Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Περί Ξένιας :
  • Ο Bourdeliaris82 το είπε και το έκανε, την έβαλε την κριτική.
  • Ο Mind μάλλον κάπου θα ψωλαρμενίζει (Κυριακή άλλωστε σήμερα) και το ξέχασε, παρότι και αυτός μας υποσχέθηκε κριτική...
Εχουμε και γκόμενες να διαχειριστούμε ρε φίλε. ???

Πότε να τα προλαβουμε όλα ;;

Εγραψα σήμερα κριτική το απόγευμα. Λογικά μέχρι αύριο το πολύ θα έχει ανέβει.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Σήριαλ μυστηρίου έγινε το κ... της Κ....! Το δίνει? δεν το δίνει? Μαδάς τη μαργαρίτα και περνάς (ή όχι) στο δωμάτιο...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Geo...

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Καλά η κοπέλα θέλει ψυχολόγο. χωρίς παρεξήγηση τυπε, δεν δίνει κωλο σε πόσους πελάτες που την επισκέπτονται αρκετές φορές και το δίνει έτσι απλά σε έναν καινούριο;

Πες μας λίγο. Σε ενημέρωσαν από την ρεσεψιόν ότι κανει φουλ πρόγραμμα; Την εψησες μετά στον αγώνα ή μόνη της απλά σου είπε ότι τον θέλει στο κωλαράκι της;
Φίλε δεν νομίζω οτι χρειαζεται ψυχολόγο η κοπέλα.

Τρεις εξηγήσεις χωρούν στο "φαινόμενο".

Πρώτη. Οι πελάτες διακρίνονται σε γλυκοτσούτσουνους και πικροτσούτσουνους.???

Δεύτερη. Οι πελάτες διακρίνονται σε "προικισμένους" και "Μπάμιες".

Τρίτη. Οταν κάποιοι "προικισμένοι" την έχουν ξεκωλιάσει κάνει η κοπέλα για ένα διάστημα, κράτει.

Ενδέχεται οι παραπάνω 3 εξηγήσεις να λειτουργούν και συνδυαστικά στη λογική της σύζευξης ( για όσους ξέρουν μαθηματικά).

Τους πιθανούς συζευκτικούς μηχανισμούς τους αφήνω στη φαντασία του φόρουμ.??
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.189
Πόντοι
2.836
Όχι, η κ. Σοφία δεν ανέφερε κάτι για φουλ πρόγραμμα όταν την παρουσίασε. Βέβαια εγώ είχα διαβάσει τις κριτικές και το είχα στο πίσω μέρος του μυαλού μου. Κατά τη διάρκεια του αγώνα, απλά οδήγησα το πουλί μου στην πίσω τρύπα και χωρίς να φέρει κάποια αντίρρηση, με βοήθησε, σαλιώνοντας την, να γίνει η διείσδυση. Τόσο απλά. Ούτε να σου πω, ούτε να μου πεις.

Επ ευκαιρία, μιας και το θυμήθηκα. Θέλω να αναφέρω κάτι για τα ραντεβού, γιατί και αυτό είναι ένα αμφιλεγόμενο ζήτημα. Όταν η ρεσεψιονίστ μου παρουσίασε τις κοπέλες, μπαίνει από την κανονική πόρτα η Ρίτα. Ρωτάω αν είναι διαθέσημη και μου λέει ότι είναι κλεισμένη με ραντεβού. Τώρα, αν ο τυπάς την είχε κλείσει από νωρίς ή τελευταία στιγμή δε γνωρίζω.
Τα κορίτσια κλείνονται και ποιο πριν με τηλέφωνο, όπως εγώ συνέχεια 7-8 φορές με Αγάπη.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Τα κορίτσια κλείνονται και ποιο πριν με τηλέφωνο, όπως εγώ συνέχεια 7-8 φορές με Αγάπη.
Πρόσεξε μη κάνεις το λάθος και ζητήσεις δυνατό μασάζ από την Αγάπη γιατί είναι ικανή να σε "διαμελίσει" ως νέος Προκρούστης. ???
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.189
Πόντοι
2.836
Πρόσεξε μη κάνεις το λάθος και ζητήσεις δυνατό μασάζ από την Αγάπη γιατί είναι ικανή να σε "διαμελίσει" ως νέος Προκρούστης. ???
Με την συγκεκριμένη μόνο για μασάζ δεν πάω, το ίδιο και με την Βάνα (silver).
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Με την συγκεκριμένη μόνο για μασάζ δεν πάω, το ίδιο και με την Βάνα (silver).
Εντάξει καθένας με τα γούστα του.

Αν βέβαια γουστάρει κάποιος πραγματικά καλό μασάζ υπάρχουν χώροι που μπορεί να το βρεί με 15 και 20 ευρώ.

Ομως στο πρόγραμμα της μιας ώρας με δυο πιστολιές οι περισότεροι άντρες χρειάζονται λίγο χρόνο για να "ξαναοπλίσουν". Το μασάζ γεμίζει ευχάριστα αυτό το χρόνο. Και κάποιες από τις κοπέλες το κατέχουν το άθλημα του μασάζ.

Εξαίρεση αποτελούν οσοι έχουν πάρει ενα λίτρο βιάγκρα σε ορό πριν τη συνάντηση οπότε το πάνε μια ώρα σερί. ???
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.189
Πόντοι
2.836
Εντάξει καθένας με τα γούστα του.

Αν βέβαια γουστάρει κάποιος πραγματικά καλό μασάζ υπάρχουν χώροι που μπορεί να το βρεί με 15 και 20 ευρώ.

Ομως στο πρόγραμμα της μιας ώρας με δυο πιστολιές οι περισότεροι άντρες χρειάζονται λίγο χρόνο για να "ξαναοπλίσουν". Το μασάζ γεμίζει ευχάριστα αυτό το χρόνο. Και κάποιες από τις κοπέλες το κατέχουν το άθλημα του μασάζ.

Εξαίρεση αποτελούν οσοι έχουν πάρει ενα λίτρο βιάγκρα σε ορό πριν τη συνάντηση οπότε το πάνε μια ώρα σερί. ???
Αν θέλεις πραγματικά και τα <δύο> τότε σου συνιστώ Λένα

Sweet Escape, Ιερά Οδός 259, Αιγάλεω

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μόνο Λένα
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Αν θέλεις πραγματικά και τα <δύο> τότε σου συνιστώ Λένα

Sweet Escape, Ιερά Οδός 259, Αιγάλεω

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μόνο Λένα
Εννοείς την ξανθιά νταρντάνα ρουμάνα.

Ναι την έχω δοκιμάσει αρκετες φορές, αλλα πιο νέα σε προηγούμενα μαγαζιά. Πράγματι καλή είναι.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.189
Πόντοι
2.836
Εννοείς την ξανθιά νταρντάνα ρουμάνα.

Ναι την έχω δοκιμάσει αρκετες φορές, αλλα πιο νέα σε προηγούμενα μαγαζιά. Πράγματι καλή είναι.
Όχι ,αυτή είναι κοκκινομάλλα, και σκέτη κάβλα. Δεν της φαίνεται
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Όχι, η κ. Σοφία δεν ανέφερε κάτι για φουλ πρόγραμμα όταν την παρουσίασε. Βέβαια εγώ είχα διαβάσει τις κριτικές και το είχα στο πίσω μέρος του μυαλού μου. Κατά τη διάρκεια του αγώνα, απλά οδήγησα το πουλί μου στην πίσω τρύπα και χωρίς να φέρει κάποια αντίρρηση, με βοήθησε, σαλιώνοντας την, να γίνει η διείσδυση. Τόσο απλά. Ούτε να σου πω, ούτε να μου πεις.

Επ ευκαιρία, μιας και το θυμήθηκα. Θέλω να αναφέρω κάτι για τα ραντεβού, γιατί και αυτό είναι ένα αμφιλεγόμενο ζήτημα. Όταν η ρεσεψιονίστ μου παρουσίασε τις κοπέλες, μπαίνει από την κανονική πόρτα η Ρίτα. Ρωτάω αν είναι διαθέσημη και μου λέει ότι είναι κλεισμένη με ραντεβού. Τώρα, αν ο τυπάς την είχε κλείσει από νωρίς ή τελευταία στιγμή δε γνωρίζω.
η Κατια ποτε δεν μου αρνηθηκε το πρωκτικο.
εκεινη τελικα που εκοψε οριστικα να κανει πρωκτικο ειναι η Βαλερια.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
φαγωθήκατε με τον κώλο της Κάτιας...
είναι απλά τα πράγματα, το κορίτσι έδωσε γραμμή να μην ανακοινώνεται ο κώλος στο βασικό πρόγραμμα!
τον δίνει εκεί που θέλει, όταν θέλει πλέον!
μάθετε να γαμάτε κώλο πρώτα και μετά να γκρινιάζετε!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Επίσκεψη χθες στο μαγαζί με στόχο το δυσευρετο πλεον στανταράκι μου τη Μάρτα

Περιμένοντας τη Μάρτα να επιστρέψει από το δωμάτιο που ήταν, παρήλασαν οι Αννα, Αγάπη, Βαλέρια, Ζωή, Μιλένα, Ξένια, Ντάρια, Νάταλι.

Η εξώπορτα άνοιξε και πέρασε γρήγορα μια γυναικεία φιγούρα που στην αρχή νόμιζα οτι ήταν η Μάρτα. Αλλά δεν ήταν. Η κυρία Σοφία μου εξήγησε οτι είναι μια καινούργια κοπέλα η Γιάννα. Γρήγορος έλεγχος και το κουδουνάκι μέσα στο κεφάλι μου που λέγεται ένστικτο και το ακούω σήμανε αλλαγή σχεδίου.

Η Γιάννα είναι μελαχρινή με όμορφο πρόσωπο και αρκετά καλό σώμα. Η συνέχεια στη κριτική, οποτε βρω χρόνο να γράψω.
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Φίλε δεν νομίζω οτι χρειαζεται ψυχολόγο η κοπέλα.

Τρεις εξηγήσεις χωρούν στο "φαινόμενο".

Πρώτη. Οι πελάτες διακρίνονται σε γλυκοτσούτσουνους και πικροτσούτσουνους.???

Δεύτερη. Οι πελάτες διακρίνονται σε "προικισμένους" και "Μπάμιες".

Τρίτη. Οταν κάποιοι "προικισμένοι" την έχουν ξεκωλιάσει κάνει η κοπέλα για ένα διάστημα, κράτει.

Ενδέχεται οι παραπάνω 3 εξηγήσεις να λειτουργούν και συνδυαστικά στη λογική της σύζευξης ( για όσους ξέρουν μαθηματικά).

Τους πιθανούς συζευκτικούς μηχανισμούς τους αφήνω στη φαντασία του φόρουμ.??
Έτσι ακριβώς όπως τα λέει ο Mind είναι.
 

black panther

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
19
Like
994
Πόντοι
311
φαγωθήκατε με τον κώλο της Κάτιας...
είναι απλά τα πράγματα, το κορίτσι έδωσε γραμμή να μην ανακοινώνεται ο κώλος στο βασικό πρόγραμμα!
τον δίνει εκεί που θέλει, όταν θέλει πλέον!
μάθετε να γαμάτε κώλο πρώτα και μετά να γκρινιάζετε!
Ακριβώς !!!!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Ελάτε τώρα που κάποιοι νομίζετε ότι είστε και σπεσιαλ γαμιαδες του κωλου και για αυτό τα πουτανακια τον ανοίγουν. ?
Τρία τα ενδεχόμενα: κάποιοι έχουν μικρό καυλι σωλήνα και η γκόμενα δεν ζορίζεται και πολύ να τον πάρει ή απλά είναι τυχεροί γιατί έχει κέφια η κοπέλα εκείνη τη μέρα ή πουλάτε φούμαρα κάποιοι.
Ικανότητα στο γαμησι πάντως δεν παίζει ρόλο. Θα έπαιζε αν έδινε κωλο σε όλους και μετά έδινε feedback.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Πέρασμα πριν λίγο από το μαγαζί.
Φαίνεται ότι η παρέλαση ξεκίνησε πιο γρήγορα εδώ
. :grin::grin::2funny::2funny:
Παρούσες όπως είπε η κυρία Σοφία 16 κοπέλες!!!

Μάρτα Ρίτα Κάτια Άννα Αγάπη Ζωή Μιλένα Κορίνα Κίρα Ναταλία Ξένια Ντάρια Γιαννα κι άλλες δύο τρεις που δεν θυμάμαι.
Ειχα καιρό να δω τόσα κορίτσια να παρελαύνουν.
Τιμήθηκε η Μάρτα που είχα καιρό να δω.
Ευτυχειτε.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
Πωπω….
Φτιάχνουμε 11αδα και με αναπληρωματικές!!!
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Μια καλή ιδέα και σωστό μάρκετινγκ θα ήταν όταν το ίδρυμα έχει τόσες κοπέλες μαζεμένες να βγαίνουν για παρέλαση στο σαλόνι με ποδοσφαιρική εμφάνιση και σορτσάκι. Θα καυλώσει πολλοίς κοσμασακις θα έχει και πλάκα! ?
 

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
991
Κριτικές
34
Like
3.184
Πόντοι
2.596
Μια καλή ιδέα και σωστό μάρκετινγκ θα ήταν όταν το ίδρυμα έχει τόσες κοπέλες μαζεμένες να βγαίνουν για παρέλαση στο σαλόνι με ποδοσφαιρική εμφάνιση και σορτσάκι. Θα καυλώσει πολλοίς κοσμασακις θα έχει και πλάκα! ?
Μπα γυμνές ας βγαίνουν τα υπόλοιπα είναι σενάρια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom