Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (3 μέλη και 31 επισκέπτες)

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Έψαξα λίγο αλλά μα΄΄λον οι πληροφορίες είναι πολύ πίσω. Ποια είναι η τιμολόγηση των υπηρεσιών του Crystal; Δέχονται μόνο με ραντεβού; Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω; και το κυριότερο, υπάρχει προσπάθεια για ένα αξιοπρεπές μασάζ ή ουτε κατα διάνοια;

30 ευρω +20 στην κοπελα για εκτονωση ξεχωριστα.Με ραντεβου επιλεγεις συγκεκριμενη κοπελα αλλιως παιρνεις οποια ειναι ελευθερη.Το μασαζ που κανουν ολες οι κοπελες σε τετοια πορνομασαζ ειναι ψευτομασαζ χαιδεμα στα ποδια..
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.555
Πόντοι
2.480
Θα παρακαλούσα ένας συνάδελφος να μου προωθήσει το τηλέφωνο της Θαλειας ή Άννης
Ευχαριστώ. 
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Βικι Στούντιο μασάζ Βασια



Την βρήκα στο facebook. Τι παίζει?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πέρασμα με Ρια στο Crystal.
Μασάζ χωρίς μασάζ, αστεία βλέμματα και ψεύτο κραυγές που δεν καυλωνουν ούτε 16χρονο, κ μαλακισμενη ειρωνεία και χαχαμπουχα. Χ για εμένα, οριστικό. Έδωσα πολλές ευκαιρίες.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Α να μην ξεχάσω. Εμφανίστηκε και νέα κοπέλα εκεί, Αλίκη. Ομορφούλα μικρούλα. Αν ποτέ ξαναπατήσω εκεί μέσα, με αυτήν θα κάνω.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.555
Πόντοι
2.480
Ευχαριστώ ρε guys.  Τέτοιο γράψιμο χρόνια είχα να το φάω.  Με σκλαβώσατε....
 
  • Like
Αντιδράσεις: kavler

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Ευχαριστώ ρε guys.  Τέτοιο γράψιμο χρόνια είχα να το φάω.  Με σκλαβώσατε....
Αδερφέ , πρώτη επαφή κάνει μόνο μέσω Kane. Μετά σου δίνει τηλέφωνο. Μπορώ να στο δώσω αλλά θα σου είναι άχρηστο. Αγνώστους αριθμούς δεν σηκώνει .
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.555
Πόντοι
2.480
Αδερφέ , πρώτη επαφή κάνει μόνο μέσω Kane. Μετά σου δίνει τηλέφωνο. Μπορώ να στο δώσω αλλά θα σου είναι άχρηστο. Αγνώστους αριθμούς δεν σηκώνει .

Oκ αγαπητέ.  Θα κάνω λογαριασμό και θα το προσπαθήσω.  Ευχαριστώ.  Ελπίζω να αξίζει το κόπο. 
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Αδερφέ , πρώτη επαφή κάνει μόνο μέσω Kane. Μετά σου δίνει τηλέφωνο. Μπορώ να στο δώσω αλλά θα σου είναι άχρηστο. Αγνώστους αριθμούς δεν σηκώνει .
Έχει και φίλο λέει. Που κρύβεται? κάτω από το κρεββάτι?
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Πέρασμα με Ρια στο Crystal.
Μασάζ χωρίς μασάζ, αστεία βλέμματα και ψεύτο κραυγές που δεν καυλωνουν ούτε 16χρονο, κ μαλακισμενη ειρωνεία και χαχαμπουχα. Χ για εμένα, οριστικό. Έδωσα πολλές ευκαιρίες.

Η Ρια εχει αναφερθει πολλες φορες στο παρελθον.Ειναι απο τις πλεον ξεπετες,οπου προσπαθει να σε τελειωσει στο 15λεπτο,αλλα σαν να μην εφτανε μονο αυτο,απο την πολυλογια της σε κανει και σου πεφτει..
 

Melouris

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2020
Μηνύματα
34
Like
10
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια! Οπότε ctystal 30+20 για κανα χάδι στη πλάτη και μαλακία. Νομίζω ότι δεν είναι το ιδανικό για εμένα
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια! Οπότε ctystal 30+20 για κανα χάδι στη πλάτη και μαλακία. Νομίζω ότι δεν είναι το ιδανικό για εμένα

Ναι καλυτερα πηγαινε στο dames με 60 ευρω να κανεις φουλ
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.555
Πόντοι
2.480
Ξέρει κανείς τι απέγινε η Σάντρα της Εβίτας?  Που χάθηκε αυτό το κορμί?  Ποιός να το γλεντάει?  Οεοoo....?
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Πριν λιγο καιρο εμαθα ενα νεο που με σοκαρε.Ακομα δεν μπορω να το ξεπερασω.Πριν λιγους μηνες εφυγε απο την ζωη σε ηλικια μολις 30 χρονων το καλυτερο παιδι που εχω γνωρισει ποτε στα μασατζιδικα.Παλευε χρονια με την επαρατη νοσο.Πριν 4 χρονια κερδισε μια μαχη.Εγινε καλα.Ηταν παντα χαμογελαστη και αισιοδωξη.Τελικα η νοσος επανηρθε και εχασε τον πολεμο.Προκειται για την Συλβι που δουλεψε αρκετα χρονια στην Μαγκι.ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Ξέρει κανείς τι απέγινε η Σάντρα της Εβίτας?  Που χάθηκε αυτό το κορμί?  Ποιός να το γλεντάει?  Οεοoo....?
Η σαντρα παντρεύτηκε έναν Αλβανό που είχε νταλαβέρι εδώ και χρόνια.
Να ζήσουμε να την θυμόμαστε...
 

nikos.thessaloniki

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
102
Like
187
Πόντοι
1
Πριν λιγο καιρο εμαθα ενα νεο που με σοκαρε.Ακομα δεν μπορω να το ξεπερασω.Πριν λιγους μηνες εφυγε απο την ζωη σε ηλικια μολις 30 χρονων το καλυτερο παιδι που εχω γνωρισει ποτε στα μασατζιδικα.Παλευε χρονια με την επαρατη νοσο.Πριν 4 χρονια κερδισε μια μαχη.Εγινε καλα.Ηταν παντα χαμογελαστη και αισιοδωξη.Τελικα η νοσος επανηρθε και εχασε τον πολεμο.Προκειται για την Συλβι που δουλεψε αρκετα χρονια στην Μαγκι.ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ.

Ειλικρινά είναι άδικο. Ήταν ένα υπέροχο πλάσμα. Σοκαρίστηκα. Νόμιζα το είχε ξεπεράσει. Λυπάμαι πολύ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom