Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (5 μέλη και 36 επισκέπτες)

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Δεινω τηλ ΡΕΛΑΞ ΣΕ ΜΗΝΥΜΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΗΝΥΜΑ
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Παίδες πάνω από  relax έχει το dames και αν μάθετε περισσότερα ενημέρωστε σχετικά με τις υπηρεσίες των εν λόγω ιδρύματων αν σας άρεσε η οτιδήποτε
 

ilias501

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
17
Like
17
Πόντοι
0
paidia eime apo ekswteriko kai psaxnw,ena kalo masatziziko pou kanei nuru massage sti thessaloniki i trigiro.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.133
Κριτικές
166
Like
26.953
Πόντοι
34.538

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Για όσους ρωτάτε για Ριλάξ και Ντάμες. Το Ριλάξ είναι πλέον σε τέτοιο σημείο που δεν ξέρω εάν μπαίνει στη λίστα μας. Τώρα τελευταία δεν κάνουν εκτόνωση και μόνος ένας φίλος είπε ότι πέρασε και του έκαναν. Γενικά όμως και όταν έκαναν όλες εκτόνωση, πριν από έναν χρόνο, μόνο η Κορίνα είχε διάθεση να σε ευχαριστήσει και όλες οι άλλες ήταν χειρότερες και από το Βένους...

Το Ντάμες έμαθα ότι άλλαξε ρόστερ, αλλά ακόμα δεν έχω κάνει την απόπειρα να το επισκεφτώ. Είναι τέτοιος ο τρόπος λειτουργίας της Άννας, που οι κοπέλες σε ξεπετάνε σε 20-25 λεπτά και πραγματικά δεν έχει καμία σημασία να πας και τους δώσεις τα χρήματα σου.

Τέλος για την Εβίτα, το ρόστερ παραμένει φτωχό. Μία Έρικα, μελαχρινή με μεγάλο βυζί που όμως έχει μαστουρόφατσα και μία ψηλή ξανθιά ρωσίδα με ωραίο σώμα που όμως είναι πολύ διεκπεραιωτική.

Καλό Σαββατοκύριακο μύστες μου. Εγώ θα προτιμήσω τις εξωτικές παραλίες της Χαλκιδικής...
 

Ampala

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
45
Like
16
Πόντοι
0
Ρε μάγκες και συγνώμη για το άσχετο. Ξέρει κανείς πως επεξεργαζόμαστε η διαγράφουμε ένα μήνυμα μας στα κοινά;
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Καλημέρα σ’ αυτούς που βρίσκονται ακόμη στην πόλη και δεν απλώνουν την κορμάρα τους σε κάποια παραλία (οι υπόλοιποι που φύγατε διακοπές/ΣΚ για Χαλκιδική να πα να γαμηθειτε)
Μια μικρή ενημέρωση για Θάλεια/Αννη.
Πλέον δεν είναι σε χώρο στην κάθετο της Αγίου Δημητρίου . Έχει άλλο χώρο στην Β. Γεωργίου, άνωθεν τράπεζας Πειραιώς. Λογικά κι από κει θα φύγει οσονουπω , καθώς, εξ όσων αντεληφθην, ο χώρος ανήκει σε φιλικό της πρόσωπο που της τον παραχωρεί κάποιες ώρες τα βραδιά για να πραγματοποιήσει τις συνεδρίες της.
Η Χαρις του Κυρίου μεθ υμων.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.907
Πόντοι
2.356
Καλημέρα σ’ αυτούς που βρίσκονται ακόμη στην πόλη και δεν απλώνουν την κορμάρα τους σε κάποια παραλία (οι υπόλοιποι που φύγατε διακοπές/ΣΚ για Χαλκιδική [move]να πα να γαμηθειτε[/move])
Μια μικρή ενημέρωση για Θάλεια/Αννη.
Πλέον δεν είναι σε χώρο στην κάθετο της Αγίου Δημητρίου . Έχει άλλο χώρο στην Β. Γεωργίου, άνωθεν τράπεζας Πειραιώς. Λογικά κι από κει θα φύγει οσονουπω , καθώς, εξ όσων αντεληφθην, ο χώρος ανήκει σε φιλικό της πρόσωπο που της τον παραχωρεί κάποιες ώρες τα βραδιά για να πραγματοποιήσει τις συνεδρίες της.
Η Χαρις του Κυρίου μεθ υμων.
ευτυχώς δουλεύω το σκ κ τη γλύτωσα  :happy:
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Αιδιοχειλε κανεμας μια ενημέρωση σχετικά με το δίδυμο Θάλεια. Άννη και που είναι η αγγελία
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Αιδιοχειλε κανεμας μια ενημέρωση σχετικά με το δίδυμο Θάλεια. Άννη και που είναι η αγγελία
Δεν είναι δίδυμο, η ίδια κοπέλα είναι. Παλιότερα περπατούσε το καλντερίμι ως Θάλεια, τώρα ως Αννη ( ή το αντίστροφο - δεν είμαι σίγουρος). Για περισσότερα, πήγαινε πίσω , σελ 3086, έχω κάνει κριτική.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Ωσαν αλλος βαπτιστής Ιωάννης ο ερίτιμος αιδοιολείχος(ο τονισμός για τους μη γνωρίζοντες) έδωσε τα φωτα της γνώσης του στους αμαρτωλούς νεανίες τουτου του ιστοτόπου
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Δεν ξέρω γιατί αλλά και μόνο που είδα την φωτό με τα ποδαράκια της γκαυλοσα
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.937
Κριτικές
2
Like
5.915
Πόντοι
1.056

Καλημέρα στους παραμένοντες,

επειδή έχουμε μπερδευτεί με τις Κορίνες, αυτή ξέρουμε ποια είναι; Υπηρεσίες και εμφάνιση;

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom