Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Λοιπον για να μην μακρυγορουμε εκτόνωση με τον παραδοσιακό τροπο δεν παιζει ουτε χερι ουτε διείσδυση. Σε βαζει σε ενα φουσκωτό στρώμα σε πασαλιβει με ενα ζεστο gel και σου κανει Nuru massage και prostate massage εαν το θέλεις φυσικα. Τωρα το τελείωμα γινεται ειτε με το τριψιμο του σώματος της βυζομαλακια κωλομαλακια ποδομαλακια και γενικα μαλακια η αναλαμβάνει η χηρα με τα 5ορφανά παλι μαλακια δηλαδη. Αν εξαιρέσεις την μαλακια το Nuru ειναι για μενα τουλάχιστον ωραια εμπειρία και προτιμω να δωσω 100 γιαυτο που τουλαχιστον η κοπελα ιδρώνει το κορμί της στην κυριολεξία για μια ωρίτσα, παρα 50-60 για ενα ψευτομασαζ και μια χειρομαλακια και να σε κοιτάνε καπως και να βγάζουν ρουχα με το τσιγγελι, και να ζητάνε εχτραδακια... Οχι εγω εχω ηδη δω και καιρο σταματήσει αυτα τα μαγαζάκια και προτιμω να πηγαίνω καπου που τουλαχιστον να υπαρχει αντίκρυσμα στα χρηματα που δινω.


Θελω να ξερω ,ξαπλωνεις με το παπαρι χυμα στο φουσκωτο στρωμα που εχουν ακουμπησει αλλοι τοσοι,γινεται λες καμοια απολυμανση η τα παρασιμα τα κολλας σαν βδελα?? :think: :think:
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Το aqua spa έχει ρίξει το επίπεδο στο πάτωμα. Ξέρω την Λένα από άλλο μαγαζι,με.λιγα λεφτά παραπάνω κάνει κ φουλ αν κ προτιμάει το έξω.. Είναι και μια πεγκυ που με ένα 50ρικο παραπάνω κάνει τα πάντα. Παίρνει τηλ για να έχει πελάτες έξω για να βγάλει φράγκα λέει. Έτσι έκανε κ από προηγούμενα μασατζιδικα κ πήρε πόδι. Προσοχή μη μπλέξει κανείς μαζί της

Και είναι κακό να κάνουν παραπάνω με έξτρα; Για εξήγα please
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.323
Κριτικές
4
Like
1.463
Πόντοι
216
Θελω να ξερω ,ξαπλωνεις με το παπαρι χυμα στο φουσκωτο στρωμα που εχουν ακουμπησει αλλοι τοσοι,γινεται λες καμοια απολυμανση η τα παρασιμα τα κολλας σαν βδελα?? :think: :think:
Γιατί στα ρδέλα στα ίδια σεντόνια που ακουμπάν οι άλλοι το παπάρι τους εσύ δεν το ακουμπάς? Ή στα μασάζ? Ή μήπως αλλάζουν τα σεντόνια σε όλα?
Τώρα θα με πεις ότι κάθεσαι μόνο ανάσκελα....
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Γιατί στα ρδέλα στα ίδια σεντόνια που ακουμπάν οι άλλοι το παπάρι τους εσύ δεν το ακουμπάς? Ή στα μασάζ? Ή μήπως αλλάζουν τα σεντόνια σε όλα?
Τώρα θα με πεις ότι κάθεσαι μόνο ανάσκελα....

Προσωπικά αν με ρωτάς έχω να πάω σε τρελά καμία 20ετια,αλλά κ μασάζ παίζουν χαρτιά στα κρεβάτια μιας χρήσης ,απλά σκέψου jel +σπέρμα+στρώμα μιλάμε για βόμβα βρωμιάς,εκτός αν καθαρίζει εκεί πασο
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Προσωπικά αν με ρωτάς έχω να πάω σε τρελά καμία 20ετια,αλλά κ μασάζ παίζουν χαρτιά στα κρεβάτια μιας χρήσης ,απλά σκέψου jel +σπέρμα+στρώμα μιλάμε για βόμβα βρωμιάς,εκτός αν καθαρίζει εκεί πασο
Επειδή με ενδιέφερε κσι ρωτησα τα καθαρίζει αμέσως μετα. Κανει περιπου μισή ωρα για να καθαρίσει το στρώμα.την δευτερη φορα κσθομουν και την χάζευα. Τωρα οσο αφορά τα μασατζιδικα ναι μεν εχει το ρολο με το χαρτι το οποιο διαλύεται στο 20λεπτο στην διαρκεια του μασαζ. Τωρσ σν πεις να κανεις full τοτε θα κάνεις πανω στο μασαζοκρεβστο χωρι χαρτι φυσικα η σε καποια πολυθρόνα, καναπε κλπ. Εδω βαριούνται να αλλάξουν χαρτι πολλες φορες οχι να απολυμανουν κιολας...
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Επειδή με ενδιέφερε κσι ρωτησα τα καθαρίζει αμέσως μετα. Κανει περιπου μισή ωρα για να καθαρίσει το στρώμα.την δευτερη φορα κσθομουν και την χάζευα. Τωρα οσο αφορά τα μασατζιδικα ναι μεν εχει το ρολο με το χαρτι το οποιο διαλύεται στο 20λεπτο στην διαρκεια του μασαζ. Τωρσ σν πεις να κανεις full τοτε θα κάνεις πανω στο μασαζοκρεβστο χωρι χαρτι φυσικα η σε καποια πολυθρόνα, καναπε κλπ. Εδω βαριούνται να αλλάξουν χαρτι πολλες φορες οχι να απολυμανουν κιολας...

οντως το χαρτι στο δεκαλεπτο ειναι ανύπαρκτο,ωραια εαν παιζει καθαριότης μετραεει...θενξ
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.956
Κριτικές
2
Like
5.953
Πόντοι
1.056

Ανατολικά έχει κάτι που να αξίζει;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Αντίστρες Μαριάννα δε πάει κανείς να μας πει τι έχουν
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Εχει να μου δωσει καποιος το τηλ της Ελενας απο Β.Ηρακλειου
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Relax Spa, Άννα ψηλή μοντέλο από Sofo Beauty Team η μόνη που αξίζει κάνει εκτόνωση και η Νίκη η Αλβανίδα ζητάει ότι να ναι μέσα..μια άλλη Σταυρούλα μέτρια τσιγγάνα από Διαβατά και επίσης Ιωάννα μόσχο και Δέσποινα καινούργια γύφτισσα βλαμενη αγενης
Το relax ειναι prive? Ή μπορουμε να παμε ολοι?
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
όχι είναι ελεύθερό Αλλά αν θέλεις κάποια συγκεκριμένη πάρε τηλ Για να την κλείσεις
Stallion σε ευχαριστω πολυ. Επειδη το εψαξα στο ιντερνετ και δεν βρηκα τηλεφωνο, μπορεις να με βοηθησεις? Υπαρχει καποιο λινκ ή κατι παρομοιο? Για Εγνατια 112 βρηκα μονο ενα Eve Spa στον 3ο οροφο, αλλα δεν νομιζω οτι ειναι αυτο... Το relax ειναι στον ημιοροφο αν δεν κανω λαθος?
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Stallion σε ευχαριστω πολυ. Επειδη το εψαξα στο ιντερνετ και δεν βρηκα τηλεφωνο, μπορεις να με βοηθησεις? Υπαρχει καποιο λινκ ή κατι παρομοιο? Για Εγνατια 112 βρηκα μονο ενα Eve Spa στον 3ο οροφο, αλλα δεν νομιζω οτι ειναι αυτο... Το relax ειναι στον ημιοροφο αν δεν κανω λαθος?
Θα πας Κ Καραμανλη 60 εκει ειναι σην Εγνατια 112 ειναι τωρα οι Ν ταμες
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.111
Πόντοι
7.191
Αυτή η Έλενα που έχετε αναφέρει β. Γεωργίου μπορεί κάποιος να μου δώσει πληροφορίες να το επισκεφτώ!;;;;
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
267
Like
380
Πόντοι
21
Όο demes τώρα είναι Εγνατίας 112εχει περάσει από εκεί κανένας να μας πει τι γίνεται με κοπέλες και τα λοιπά έχουμε καμία ενημέρωση για το εν λόγο ίδρυμα έχει κανένα ροστεακι καινούργιο
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Εχει να μου δωσει καποιος το τηλ της Ελενας απο Β.Ηρακλειου
Φίλε μου επειδή έστειλες κ ινμποξ κ να στο δώσουμε το τηλ αν δεν σε ξέρει δεν παίζει να έρθει,όποτε τζάμπα το ζητας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom