Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.293
Like
785
Πόντοι
96
Πριν λιγο καιρο εμαθα ενα νεο που με σοκαρε.Ακομα δεν μπορω να το ξεπερασω.Πριν λιγους μηνες εφυγε απο την ζωη σε ηλικια μολις 30 χρονων το καλυτερο παιδι που εχω γνωρισει ποτε στα μασατζιδικα.Παλευε χρονια με την επαρατη νοσο.Πριν 4 χρονια κερδισε μια μαχη.Εγινε καλα.Ηταν παντα χαμογελαστη και αισιοδωξη.Τελικα η νοσος επανηρθε και εχασε τον πολεμο.Προκειται για την Συλβι που δουλεψε αρκετα χρονια στην Μαγκι.ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ.
Όντως κρίμα...ήταν καλό κορίτσι... θυμάμαι που μου είχε πει για το πρόβλημα που την ανάγκασε να λείψει για κάποιο διάστημα
 

eisodimatias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
4
Πόντοι
0

thessalos2020

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2020
Μηνύματα
9
Like
3
Πόντοι
0
Καλησπερα κυριοι..ως παρα πολυ νεος στο αθλημα-πιο νεος δε γινεται/ θελω να σας κανω δυο τρεις ερωτησουλες γιατι σκεφτομαι να επισκεφτω κρυσταλ:

1) μεσα πως το λεω στη κοπελα για εκτονωση; Στεγνα;
2) με μπανακι πριν κ μετα τι παιζει; Παιζει βσκ;
3) γνωριζει κανεις πως λενε τη κοπελα που ποσταραν στο τελευταιο ποστ στο ινσταγκραμ τους;

Σορρυ παιδες ποιο ινσταγκραμ ανεβηκε και το έχασα; Και εγω νεος στο άθλημα ειμαι και θελω να παω αλλα ντρέπομαι για το πω θα το πω! Διαβασα τις συμβουλες που δωσατε στο συναγωνιστη και σας ευχαριστω! Αν πιστεύει κάποιος να προτείνει καμια κοπέλα που τα κανει ολα και ειναι ευχαριστη η ας στειλει πμ η ας γραψει! Ευχαριστω!
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.555
Πόντοι
2.480

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Η ίδια της τι ήταν Αλβανίδα, γεωργιανή? :think:
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Δεν την είχα πάρει ποτέ, δεν με έκανε κλικ
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.133
Κριτικές
166
Like
26.959
Πόντοι
34.538
Η σαντρα παντρεύτηκε έναν Αλβανό που είχε νταλαβέρι εδώ και χρόνια.
Να ζήσουμε να την θυμόμαστε...
Και μιας και αρχισαμε τους γαμους,
να ευχηθω ΒΙΟΝ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΝ και ΚΑΛΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ σε ενα μελος
που παντρευεται αυτες τις μερες..
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
H ΣΑΣΑ που είναι ξέρει κανείς?
Θα με βοηθήσει κάποιος?
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.937
Κριτικές
2
Like
5.915
Πόντοι
1.056
Έχω μια απορία,

αν πηγαίνεις σχετικά τακτικά σε κάποιο ίδρυμα και προχωράς με την ίδια κοπέλα,
αν κάποια φορά φορά σε δει να διαλέγεις κάποια άλλη πέρα του ότι θα τα βάψει μαύρα
υπάρχει περίπτωση αν μετά την ξαναεπιλέξεις να "προσπαθήσει" περισσότερο ώστε να μην σε χάσει από πελάτη;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
Δεν την είχα πάρει ποτέ, δεν με έκανε κλικ

Και όμως φιλαράκι...
πολύ καλό μέσα το κορίτσι...την ιδρωνε την φανέλα, και εσύ, ίδρωνες περισσότερο, αν ήσουν μαχητής!!!
Καλό τεμάχιο για μένα(μπρος-πίσω σύστημα). Τελευταία είχε πάρει λίγο κιλάκια πίσω, αλλά αν ήσουν μερακλής, ήταν σούπερ ντούπερ).
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Έχω μια απορία,

αν πηγαίνεις σχετικά τακτικά σε κάποιο ίδρυμα και προχωράς με την ίδια κοπέλα,
αν κάποια φορά φορά σε δει να διαλέγεις κάποια άλλη πέρα του ότι θα τα βάψει μαύρα
υπάρχει περίπτωση αν μετά την ξαναεπιλέξεις να "προσπαθήσει" περισσότερο ώστε να μην σε χάσει από πελάτη;;
καλη ερωτηση!εγω πιστευω οτι πρωτα φυσικα θα ξινίσει αλλα ΔΕΝ θα κανει το παν για να σε ξανακερδισει..
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
263
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Ναι καλυτερα πηγαινε στο dames με 60 ευρω να κανεις φουλ

στο dames με 60 ευρω εχει μασαζ και σεξακι η θελει πρωτα να την γνωρισεις να της πεις την προσωπικη σου ιστορια απο τοτε που γεννηθηκες να τις πιασεις τον αστραγαλο στο τριτο ραντεβου και στο 15 ραντεβου να σου κανει μια πιπα; φιλε τα εχω παιξε  εδω στη Θεσσαλονικη λες μασαζ και σεξ και σε κοιτανε περιεργα και πας Αθηνα και κανουν πασαρελα μπροστα σου διαλεγεις τη βαζεις στο δωματιο με 80 ευρω μια ωρα και κανετε οτι θελεις
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Έχω μια απορία,

αν πηγαίνεις σχετικά τακτικά σε κάποιο ίδρυμα και προχωράς με την ίδια κοπέλα,
αν κάποια φορά φορά σε δει να διαλέγεις κάποια άλλη πέρα του ότι θα τα βάψει μαύρα
υπάρχει περίπτωση αν μετά την ξαναεπιλέξεις να "προσπαθήσει" περισσότερο ώστε να μην σε χάσει από πελάτη;;

Είχα και εγώ αυτήν την απορία. Κ ρώτησα. Δεν τις νοιάζει. Υπάρχουν αρκετοί μαλακες από εμάς, κ εγώ ένας από αυτούς, που προσφέρουν κ τις συντηρούν. Χάνουν έναν πελάτη, βρίσκουν άλλο.
 

drama4

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
64
Like
80
Πόντοι
0
στο dames με 60 ευρω εχει μασαζ και σεξακι η θελει πρωτα να την γνωρισεις να της πεις την προσωπικη σου ιστορια απο τοτε που γεννηθηκες να τις πιασεις τον αστραγαλο στο τριτο ραντεβου και στο 15 ραντεβου να σου κανει μια πιπα; φιλε τα εχω παιξε  εδω στη Θεσσαλονικη λες μασαζ και σεξ και σε κοιτανε περιεργα και πας Αθηνα και κανουν πασαρελα μπροστα σου διαλεγεις τη βαζεις στο δωματιο με 80 ευρω μια ωρα και κανετε οτι θελεις
καλα τα λεει ο αδελφοσ θαρω...πριν λιγουσ μηνεσ κατεβηκα αθηνα για γαμο με 100 γιουργια πηρα δυο για μιση ωριτσα...με τα παντα ολα...ακου λεει εδω 50 με φραπε ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom