Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
Καλησπερα συναγωνιστές μια ερώτηση θέλω να κανω... Να παρω το ρίσκο να παω στο εν λόγο ίδρυμα το μόνο που φοβάμαι είναι μην κολλήσω κορονοιο γιατί οκευυ μενω με μεγάλους ανθρώπους... Μπορεί να μου πει κάποιος που έχει παει αν είναι κομπλέ η φάση... Δεν τρολάρω σοβαρά μιλάω ευχαριστώ πολυ!
Μπορεί κανείς να σου εγγυηθεί κάτι?
Όλα τα πράγματα εχουν το ρίσκο τους.
Αν φοβάσαι κάθεσαι σπίτι σου
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Μπορεί κανείς να σου εγγυηθεί κάτι?
Όλα τα πράγματα εχουν το ρίσκο τους.
Αν φοβάσαι κάθεσαι σπίτι σου
Ευχαριστώ φίλε σιγουρα δεν μπορεί να εγγυηθεί κάποιος κάτι απλά πιο πολυ να μου πει πχ φίλε εγώ πηγα και είμαι κόμπλε αυτο!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλησπερα συναγωνιστές μια ερώτηση θέλω να κανω... Να παρω το ρίσκο να παω στο εν λόγο ίδρυμα το μόνο που φοβάμαι είναι μην κολλήσω κορονοιο γιατί οκευυ μενω με μεγάλους ανθρώπους... Μπορεί να μου πει κάποιος που έχει παει αν είναι κομπλέ η φάση... Δεν τρολάρω σοβαρά μιλάω ευχαριστώ πολυ!
Δεν υπάρχει λόγος να φοβάσαι να ρισκάρεις φίλε ! Ο σίγουρος και ασφαλής τρόπος είναι να πας να απολαύσεις ένα ωραίο μασαζ από κάποιο από τα όμορφα κορίτσια φορώντας για 30 λεπτα ή 60 λεπτα διπλή χειρουργική μάσκα ... πλήρης ασφάλεια εάν δεν την βγάλεις για να φιλήσεις
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.812
Πόντοι
41.443
Ευχαριστώ φίλε σιγουρα δεν μπορεί να εγγυηθεί κάποιος κάτι απλά πιο πολυ να μου πει πχ φίλε εγώ πηγα και είμαι κόμπλε αυτο!
ρε φιλε οκ εγω πηγα αυτες τις μερες και ειμαι κομπλε οπως λες. δεν εχω τιποτα.
κι αλλοι πηγαν και ειναι κομπλε οπως λες.
αν αυριο ή μετα απο 5-10 μερες νοσησουμε-ουν,τοτε αυτοματα συμφωνα με τη λογικη σου θα ειναι επειδη πηγαμε-νε στο μαγαζι?
αν δεν θες να παρεις τα ρισκα σου καθεσαι σπιτι σου οπως σου ειπε ο συναγωνιστης και οχι μονο καθεσαι εσυ μεσα,αλλα δεν αφηνεις κι αλλους να μπουν μεσα στο σπιτι σου. ετσι εισαι ασφαλης.

με δυο λογια αυτο που θελω να πω ειναι οτι εισαι κομματακι υπερβολικος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Είναι ανάποδο pm ...διαφορά είναι στην κατεύθυνση της ουράς
:2funny::2funny:
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
31
Like
2.526
Πόντοι
6.495
Κακα τα ψεματα αν εχεις 10% πιθανοτητες( ας πουμε ενα νουμερο )να κολλησεις κορωνοιο στην καθημερινοτητα σου αυτο το ποσοστο ανεβαινει σχεδον 3-4 φορες αν πας σε ενα τετοιο μαγαζι..Φανταστειτε οτι με την καθε Ριτα και Κατια που παμε ειναι σαν να φιλαμε και τους 7-8 αλλους την μερα που φιλαει η Ριτα και η Κατια ενω και το αν βγει αυτη θετικη μπορει να φανει σε 10 μερες ή και καθολου αν δεν εχει συμπτωματα και δεν κανει τεστ συχνα..

Οποιος εχει τετοια αγχη ας μην πηγαινει..Κι εγω οταν παω σε μασαζ ειμαι για 10 μερες μετα σε μια καποια μεγαλυτερη αποσταση απο συγγενεις ειδικα..
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Μύστες έκανα και κριτική περιμένω να ανεβεί λοιπόν είμαι έξω φρενών μακριά από ΕΛΕΝΗ. ΕΛΕΝΑ πως σκατα τη λένε χάλια μαύρα ένα θα αναφέρω εδώ τα υπόλοιπα σε κριτική 19:40 πέρασα μέσα και 19:56 της λέω για δεύτερη φορά μ λέει στο μισάωρο δε κάνουμε και δεύτερον ότι έχουν μείνει 5 λεπτά ακόμη κ άμα θέλω να δώσω άλλο ένα 20€ για ώρα έφυγες της είπα δε κανεις γι τίποτα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΕΛΕΝΑ Η ΕΛΕΝΗ ΠΩΣ ΣΚΑΤΑ ΤΗ ΛΕΝΕ ΜΑΚΡΙΑ ΦΟΛΑ ΣΩΘΕΙΤΕ
Από ποτέ είχε δεύτερη φορά στο μισάωρο και δεν το ήξερα;; Όχι ότι έχω πάρει ποτέ μισάωρο… Αλλά νομίζω μια φορά είναι .. γιατί να έχεις παράπονο για αυτό;
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Από ποτέ είχε δεύτερη φορά στο μισάωρο και δεν το ήξερα;; Όχι ότι έχω πάρει ποτέ μισάωρο… Αλλά νομίζω μια φορά είναι .. γιατί να έχεις παράπονο για αυτό;
Καλησπέρα σωστή παρατήρηση αλλά στο συγκεκριμένο λαδάδικο είτε ώρα είτε μισάωρο είναι όσες εκτονώσεις θες, επίσης εγώ στέκομαι στο ότι είχα 15 λεπτά ακόμη κ μ λέει ότι τελείωσε η ώρα το έγραψα κιόλας αναλυτικά με ακριβή ώρα κ λεπτά αυτό με χάλασε κυρίως κατάλαβες
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Καλησπέρα σωστή παρατήρηση αλλά στο συγκεκριμένο λαδάδικο είτε ώρα είτε μισάωρο είναι όσες εκτονώσεις θες, επίσης εγώ στέκομαι στο ότι είχα 15 λεπτά ακόμη κ μ λέει ότι τελείωσε η ώρα το έγραψα κιόλας αναλυτικά με ακριβή ώρα κ λεπτά αυτό με χάλασε κυρίως κατάλαβες
Εγώ ήξερα 1 στο μισάωρο 2 στην ώρα. Είναι σίγουρο; Ας το επιβεβαιώσει κάποιος αν δεν είσαι εσυ 100% σίγουρο
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
Σε παλια διαφημιση ελεγε και για δυο στο μισαωρο.
Για οσα κοκορακια προλαβαινουν.
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Τώρα αν απλά κάθησε 2η φορά στο μοσαωρο ή 3η στην ώρα γι να μην δυσαρεστήσει είναι άλλο θέμα
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Εγώ ήξερα 1 στο μισάωρο 2 στην ώρα. Είναι σίγουρο; Ας το επιβεβαιώσει κάποιος αν δεν είσαι εσυ 100% σίγουρο
Είμαι 100% σίγουρος απ τις φορές π πήγα αυτό το χρόνο 3-4 ήταν μισαωρα και έκανα 2 εκτονώσεις
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Σε παλια διαφημιση ελεγε και για δυο στο μισαωρο.
Για οσα κοκορακια προλαβαινουν.
Πετάς τα πρώτα στο 5 λεπτό 10 λεπτά διάλειμμα και ξανά.. πωπω παει θα τις σκίσουν τις κοπέλες τώρα π έγινε γνωστό όλες κουρασμένες θα είναι ..
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
Πετάς τα πρώτα στο 5 λεπτό 10 λεπτά διάλειμμα και ξανά.. πωπω παει θα τις σκίσουν τις κοπέλες τώρα π έγινε γνωστό όλες κουρασμένες θα είναι ..
Αμα πατε στην σελιδα 5 και μετα θα δειτε οτι αυτο ειναι απο την αρχη του μαγαζιου.
εκτος αν κατι εχει αλλαξει τωρα.
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
Τα προγράμματα του SPA
Τα 30 λεπτά -60 € (2 εκτονώσεις )
Τα 60 λεπτά -80 € ( 2 εκτονώσεις )
Ώρες λειτουργίας 11-21 καθημερινά και τα Σάββατοκύριακα.
Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο κατάστημα
2109227776
2109244984
6988711479
6988711484
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Από ποτέ είχε δεύτερη φορά στο μισάωρο και δεν το ήξερα;; Όχι ότι έχω πάρει ποτέ μισάωρο… Αλλά νομίζω μια φορά είναι .. γιατί να έχεις παράπονο για αυτό;
Από ανέκαθεν υπήρχε το διπλό στο μισάωρο.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
34
Like
3.821
Πόντοι
4.365
Φόλα αλέρτ, αντιγράφω την κριτική να σώσω καμία ψυχή..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΚΟΡΙΝΑ ALERT

Στυλιάρι με μέτριο πρόσωπο που δεν θα την διάλεγα αν δεν επέμενε η σερίφισα ότι είναι από τα καλύτερα τεμάχια. Ούτε για αστείο φυσικά.
Πήρα το πρόγραμμα της ώρας για δύο μανίκια αλλά το κοριτσάκι βαριόταν το ενδιάμεσο, δηλαδή να κάνει μασάζ..
Πέντε λεπτά μόνο πλάτη.. Έκανε το παν να με ξεπετάξει στο 40λεπτο, τα κατάφερε στο 45
Στο σεξ δεν αντέχει, η πίπα ρηχή..
Μετάνιωσα που για τρίτη φορά απέριψα την Λίζα λόγω αποστειρωμένων υπηρεσιών. Τουλάχιστον θα είχα δίπλα μου σούπερ μωράκι
Θα κλείσω κάνοντας μαθηματικά σαν τον αείμνιστο Τσάκωνα
10€ για γαμήσι ντέλου + 10€ μασάζ + 10€ για πίπα ντέλου = 30€.. 80€ έδωσα.. Που στο διάολο πήγαν τα άλλα 50€?
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Καλησπερα συναγωνιστές μια ερώτηση θέλω να κανω... Να παρω το ρίσκο να παω στο εν λόγο ίδρυμα το μόνο που φοβάμαι είναι μην κολλήσω κορονοιο γιατί οκευυ μενω με μεγάλους ανθρώπους... Μπορεί να μου πει κάποιος που έχει παει αν είναι κομπλέ η φάση... Δεν τρολάρω σοβαρά μιλάω ευχαριστώ πολυ!
Φίλε μου, με μια φράση η απάντηση είναι στο αυτονόητο: το ρίσκο είναι δεδομένο σε αυτά τα μέρη. Το τελικό ρίσκο έχει να κάνει με:
  • το πόσο εσύ θα "εκτεθείς" στην συνεύρεση με την κοπέλα (φιλιά κλπ),
  • το πόσο είσαι εσύ εξαρχής προστατευμένος (να έχεις κάνει πλήρη εμβολιασμό), και
  • το αν μέσα από εσένα θα κινδυνέψουν και άλλοι ευάλωτοι στο άμεσο περιβάλλον σου (ηλικιωμένοι, κλπ).
Επειδή από τις εκφράσεις σου μάλλον είσαι περισσότερο της ευθύνης και λιγότερο του ρίσκου, και επειδή για μένα τουλάχιστον αυτά τα "κάνω σεξ με διπλή μάσκα να προφυλάσσομαι" μου ακούγονται ξενέρωτα και πρακτικά ελάχιστα ασφαλή, θα σου πρότεινα να μην πάρεις το ρίσκο (=γαϊδουρόδενε), και να κάνεις λίγο ακόμα υπομονή, κανένα μήνα, να πέσουν και άλλο τα κρούσματα, και έως ότου εμβολιαστείς εσύ και οι δικοί σου άνθρωποι πλήρως. Για μένα δεν αξίζει για ένα γαμήσι να ταλαιπωρηθείς εσύ ή δικός σου άνθρωπος (και το "ταλαιπωρηθείς" το λέω ευγενικά).

Φυσικά εδώ μέσα θα υπάρχουν πολλοί φίλοι που έχουν χαμηλότερα ρίσκα (μένουν μόνοι τους, είναι εμβολιασμένοι) και "απολαμβάνουν" τους οίκους και αυτήν την δύσκολη περίοδο. Για αυτούς χαλάλι τους, είναι οι πιο τυχεροί της υπόθεσης...

Επίσης σίγουρα θα βρεθούν πάρα πολλοί φίλοι να σου πουν ότι "πήγαν και δεν έπαθαν τίποτα". Και προφανώς την αλήθεια λένε. Αλλά και 10% πιθανότητα να έχεις να συμβεί κάτι, φίλε μου με αυτά τα πράγματα οι υπεύθυνοι (=με υποχρεώσεις) άνθρωποι δεν παίζουν. Άρα λίγο υπομονή φίλε μου.

Αυτά κατά την ταπεινή μου άποψη.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Ευχαριστώ φίλε σιγουρα δεν μπορεί να εγγυηθεί κάποιος κάτι απλά πιο πολυ να μου πει πχ φίλε εγώ πηγα και είμαι κόμπλε αυτο!
Δεν ξέρω τι ηλικία έχεις, αλλά πλέον τα 2 από τα 4 εμβόλια που παίζουν είναι ελεύθερα για κάθε ηλικία. Πήγαινε κάνε το μονοδοσικό της Johnson & Johnson, περίμενε μερικές μέρες να δράσει και είσαι οκ....... θα σου κάνει και ωραίο μαλλί, χωρίς πιτυρίδα.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Μια προσωπική ανασκόπηση του υπάρχοντος δυναμικού:
Εγω (χωρίς να έχω δει Μάρτα και Μαρίνα) δεν έχω δει καμμία τυπισα που θα την έβλεπα και θα έλεγα «αυτη θέλω να τη γαμησω».....
Απο τις πολλές η πιο εκφυλη παραμένει η Αγάπη με το solarium και τα τατουάζ με ολα τα συν και πλην που κουβαλάει (περί τρυφερού αγγίγματος, καποια ψυχρας κλπ. Κλπ.). Οι άλλες όλες είναι πολυ μέτριες. Και οσο και αν γράφει καποιος ότι καποια κάνει παπάδες, όταν είναι χάλια είναι χάλια......
200 μέτρα πιο πέρα είναι Μαργκω και Σοφια, ποια μπορει να σταθεί απέναντι τους?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom