Νέα

Massage Musses Αγιων Πάντων 9 και Δοϊράνης Καλλιθεα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 390K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
λιγη ηρεμια θα παρακαλεσω....
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.438
Πόντοι
736
Επισκέψου γρήγορα το κατάστημα να ξεκαβλωσεις πιτσιρίκο, γιατί η αγαμία σε έχει βαρέσει στον εγκεφαλο. Και βάλε καπέλο πριν βγεις έξω γιατί ο ήλιος βαράει και η περίπτωση σου είναι κρισιμη :jerking: Αει σιχτιρ δεκαπενταχρονο
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/Themes/bou-highclass/images/warnwarn.gif[/img[/URL]] [color=green]Σταμάτα.[/color]
[/quote]

Θα σου απαντήσω όπως μου απαντάς τσογλανακο,  να απαντάς με δικά σου λόγια όχι από άλλους, όπως είπα την επιστήμη την έχεις κάνεις μαλακια[QUOTE="Valinor, post: 8460242, member: 184871"]
Επισκέψου γρήγορα το κατάστημα να ξεκαβλωσεις πιτσιρίκο, γιατί η αγαμία σε έχει βαρέσει στον εγκεφαλο. Και βάλε καπέλο πριν βγεις έξω γιατί ο ήλιος βαράει και η περίπτωση σου είναι κρισιμη :jerking: Αει σιχτιρ δεκαπενταχρονο
[img]https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/Themes/bou-highclass/images/warnwarn.gif[/img[/URL]] [color=green]Σταμάτα.[/color]
[/quote]

Ποσοστά τουλάχιστον παίρνω από γυναίκες που αξίζουν, όχι από τραβελια,και ανωμαλαρες που παίρνεις εσύ παλιολουγγρα του Μεταξουργείου με 10 ευρώ!! Τραβελολαγνε!! :jerking: :birdman: :birdman:
[img]https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/Themes/bou-highclass/images/warnmute.gif Εφόσον[/URL] συνεχίζεις...
 

massage musses

Μασατζίδικο
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.739
Like
2.294
Ακόμα μια φωτογραφία από τη πανέμορφη διμετρη ουκρανεζα μας με το ονομα Κιρα
. Που με τη παρουσια τις ομορφαίνει ακομα περισσοτερω το μαγαζί μας
 

Συνημμένα

  • received_1806717729374515.jpeg
    received_1806717729374515.jpeg
    166,8 KB · Εμφανίσεις: 25

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.121
Πόντοι
5.946
              ΝΕΑ ΑΦΙΞΕΙ
Σημερα ειχαμε νέα αφιξει από ΟΥΚΡΑΝΙΑ με το ονομα ΚΙΡΑ.. Ειναι φίλες με τη Ολγα και τις Αννα σε λίγο θα έχουμε και φωτογραφίες.

Που είναι αυτά τα δυό κορίτσια βρέ;
Μπας και της βούτηξε το αλλοδαπών;
 

massage musses

Μασατζίδικο
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.739
Like
2.294
Καλημέρα και σήμερα σας περιμένουμε στο χώρο μας αγ.παντων 9 και Δοϊράνης γωνια. :heavymetalbig: Η ωραίες δεσποινίδες για να σας κάνουν μασάζ και να σας χαλαρώσουν : Αντριάνα  :rose: Εύα  :rose: Ειρήνη  :rose: Ελένη  :rose:και φυσικά η καινούργια μας δεσποινίς που μας ήρθε απο χθες απο τη Ουκρανία  :gay: η  :rose: ΚΙΡΑ  :rose: ..ΓΙΑ ΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ 6978091034  :heavymetalbig:
 

Συνημμένα

  • received_1806666782712943.jpeg
    received_1806666782712943.jpeg
    196,6 KB · Εμφανίσεις: 30

astatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
9.888
Κριτικές
9
Like
896
Πόντοι
426
η Ειρηνη δεν εφυγε διακοπες?!
 

massage musses

Μασατζίδικο
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.739
Like
2.294
η Ειρηνη δεν εφυγε διακοπες?!
Καλημέρα εχθές κάναμε ανακοίνωση στο φορουμ ότι τις έτυχε κάτι και ανέβαλε τις διακοπές τις για λίγες ημέρες..Είναι κανονικά από εχθές στο μαγαζί. Όταν μας πει ότι θα πάει διακοπές θα το αναρτηθεί στο φορουμ
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
31
Like
4.182
Πόντοι
5.595
Ηθελα αρκετες μερες να γραψω για το μαγαζι, αλλα για προσωπικους λογους δεν ειχα ορεξη για αντιπαραθεσεις με μελη.
Είναι η πρωτη φορα που θα υπερασπιστω μαγαζι (πιστευω μια ματια στα μηνυματα μου το αποδεικνυει) και θα εξηγησω τι εννοω:
Από την πρωτη μερα που ανοιξε το μαγαζι και ταυτοχρονα ανοιχτηκε thread στο forum, αρχισαν να γραφουν καποιοι καλοθελητες, κανοντας υποδειξεις : γιατι είναι ετσι η τιμη, γιατι αλλιως, αυτό δεν το κανετε καλα, δεν μιλατε καλα ελληνικα, δεν απαντατε κλπ.
Αντε, λεω μεσα μου, οι υποδειξεις για την τιμη είναι καλες, γιατι ολους μας συμφερει να κρατιουνται σε νορμαλ πλαισια. Εκει που αρχισαν να με ζωνουν τα φιδια,είναι όταν εβλεπα  τασεις πατροναρισματος («προσλαβετε καποιον να γραφει σωστα ελληνικα», «οι κοπελες να ξερουν μασαζ», «δεν θα κρατησετε πολύ ετσι» και λοιπες αηδιες), οι οποιες τασεις ουσιαστικα ηταν πιεση για να γινουν αυτοι οι τυποι που γκρινιαζαν , οι «διαχειριστες» του μαγαζιου ιντερνετικα και ετσι να εχουν και τα τυχερα τους.
Τους εφταιγε που το μαγαζι μοστραρε καθημερινα το προγραμμα των κοριτσιων (μια ματια σε όλα τα υπολοιπα threads μασατζιδικων να ριξει κανεις, θα αντιληφθει ότι γινεται το ιδιο), οι απαντησεις απο την ιδιοκτητρια τους  φαινονταν τυπικες και ότι δεν ηταν σαφεις (ομοιως, σε αλλα μασατζιδικα παιζει κάθε μερα η ιδια κασσετα, αλλα κανεις δεν μιλαει . Αφηστε δε, που πολλα δεν απαντουν καν σε μηνυματα).
Εγω εβλεπα ότι αυτος/αυτή που διαχειριζοταν το μαγαζι στο νετ, απαντουσε , εστω με κακα ελληνικα, αλλα με υπομονη και ευγενεια , και η γκρινια συνεχιζοταν, με καθημερινες επιθεσεις.
Αφου διαβασα και την καταγγελια ότι ο τυπος επαιρνε και εκβιαζε, θα δωσω το δικιο στο μαγαζι, και χωρις να εχω ακουσει την άλλη αποψη, πιστευω πως ετσι εγινε.
Μπραβο στους διαχειριστες που το τελειωσαν αυτό το πραγμα.
Ξεκαθαριζω επισης ότι: ειχα επισκεφθει το μαγαζι πριν 20 μερες περιπου. ΔΕΝ μου αρεσε η χωροθετηση με τις κουρτινες, ΔΕΝ μου αρεσει που σε ακουει ο διπλανος. Ειδα αρκετες κοπελες, ομορφες και νεες (μεταξυ των οποιων αναγνωρισα μια από άλλο μασατζιδικο) και όχι κατι τελειωμενες μιλφ. ΔΕΝ πηρα καμια , γιατι ηταν φουλ τα δωματια και δεν ειχα χρονο και διαθεση να περιμενω. Επισης, ας μην κοροϊδευομαστε : ουτε τα βαρια χαρτια αλλων μαγαζιων ξερουν καλο μασαζ, πχ Τζεσικα, ένα τριψιμο κανουν σα να ζυμωνουν ψωμι. Ειμαι σιγουρους λοιπον πως οι κοπελες του Muses δεν το κατεχουν , αλλα μεταξυ μας τωρα, ποιες το κατεχουν; (και να είναι μικρες σε ηλικια, όχι τιποτα Σοβιετικα θωρηκτα).
Συνοπτικα λοιπον, το μαγαζι όπως καταλαβα εστιαζει σε νεαρες,ομορφες,όπως κανουν και αρκετα μαγαζια, εγω δεν πηρα, δεν δοκιμασα. Οι καλοθελητες να ψαξουν αλλου για να πατροναρουν μαγαζια, αν και καλο θα ηταν να τρωνε φτυσιμο και από τους ιδιοκτητες και από τους πελατες.
 

massage musses

Μασατζίδικο
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.739
Like
2.294
Σε ερώτηση σας στο τηλέφωνο και στα prive μήνυματα σας Η ΚΙΡΑ φυσικά και εργάζεται με άλλη δεσπινιδα μαζί και με ραντεβου δέχεται και ζευγάρια
 

Συνημμένα

  • PicsArt_1532955746296.jpg
    PicsArt_1532955746296.jpg
    676,9 KB · Εμφανίσεις: 29

massage musses

Μασατζίδικο
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.739
Like
2.294
Που είναι αυτά τα δυό κορίτσια βρέ;
Μπας και της βούτηξε το αλλοδαπών;
Καλησπέρα τώρα είδα τη ερώτηση σας συγνώμη. Μια κοπέλα λέγαμε από Ουκρανία τι ΚΙΡΑ έχει αναρτηθεί και φωτογραφίες τις δεσπινιδας
 

massage musses

Μασατζίδικο
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.739
Like
2.294
με δυο κοριτσια...ποσο παει η ωρα ??
καλησπερα πρόγραμμα με τέσσερα χέρια είναι πολύ ποιο προσιτές η τιμές από το να σας κανει μασάζ μια μια κοπέλα για περισσότερες λεπτομέρειες μπορεί να επικοινωνησετε με το μαγαζι μας να σας ενημερώσουμε για οποια απορία έχετε
 

massage musses

Μασατζίδικο
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.739
Like
2.294
Ηθελα αρκετες μερες να γραψω για το μαγαζι, αλλα για προσωπικους λογους δεν ειχα ορεξη για αντιπαραθεσεις με μελη.
Είναι η πρωτη φορα που θα υπερασπιστω μαγαζι (πιστευω μια ματια στα μηνυματα μου το αποδεικνυει) και θα εξηγησω τι εννοω:
Από την πρωτη μερα που ανοιξε το μαγαζι και ταυτοχρονα ανοιχτηκε thread στο forum, αρχισαν να γραφουν καποιοι καλοθελητες, κανοντας υποδειξεις : γιατι είναι ετσι η τιμη, γιατι αλλιως, αυτό δεν το κανετε καλα, δεν μιλατε καλα ελληνικα, δεν απαντατε κλπ.
Αντε, λεω μεσα μου, οι υποδειξεις για την τιμη είναι καλες, γιατι ολους μας συμφερει να κρατιουνται σε νορμαλ πλαισια. Εκει που αρχισαν να με ζωνουν τα φιδια,είναι όταν εβλεπα  τασεις πατροναρισματος («προσλαβετε καποιον να γραφει σωστα ελληνικα», «οι κοπελες να ξερουν μασαζ», «δεν θα κρατησετε πολύ ετσι» και λοιπες αηδιες), οι οποιες τασεις ουσιαστικα ηταν πιεση για να γινουν αυτοι οι τυποι που γκρινιαζαν , οι «διαχειριστες» του μαγαζιου ιντερνετικα και ετσι να εχουν και τα τυχερα τους.
Τους εφταιγε που το μαγαζι μοστραρε καθημερινα το προγραμμα των κοριτσιων (μια ματια σε όλα τα υπολοιπα threads μασατζιδικων να ριξει κανεις, θα αντιληφθει ότι γινεται το ιδιο), οι απαντησεις απο την ιδιοκτητρια τους  φαινονταν τυπικες και ότι δεν ηταν σαφεις (ομοιως, σε αλλα μασατζιδικα παιζει κάθε μερα η ιδια κασσετα, αλλα κανεις δεν μιλαει . Αφηστε δε, που πολλα δεν απαντουν καν σε μηνυματα).
Εγω εβλεπα ότι αυτος/αυτή που διαχειριζοταν το μαγαζι στο νετ, απαντουσε , εστω με κακα ελληνικα, αλλα με υπομονη και ευγενεια , και η γκρινια συνεχιζοταν, με καθημερινες επιθεσεις.
Αφου διαβασα και την καταγγελια ότι ο τυπος επαιρνε και εκβιαζε, θα δωσω το δικιο στο μαγαζι, και χωρις να εχω ακουσει την άλλη αποψη, πιστευω πως ετσι εγινε.
Μπραβο στους διαχειριστες που το τελειωσαν αυτό το πραγμα.
Ξεκαθαριζω επισης ότι: ειχα επισκεφθει το μαγαζι πριν 20 μερες περιπου. ΔΕΝ μου αρεσε η χωροθετηση με τις κουρτινες, ΔΕΝ μου αρεσει που σε ακουει ο διπλανος. Ειδα αρκετες κοπελες, ομορφες και νεες (μεταξυ των οποιων αναγνωρισα μια από άλλο μασατζιδικο) και όχι κατι τελειωμενες μιλφ. ΔΕΝ πηρα καμια , γιατι ηταν φουλ τα δωματια και δεν ειχα χρονο και διαθεση να περιμενω. Επισης, ας μην κοροϊδευομαστε : ουτε τα βαρια χαρτια αλλων μαγαζιων ξερουν καλο μασαζ, πχ Τζεσικα, ένα τριψιμο κανουν σα να ζυμωνουν ψωμι. Ειμαι σιγουρους λοιπον πως οι κοπελες του Muses δεν το κατεχουν , αλλα μεταξυ μας τωρα, ποιες το κατεχουν; (και να είναι μικρες σε ηλικια, όχι τιποτα Σοβιετικα θωρηκτα).
Συνοπτικα λοιπον, το μαγαζι όπως καταλαβα εστιαζει σε νεαρες,ομορφες,όπως κανουν και αρκετα μαγαζια, εγω δεν πηρα, δεν δοκιμασα. Οι καλοθελητες να ψαξουν αλλου για να πατροναρουν μαγαζια, αν και καλο θα ηταν να τρωνε φτυσιμο και από τους ιδιοκτητες και από τους πελατες.
]Καλησπέρα το σωστό θα ήταν να πω ένα ευχάριστΩ στο κύριο για το σχόλιο στο φόρουμ και για τα λάθη που μας επισημαίνει. Δε θα του πω συγνώμη ! Γιατί θα αρχίσουν να του λένε ότι γνωστό του μαγαζιού και όλα τα σχετικά. Θα το αφήσω σε όσους το διαβάζουν να κρίνουν και αν τους αρέσει να πει μπράβο και σε όσους δε αρέσει να το πουν φιλαράκι του μαγαζιού.. Εγώ για ένα πράγμα θέλω να πω ότι τις κουρτινες που έχουμε στο σαλόνι που πιστεύουν ότι είναι καλές σαν αισθητική αλλά χαλάμε τη ατμόσφαιρα του σαλονιού όταν τις ανοίγουμε είναι γιατί ο μοναδικός λόγος ειναι ότι όλα τα δωμάτια είναι γεμάτα και έχουμε και ένα σαλόνι μικρό για 1 πελάτη. .Τοτε είναι πάρα πολύ δύσκολο όταν στο μαγαζί έχουν έρθει 6 πελάτες ταυτόχρονα να μπορέσουμε να τους εξυπηρετισούμε Και φυσικά αναγκαίο κακό είναι να ανοίξουμε τη κουρτίνες για να μη ερχονται σε επαφή οι πελάτες μας. Αισθανόμαστε άσχημα να έρθει ένας πελάτης από μακριά π.χ Μαρούσι, Κηφισιά και να του πούμε δε έχω χώρο ελάτε αργότερα.Συγνώμη για τι κακη αισθητική με τις κουρτινες αλλά κάνουμε ότι καλύτερο για τους πελάτες μας
 

massage musses

Μασατζίδικο
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.739
Like
2.294
Καλημέρα σας περιμένουμε στο χώρο μας μέσα σε ένα  δροσερό και καθαρό περιβάλλον για  να σας κάνουμε ένα χαλαρωτικό  και αισθησιακό μασάζ σε διαφορά προγράμματα με πολύ προσιτες  τιμές. :heavymetalbig: Η ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ ΔΕΣΠΙΝΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ :gay: : Ειρηνη  :rose: Αντριάνα  :rose:  Ελενη  :rose: Εύα  :rose: Κιρα  :rose: .Για τα ραντεβού σας στο τηλέφωνο 6978091034  :gay:
 

Συνημμένα

  • 20180801_130911.jpg
    20180801_130911.jpg
    715 KB · Εμφανίσεις: 23
  • Like
Αντιδράσεις: tribal

massage musses

Μασατζίδικο
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.739
Like
2.294
Μετά τις τόσες καλές κριτικές για τη  :rose: ΚΙΡΑ  :rose: σε πολλα σαιτ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΠΟΣΤ ΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ.  :gay:
 

Συνημμένα

  • received_1806666782712943.jpeg
    received_1806666782712943.jpeg
    196,6 KB · Εμφανίσεις: 18

massage musses

Μασατζίδικο
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.739
Like
2.294
ΚΑΛΗΜΕΡΑ Η ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ ΜΑΣ  ΔΕΣΠΙΝΙΔΕΣ  ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΈΝΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ  ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΣΑΣ . Σήμερα στο χώρο μας θα εργάζονται Αντριάνα  :rose:  Ειρήνη  :rose: Εύα  :rose: Ελένη .Θα σας περιμένουμε από κοντά για να γνωριστείτε με τα κορίτσια μας στο φιλόξενο χώρο μας
 

Συνημμένα

  • 20180728_125433.jpg
    20180728_125433.jpg
    199,7 KB · Εμφανίσεις: 23
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

massage musses

Μασατζίδικο
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.739
Like
2.294
Καλημέρα από σήμερα στο χώρο μας θα εργάζεται η  :gay: ΝΑΤΑΛΙ  :gay: ΑΠΟ ΤΗ ΡΩΣΙΑ .Στο χώρο μας θα σας περιμένουν και οι πανεμορφες  δεσπινιδες μας  Αντριάνα  :rose: Ειρήνη  :rose: Εύα  :rose: και η καινούρια μας κοπέλα η Ναταλί να σας υποδεχθούν και να σας εξυπηρετήσουν με ένα χαλαρωτικό μασάζ.Φωτο τις  :rose: Ναταλί  :rose: εντός τη ημέρα.  ΕΠΙΣΗΣ Η  :rose: ΑΝΤΡΙΑΝΑ  :rose: 5/8 ΘΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΡΑ ΕΜΕΙΝΑ ΑΚΟΜΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 13/8 ΘΑ ΕΠΙΣΤΕΨΕΙ ΣΤΟ
massage musses  :gay:
 

Συνημμένα

  • 20180728_125433.jpg
    20180728_125433.jpg
    199,7 KB · Εμφανίσεις: 30
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom