Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.852
Πόντοι
4.666
Τις προάλλες πέρασα από τον οίκο ένα απόγευμα. Ήταν η κυρά Σοφία υπηρεσία και το μαγαζί άδειο.
Πρέπει να παρέλασαν ελεύθερες 6-7 μεγαλοκοπέλες, έχασα το μέτρημα!
Ήταν όλες οι φόλες και 2-3 μέτριες. Από τις καλές καμία. Πιπίνια 0.

Της λέω "Αυτές είναι όλες;"
"Ναι!" μου λέει με έκπληξη, "Ποια θα πάρεις;"
Λέω "Ευχαριστώ, μια άλλη φορά!", και σηκώθηκα και έφυγα.

Της έπεσε το σαγόνι της κυρά Σοφίας! Έπαθε πλάκα με την απόρριψη. Δεν το περίμενε...

Γενικά, το πήρα απόφαση στο συγκεκριμένο μαγαζί να μην ξανά "συμβιβαστώ" με τις ανθυπομέτριες σαύρες που μας σερβίρουν μόνιμα πιά εκεί.

Αμάν πιά! Έχει και αλλού πορτοκαλιές... :sunglasses:
εννοείται !!!!!!!!!!! όλοι έπρεπε να το κάνουν αυτό διότι κατά 95% μιλάμε για σαύρες
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.572
Κριτικές
40
Like
24.924
Πόντοι
11.096
Δέν είναι όλες σαύρες ή τά μαύρα χαλιά μην τρελαθούμε.
Ότι είναι λίγες οι επιλογές νάι.
Ή ειρήνη ή Βαλεντινα ή Άννα ή Ρίτα είναι για τα μπάζα; Μουναρες σίγουρα όχι αλλά καί για τά μπάζα όχι.
Σίγουρα χρειάζεται μία ανανέωση το έχω πεί λίγες σελίδες πίσω, γιατι όταν έχει πχ 7 διαθέσιμες κοπέλες ζήτημα νά αξίζουν οι δύο.
Πού καί αυτές οι δύο τρεις θά πέσουν σε απόδοση σίγουρα όταν τραβάνε τά περισσότερα ραντεβού.
Έφυγε καί ή Βικτώρια πού άρεσε σε αρκετούς οπότε ακόμα χειρότερα.
Καί μην περιμένετε ότι ή φόλες θά φύγουν..... γιατί πολύ απλά είναι αρκετά τά μπαρμπαδια 65 φεύγα πού τής περνούν.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
εννοείται !!!!!!!!!!! όλοι έπρεπε να το κάνουν αυτό διότι κατά 95% μιλάμε για σαύρες
Πάλι σαύρες βλέπεις εσύ γύρω σου ?? Τι θα γίνει ρε τυπε με την πάρτη σου δεν τον βρεχεις πουθενά εσύ ?? Πες μας ρε bixter αν είναι να πω στη σεριφισσα να παραγγείλει στο ροστερ Irina Shayk και την ξαδέρφη της Gigi habib !!!! Μόνο σαύρες βλέπεις ρε μπαρπαπηδουλα ....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Το σαύρες μπορει να ακούγεται βαρύ αλλα γενικά εχει μαζέψει ότι ναναι. Πριν λίγες μερες ανέφερα τεσσερεις κοπέλες σαν target group αλλα τελικά αυτές δεν υπάρχουν ποτε εκεί μαζί....μια το πολύ, και αυτο το «σήμερα εχει ρεπό» παει σύννεφο.....
Μαλλον πρέπει να παίρνει τηλ καποιος να ρωτάει πριν παει.
Λυπηρό αλλα απο το μαγαζι που ξεκινησε μόνο η Σοφια εχει μείνει......
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Είναι κάπως βαρύ το να λέμε " Όλες σαύρες " και όλο σάπιες , πόσο μάλλον για το Λαγουμιτζή που είναι απ τα λίγα μασσαζερι που το ροστερ του κυμαίνεται τελευταία από 24αρες μέχρι και 47αρες , και έιναι το μόνο επίσης που μαζεύει νεαρά κορμιά άιντε και μερικές ανατολ Μιλφαρες , οπότε είναι λίγο άτοπο η λέξη "σαυρες " .... Τι να πούνε δηλαδή για το ταβερνιο Λιουντα ή τον Όμιλο Μπακνανες που είναι το Βασίλειο της κατακοπης θειας , ή στο κέντρο προς Μαρνης που κι αυτό έχει πάρει την κατιούσα τα τελευταία χρόνια ...... μάγκες μοντέλες δύσκολα θα βρείτε σε λαδομαγαζα , οι μοντέλες που κάνουν τις πίπες τις διαστημικές και εξαφανίζουν ψωλες με τον κωλο τον τουμπανο δεν θα πανε για δουλειά ούτε στη Λιουντα ούτε στη κυραΓιαννα , αν είναι Μουναρος το κορμί θα πάει σε Στριπομαγαζο για εύκολη καυλαντα ή σε κάνα Στουδιο το πολύ , απλα πραγματάκια μην το ψειριζουμε και μυζεριαζουμε άδικα ....
 
Τελευταία τροποποίηση:

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.884
Πόντοι
7.815
παρε Βαλεντινα και δεν θα βγεις χαμενος στο ξαναλεω.
φρεσκο κοριτσι,κοριτσαρος δηλαδη,κατω των 40,ψηλη,κορμι λαμπαδα,ομορφη γυναικα,μασαζ 10/10,στοματικο 12/10,σεξ σε gfe ρυθμο κλπ κλπ. δες και φωτο που εχω βαλει.
θα σου στειλω κι αλλη που δεν εχω βαλει δημοσια να δεις για τι κορμι μιλαμε.
κοιτα την κριτικη μου. μεχρι που δεν θα θες να την πηδηξεις. για τετοια πιπα μιλαμε.
αλλωστε δεν τα λεω μονο εγω εδω αυτα. ολοι τα λενε για το κοριτσι.
Εγώ το έχω μαυρίσει το μαγαζί (είχα αναφέρει το γιατί σε πριν καμία εβδομάδα) αλλά χτες αργά που πήρε φίλος κολλητός για την Βαλεντίνα (με σκοπό να κλείσει για σήμερα ή το πολύ αύριο Σάββατο), η σεριφισα του είπε ραντεβού την .. ερχόμενη Τετάρτη

Ρε πάμε καλα ;
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.069
Κριτικές
191
Like
51.851
Πόντοι
41.443
Εγώ το έχω μαυρίσει το μαγαζί (είχα αναφέρει το γιατί σε πριν καμία εβδομάδα) αλλά χτες αργά που πήρε φίλος κολλητός για την Βαλεντίνα (με σκοπό να κλείσει για σήμερα ή το πολύ αύριο Σάββατο), η σεριφισα του είπε ραντεβού την .. ερχόμενη Τετάρτη

Ρε πάμε καλα ;
τα εγραφα προχθες φιλε. κι εμενα μου εχει τυχει αυτο που λες.
και η Βαλεντινα εξηγησα πως δουλευει και αυτη η φουρνια κοριτσιων γενικοτερα.
εγω το εχω αποδεχτει και δεν ειναι και λιγες οι φορες οπως ανεφερε και ο @Kaloeros που κι εγω εχω φυγει αχυστος απο το μαγαζι.
η διαφορα ειναι ομως οτι η κα Σοφια δεν ξινιζει οπως η αλλη.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Εγώ το έχω μαυρίσει το μαγαζί (είχα αναφέρει το γιατί σε πριν καμία εβδομάδα) αλλά χτες αργά που πήρε φίλος κολλητός για την Βαλεντίνα (με σκοπό να κλείσει για σήμερα ή το πολύ αύριο Σάββατο), η σεριφισα του είπε ραντεβού την .. ερχόμενη Τετάρτη

Ρε πάμε καλα ;
Αυτο, γιατί Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη δεν δουλεύει μαλλον......αυτο ειπα παραπάνω....δουλεύουν όποτε ναναι......
Τελικά εκεί πρέπει να παρεις τηλέφωνο να μάθεις το ρόστερ πριν πας, να γλιτώσεις και το πήγαινε-έλα.......
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.852
Πόντοι
4.666
Πάλι σαύρες βλέπεις εσύ γύρω σου ?? Τι θα γίνει ρε τυπε με την πάρτη σου δεν τον βρεχεις πουθενά εσύ ?? Πες μας ρε bixter αν είναι να πω στη σεριφισσα να παραγγείλει στο ροστερ Irina Shayk και την ξαδέρφη της Gigi habib !!!! Μόνο σαύρες βλέπεις ρε μπαρπαπηδουλα ....
μπαρμπαπήδουλα???? μάλιστα. Άρα κατ΄εσέ το επίπεδο που έχουμε στα ελληνικά μασατζίδικα σε ικανοποιεί. Οπότε άσε με αφού με χαρακτήρισες έτσι, να σε χαρακτηρίσω και εγώ ως "εραστή των μετριάτζων". Προφανώς δεν έχεις πολλές απαιτήσεις. Δεν ξέρω ηλικιακά που ανήκεις ακριβώς αλλά αν ανήκεις στην κατηγορία +35 προφανώς και έχεις ζήσει τις μεγάααλες εποχές των ιδρυμάτων και παρόλα αυτά συμβιβάζεσαι με τα τωρινά χάλια.....γιατί περι χάλι μαύρου πρόκειται στο 80-85% περιπου του σημερινού ρόστερ είτε από θέμα εμφάνισης είτε από θέμα σέρβις είτε και από συνδυασμό των 2....για να μην βάλω στο κάδρο και τη συμπεριφορά κάποιων τσατσάδων που είναι Γ.Τ.Π.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.852
Πόντοι
4.666
Είναι κάπως βαρύ το να λέμε " Όλες σαύρες " και όλο σάπιες , πόσο μάλλον για το Λαγουμιτζή που είναι απ τα λίγα μασσαζερι που το ροστερ του κυμαίνεται τελευταία από 24αρες μέχρι και 47αρες , και έιναι το μόνο επίσης που μαζεύει νεαρά κορμιά άιντε και μερικές ανατολ Μιλφαρες , οπότε είναι λίγο άτοπο η λέξη "σαυρες " .... Τι να πούνε δηλαδή για το ταβερνιο Λιουντα ή τον Όμιλο Μπακνανες που είναι το Βασίλειο της κατακοπης θειας , ή στο κέντρο προς Μαρνης που κι αυτό έχει πάρει την κατιούσα τα τελευταία χρόνια ...... μάγκες μοντέλες δύσκολα θα βρείτε σε λαδομαγαζα , οι μοντέλες που κάνουν τις πίπες τις διαστημικές και εξαφανίζουν ψωλες με τον κωλο τον τουμπανο δεν θα πανε για δουλειά ούτε στη Λιουντα ούτε στη κυραΓιαννα , αν είναι Μουναρος το κορμί θα πάει σε Στριπομαγαζο για εύκολη καυλαντα ή σε κάνα Στουδιο το πολύ , απλα πραγματάκια μην το ψειριζουμε και μυζεριαζουμε άδικα ....
βαρύ είναι το στομάχι όταν τρώς πολύ και βαριά!!!!! ο όρος σαύρα ή δρακος του κόμοντο(για ινδονησία μεριά) ανήκει στο ευρύτερο προσωπικό των λαοιδρυμάτων εν έτει 2022-2023 με τεράστια εξαίρεση την ΜΑΡΙΝΑ μας και 2-3 ακόμη.....(μέσα στις οποίες είναι και η μιλφάρα Ειρήνη του Λαγουμτζή που δεν την λές και καρακουκλαρα....αυτό στο γράφω για αυτές τις ασυναρτησίες που έγραψες περι ιρίνας σάικ κλπ)....Όλες οι άλλες οι καλές περιπτώσεις είναι είτε ξεπερασμένες πλέον ηλικιακά και από πρόγραμμα καρμπόν(βλέπε Λία από στουρνάρη) είτε είναι σχετικά ομορφούλες αλλά στο σέρβις είναι χειρότερες από το να ανοίξεις μια τρύπα σε μια βελανιδιά και να τον χώσεις μέσα(βλέπε ρίτα και κάτι άλλες τυχάραπαστες ολούθε και παντούθε....μέχρι και το 2020 σε πληροφορώ ότι υπήρχαν αρκετές που σου έκαναν και πίπες διαστημικές και στον εξαφάνιζαν μέσα στο παχύ έντερο και στο διάφραγμα....και όσο πιο πίσω πάμε χρονικά όλο και πιο πολλές καλές περιπτώσεις θα θυμηθούμε όλοι μας.....οπότε μην μας λες πίπες
 

melancholia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2021
Μηνύματα
310
Κριτικές
7
Like
901
Πόντοι
361
Εγώ το έχω μαυρίσει το μαγαζί (είχα αναφέρει το γιατί σε πριν καμία εβδομάδα) αλλά χτες αργά που πήρε φίλος κολλητός για την Βαλεντίνα (με σκοπό να κλείσει για σήμερα ή το πολύ αύριο Σάββατο), η σεριφισα του είπε ραντεβού την .. ερχόμενη Τετάρτη

Ρε πάμε καλα ;
Όχι φυσικά και δεν πάνε καλά
Αυτό με τα ραντεβού πολύ μουφα ότι να ναι κάνουν
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
μπαρμπαπήδουλα???? μάλιστα. Άρα κατ΄εσέ το επίπεδο που έχουμε στα ελληνικά μασατζίδικα σε ικανοποιεί. Οπότε άσε με αφού με χαρακτήρισες έτσι, να σε χαρακτηρίσω και εγώ ως "εραστή των μετριάτζων". Προφανώς δεν έχεις πολλές απαιτήσεις. Δεν ξέρω ηλικιακά που ανήκεις ακριβώς αλλά αν ανήκεις στην κατηγορία +35 προφανώς και έχεις ζήσει τις μεγάααλες εποχές των ιδρυμάτων και παρόλα αυτά συμβιβάζεσαι με τα τωρινά χάλια.....γιατί περι χάλι μαύρου πρόκειται στο 80-85% περιπου του σημερινού ρόστερ είτε από θέμα εμφάνισης είτε από θέμα σέρβις είτε και από συνδυασμό των 2....για να μην βάλω στο κάδρο και τη συμπεριφορά κάποιων τσατσάδων που είναι Γ.Τ.Π.
Δεν με ικανοποιεί ούτε θα με ικανοποιήσει και στο μέλλον μετά τα δεδομένα που βλέπω στον ορίζοντα , απλά κάλυπτει της στιγμιαίες καυλες και προχωράμε , ούτε ψάχνω και αναπολώ όπως λες κι εσύ τις μουναρες που γαμαγαμε σε στούντιο και σε λαδομαγαζα στη Μιχαλακοπούλου όταν έφερνε τα Ουκρανα και τα Ρωσσιδια απ το Toys η Φωτεινή , μπράβο μας και γαμω μας που φορτωσαμε τέτοιες μούναρες εντός κι εκτός λαδομαγαζου ..... Τα ίδια λέμε και στο ίδιο level κυμαίνομαστε κι ας ειμαι λίγο πιο νέος απλά αυτές οι εποχές τελείωσαν και δεν πιστεύω ότι θα δούμε κάτι ανάλογο σε αυτές τις μουνες και σε τέτοιες υπηρεσίες επίσης , απλά εδώ Αθήνα είμαστε κι αυτά τα τεμάχια παίζουν στα ράφια αν θες ένα level πιο πάνω πας σε στούντιο ή call girl δεν υπάρχει κάτι άλλο , ( το προσωνύμιο " εραστή μετριαζ " δεν το σχολιάζω καν ) ..... γύρισα από Αμβούργο και Βερολίνο FKK που ήμουν αρχές Δεκέμβρη και εκεί υπάρχει άλλο level .... U know έτσι τα ξέρεις μην τα λέμε εδώ δεν έχει νόημα , το μόνο που θα συμφωνήσω είναι ότι έχει πέσει κατα πολύ το επίπεδο στις μασσαζερι τον τελευταίο χρόνο , ας είναι καλά κάνα 2- 3 στανταρακια που υπάρχουν ακόμα και μας ξεκαυλωνουν .....αυτά λοιπόν και τώρα που μπαίνει η ανοίξη ας ελπίσουμε σε νέες αφίξεις μπας και δούμε λίγο φως διότι ετσι οπως παει το εργο θα φάμε τα ιματια μας στο τέλος .....
 
Τελευταία τροποποίηση:

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.852
Πόντοι
4.666
Δεν με ικανοποιεί ούτε θα με ικανοποιήσει και στο μέλλον μετά τα δεδομένα που βλέπω στον ορίζοντα , απλά κάλυπτει της στιγμιαίες καυλες και προχωράμε , ούτε ψάχνω και αναπολώ όπως λες κι εσύ τις μουναρες που γαμαγαμε σε στούντιο και σε λαδομαγαζα στη Μιχαλακοπούλου όταν έφερνε τα Ουκρανα και τα Ρωσσιδια απ το Toys η Φωτεινή , μπράβο μας και γαμω μας που φορτωσαμε τέτοιες μούναρες εντός κι εκτός λαδομαγαζου ..... Τα ίδια λέμε και στο ίδιο level κυμαίνομαστε κι ας ειμαι λίγο πιο νέος απλά αυτές οι εποχές τελείωσαν και δεν πιστεύω ότι θα δούμε κάτι ανάλογο σε αυτές τις μουνες και σε τέτοιες υπηρεσίες επίσης , απλά εδώ Αθήνα είμαστε κι αυτά τα τεμάχια παίζουν στα ράφια αν θες ένα level πιο πάνω πας σε στούντιο ή call girl δεν υπάρχει κάτι άλλο , ( το προσωνύμιο " εραστή μετριαζ " δεν το σχολιάζω καν ) ..... γύρισα από Αμβούργο και Βερολίνο FKK που ήμουν αρχές Δεκέμβρη και εκεί υπάρχει άλλο level .... U know έτσι τα ξέρεις μην τα λέμε εδώ δεν έχει νόημα , το μόνο που θα συμφωνήσω είναι ότι έχει πέσει κατα πολύ το επίπεδο στις μασσαζερι τον τελευταίο χρόνο , ας είναι καλά κάνα 2- 3 στανταρακια που υπάρχουν ακόμα και μας ξεκαυλωνουν .....αυτά λοιπόν και τώρα που μπαίνει η ανοίξη ας ελπίσουμε σε νέες αφίξεις μπας και δούμε λίγο φως διότι ετσι οπως παει το εργο θα φάμε τα ιματια μας στο τέλος .....
Πολύ σωστό σε βρίσκω με την διαφορά του ότι δεν πρέπει να τις επιβραβεύουμε τις μετριάτζες όμως.....διότι όταν τις επιβραβεύεις παραμένουν στο πόστο τους....θα μπορούσες λοιπόν να αποφεύγεις τις μετριάντζες(για να μην τις ξαναπώ φόλες που κάποιους θίγει) και να παίρνεις τουλάχιστον μέτριες ή μετριοκαλές υπηρεσίες από νέες κοπέλες όπως είναι αυτές που έχει φέρει τελευταία το νιρβάνα....ακόμη και η μόνικα από στουρνάτη, η ιουλία από μάρνης και η σοφία που οκ ούτε εμένα με τρελλαίνει έχουν να σου προσφέρουν πολύ περισσότερα από τις ρίτες και τις κριστινοβικτώριες και βαλεντίνες του λαγουμτζή.
 

alanakos1952

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
240
Κριτικές
18
Like
951
Πόντοι
1.011
Μάγκες γνωρίζει κανείς αν η Βαλεντίνα κάνει μασάζ προστάτη η να κάνει μασάζ σε εκείνη τη περιοχή γενικότερα?? Γτ βλέπω όλοι λέτε ότι ξέρει απο μασάζ
 
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
387
Πόντοι
20
Καλημέρα. Ξέρει να μας πει κάποιος αν η Μαρία που δουλεύει εκεί είναι η Μαρία που δούλευε στη Λιουντα στο Κηφισίας 10;; Έχω αρκετό καιρό να τη δω, και δεν ήμουν σίγουρος. Επίσης δοκιμάστηκε η μικρή Αλεξάνδρα με άριστες για τα δεδομένα μου εντυπώσεις.
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Καλημέρα. Ξέρει να μας πει κάποιος αν η Μαρία που δουλεύει εκεί είναι η Μαρία που δούλευε στη Λιουντα στο Κηφισίας 10;; Έχω αρκετό καιρό να τη δω, και δεν ήμουν σίγουρος. Επίσης δοκιμάστηκε η μικρή Αλεξάνδρα με άριστες για τα δεδομένα μου εντυπώσεις.
Καλησπέρα συναγωνιστή χρόνια πολλά με υγεία όχι πρόκειται για νεαρή μαυρομαλα Αλβανίδα με πολύ ωραίο κωλο και μέτρια εμφάνιση έχω δοκιμάσει με θετικό πρόσημο όπως επίσης τιμήθηκε η μιλφ-γκιλφ Ντιάνα με πολύ καλές εντυπώσεις την συστήνω ανεπιφύλακτα! Πέρασες σήμερα να μας ενημερώσεις ρόστερ;
 
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
387
Πόντοι
20
Καλησπέρα συναγωνιστή χρόνια πολλά με υγεία όχι πρόκειται για νεαρή μαυρομαλα Αλβανίδα με πολύ ωραίο κωλο και μέτρια εμφάνιση έχω δοκιμάσει με θετικό πρόσημο όπως επίσης τιμήθηκε η μιλφ-γκιλφ Ντιάνα με πολύ καλές εντυπώσεις την συστήνω ανεπιφύλακτα! Πέρασες σήμερα να μας ενημερώσεις ρόστερ;
Να σου πω την αλήθεια μου, δε θυμάμαι ονοματα. Μόνο τη Μαρία και την Αλεξάνδρα θυμάμαι. Είδα και άλλες 2 μεγαλοκοπελες, η μια ήταν σίγουρα ξανθιά, η άλλη ούτε που μου έρχεται στο μυαλό.
 

Titser

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
87
Κριτικές
4
Like
545
Πόντοι
300
η Ιλόνα είναι σε όλα κούκλα εκτός από το βυζάκι που είναι κρεμαστό και χαλαρό...
αλλά έχει προσωπάρα, πάρα πολύ ωραία πόδια και το κυρίως γαμιέται πάρα πολύ καλά...
Οκ δεν την λες και κούκλα ….. 40+ σίγουρα σε ηλικία και το βυζι θέλει άμεσα φτιάξιμο όπως είπες … μια φορά την πήρα , πίπα παρά πολύ καλή και cim αλλά στα τέσσερα μου έκλεινε συνεχώς τα πόδια της και σπάστηκα πολύ .. από μένα τέλος και όχι
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.069
Κριτικές
191
Like
51.851
Πόντοι
41.443
Οκ δεν την λες και κούκλα ….. 40+ σίγουρα σε ηλικία και το βυζι θέλει άμεσα φτιάξιμο όπως είπες … μια φορά την πήρα , πίπα παρά πολύ καλή και cim αλλά στα τέσσερα μου έκλεινε συνεχώς τα πόδια της και σπάστηκα πολύ .. από μένα τέλος και όχι
ε οχι και 40+ η Ιλονα ρε τυπε. :2funny: 35αρα ναι.
μια χαρα κοπελλα ειναι. εκτος απο το στηθος που εχει ενα μικρο θεμα κατα τα αλλα ειναι πολυ καλη και σε εμφανιση και σε σερβις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom