Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Την Ξένια την δοκίμασα την προηγούμενη βδομάδα. Φιλότιμη ,το γύρισε στο τέλος, αν και δεν της το χα, για να μαι ειλικρινής. Έχει θέμα με την τάξη και την καθαριότητα. Αν προλάβω θα γράψω κριτική.
Ετσι. Ακριβώς !!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Και με πολλά περιπαθή ηχητικά εφέ να συμπληρώσω ???
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.634
Κριτικές
57
Like
6.817
Πόντοι
5.406
Και με πολλά περιπαθή ηχητικά εφέ να συμπληρώσω ???
Εμένα το ραντεβού στην αρχή περισσότερο κωμωδία θύμιζε!!!Θα το γράψω περισσότερο για να γελάσουμε, αφού ξέρω ότι η ενημέρωση σου θα είναι ακριβής και κατατοπιστική.
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.995
Κριτικές
47
Like
7.290
Πόντοι
5.646
Την Ξένια την δοκίμασα την προηγούμενη βδομάδα. Φιλότιμη ,το γύρισε στο τέλος, αν και δεν της το χα, για να μαι ειλικρινής. Έχει θέμα με την τάξη και την καθαριότητα. Αν προλάβω θα γράψω κριτική.
Περιμένουμε λεπτομερής περιγραφη...:hi:
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
4
Like
9.095
Πόντοι
2.306
Καποια μου είχε εκμυστηρευτεί με περηφάνεια 280-400 ευρώ την ημέρα....
Βγάζει κανεις τόσα? Αν τα κάνουμε μικτά είναι 600/ημέρα....
Τυπε λογικά παίρνουν τα μισά από κάθε συνέδρια. Οπότε αν κάποια κάνει 6 ραντεβού των 80€, παίρνει 240€. Επί πέντε μέρες, 1200€ τη βδομάδα ας πούμε.. Και μαύρα φυσικά.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Η ξένια δεν είναι καμία καινούρια....εργαζόταν καιρό στο φραντζή 4 με το όνομα ναταλία αν ενθυμούμαι καλά....μέτρια συνεδρία τότε...τόσο εντυπιωσιακή αλλαγή???
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Η ξένια δεν είναι καμία καινούρια....εργαζόταν καιρό στο φραντζή 4 με το όνομα ναταλία αν ενθυμούμαι καλά....μέτρια συνεδρία τότε...τόσο εντυπιωσιακή αλλαγή???
Ποια είναι η εντυπωσιακή αλλαγή;
Εγώ διάβασα 2 κριτικές για ένα νορμάλ γαμησι. Ούτε να σκυλογαμιεται διάβασα, ούτε να κάνει ακροβατικά στο κρεβάτι, ούτε να στραγγιζει πουτσες.

Δηλαδή πριν τι έκανε;
Κοιμόταν πάνω στο κρεβάτι;
Και πληρωνόταν για αυτό από κάποιους;
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Περί Ξένιας :
  • Ο Bourdeliaris82 το είπε και το έκανε, την έβαλε την κριτική.
  • Ο Mind μάλλον κάπου θα ψωλαρμενίζει (Κυριακή άλλωστε σήμερα) και το ξέχασε, παρότι και αυτός μας υποσχέθηκε κριτική...
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Περί Αποδοτικότητας του επαγγέλματος:
  • Εκτιμώ ότι (όπως και σε όλες τις δουλειές) όλες οι νέες και σχετικά εμφανίσιμες κοπέλες στην αρχή θα έχουν αρκετή δουλειά. Αυτό διότι όλοι μας αναζητάμε το νέο, και μάλιστα κρυφο-ελπίζοντας να μας τύχει και το λαχείο!
  • Στην συνέχεια, ας πούμε μετά τον πρώτο μήνα, που λογικά όλοι οι πελάτες του οίκου έχουν περάσει και δοκιμάσει τις νέες κοπέλες, τότε μόνον όσες είναι από μέτριες και πάνω στον συνδυασμό εμφάνιση-υπηρεσίες θα έχουν δουλειά. Και φυσικά όσο καλύτερες σε αυτά τα δύο τόσο πιο περιζήτητες θα είναι. Τα αστέρια προφανώς δεν θα παίρνουν ανάσα.
  • Κάποιες λίγες που δεν έχουν τα παραπάνω προσόντα θα συνεχίσουν να εργάζονται μόνον αν έχουν κάποιο ειδικό προσόν (πρόγραμμα) ή αν έχουν αποκτήσει κάποιο ειδικό κοινό. Διαφορετικά, δηλαδή σχεδόν πάντα, θα γεμίζουν απλά το ρόστερ ελπίζοντας σε κάποιον απελπισμένο/βιαστικό/παντρεμένο που θα τις επιλέξει από ανάγκη όταν όλες οι άλλες καλές θα είναι πιασμένες.
Τα παραπάνω νομίζω ισχύουν σε όλους τους οίκους, και στον συγκεκριμένο...
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
4
Like
9.095
Πόντοι
2.306
Τελικά η Μαρίνα μάθαμε που πήγε? Λέτε να επιστρέψει στο Συγγρού?
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
581
Πόντοι
81

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.634
Κριτικές
57
Like
6.817
Πόντοι
5.406
Η ξένια δεν είναι καμία καινούρια....εργαζόταν καιρό στο φραντζή 4 με το όνομα ναταλία αν ενθυμούμαι καλά....μέτρια συνεδρία τότε...τόσο εντυπιωσιακή αλλαγή???
Ποια εντυπωσιακη αλλαγη; Εδω στην αρχη η φαση θυμιζε κωμωδια.Στο τελος το γυρισε ,που δεν το περιμενα. Στην αρχη το εριξα στο οτι ειναι καινουρια. Παντως τα λεφτα μου δεν τα εκλαψα, αλλα οκ Ζωη δεν ειναι και δεν πιστευω οτι μπορει και να γινει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.850
Κριτικές
21
Like
11.002
Πόντοι
4.546
Χθες, Κυριακή, πέρασα από το μαγαζί και επέλεξα την Κάτια. Γενικά ήταν μια ωραία συνάντηση. Δε θα μπω στον κόπο να γράψω κριτική γιατί θεωρώ ότι δε χρειάζεται. Εκεί που θέλω να σταθώ είναι στο ερώτημα αν δίνει κώλο ή όχι ή αν δίνει επιλεκτικά. Προσωπικά μου έδωσε και πέρναγα και πρώτη φορά μαζί της. Αυτά!
 

john8

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
98
Κριτικές
2
Like
438
Πόντοι
20
Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας! Μάλλον τον δίνει όποτε θέλει!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Χθες, Κυριακή, πέρασα από το μαγαζί και επέλεξα την Κάτια. Γενικά ήταν μια ωραία συνάντηση. Δε θα μπω στον κόπο να γράψω κριτική γιατί θεωρώ ότι δε χρειάζεται. Εκεί που θέλω να σταθώ είναι στο ερώτημα αν δίνει κώλο ή όχι ή αν δίνει επιλεκτικά. Προσωπικά μου έδωσε και πέρναγα και πρώτη φορά μαζί της. Αυτά!
Καλά η κοπέλα θέλει ψυχολόγο. χωρίς παρεξήγηση τυπε, δεν δίνει κωλο σε πόσους πελάτες που την επισκέπτονται αρκετές φορές και το δίνει έτσι απλά σε έναν καινούριο;

Πες μας λίγο. Σε ενημέρωσαν από την ρεσεψιόν ότι κανει φουλ πρόγραμμα; Την εψησες μετά στον αγώνα ή μόνη της απλά σου είπε ότι τον θέλει στο κωλαράκι της;
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.850
Κριτικές
21
Like
11.002
Πόντοι
4.546
Καλά η κοπέλα θέλει ψυχολόγο. χωρίς παρεξήγηση τυπε, δεν δίνει κωλο σε πόσους πελάτες που την επισκέπτονται αρκετές φορές και το δίνει έτσι απλά σε έναν καινούριο;

Πες μας λίγο. Σε ενημέρωσαν από την ρεσεψιόν ότι κανει φουλ πρόγραμμα; Την εψησες μετά στον αγώνα ή μόνη της απλά σου είπε ότι τον θέλει στο κωλαράκι της;
Όχι, η κ. Σοφία δεν ανέφερε κάτι για φουλ πρόγραμμα όταν την παρουσίασε. Βέβαια εγώ είχα διαβάσει τις κριτικές και το είχα στο πίσω μέρος του μυαλού μου. Κατά τη διάρκεια του αγώνα, απλά οδήγησα το πουλί μου στην πίσω τρύπα και χωρίς να φέρει κάποια αντίρρηση, με βοήθησε, σαλιώνοντας την, να γίνει η διείσδυση. Τόσο απλά. Ούτε να σου πω, ούτε να μου πεις.

Επ ευκαιρία, μιας και το θυμήθηκα. Θέλω να αναφέρω κάτι για τα ραντεβού, γιατί και αυτό είναι ένα αμφιλεγόμενο ζήτημα. Όταν η ρεσεψιονίστ μου παρουσίασε τις κοπέλες, μπαίνει από την κανονική πόρτα η Ρίτα. Ρωτάω αν είναι διαθέσημη και μου λέει ότι είναι κλεισμένη με ραντεβού. Τώρα, αν ο τυπάς την είχε κλείσει από νωρίς ή τελευταία στιγμή δε γνωρίζω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom