Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (6 μέλη και 46 επισκέπτες)

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Εμπειρία φίλου που μένει εκτός Θεσσαλονίκης την βδομάδα των Χριστουγέννων στο ζεσι πήρε τηλέφωνο στον Μιχάλη και έκλεισε ραντεβού με Λάουρα είπαν όλα οκ και με το που έφτασε εκεί τον άφησαν μπήκε στο δωμάτιο έκανε μπάνιο και μετά τον ενημερώσαν ότι η Λάουρα έχει περίοδο και κάνει μόνο στοματικό τους έβρισε και εφυγε
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Καλή χρονιά με λιγότερα προβλήματα και περισσότερη καύλα.
Αν ψήφιζα τη λαδοκόρη της χρονιάς αυτή θα ήταν η Αλεξία στο Crystal.
Εύχομαι ο νέος χρόνος να της πάρει 10 κιλά και να της βάλει full πακέτο υπηρεσιών.

 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Καλη χρονια συνοδοιποροι!
πειτε λιγο πληροφοριες για το μασατζιδικο που ειναι κατω τουμπα προς Αγ Θεραπωντα.
το ειχα διαβασει αρκετες σελιδες πιο πισω και εχει ψιλοξεχαστει.
και αν ειναι ανοιχτο..
ειτε εδω ειτε πμ
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Καλη χρονια συνοδοιποροι!
πειτε λιγο πληροφοριες για το μασατζιδικο που ειναι κατω τουμπα προς Αγ Θεραπωντα.
το ειχα διαβασει αρκετες σελιδες πιο πισω και εχει ψιλοξεχαστει.
και αν ειναι ανοιχτο..
ειτε εδω ειτε πμ
κάτι μπερδεύεις αδερφέ
Κοντά στον άγιο θεράποντα δεν έχει μασάτζιδικο
Είχε το stars κωλομπαρο αλλά έκλεισε
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλή χρονιά με λιγότερα προβλήματα και περισσότερη καύλα.
Αν ψήφιζα τη λαδοκόρη της χρονιάς αυτή θα ήταν η Αλεξία στο Crystal.
Εύχομαι ο νέος χρόνος να της πάρει 10 κιλά και να της βάλει full πακέτο υπηρεσιών.

Και μαζί με αυτήν, να βάλει φουλ πρόγραμμα σε όλα τα κορίτσια του Crystal, μαζί με την επιστροφή της Νεφέλης. Αλλά μάλλον δεν θα το δούμε ούτε το ένα ούτε το άλλο...
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Καλή χρονιά με λιγότερα προβλήματα και περισσότερη καύλα.
Αν ψήφιζα τη λαδοκόρη της χρονιάς αυτή θα ήταν η Αλεξία στο Crystal.
Εύχομαι ο νέος χρόνος να της πάρει 10 κιλά και να της βάλει full πακέτο υπηρεσιών.

Και μαζί με αυτήν, να βάλει φουλ πρόγραμμα σε όλα τα κορίτσια του Crystal, μαζί με την επιστροφή της Νεφέλης. Αλλά μάλλον δεν θα το δούμε ούτε το ένα ούτε το άλλο...
Να μπει φουλ στο Κρίσταλ μου φαίνεται όνειρο τρελό όνειρο απατηλό δυστυχώς. Όσο για τη Νεφέλη καλομελετα και έρχεται από όσο με ενημέρωσαν επιστρέφει κανονικά στα καθήκοντά της μετά από άδεια
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Το ζεσι ειναι ακυρο παιδια!Το εκανε κ σε μενα ο κυρ Μιχαλης αυτο με το 20αρικο παραπανω.Τοσα χρονια πελατης εκει πραγματικα δεν ξαναπαταω που να κλεισουν ολα τα μπουρδελα κ τα στουντιο μαζι.Τωρα καταλαβα τι σκατοπαστα ειναι κ που εδινα τα λεφτα μου αδικως τοσον καιρο!!!
 

top squirter

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
0
Ο Μιχάλης είναι ο ορισμός του κουτοπόνηρου Ελληνάρα...τόσο που μένεις άναυδος με την βλακεία του...
Έχει τον πιο βρώμικο μη λειτουργικό χώρο στην πόλη και δεν τον νοιάζει καθόλου, ανεβάζει τις τιμές, λέει ψέματα,
μαλώνει με τις κοπέλες...Αλλά τι περιμένεις από έναν άνθρωπο που όταν μιλάει δεν καταλαβαίνεις τι λέει
και δεν έχει σηκωθεί ποτέ από εκείνη την καρέκλα...Αλήθεια πόσοι από εσάς τον έχετε δει όρθιο;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα και καλή χρονιά,
ξέρει κανείς ποια ιδρύματα είναι ανοιχτά και το κυριότερο αν κάποιο από τα ανοιχτά αξίζει μια επίσκεψη
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
120
Like
167
Πόντοι
1
Καλη χρονια συνοδοιποροι!
πειτε λιγο πληροφοριες για το μασατζιδικο που ειναι κατω τουμπα προς Αγ Θεραπωντα.
το ειχα διαβασει αρκετες σελιδες πιο πισω και εχει ψιλοξεχαστει.
και αν ειναι ανοιχτο..
ειτε εδω ειτε πμ
καλησπερα και καλη χρονια σου το εστειλα και σε pm αλλα βλεπω ακομα το εχεις αδιαβαστο μαλλον αναφερεσε στο massagio το εχω επισκεπτει απο οτι καταλαβα το εχει αυτη που εχει και το crystal. Το massaggio ειναι κλειστο με την καραντινα πιθανολογο και το crystal. Στο massaggio παιζει μεχρι εκτονωση και αυτο οχι απο ολες τις κοπελες. Αν εχει καποιος καποια πληροφορηση απο τα prive μαριαννα και εβιτα παρακαλω ας γραψει κριτικη.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Καλη χρονια συνοδοιποροι!
πειτε λιγο πληροφοριες για το μασατζιδικο που ειναι κατω τουμπα προς Αγ Θεραπωντα.
το ειχα διαβασει αρκετες σελιδες πιο πισω και εχει ψιλοξεχαστει.
και αν ειναι ανοιχτο..
ειτε εδω ειτε πμ
καλησπερα και καλη χρονια σου το εστειλα και σε pm αλλα βλεπω ακομα το εχεις αδιαβαστο μαλλον αναφερεσε στο massagio το εχω επισκεπτει απο οτι καταλαβα το εχει αυτη που εχει και το crystal. Το massaggio ειναι κλειστο με την καραντινα πιθανολογο και το crystal. Στο massaggio παιζει μεχρι εκτονωση και αυτο οχι απο ολες τις κοπελες. Αν εχει καποιος καποια πληροφορηση απο τα prive μαριαννα και εβιτα παρακαλω ας γραψει κριτικη.
Μαριάννα κλειστή για την χοντρή δε ξέρω αλλά την ξέρω πολλά χρόνια κ πιστεύω ότι δουλεύει κανονικά
 

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
Καλησπερα σας και καλη χρονια!! Ελπιζω να ειστε ολοι υγιης!!! Θελω να ρωτησω για μια αννυ απο το luxury spa την εχει ακουσει κανενας;;
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Έχει ακούσει κανείς την Ειρήνη από την Μαριάννα? Ακόμη παντρεμένη είναι?
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Καλη χρονια συνοδοιποροι!
πειτε λιγο πληροφοριες για το μασατζιδικο που ειναι κατω τουμπα προς Αγ Θεραπωντα.
το ειχα διαβασει αρκετες σελιδες πιο πισω και εχει ψιλοξεχαστει.
και αν ειναι ανοιχτο..
ειτε εδω ειτε πμ
καλησπερα και καλη χρονια σου το εστειλα και σε pm αλλα βλεπω ακομα το εχεις αδιαβαστο μαλλον αναφερεσε στο massagio το εχω επισκεπτει απο οτι καταλαβα το εχει αυτη που εχει και το crystal. Το massaggio ειναι κλειστο με την καραντινα πιθανολογο και το crystal. Στο massaggio παιζει μεχρι εκτονωση και αυτο οχι απο ολες τις κοπελες. Αν εχει καποιος καποια πληροφορηση απο τα prive μαριαννα και εβιτα παρακαλω ας γραψει κριτικη.

Απ' όσο ξέρω το crystal είναι ανοιχτό, απλά νομίζω ότι δέχεται μόνο γνωστούς
 

JIMARAS69

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2018
Μηνύματα
41
Like
16
Πόντοι
0
Καλη χρονια συνοδοιποροι!
πειτε λιγο πληροφοριες για το μασατζιδικο που ειναι κατω τουμπα προς Αγ Θεραπωντα.
το ειχα διαβασει αρκετες σελιδες πιο πισω και εχει ψιλοξεχαστει.
και αν ειναι ανοιχτο..
ειτε εδω ειτε πμ
καλησπερα και καλη χρονια σου το εστειλα και σε pm αλλα βλεπω ακομα το εχεις αδιαβαστο μαλλον αναφερεσε στο massagio το εχω επισκεπτει απο οτι καταλαβα το εχει αυτη που εχει και το crystal. Το massaggio ειναι κλειστο με την καραντινα πιθανολογο και το crystal. Στο massaggio παιζει μεχρι εκτονωση και αυτο οχι απο ολες τις κοπελες. Αν εχει καποιος καποια πληροφορηση απο τα prive μαριαννα και εβιτα παρακαλω ας γραψει κριτικη.

Απ' όσο ξέρω το crystal είναι ανοιχτό, απλά νομίζω ότι δέχεται μόνο γνωστούς
Λάθος ξέρεις ........κλειστό είναι......καλή χρονιά σε όλους και εύχομαι σύντομα στη κανονικότητα του μασάζ
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Καλησπερα σας και καλη χρονια!! Ελπιζω να ειστε ολοι υγιης!!! Θελω να ρωτησω για μια αννυ απο το luxury spa την εχει ακουσει κανενας;;
δεν αξίζει απο εμφάνιση και γενικά το μαγαζί είναι πολύ χάλια η συμπεριφορά τους μακριά και μαυρο
 

Kat1976

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
88
Like
341
Πόντοι
20
Παλικάρια μόλις γύρισα από zesi spa πέρασμα με λαουρα ,απίστευτο μωρό 24 χρόνων σαν να εισαι με την γκομενα σου απίστευτω κωλο υπεροχη .τιμή 80 ευρώ φουλ θα ξαναπάω
 

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
Παλικάρια μόλις γύρισα από zesi spa πέρασμα με λαουρα ,απίστευτο μωρό 24 χρόνων σαν να εισαι με την γκομενα σου απίστευτω κωλο υπεροχη .τιμή 80 ευρώ φουλ θα ξαναπάω
δωσε καμια εξτρα πληροφορια!! Πως ειναι αυτη εμφανησιακα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom