Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.303
Κριτικές
34
Like
29.440
Πόντοι
9.846

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
770
Κριτικές
30
Like
4.755
Πόντοι
2.836

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.303
Κριτικές
34
Like
29.440
Πόντοι
9.846
Δηλαδή οι μοναδικές κοπέλες κάτω των 30 είναι η Αντζελα κ η νέα Ρίτα? Υπάρχουν κ άλλες?
Νομίζω μόνο αυτές οι δύο είναι. Δε νομίζω να μου ξεφεύγει καμία. Αυτή η Αγάπη η μελαχρινη μουναρα που μοίραζε φολες νομίζω έφυγε ή σταμάτησε. Αλλά αυτή ήταν 30αρα περίπου. Λογικά από Οκτώβριο θα έχουμε new entries. Απλα υποθέτω πάντα σαν πελάτης. Φάτσες καινούργιες βλέπω και στα δύο αυτά ελαιοτριβεία, αλλά το μάτι πάει στις παλιές. Το Φρατζή 2 φέρνει καινούργια κορασια παραδοσιακά. Ανακύκλωση συνεχής αλλά έτσι μεγαλώνει το ρίσκο φολας όταν η μασατζου είναι περαστικη. Όταν η μασατζου έχει σκοπό να μείνει τότε οι υπηρεσίες της είναι πολύ καλύτερες. Εγώ θα ξαναπάω Λαγουμιτζή όταν και αν επιστρέψει η Ντιάνα ή άντε να πετύχω καμία Βαλεντίνα. Μιλφο προς κουγκαροκατάσταση δηλαδή.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
770
Κριτικές
30
Like
4.755
Πόντοι
2.836
Νομίζω μόνο αυτές οι δύο είναι. Δε νομίζω να μου ξεφεύγει καμία. Αυτή η Αγάπη η μελαχρινη μουναρα που μοίραζε φολες νομίζω έφυγε ή σταμάτησε. Αλλά αυτή ήταν 30αρα περίπου. Λογικά από Οκτώβριο θα έχουμε new entries. Απλα υποθέτω πάντα σαν πελάτης. Φάτσες καινούργιες βλέπω και στα δύο αυτά ελαιοτριβεία, αλλά το μάτι πάει στις παλιές. Το Φρατζή 2 φέρνει καινούργια κορασια παραδοσιακά. Ανακύκλωση συνεχής αλλά έτσι μεγαλώνει το ρίσκο φολας όταν η μασατζου είναι περαστικη. Όταν η μασατζου έχει σκοπό να μείνει τότε οι υπηρεσίες της είναι πολύ καλύτερες. Εγώ θα ξαναπάω Λαγουμιτζή όταν και αν επιστρέψει η Ντιάνα ή άντε να πετύχω καμία Βαλεντίνα. Μιλφο προς κουγκαροκατάσταση δηλαδή.
Άντζελα πολύ καλή αλλά μου αρέσει η ποικιλία επιλέγοντας άλλες κάθε φορά.
ΡΙτα θα τσεκάρω....ελπίζω να μην είναι κανένας σκελετός εργαστηρίου ανατομίας γιατί διάβασα πολύ λεπτή.....
Φρατζή πάω μόνο για σύγκρεκριμες αφού δεν είναι καθόλου του γούστου μου οι λατίνες καθόλου όμως.....
Τώρα για την κοντά στα 40 Βαλεντίνα θα ήθελα πολύ να την δοκιμάσω αλλά είναι δισευρετη δυστυχώς κ δεν ξέρω αν θα ξαναεπιστρεψει στο μαγαζί......κ το σημαντικότερο αν την εμφανίσουν ή την κρύψουν είτε από τηλ είτε από κοντά!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom