Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.431
Κριτικές
31
Like
2.513
Πόντοι
6.495
Σημερα που πηγα και ειδα πρωτη φορα Κατια σε ερωτηση μου ειπε η της υποδοχης οτι δεν κανει πλεον φουλ..Πηρα Ριτα για δευτερη φορα,σχετικα καλη συνευρεση.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Σημερα που πηγα και ειδα πρωτη φορα Κατια σε ερωτηση μου ειπε η της υποδοχης οτι δεν κανει πλεον φουλ..Πηρα Ριτα για δευτερη φορα,σχετικα καλη συνευρεση.
Την ξεκωλιάσατε την κοπέλα... ΚΩΛΟπαιδα !! :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Η Ζωή. Αλλά αρκετά πιο ψηλή από την Κάτια. Καστανή μαλλιά μάτια. Οχι μπλε μάτια μαύρα μαλλιά οπως η Κάτια. Αρκετά καλή επιλογή.
Μια μικρή διόρθωση μια και το θυμήθηκα. Η Ζωη γαλάζια μάτια έχει και αυτή. Καστανόξανθη στο μαλί οπως πριν έγραψα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.045
Κριτικές
191
Like
51.719
Πόντοι
41.443
Η Ζωή. Αλλά αρκετά πιο ψηλή από την Κάτια. Καστανή μαλλιά μάτια. Οχι μπλε μάτια μαύρα μαλλιά οπως η Κάτια. Αρκετά καλή επιλογή.
συμφωνουμε,αλλα θα ελεγα οτι εχει μαλλον κανονικο σωμα.
σε καμμια περιπτωση δεν ειναι σλιμ οπως ζηταει ο φιλος,ουτε αδυνατη προς το σκινυ που ειναι η Κατια.
εχει ωραιο κορμι ομως κι αυτη.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.045
Κριτικές
191
Like
51.719
Πόντοι
41.443
Σημερα που πηγα και ειδα πρωτη φορα Κατια σε ερωτηση μου ειπε η της υποδοχης οτι δεν κανει πλεον φουλ..Πηρα Ριτα για δευτερη φορα,σχετικα καλη συνευρεση.
ωχ ωχ ωχ νατα τα ασχημα νεα.
εκοψε το φουλ η Βαλερια,τωρα το εκοψε και η Κατια.
αυτα ειναι τα ασχημα.

ω ρε που παμε ρε? που παμε????
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
συμφωνουμε,αλλα θα ελεγα οτι εχει μαλλον κανονικο σωμα.
σε καμμια περιπτωση δεν ειναι σλιμ οπως ζηταει ο φιλος,ουτε αδυνατη προς το σκινυ που ειναι η Κατια.
εχει ωραιο κορμι ομως κι αυτη.
Σωστά. Εχει κανονικό, όχι αδύνατο σώμα, και αρκετά πιο ψηλή απο την Κάτια.
Νομίζω είχα κάποτε γράψει κριτική για αυτή
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Το μεσημέρι που πέρασα παρήλασαν.

Κάτια, Ντάρια, Πολίνα, Ελλη, Ζωή, Λίζα, Νάταλι.

Αγάπη, Ρίτα, Ντάρια στα δωμάτια.

Επέλεξα Λίζα μιακαι είχα καιρό να πάω με πολύ νέα κοπέλα.
Η συνέχεια στη κριτική.
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Το μεσημέρι που πέρασα παρήλασαν.

Κάτια, Ντάρια, Πολίνα, Ελλη, Ζωή, Λίζα, Νάταλι.

Αγάπη, Ρίτα, Ντάρια στα δωμάτια.

Επέλεξα Λίζα μιακαι είχα καιρό να πάω με πολύ νέα κοπέλα.
Η συνέχεια στη κριτική.
Aυτη τελικα που ηταν ...?? :grin: μεσα η εξω ? ....πλακα κανω φιλε ....
 

Nik00

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
8
Κριτικές
6
Like
275
Πόντοι
280
Διαβάζοντας στ νήμα το ποσο δύσκολο είναι ν πετύχεις τα καλά χαρτιά του μαγαζίου,νιώθω τυχερός περνώντας πριν από 10 μέρες(πρώτο μου φορά στ μαγαζί) χωρίς κλείσιμο ραντεβού ,πέτυχα Μαρίνα.jackpot
 

BobieS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2018
Μηνύματα
56
Κριτικές
10
Like
278
Πόντοι
290
Παιδια καλησπερα, δεν ξερω αν εχει ερωτηθει ξανα, Μαίρη και Λέιλα ξερουμε που βρισκονται;
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
4
Like
9.078
Πόντοι
2.306
Διαβάζοντας στ νήμα το ποσο δύσκολο είναι ν πετύχεις τα καλά χαρτιά του μαγαζίου,νιώθω τυχερός περνώντας πριν από 10 μέρες(πρώτο μου φορά στ μαγαζί) χωρίς κλείσιμο ραντεβού ,πέτυχα Μαρίνα.jackpot
Πως την πέτυχες ρε τυπε? Αφού δεν εργαζόταν πριν δέκα μέρες από ότι λέγανε?..
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
652
Κριτικές
30
Like
5.948
Πόντοι
11.005
Διαβάζοντας στ νήμα το ποσο δύσκολο είναι ν πετύχεις τα καλά χαρτιά του μαγαζίου,νιώθω τυχερός περνώντας πριν από 10 μέρες(πρώτο μου φορά στ μαγαζί) χωρίς κλείσιμο ραντεβού ,πέτυχα Μαρίνα.jackpot
Κάνε μας αν θέλεις μια σύντομη περιγραφή σε εμφάνιση και υπηρεσίες.
Αξίζει ?
 

Johnmastr

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2019
Μηνύματα
32
Like
40
Πόντοι
0
Κάνε μας αν θέλεις μια σύντομη περιγραφή σε εμφάνιση και υπηρεσίες.
Αξίζει ?
Μελαχρινή είναι με μικρό σχετικά στήθος, σώμα κανονικό θα έλεγα(δεν είναι μοντελε) ,από υπηρεσίες πολυ καλες αλλα δεν την βρίσκεις εύκολα όχι μόνο επειδή την προτιμουν αλλά δουλευει οπότε να ναι. Για εμένα αν θες δοκίμασε Κάτια ή Ζωή που κάνουν φουλ ή Μάρτα που κάνει καλό πρόγραμμα κ μασάζ (οχι φουλ όμως)
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.045
Κριτικές
191
Like
51.719
Πόντοι
41.443
Παιδια καλησπερα, δεν ξερω αν εχει ερωτηθει ξανα, Μαίρη και Λέιλα ξερουμε που βρισκονται;
εχουμε βγαλει amber alert φιλε κι εχουμε κανει και καταχωριση στις αναζητησεις του ερυθρου σταυρου μηπως βρεθουν.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.045
Κριτικές
191
Like
51.719
Πόντοι
41.443
Μελαχρινή είναι με μικρό σχετικά στήθος, σώμα κανονικό θα έλεγα(δεν είναι μοντελε) ,από υπηρεσίες πολυ καλες αλλα δεν την βρίσκεις εύκολα όχι μόνο επειδή την προτιμουν αλλά δουλευει οπότε να ναι. Για εμένα αν θες δοκίμασε Κάτια ή Ζωή που κάνουν φουλ ή Μάρτα που κάνει καλό πρόγραμμα κ μασάζ (οχι φουλ όμως)
καλα ο αλλος το Σαββατο εγραψε οτι η Σοφια του ειπε οτι η Κατια δεν ξανακανει φουλ.
εσυ λες τωρα οτι κανει? τι ισχυει?
πολυ με μπερδευετε παιχτες και θα με κανετε να παω για αυτοψια.
 

Nik00

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
8
Κριτικές
6
Like
275
Πόντοι
280
Κάνε μας αν θέλεις μια σύντομη περιγραφή σε εμφάνιση και υπηρεσίες.
Αξίζει ?
Ότι είπε από πάνω ο johnmast ισχύει .φουλ καλή στις υπηρεσίες .αξίζει κάθε ευρώ.δν ξέρω κάθε πόσο δουλεύει.απλα θυμάμαι μέσα στ συνεδρίαση να μου λεει ότι σταματάει που και που γτ την κουράζει κ δν θέλει να βαρεθεί.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.202
Πόντοι
2.310
Πέτυχα τη Μαρίνα τον Οκτώβριο του 2020 και τότε είχα γράψει λίγα λόγια στο θρεντ. Έκτοτε δεν πήγα καθόλου στο Λ23. Να πω ΤΙ είδα λοιπόν:

Εμφάνιση πολύ προσεγμένη, που σέβεται αυτόν που την επιλέγει:
-Μαύρο μαλλί, ίσιο, μακρύ. Καθαρό! Χτενισμένη εμφανίζεται. Και φαίνεται να είναι και σωστά φροντισμένο το μαλλί. Δεν είχε κότσους κτλ, ούτε το είχε πιασμένο.
-Πρόσωπο, μάτια, φρύδια περιποιημένα όλα, βαμμένη, μακιγιαρισμένη κτλ. Εύκολα διαπιστώνει κανείς ότι δεν είναι παραμελημένα.
-Σώμα φυσιολογικό, μάλλον λεπτό θα έλεγα. Σωστό σωματικό βάρος. Καθαρό ύψος: 1,60?-1,65?
-Δεν είναι πιπινάκι των 22 Μαΐων. Είναι μια γυναίκα κοντά στην ηλικία των 30.
-Καλή επιδερμίδα. Ωραία μαυρισμένη (σολάριουμ λογικά). Με καλή αποτρίχωση. Καθαρή παντού!
-Χέρια και πόδια περιποιημένα, καθαρά και βαμμένα νύχια.
-Στήθος μικρό και με λειτουργικό ενδιαφέρον.
-Καλή και καθαρή ενδυμασία (η άσπρη μπλούζα, αλλά και τα εσώρουχα). Φοράει παπούτσια και όχι παντόφλες. Που και αυτό σημειολογικά το εκτιμά κανείς θετικά.

Αυτές είναι αντικειμενικές παρατηρήσεις, ανεξάρτητες από τα προσωπικά μου γούστα, τα οποία και δεν εκθέτω σε αυτό το ποστ. Είναι γνωστό ότι η ομορφιά είναι αντικειμενική αφενός, αλλά και αφετέρου υποκειμενική αφού καθορίζεται από τα υποκειμενικά μας γούστα. Οπότε περί ορέξεως ουδείς λόγος. Ωστόσο, μπορεί κανείς να συγκρίνει όλες τις κοπέλες με τα αντικειμενικά κριτήρια!, και να βγάλει συμπεράσματα για όλες τις κοπέλες.

Για το σέρβις θα επαναλάβω μια κουβέντα που διάβασα ότι είχε πει κάποιος άλλος που φαίνεται εξαιρετικά πολύ εμπειρότερος από μένα: «έχει το καλύτερο σέρβις στην πόλη»
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.202
Πόντοι
2.310

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom