Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (3 μέλη και 73 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Οι γνωστές Νεφέλη, Νάντια, Τόκυο - Κατι ακουσα και για μία Ανδριάνα τελευταία. Εχει κανεις γνώμη; είναι καινούργια

Νεφέλη έχει αλλάξει καθόλου συμπεριφορά ή ακόμα συνεχίζει στα μη και μη
 

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
Screenshot_20210516-212217_Facebook.jpg
Ποια μουναρα είναι αυτη από κρισταλ?
Η φωτογραφία είναι απ τον νέο χώρο τους φαντάζομαι ...σωστά ? Δείχνει πιο συμμαζεμένος και με το μπάνιο επιτέλους εντός δωματιου !!
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Το θέμα είναι να ανέβει και το επίπεδο των υπηρεσιών τώρα ....
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
καλημερα,ναι καινουργια ειναι,περ 20 ημερες...
καλημερα,ναι καινουργια ειναι,περ 20 ημερες...
Την έχεις δει καθόλου; πως είναι εμφανισιακά;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Νεφέλη έχει αλλάξει καθόλου συμπεριφορά ή ακόμα συνεχίζει στα μη και μη
Μη και μη και το τροπάριο συνεχίζετε. Όλες κάπως έτσι είναι εκτός από σπάνιες εξαιρέσεις
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μη και μη και το τροπάριο συνεχίζετε. Όλες κάπως έτσι είναι εκτός από σπάνιες εξαιρέσεις
Η Αδριάνα είναι όμορφη και εντυπωσιακή απλά δεν ξέρω αν κάνει γι αυτήν την δουλειά. Σε ποιες εξαιρέσεις αναφέρεσαι, συναδερφε ;
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Η Αδριάνα είναι όμορφη και εντυπωσιακή απλά δεν ξέρω αν κάνει γι αυτήν την δουλειά. Σε ποιες εξαιρέσεις αναφέρεσαι, συναδερφε ;
Υπαρχει αναφορα στις υπηρεσιες της Αδριαννας? Και επισης γνωριζει κανεις αν η Στελλα δουλευει ακομα στο Crystal, καιρο εχω να τη δω
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Καλημέρα! Θα ήθελα αν γνωρίζει κάποιος και μπορεί να με βοηθήσει. Στο crystal στο facebook έχει ένα βίντεο στο παλιό το χώρο με μια κοπέλα που φοράει ένα γκρι σορτς. Ξέρουμε ποια είναι?
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Και κάτι ακόμα. Την επόμενη εβδομάδα θα ανέβω Θεσσαλονίκη. Στο παρελθόν έχω περάσει στο crystal με Νάντια, Αλεξία και Νεφέλη. Καλύτερα είχα περάσει με Αλεξία, αλλά μου άρεσε πολύ η Νάντια εμφανισιακά. Επίσης έχω περάσει και στο aqua 2 φορές με Ξένια. Ωραία κοπέλα αλλά καμιά σχέση με τις υπηρεσίες στο crystal. Ποια μου προτείνεται να δοκιμάσω. Από vana , crystal , luxury και aqua? Σας ευχαριστώ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Athan17

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, έχει κάνεις να μου προτείνει σχετικά φθηνό μασάζ με έξτρα υπηρεσίες, φραπε ,καλαμάκι ,σεξ κτλ , σε χώρο τους ή κάτοικον?
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Μαγκες, μετα απο πολυ καιρο αποφασισα να επισκεφτω τη Νατασσα στο venus spa. Αφου μπηκα μεσα στο δωματιο και κανονισαμε το προγραμμα μετα το μασαζ εμεινε ολογυμνη και με αφησε να χαιδεψω τις σιλικονατες βυζαρες τις οποιες οι ρωγες ειχανε γινει πετρα απο τη καυλα. Επισης με αφησε να της χαιδεψω το μουνακι και να της βαλω και δαχτυλακι. Ητανε πεντακαθαρη. Και μετα απο πολυ ωρα συννεοηθηκαμε για κατοικο επισκεψη. Οποιος θελει λεπτομερειες ας μου στειλει inbox
 

xristos94

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2017
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα η δαναη απο αμπελοκηπους ειναι ακομα? αν εχει καποιος λεπτομεριες πμ ευχαριστω
 

Papas1010

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες, μετα απο πολυ καιρο αποφασισα να επισκεφτω τη Νατασσα στο venus spa. Αφου μπηκα μεσα στο δωματιο και κανονισαμε το προγραμμα μετα το μασαζ εμεινε ολογυμνη και με αφησε να χαιδεψω τις σιλικονατες βυζαρες τις οποιες οι ρωγες ειχανε γινει πετρα απο τη καυλα. Επισης με αφησε να της χαιδεψω το μουνακι και να της βαλω και δαχτυλακι. Ητανε πεντακαθαρη. Και μετα απο πολυ ωρα συννεοηθηκαμε για κατοικο επισκεψη. Οποιος θελει λεπτομερειες ας μου στειλει inbox
Φίλε για πες λεπτομέρειες να σκάσω σήμερα μύτη θέλω αν είναι
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Μαγκες, μετα απο πολυ καιρο αποφασισα να επισκεφτω τη Νατασσα στο venus spa. Αφου μπηκα μεσα στο δωματιο και κανονισαμε το προγραμμα μετα το μασαζ εμεινε ολογυμνη και με αφησε να χαιδεψω τις σιλικονατες βυζαρες τις οποιες οι ρωγες ειχανε γινει πετρα απο τη καυλα. Επισης με αφησε να της χαιδεψω το μουνακι και να της βαλω και δαχτυλακι. Ητανε πεντακαθαρη. Και μετα απο πολυ ωρα συννεοηθηκαμε για κατοικο επισκεψη. Οποιος θελει λεπτομερειες ας μου στειλει inbox
Το ειπε ο Andy Warhol δεκαετίες πριν σχετικα με τα 15 λεπτα δημοσιότητας.......
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
748
Like
235
Πόντοι
26
Την Αλεξια που την βρίσκομαι;;
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Μαγκες, μετα απο πολυ καιρο αποφασισα να επισκεφτω τη Νατασσα στο venus spa. Αφου μπηκα μεσα στο δωματιο και κανονισαμε το προγραμμα μετα το μασαζ εμεινε ολογυμνη και με αφησε να χαιδεψω τις σιλικονατες βυζαρες τις οποιες οι ρωγες ειχανε γινει πετρα απο τη καυλα. Επισης με αφησε να της χαιδεψω το μουνακι και να της βαλω και δαχτυλακι. Ητανε πεντακαθαρη. Και μετα απο πολυ ωρα συννεοηθηκαμε για κατοικο επισκεψη. Οποιος θελει λεπτομερειες ας μου στειλει inbox
Ρε αδερφέ, ειλικρινά τώρα, υποτίθεται πως είσαι και 6 χρόνια μέλος εδώ μέσα και τα ξέρεις τα κόζια.
Είναι δυνατόν να βγαίνεις δημοσίως και να τα λες αυτά, ότι δλδ η κοπέλα που δουλεύει σε ένα μαγαζί, κανονίζει με πελάτη να βρεθεί εκτός μαγαζιού; Είτε είναι είτε δεν είναι αλήθεια αυτό που έγραψες (δεν γνωρίζω οπότε δεν παίρνω και θέση), την έκαψες την κοπέλα. Αυτός ο χώρος (του πληρωμένου έρωτα εν γένει), πρέπει να απολαμβάνει διακριτικότητας και εχεμύθειας.
Υπέπεσες σε σοβαρότατο ολίσθημα, σύντροφε ...
 

poutaniarhs13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στην παρεα. Πριν καμια εβδομαδα ειχα παει στο crystal για ραντεβου με νεφελη και εμφανιστηκε μια στελλα που εβλεπα πρωτη φορα η οποια ηταν εμφανησιακα παρα πολυ καλη. Απο τοτε πηρα 4 5 φορες τηλ και δεν δουλευε ξερει κανεις που μπορουμε να τν βρουμε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom