Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Panos 730

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
20
εχουμε και αλλες στο κουρμπετι...δεν ειναι μονο αυτες...και για το λογο αυτο πρεπει να τις σαμποταρουμε, να νιωσουν ανεπιθυμητες, και να δεσμευσουμε τα λεφτα που εχουν οι προμοτορες τους...

επισης, μην παει κανεις με κοπελα που ισχυριζεται οτι ειναι ουκρανη...μπορει να ειναι ρωσιδα που για να πιει διπλα το αιμα τους, ισχυριζεται οτι ειναι ουκρανη

οσοι παλι θεωρησουν οτι ειμαι υπερβολικος, οταν τις πηδανε, να φωναζουν στα αγγλικα για τον πουτιν και σε καθε ψωλια να λενε παρτα πουστη πουτιν κτλ...τοτε θα δουμε το καπνο φουμαρει η κοπελα...και αν ειναι ρωσσιδα εθνικιστρια η καθε ψωλια θα ειναι και η ταπεινωση της, κατι που θα την κανει εξαλη και σιγουρα θα αρνηθει να ξαναπαει με ελληνα και θα φυγει οξω απο εδω
Ναι ξέρω έχει γεμίσει λατινες και μετά τις επισκέψεις διαβάζουμε κριτικές με πολλή κλάμα, επιλογές είναι αυτές η μήπως έχει δόση γραμμή η κυβέρνηση για σαμποτάζ :think::think:
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.917
Κριτικές
60
Like
24.228
Πόντοι
20.486
Τράβα φαε καμία πάστα ρε τυπε και συνέχισε την κουβεντούλα σου αλλού αφού γουστάρεις να είσαι σαν παλιοκατινα.

Χίλιες φορές καλύτερα να μην έχει ποστ το θέμα, παρά να γράφονται οι παπαριες σας λες και μας ενδιαφέρουν.
Καλά κουμπάρε , την επόμενη φορά που θέλουμε να γράψουμε κάτι θα παίρνουμε την έγκριση σου . :confused:
Έλα , τσίμπα μια με γέμιση χαλούμι :2funny::2funny::2funny:


 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
581
Πόντοι
81
Χαλαρώστε όλοι. Καλή η ενημέρωση καλός και ο χαβαλές με μέτρο. Προσωπικά αυτοί που συνεισφέρουν δε με χαλάει να κάνουν χαβαλέ μεταξύ τους. Πιο πολύ με χαλάνε οι κομήτες που εμφανίζονται μόνο για να ζητάνε και βαριούνται να κάνουν αναζήτηση
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.555
Κριτικές
40
Like
24.820
Πόντοι
11.096
Τράβα φαε καμία πάστα ρε τυπε και συνέχισε την κουβεντούλα σου αλλού αφού γουστάρεις να είσαι σαν παλιοκατινα.

Χίλιες φορές καλύτερα να μην έχει ποστ το θέμα, παρά να γράφονται οι παπαριες σας λες και μας ενδιαφέρουν.
Κοίτα αν εσύ είσαι κομπλεξικος μπορείς πολύ απλά νά πατήσεις τό κουμπάκι..... δεν σέ υποχρέωσε κανείς να μας διαβάζεις, ούτε θά σού ζητήσουμε την άδεια, ίσα ίσα χάρη θά μας κάνεις.
Και την πάστα μου θά φάω και χαβαλε θά κάνω και κουβέντα με αξιόλογα μέλη θά κάνω, τώρα αν εσένα σε ενοχλεί στα αρχίδια μου σέ έχω γράψει αν δεν τό έχεις καταλάβει από προηγούμενο ποστ αλλά στο λέω και επίσημα μήπως τό βάλεις στο άδειο σού κεφάλι, και που σού απάντησα πολύ σού είναι.
Μπορείς νά συνεχίσεις να κλαίγεσαι ελεύθερα εδώ ή όπου αλλού θέλεις, σε αυτό είσαι καλός στο αναγνωρίζω.
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.431
Κριτικές
31
Like
2.523
Πόντοι
6.495
Καποιοι εδω καλογαμησανε την Αγαπη γραψανε και βαρβατες κριτικες! Ενας εγραψε οτι του τα καταπιε! Μαλλον εισαι και εσυ απο τους ασχημους! Ημαρτον που ελεγε και ο Γιωργαρος.
Άκου να δεις παιδάκι,είμαι εδώ μέσα 16 χρόνια,οι πιο πολλές κριτικές μου είναι αρνητικές,για να έγραψα ότι με εμένα η Αγάπη ήταν τίμια σε όλα και τα κατάπιε κιόλας που δεν το περίμενα ούτε εγώ ,τότε αυτό θα έγινε..Τώρα τι κάνει έκτοτε δεν με αφορά.Τις εξυπνάδες σου που είσαι εδώ 3 μήνες να τις μοστραρεις σε κανένα πρόβατο
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.917
Κριτικές
60
Like
24.228
Πόντοι
20.486

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.224
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.448
Κριτικές
42
Like
7.840
Πόντοι
4.666
προς στιγμήν διάβασα κωλογαμήσανε και ενθουσιάστηκα... αλλά δυστυχώς... τα μάτια μου κάνανε πουλάκια...
δυστυχώς του...δικού μας "επιπέδου" γαμίκουλες μόνο σε cg ή εξωτερικό μπορούμε να βρούμε κάτι που να μας καλύπτει....κάτι βίκες που διαβάζω από 40-42, κάτι αγάπες και βαλεντίνες από λαγουμτζή και κάτι απολειφάδια του μαδούρο είναι για αυτούς που τους αρέσουν τα...χαδάκια....και δυστυχώς αυτοί είναι και η πλειοψηφία που τα σκάει στις "χαδιάρες" και ανθυπομέτριες.....και το χειρότερο είναι ότι πολύ λίγες από όλες αυτές ξέρουν να κάνουν μασάζ....εξαίρεση είναι η Λία με την Μόνικα που η άθροιση της ηλικίας τους μας κάνει τα έτη που έχουν περάσει από το βατερλώ του ναπολέοντα και κρατάω και μια επιφύλαξη για το μαγαζί της ιεράς οδού στο Αιγάλεω όπου λόγω της Λίζας πιστεύω ότι και εκεί υπάρχει έστω και λίγο "λόγος" για να "πάμε"..
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
581
Πόντοι
81
δυστυχώς του...δικού μας "επιπέδου" γαμίκουλες μόνο σε cg ή εξωτερικό μπορούμε να βρούμε κάτι που να μας καλύπτει....κάτι βίκες που διαβάζω από 40-42, κάτι αγάπες και βαλεντίνες από λαγουμτζή και κάτι απολειφάδια του μαδούρο είναι για αυτούς που τους αρέσουν τα...χαδάκια....και δυστυχώς αυτοί είναι και η πλειοψηφία που τα σκάει στις "χαδιάρες" και ανθυπομέτριες.....και το χειρότερο είναι ότι πολύ λίγες από όλες αυτές ξέρουν να κάνουν μασάζ....εξαίρεση είναι η Λία με την Μόνικα που η άθροιση της ηλικίας τους μας κάνει τα έτη που έχουν περάσει από το βατερλώ του ναπολέοντα και κρατάω και μια επιφύλαξη για το μαγαζί της ιεράς οδού στο Αιγάλεω όπου λόγω της Λίζας πιστεύω ότι και εκεί υπάρχει έστω και λίγο "λόγος" για να "πάμε"..
Ποιο μαγαζί και ποια Λίζα συνάδελφε? Δε μου λέει κάτι το όνομα. Έχεις κάποια συγκεκριμένη να προτείνεις από εκεί?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
669
Like
1.134
Πόντοι
206
Ποιο μαγαζί και ποια Λίζα συνάδελφε? Δε μου λέει κάτι το όνομα. Έχεις κάποια συγκεκριμένη να προτείνεις από εκεί?
Λίζα υπεύθυνη Ιερά Οδός 259 Αιγάλεω
Και σε πολλά μαγαζιά στο παρελθόν ...Συγγρού...κέντρο...Φραντζή κτλ...
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.917
Κριτικές
60
Like
24.228
Πόντοι
20.486
Ακολουθεί ενημέρωση .
Έχουμε και λέμε για σήμερα .

( Για μερικούς που θέλουν μόνο να μαθαίνουν :wink: )
Γιάννα
Ντιάνα
Άντζελα
Αναστασία
Αγάπη
Θα τιμηθεί Άντζελακι , έχω επιθυμήσει κάτι γλυκό ...
1695030116285.png
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.047
Κριτικές
191
Like
51.732
Πόντοι
41.443
ειμαστε στα μεσα του μηνα Σεπτεμβρη και μεχρι τωρα εχω διαβασει μονο μεσα στο Σεπτεμβριο:

πανω απο 15 ενημερωσεις στο νημα απο διαφορα μελη για το ροστερ καθως και σχολια για τις κοπελλες,μεχρι και μια κριτικη.

εχουν μπει ηδη τεσσερις (4) κριτικες στην καρτελλα του μαγαζιου.



εχουν μπει τρεις (3) φωτογραφιες στην καρτελλα του μαγαζιου για την νεα κοπελλα και εχουν ηδη πανω απο 220 θεασεις η καθεμια.


υπαρχουν απο καιρο κι αλλες φωτογραφιες αναρτημενες για τα δωματια και καποια κοριτσια,που εχουν φτασει μεχρι και τις 14000 θεασεις η καθε μια.





και υπαρχει και ενας κλαψομουνης,που ΜΟΝΟ ρωταει στα νηματα,δεν ενημερωνει ποτε και για τιποτα,
λεει συνεχως τα δικα του οτι μπαινουν ασχετα σχολια στο νημα και ενοχλειται και μπαινει να διαβασει για κανενα μουνακι και δεν βρισκει τιποτα.
δεν βλεπει ΤΙΠΟΤΑ απο τα παραπανω.
κανει μαλιστα και νουθεσιες για το τι θα γραψουν τα μελη κλπ κλπ.

ε τοτε κατα τη γνωμη μου ή τυφλος θα ειναι,ή χαζος (πολυ κιολας),ή θα ειναι ξενιτεμενος εδω απο αλλη πολη και δεν ξερει να κυκλοφορησει ή το πιο πιθανο και τα τρια παραπανω μαζι.
ρε λες να μην ξερει να διαβασει Ελληνικα?


ρε ποσο,μα ποσο στα αρχιδια μου τους γραφω κατι τετοιους τυπους,παρτακηδες που παρασιτουν στο σαιτ,τραβανε πληροφοριες,περνανε καλα με τις κριτικες και τα σχολια ολων των αλλων και μετα ερχονται να μας την πουν κιολας.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.555
Κριτικές
40
Like
24.820
Πόντοι
11.096
Ακολουθεί ενημέρωση .
Έχουμε και λέμε για σήμερα .

( Για μερικούς που θέλουν μόνο να μαθαίνουν :wink: )
Γιάννα
Ντιάνα
Άντζελα
Αναστασία
Αγάπη
Θα τιμηθεί Άντζελακι , έχω επιθυμήσει κάτι γλυκό ...
1695030116285.png
Με ρεγουλα τό γλυκάκι μήν τό φάς όλο :2funny::2funny:
Αναμένουμε εντυπώσεις σάν καθαρόαιμος πιπινακιας πού είσαι:grin:
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.917
Κριτικές
60
Like
24.228
Πόντοι
20.486

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.224
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.566
Πόντοι
20.686
ειμαστε στα μεσα του μηνα Σεπτεμβρη και μεχρι τωρα εχω διαβασει μονο μεσα στο Σεπτεμβριο:

πανω απο 15 ενημερωσεις στο νημα απο διαφορα μελη για το ροστερ καθως και σχολια για τις κοπελλες,μεχρι και μια κριτικη.

εχουν μπει ηδη τεσσερις (4) κριτικες στην καρτελλα του μαγαζιου.



εχουν μπει τρεις (3) φωτογραφιες στην καρτελλα του μαγαζιου για την νεα κοπελλα και εχουν ηδη πανω απο 220 θεασεις η καθεμια.


υπαρχουν απο καιρο κι αλλες φωτογραφιες αναρτημενες για τα δωματια και καποια κοριτσια,που εχουν φτασει μεχρι και τις 14000 θεασεις η καθε μια.





και υπαρχει και ενας κλαψομουνης,που ΜΟΝΟ ρωταει στα νηματα,δεν ενημερωνει ποτε και για τιποτα,
λεει συνεχως τα δικα του οτι μπαινουν ασχετα σχολια στο νημα και ενοχλειται και μπαινει να διαβασει για κανενα μουνακι και δεν βρισκει τιποτα.
δεν βλεπει ΤΙΠΟΤΑ απο τα παραπανω.
κανει μαλιστα και νουθεσιες για το τι θα γραψουν τα μελη κλπ κλπ.

ε τοτε κατα τη γνωμη μου ή τυφλος θα ειναι,ή χαζος (πολυ κιολας),ή θα ειναι ξενιτεμενος εδω απο αλλη πολη και δεν ξερει να κυκλοφορησει ή το πιο πιθανο και τα τρια παραπανω μαζι.
ρε λες να μην ξερει να διαβασει Ελληνικα?


ρε ποσο,μα ποσο στα αρχιδια μου τους γραφω κατι τετοιους τυπους,παρτακηδες που παρασιτουν στο σαιτ,τραβανε πληροφοριες,περνανε καλα με τις κριτικες και τα σχολια ολων των αλλων και μετα ερχονται να μας την πουν κιολας.
Αφες αυτοίς ου γαρ οιδασι τι ποιουσι......
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Άκου να δεις παιδάκι,είμαι εδώ μέσα 16 χρόνια,οι πιο πολλές κριτικές μου είναι αρνητικές,για να έγραψα ότι με εμένα η Αγάπη ήταν τίμια σε όλα και τα κατάπιε κιόλας που δεν το περίμενα ούτε εγώ ,τότε αυτό θα έγινε..Τώρα τι κάνει έκτοτε δεν με αφορά.Τις εξυπνάδες σου που είσαι εδώ 3 μήνες να τις μοστραρεις σε κανένα πρόβατο
Χαλαρωσε,αλλο εννοω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom