιδα ειναι εκει εχει 50 το μισαωρο αλλα δεν εχουν σχεση η χωροι ειναι χλιδατο το μαγαζι στην φραντζη.μπορει να το ανεβασαν κατα λαθος αντι στην σελιδα του μουσες στο νιρβανα.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.032
Πόντοι
5.946
Μιας και αναφέρθηκε θέμα εμφάνισης των κοριτσιών, η προσωπική μου άποψη είναι ότι οι κοπέλες είναι πολύ πάνω από το μέσο όρο εμφανισιακά και ευτυχώς μακριά από τις φωτογραφίες που για μένα είναι τουλάχιστον ερασιτεχνικές για να μην πω τίποτα άλλο..

Από αυτές που είδα, ειδικά η Αντριάνα και η Άννα είναι σούπερ.. Όταν έχω χρόνο θα γράψω και κριτική


σχεδόν όλα τα κορίτσια του μαγαζιού είναι πολύ πιό σέξυ απ' ότι φαίνεται στις φωτογραφίες...
ιδίως η Αντελίνα αδικείται από τις φωτό...
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
34
Like
3.835
Πόντοι
4.365
σχεδόν όλα τα κορίτσια του μαγαζιού είναι πολύ πιό σέξυ απ' ότι φαίνεται στις φωτογραφίες...
ιδίως η Αντελίνα αδικείται από τις φωτό...

Όντως, άλλος άνθρωπος η Αντελίνα..
 

massage musses

Μασατζίδικο
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.739
Like
2.294
Θα ψάξουμε τη αναρτήσει έχει γινει λάθος  αυτό είναι για το μαγαζί το musses εντός τις ημερας θα έχει κατέβει..Ευχαριστούμε για τη ενημερώση
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Περασα απο το μαγαζι σημερα ειχα να παω καμια 20 αρια μερες τον καναπε τον εχουν ανοιξει  και εχει γινει σαν κρεβατι κανεις τα κολπα σου ανετα μια χαρα ηταν χρειαζοταν κατι τετοιο.δεν ξερω αν το εχουν κανει σε ολα τα δωματια.

Καλα νεα
 

nickmani0001

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2019
Μηνύματα
24
Κριτικές
5
Like
140
Πόντοι
280
Το τριο ομως, αντελινα, έλλη, ανδριανα. Κολασηηηηηηη!!!!!!
 

Pngls7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
169
Κριτικές
6
Like
346
Πόντοι
281
Το θεμα ειναι να μην ειναι μονο ωραια η γκομενα και να ειναι κομοδινο,η αντελινα και η αντριαννα ειναι και ωραιες γκομενες και τα δινουν και ολα για να περασεις καλα.δεν θελω να αδικησω τις αλλες κοπελες του μαγαζιου αλλα δεν εχω γνωμη γιατι δεν εχω παει μαζι τους.
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.743
Like
3.684
Το τριο ομως, αντελινα, έλλη, ανδριανα. Κολασηηηηηηη!!!!!!
ΜΈΧΡΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΕΠΙΣΤΕΦΕΙ ΚΑΙ Η ΕΛΛΗ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΛΟΓΩ ΤΡΙΟ ... ΑΝΤΕΛΙΝΑ - ΑΝΤΡΙΑΝΑ- ΕΛΛΗ .. ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΑΣ ΑΠΟΓΕΙΩΣΕΙ
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.032
Πόντοι
5.946
και να μας ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ... από ιδρώτα...
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.743
Like
3.684
        ΝΕΑ ΑΦΙΞΗ

ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΕΑ ΑΦΙΞΗ
           
            ΒΕΡΟΝΙΚΑ

ΑΠΟ ΜΟΛΔΑΒΙΑ 25 ΧΡ

ΧΡΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ : ΚΑΣΤΑΝΟΞΑΝΘΟ

ΧΡΏΜΑ ΜΑΤΙΩΝ  : ΚΑΦΕ

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ
 

Συνημμένα

  • PicsArt_03-10-10.10.56.jpg
    PicsArt_03-10-10.10.56.jpg
    114 KB · Εμφανίσεις: 34
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.743
Like
3.684
[size=16pt] [size=10pt]  ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ FREE FUCK

Καλησπέρα. Η διεύθυνση του καταστήματος θελει να σας ενημερώσει ότι από  Σάββατο 21/9  μπορείτε να στέλνετε Π.Μ. (μόνο με Προσωπικά Μηνύματα θα παίρνετε μέρος στο διαγωνισμό μας). Στις 30 Σεπτεμβρίου  το βράδυ θα γίνει κλήρωση στο χώρο μας και θα σας στείλουμε προσωπικό πενταψήφιο αριθμό στους τυχερους και θα μπορείτε να περάσετε από το χώρο μας να εξαργυρωσετε το δώρο σας. Η μόνη υποχρέωση για κάθε έναν τυχερό από την κλήρωση θα είναι να κάνει ανάρτηση κριτικής πώς ακριβώς πέρασε. Μόνο την αλήθεια ζητάμε στην κριτική σας χωρίς υποχρέωση για το δωρο που έχετε κερδίσει και επίσης όλοι η υπόλοιποι που δε ήταν τυχεροί απο την κλήρωση  να δούνε οτι υπήρχαν τυχεροί πελατες μας...

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΤΗ ΚΛΗΡΩΣΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΟ 1 ΤΥΧΕΡΟΣ ΤΗΣ 1 ΩΡΑ .
ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 3 ΤΥΧΕΡΟΙ  ΣΤΟ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ 
ΤΗΣ ΜΙΣΗ ΩΡΑ

ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΕΝΑΣ ΤΥΧΕΡΟΣ ΔΕ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΜΕΧΡΙ ΕΧΘΕΣ ΚΡΙΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ  FUCK FREE ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΕ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΎΜΕΝΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΜΑΣ  *** ΕΙΝΑΙ ΟΡΟΣ ΑΠΑΡΆΒΑΤΟΣ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΡΙΤΙΚΗ ΤΟ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΑΜΕ ***

ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΜΑΣ

Για περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο 6978091034
www.massagemusses.com]https://www.massagemusses.com[/url]

 
[/size] 
[/size]
 

Συνημμένα

  • PicsArt_03-10-10.10.56.jpg
    PicsArt_03-10-10.10.56.jpg
    114 KB · Εμφανίσεις: 20

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom