Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (8 μέλη και 21 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Τηλέφωνο στο massagio. Η κοπέλα μου είπε τα προγράμματα. Ντράπηκα να τη ρωτήσω αν παίζει κάτι περισσότερο. Ξέρει κανείς? Μου είπε ότι μπορώ να επιλέξω κι εγώ κοπέλα.

Τι είναι αυτό; Καινούργιο;

Μάλλον...Δεν ξέρω αν είναι μόνο μασάζ ή όχι. Ξέρει κανείς?
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Σήμερα είχα όρεξουλες κ επειδή ειμουν κέντρο πετάχτηκα μέχρι τη Δωδεκανήσου...πατάω το κουδούνι Crystal spa και ανεβαίνω .. μια ζουμερουλα όπου με ενημέρωσε ότι 30 κάνει το απλό..... 30 και το 2 πλο με 2 κοπέλες , επειδή δ κατάλαβα το ξαναρώτησα... είχα σκοπό ν πάρω μια άλλη σεξοβομβα γλυκύτατη ναντια αλλά αφού ήταν μ 2 κοπέλες πήρα κ την υπεύθυνη ονόματι αλεξια...υπέροχες κ οι 2 απλά το 10 το καλό ήταν η αλεξια.. απίστευτο παιχνίδι μέσα ν χτυπάς κόκκινα.... μετά λοιπόν από τ πόλεμο πήγα στον επόμενο στόχο ν χτυπήσω 2 burger σαββικος!!!
δηλαδη πληρωσες 30 ευρω με 2 κοπελες???? +20 happy end?

Τόσο καλή αυτή η ΝΑΝΤΙΑ;
ΑΣΤΕΡΙ!!
 

Coys

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
84
Πόντοι
0
Η αλεξια μαγκες ειναι η «γεματουλα» που ανοιγει συνηθως;
Αρτεμις πολυ ομορφη,γλυκια κ ευγενική αλλα αυτο το αστειακι με το παντελονι πρεπει να σταματησει
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΕΣ ΜΑΛΑΞΕΙΣ♥
Φανταστικές χειρομαλάξεις από Ελληνίδα αισθησιακή,χαλαρωτικό μασάζ 100% αντιστρές,προσφέρεται στο χώρο της,Κέντρο Θεσσαλονίκης. Τηλ. 6981768588...

γνωριζετε κάτι γι'αυτήν τη αγγελία;
Είναι η Λίζα που ήταν στην Πλατεία Δημοκρατίας. Τώρα συστήνεται ως Μελίνα. Είχα πάει 2 φορές στο παλιό μαγαζί και δεν έγινε τίποτα. Πήγα και στο καινούριο που είναι κοντά στο άγαλμα του Βενιζέλου.
Αν και φοράει καμιά φορά ψιλοsexy ρούχα, τελικά δεν κάνει τίποτα. Μαύρο κατράμι από μένα.. 30€ είναι αυτά! :(
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Η αλεξια μαγκες ειναι η «γεματουλα» που ανοιγει συνηθως;
Αρτεμις πολυ ομορφη,γλυκια κ ευγενική αλλα αυτο το αστειακι με το παντελονι πρεπει να σταματησει

Ναι αυτή είναι. Κάνει καλό πρόγραμμα. Η ΑΡΤΕΜΙΣ Ε; Ναι όντως. Μήπως να φάει μαύρο να τελειώνουμε;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.947
Κριτικές
2
Like
5.928
Πόντοι
1.056
ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΕΣ ΜΑΛΑΞΕΙΣ♥
Φανταστικές χειρομαλάξεις από Ελληνίδα αισθησιακή,χαλαρωτικό μασάζ 100% αντιστρές,προσφέρεται στο χώρο της,Κέντρο Θεσσαλονίκης. Τηλ. 6981768588...

γνωριζετε κάτι γι'αυτήν τη αγγελία;
Είναι η Λίζα που ήταν στην Πλατεία Δημοκρατίας. Τώρα συστήνεται ως Μελίνα. Είχα πάει 2 φορές στο παλιό μαγαζί και δεν έγινε τίποτα. Πήγα και στο καινούριο που είναι κοντά στο άγαλμα του Βενιζέλου.
Αν και φοράει καμιά φορά ψιλοsexy ρούχα, τελικά δεν κάνει τίποτα. Μαύρο κατράμι από μένα.. 30€ είναι αυτά! :(

Από εμφάνιση τι λέει;
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΕΣ ΜΑΛΑΞΕΙΣ♥
Φανταστικές χειρομαλάξεις από Ελληνίδα αισθησιακή,χαλαρωτικό μασάζ 100% αντιστρές,προσφέρεται στο χώρο της,Κέντρο Θεσσαλονίκης. Τηλ. 6981768588...

γνωριζετε κάτι γι'αυτήν τη αγγελία;
Είναι η Λίζα που ήταν στην Πλατεία Δημοκρατίας. Τώρα συστήνεται ως Μελίνα. Είχα πάει 2 φορές στο παλιό μαγαζί και δεν έγινε τίποτα. Πήγα και στο καινούριο που είναι κοντά στο άγαλμα του Βενιζέλου.
Αν και φοράει καμιά φορά ψιλοsexy ρούχα, τελικά δεν κάνει τίποτα. Μαύρο κατράμι από μένα.. 30€ είναι αυτά! :(

Από εμφάνιση τι λέει;
45άρα με λίγα κιλάκια παραπάνω, όχι κάτι ιδιαίτερο
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Πήγα από το crystal δεν είχα ξαναπάει...ωραίες κοπελιτσεςου λέγανε τα δικά τους
Τους το κόβω. Και λέω
Σεξ υπάρχει;

Όχι μου λέει μόνο μαλακια στο τέλος, γενικά δεν κάνουνε τέτοια στα μασάς...

Τους λέω στο ζεστό κάνουν τα πάντα οπότε αφού δεν κάνετε εσείς πάω εκεί.
80 ευρώ με την Άννα ένα κοντουλικο καυλιαρικη φάρσα...μασάζ καλό πίπα καλή...μόλις μου έγινε κάγκελο άρχισε να μου γλύφει τ αρχιδια, την άρπαξα, στα 4 και κάρφωμα...80 τα αξίζει και με το παραπανω
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Πήγα από το crystal δεν είχα ξαναπάει...ωραίες κοπελιτσεςου λέγανε τα δικά τους
Τους το κόβω. Και λέω
Σεξ υπάρχει;

Όχι μου λέει μόνο μαλακια στο τέλος, γενικά δεν κάνουνε τέτοια στα μασάς...

Τους λέω στο ζεστό κάνουν τα πάντα οπότε αφού δεν κάνετε εσείς πάω εκεί.
80 ευρώ με την Άννα ένα κοντουλικο καυλιαρικη φάρσα...μασάζ καλό πίπα καλή...μόλις μου έγινε κάγκελο άρχισε να μου γλύφει τ αρχιδια, την άρπαξα, στα 4 και κάρφωμα...80 τα αξίζει και με το παραπανω
Άννα?? Η γνωστή μελαχροινη φίλη της Βίκυς κάπου στην τούμπα
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πήγα από το crystal δεν είχα ξαναπάει...ωραίες κοπελιτσεςου λέγανε τα δικά τους
Τους το κόβω. Και λέω
Σεξ υπάρχει;

Όχι μου λέει μόνο μαλακια στο τέλος, γενικά δεν κάνουνε τέτοια στα μασάς...

Τους λέω στο ζεστό κάνουν τα πάντα οπότε αφού δεν κάνετε εσείς πάω εκεί.
80 ευρώ με την Άννα ένα κοντουλικο καυλιαρικη φάρσα...μασάζ καλό πίπα καλή...μόλις μου έγινε κάγκελο άρχισε να μου γλύφει τ αρχιδια, την άρπαξα, στα 4 και κάρφωμα...80 τα αξίζει και με το παραπανω
Άννα?? Η γνωστή μελαχροινη φίλη της Βίκυς κάπου στην τούμπα

αξίζει?

δηλαδή ούτε η Νάντια σου έκανε κουκου εκει? την εχουν διαφημίσει πολυ
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
664
Like
1.008
Πόντοι
206
Είναι Νάντια είναι πολύ δυνατο μουνι αλλά το κακό στο κρυσταλ είναι ότι δεν έχει τίποτα παραπάνω από εκτόνωση....αν προχωρούσανε παραπάνω θα είχε ουρά από έξω
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Είναι Νάντια είναι πολύ δυνατο μουνι αλλά το κακό στο κρυσταλ είναι ότι δεν έχει τίποτα παραπάνω από εκτόνωση....αν προχωρούσανε παραπάνω θα είχε ουρά από έξω

Ναι αλλά δεν ξέρω αν αφήνει μα πιάνεις ή αν βγάζει όλα τα ρούχα ή αν αφήνεις δάκτυλο κτλ. Πχ η ΑΡΤΕΜΙΣ, κούκλα αλλά δεν βγάζει το κάτω...
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Τι να λέμε ρε παιδιά τώρα το κρυσταλ αυτή τη στιγμή έχει τα πιο δυνατά μουνια της πόλης. Και σχεδόν όλες βγάζουν τα ρούχα τούς και μένουν με το στριγκακι χωρίς έξτρα. Η Άρτεμις μένει με κολάν αλλά δείχνει βυζί το οποίο είναι απλά θειικό. Η Νάντια μουναρος με βυζαρα μένει και εκείνη με το στριγκακι τής πολύ όμορφη και ευγενική. Αποκορύφωμα η Αλεξία που μένει με το στριγκακι τής και σου δίνει ένα απαιχτο body to body έχω φάει κόλλημα με αυτή τη κοπέλα δε ξέρεις από σου έρχεται ξαπλωμένος μπρούμυτα και να νιώθω πάνω μου τα βυζιά τής να λικνιζονται και να μου κάνουν μασάζ. Δεν έχω άποψη για ζωή αν και κορμάρα. Όλες με το χαμόγελο και με τη θετική ενέργεια τους σα να μπαίνεις σε ένα φιλικό σου σπίτι. Πας σε άλλα και μόνο που δε σε δέρνουν. Στο κομμάτι της εκτόνωσης το κρυσταλ είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί στη πόλη και value for money. Σε αυτό που ρώτησε ο συνάδελφος έχει επισκεφτεί κανείς ? Αν παίζει κάτι άλλο πέρα του μασάζ? Μου βγήκε και μένα στο φβ μασαζιο κάπως έτσι
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
664
Like
1.008
Πόντοι
206
Συμφωνώ απόλυτα ....απλά εγώ θα ήθελα και κάνα τσιμπούκι η φουλ
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
664
Like
1.008
Πόντοι
206
Για εμένα τα προγράμματα θα έπρεπε να είναι
40 εκτόνωση
60 τσιμπούκι
80 φουλ
Έχω δώσει πολλά 50€ στο κρυσταλ αλλά πλέον το θεωρώ μεγάλη μαλακιά τα 50€ απλά για εκτόνωση
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Καλα καποιοι το εχουνε καψει εντελως σε βαθμο που δεν επισκευαζονται λεει ο αλλος το κρυσταλ ειναι το καλητερο που παει και δινει φραγκα μονο για να του τις δει γυμνες η να του τον παιξουν και ειναι και ευχαριστημενος θα τελαθουμε δηλαδη μετα πως η Ναντια και η καθε Ναντια που ενω γαμιωταν να παρει τα φραγκα να μη το γυρισει σε δηθεν μαγαζι με τοσους καμενους να της τα σκανε για το τιποτα και να λενε και ευχαριστω ξυπνατε λιγο ρε μαλακες και καντε καμμια αποχη να πεσει αναδουλεια να αλλαξουν σεναριο αλλιως προκοπη δε θα υπαρξει ΠΟΤΕ
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Καλα καποιοι το εχουνε καψει εντελως σε βαθμο που δεν επισκευαζονται λεει ο αλλος το κρυσταλ ειναι το καλητερο που παει και δινει φραγκα μονο για να του τις δει γυμνες η να του τον παιξουν και ειναι και ευχαριστημενος θα τελαθουμε δηλαδη μετα πως η Ναντια και η καθε Ναντια που ενω γαμιωταν να παρει τα φραγκα να μη το γυρισει σε δηθεν μαγαζι με τοσους καμενους να της τα σκανε για το τιποτα και να λενε και ευχαριστω ξυπνατε λιγο ρε μαλακες και καντε καμμια αποχη να πεσει αναδουλεια να αλλαξουν σεναριο αλλιως προκοπη δε θα υπαρξει ΠΟΤΕ
Καμμένος εσύ ρε μπαγλαμά μας έχει πριξει τα αρχιδια. Εγώ αυτά γουστάρω να μου τον παίζουν μουνια πιτσιρίκες εσύ τι ζόρι τραβάς?. Είσαι στο φόρουμ με τα μασάζ έχω κάνει πανω από 100 κριτικές για πριβέ για μασατζιδικα με μαλακιά για πιπατσιδικα μασάζ που γαμας υπάρχουν μασατζιδικα με γαμησι και ούτε γι'αυτα δεν έχεις κανει κριτική αφού σε ενοχλούν τόσο πολύ τα μασατζιδικα που προσφέρουν μαλακιά πήγαινε στα άλλα κι γράψε αν δεν έχεις να πεις κάτι για μασατζιδικο εδώ πούλο και στη τρύπα σου μπετοβλακα.Μας τα έχεις κάνει αερόστατα τράβα γράψε για τις πουτανες στη Γιαννιτσών που παίρνεις μου θες να γαμησεις και Νάντια. Άντε από εδώ. Με το που ενημερώνει συνάδελφος πεταγεσαι να κραξεις. Ουσττττττ ρε βάλαμε αστυφύλακα στη τσέπη μας εσένα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom