Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.977
Κριτικές
60
Like
24.721
Πόντοι
20.486
Παρέα , για ακούστε άλλο ένα κουτσομπολιό .
Μία από τους "επισκέπτες" του παρόντος νήματος είναι και η ΡΙΤΑ ! Ναι η Ρίτα το Ριτάκι μπαίνει εδώ πολύ συχνά και μας διαβάζει , οπότε ότι έχετε γράψτε .
Εγώ πάντως 3-4 φορές που την έχω καβαλήσει δεν την βρήκα αξούριστη όπως λέγεται εδώ , καλή σε γενικές γραμμές (καθώς είμαι φαν των πιπινιων) .
Όταν δε την πιστονιαζω άγρια σε πισωκολλητο και με τα απαραίτητα μπατσίδια στο κωλί της , η φωνές της ακούγονται μέχρι πάνω στην Συγγρού ...
:zfuck::zfuck:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Παρέα , για ακούστε άλλο ένα κουτσομπολιό .
Μία από τους "επισκέπτες" του παρόντος νήματος είναι και η ΡΙΤΑ ! Ναι η Ρίτα το Ριτάκι μπαίνει εδώ πολύ συχνά και μας διαβάζει , οπότε ότι έχετε γράψτε .
Εγώ πάντως 3-4 φορές που την έχω καβαλήσει δεν την βρήκα αξούριστη όπως λέγεται εδώ , καλή σε γενικές γραμμές (καθώς είμαι φαν των πιπινιων) .
Όταν δε την πιστονιαζω άγρια σε πισωκολλητο και με τα απαραίτητα μπατσίδια στο κωλί της , η φωνές της ακούγονται μέχρι πάνω στην Συγγρού ...
:zfuck::zfuck:
Εγώ πιστεύω ότι (περίπου) όλες μπαίνουν και διαβάζουν. Θα με παραξένευε εα΄ν ΔΕΝ το κάνανε.
Αυτό που θα ήθελα να διαβάσω είναι δικά τους σχόλια στο σάιτ, σε οποιοδήποτε νήμα.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
40
Like
25.033
Πόντοι
11.096
Εγώ πιστεύω ότι (περίπου) όλες μπαίνουν και διαβάζουν. Θα με παραξένευε εα΄ν ΔΕΝ το κάνανε.
Αυτό που θα ήθελα να διαβάσω είναι δικά τους σχόλια στο σάιτ, σε οποιοδήποτε νήμα.
Έτσι ακριβώς, οι περισσότερες διαβάζουν καί όλες θέλουν να κάνουν σχολια καί νά απαντήσουν, αλλά δέν είναι μέλη.
Έτσι καί απαντούσαν όμως θά έπεφτε πολύ γέλιο ειλικρινά, πού κάποιοι δέν θά ήξεραν πού νά κρυφτούν....
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.874
Πόντοι
41.443
Άμα την είχες προλάβει, μπορεί να μην έφευγε ...
:grin::thumbsup::woldman:
λες να με ερωτευοταν????? :2funny:
το ξερω ρε οτι με ζηλευεις. φτυσε με ΞΑΝΑ :2funny:
Θά ρέψει το κορίτσι ρε μπαγασιδες, με ρεγουλα...Όχι όλοι μαζί :2funny::2funny::2funny::2funny:



Υ. Γ τήν ανέβασε μέ τήν κριτική τού ο φίλος @petergsp καί τώρα δέν θά κλείσει μπούτι το κορίτσι :tooth::tooth::tooth:
ημουν οσο πιο ακριβης μπορουσα στην περιγραφη μου. το κοριτσι ειναι πυραυλος για τα γουστα μου και το αξιζει.
Για βαλεντινα ,δινει πονο οπως Μαρινα Λια.Αννα;
νομιζω ημουν αναλυτικοτατος στην κριτικη μου.
αλλα αλλο η Μαρινα (μια ειναι η Μαρινα) αλλο η Βαλεντινα. μην συγκρινουμε ανομοια πραγματα.
δεν έχασες πολλά...

external-content-duckduckgo-1-jpg.74565
:2funny:
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
ελα ρε,δεν μπορει να ειναι τοσο χαλια.
η ουσια ειναι οτι την χασαμε παντως.
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.874
Πόντοι
41.443
Παρέα , για ακούστε άλλο ένα κουτσομπολιό .
Μία από τους "επισκέπτες" του παρόντος νήματος είναι και η ΡΙΤΑ ! Ναι η Ρίτα το Ριτάκι μπαίνει εδώ πολύ συχνά και μας διαβάζει , οπότε ότι έχετε γράψτε .
Εγώ πάντως 3-4 φορές που την έχω καβαλήσει δεν την βρήκα αξούριστη όπως λέγεται εδώ , καλή σε γενικές γραμμές (καθώς είμαι φαν των πιπινιων) .
Όταν δε την πιστονιαζω άγρια σε πισωκολλητο και με τα απαραίτητα μπατσίδια στο κωλί της , η φωνές της ακούγονται μέχρι πάνω στην Συγγρού ...
:zfuck::zfuck:
ε και γιατι εκπλησσεσαι?
ολες διαβαζουν. και η Κατια και η Ευα και η Αγγελικη και πολλες αλλες.
φυσιολογικο το βρισκω. σκοπος ειναι ομως αν διαβαζουν σωστα και αν βελτιωνουν τυχον αρνητικα σημεια που εχουν.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.040
Πόντοι
5.946
ελα ρε,δεν μπορει να ειναι τοσο χαλια.
η ουσια ειναι οτι την χασαμε παντως.
η οδοντοστοιχία της είναι αλογίσια εντελώς...
δεν ξέρω στην πίπα αν έχει επιπτώσεις ή πλεονεκτήματα...
θα πρέπει να ρωτήσω τον @geroksouras !!!
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.582
Πόντοι
20.686

zolie

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
104
Like
122
Πόντοι
1
δεν ξέρω αν δίνει πόνο... αλλά σύμφωνα με τον @Elganador διαθέτει καλή μνήμη...
διαβάζοντας την κριτική του... την έχει πάρει 4 φορές... (αλήθεια πόσο καιρό δουλεύει η Βαλ. στο Λ23?)
και την τελευταία φορά που βρεθήκαν... τον αναγνώρισε!
κάτι είναι κι αυτό...
Όσον αφορά τις επιδόσεις θα την χαρακτήριζα πιο gfe ενώ την μαρίνα την θεωρώ καθαρό ατόφιο pse.Οι κριτικες που έχουν ανεβάσει οι συνάδελφοι είναι ακριβεστατες .Μου είπε ότι είναι στο λ23 από τον Ιούνιο
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.040
Πόντοι
5.946
Όσον αφορά τις επιδόσεις θα την χαρακτήριζα πιο gfe ενώ την μαρίνα την θεωρώ καθαρό ατόφιο pse.Οι κριτικες που έχουν ανεβάσει οι συνάδελφοι είναι ακριβεστατες .Μου είπε ότι είναι στο λ23 από τον Ιούνιο
εγώ Ιούλιο και Αύγουστο δεν την πέτυχα πάντως...
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
578
Κριτικές
20
Like
2.394
Πόντοι
1.196
Τελευταίο 10ήμερο του Ιουνίου 2022 πρέπει να ήταν (αν δε κάνω λάθος) που είδα για πρώτη φορά στο σαλόνι την Βαλεντίνα για λίγο, γιατί ήταν κλεισμένη και πήγαινε σε δωμάτιο!
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Έτσι ακριβώς, οι περισσότερες διαβάζουν καί όλες θέλουν να κάνουν σχολια καί νά απαντήσουν, αλλά δέν είναι μέλη.
Έτσι καί απαντούσαν όμως θά έπεφτε πολύ γέλιο ειλικρινά, πού κάποιοι δέν θά ήξεραν πού νά κρυφτούν....
χαχαχα
ε ρε πλ΄΄άκες
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.977
Κριτικές
60
Like
24.721
Πόντοι
20.486
Καλά για να διαβάζουν όλες , ή σχεδόν όλες , προϋποθέτει να γνωρίζουν ελληνικά ...
Εδώ το τούβλο η αλογομουρα η Αναστασία ήταν δύο χρόνια στο μαγαζί και δεν ήξερε να πει ούτε 'νερο'
:cheesy::cheesy::cheesy:
Αλήθεια που χάθηκε αυτή
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.582
Πόντοι
20.686
Καλά για να διαβάζουν όλες , ή σχεδόν όλες , προϋποθέτει να γνωρίζουν ελληνικά ...
Εδώ το τούβλο η αλογομουρα η Αναστασία ήταν δύο χρόνια στο μαγαζί και δεν ήξερε να πει ούτε 'νερο'
:cheesy::cheesy::cheesy:
Αλήθεια που χάθηκε αυτή
Πνίγηκε όταν έπινε νερό ...:tooth:
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Δεν χρειάζεται να διαβάζουν οι ίδιες..
Όλες έχουν κάποιον ή κάποιους που δίνουν ραπορτο όταν γραφτεί κάτι για αυτές..
:confused: :confused: :confused:
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.456
Κριτικές
42
Like
7.856
Πόντοι
4.666
Καλά για να διαβάζουν όλες , ή σχεδόν όλες , προϋποθέτει να γνωρίζουν ελληνικά ...
Εδώ το τούβλο η αλογομουρα η Αναστασία ήταν δύο χρόνια στο μαγαζί και δεν ήξερε να πει ούτε 'νερο'
:cheesy::cheesy::cheesy:
Αλήθεια που χάθηκε αυτή
την πετύχα τυχαία στην Πατησίων προ 3 εβδομάδων κυριακή ....αρα μάλλον δουλεύει σε κάποιο κοντινό ίδρυμα....
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.977
Κριτικές
60
Like
24.721
Πόντοι
20.486

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.842
Κριτικές
21
Like
10.970
Πόντοι
4.546
Παρέα , για ακούστε άλλο ένα κουτσομπολιό .
Μία από τους "επισκέπτες" του παρόντος νήματος είναι και η ΡΙΤΑ ! Ναι η Ρίτα το Ριτάκι μπαίνει εδώ πολύ συχνά και μας διαβάζει , οπότε ότι έχετε γράψτε .
Εγώ πάντως 3-4 φορές που την έχω καβαλήσει δεν την βρήκα αξούριστη όπως λέγεται εδώ , καλή σε γενικές γραμμές (καθώς είμαι φαν των πιπινιων) .
Όταν δε την πιστονιαζω άγρια σε πισωκολλητο και με τα απαραίτητα μπατσίδια στο κωλί της , η φωνές της ακούγονται μέχρι πάνω στην Συγγρού ...
:zfuck::zfuck:
Έχεις κάποια εσωτερική πληροφορία για αυτό?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom