Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 77 άτομα (4 μέλη και 73 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Και γω που εστειλα απάντηση δ πήρα.... μάλλον κακόγουστο αστείο γτ
Από τι ξέρω τ κορίτσι δηλώνει Φούλ ερωτευμένο ...

Αν δεν σου έχει δώσει η ίδια το τηλ δύσκολα να σου απαντήσει

Έχεις δίκαιο σαυτο... απλά επειδή κ γω τρελενομαι μαζί της σε μια συζήτηση που είχα γουσταρει τρέλα ο άντρας ν τη κυνηγάει κ ν τη διεκδικεί... εγώ δυστυχώς δ έχω χρήματα... αν είχα θ ριχνα ρέστα γιαυτο το πλασμα

Αν είναι να κυνηγάμε και να διεκδικούμε βγαίνουμε και έξω για πεσίματα. Σκοπός είναι να μας κυνηγάνε αυτές εκεί μέσα.
 

SAKISOIL1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα μπορούσα να έχω κι εγώ το τηλέφωνο της Αλεξίας? (Ακόμα δεν μπορώ να στείλω πμ)και δεν ειμαι καινουργιος απλα κλείδωσε ο προηγουμενος λογαριασμο..ημουν και ειμαι πελατης στο crystal ευχαριστω
 

SAKISOIL1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Τελευταία επίσκεψη ήταν προχθές με την Νεφέλη και μία ακόμη δε θυμάμαι το όνομα της επιλογή διπλό στα 50 αλλά έκανα κακή επιλογή στο τέλος γιατί κράτησa την άλλη κοπέλα και Όχι την Νεφέλη και το τελείωμα ήτανε σα να βαριέται. Μετά την Καραντίνα συνήθως προτιμούσα την Νεφέλη που ήταν Και αρκετά καλή..
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Από Crystal γενικά εκτός από Αλεξία και Νεφέλη έχω πάρει μια φορά μια κοκκινομάλλα,διπλό με την Αλεξία. Η κοπέλα ήταν ωραία εμφανισιακά αλλά πολύ σφιγμένη μέσα, σαν να της έλειπε εμπειρία. Δεν την έχω ξαναδεί αφότου άνοιξαν. Σκέφτομαι να δοκιμάσω Ναταλί ή Ρία στα κοντά.
 

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
Άσε την Αλεξία στην ησυχία της, δεν είναι για τα δόντια σου......Το κορίτσι αυτό είναι για εμάς τους άντρες που γουστάρουμε πραγματικές γυναίκες......

Δείτε το ιστορικό των ποστ που έχει αναρτήσει ο τύπος αυτός......Θα καταλάβετε τα γούστα του.......
Εμένα μου απάντησε , για το τηλέφωνα της Αλεξίας , σε πμ ότι έχει τηλέφωνο από ΜΑΥΡΟ ΑΡΑΠΗ ....Μάλλον τον λευκό αραπη τον κρατά για πάρτι του αφού τους ξεχωρίζει σε μαύρους και λευκούς .
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
ΒΡΕ παίδες!τέρμα τα μπάζα απο ψευτομασατζίδικα  :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:δινω 120 ευρω παιρνω απο γραφείο τις πόλης καλό μουνί μια ωρίτσα 2 πιστολιες και πιπινια ;) οχι φαλαινες πχ  zesi,dames! :S :S :S :S :S :S :S
:spam:
Καλά ρε Μάκη, εμένα μου είπες να έρθω pm να μου δώσεις το τηλέφωνο της Αλεξίας. Στα μηνύματα δε μου το ανέφερες ποτέ και μου είπες ότι είναι πανάκριβη και ξεπέτα. Πηγαίνεις dames και περνάς τέλεια με πιπίνια. Τώρα λες φάλαινες εδώ.. Γέμισε ο κόσμος με ψυχάκηδες και άνανδρους.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Εμένα μου απάντησε , για το τηλέφωνα της Αλεξίας , σε πμ ότι έχει τηλέφωνο από ΜΑΥΡΟ ΑΡΑΠΗ ....Μάλλον τον λευκό αραπη τον κρατά για πάρτι του αφού τους ξεχωρίζει σε μαύρους και λευκούς .
Ευτυχώς γιατί ήμουν πολύ ανήσυχος και έλεγα βρε πού θα βρω τηλέφωνο από μαύρο αράπη, πού θα βρω....!!!! Πάλι καλά που είναι και αυτός για να μας δίνει τις σωστές πληροφορίες...........Ρε σα δε ντρεπόμαστε λέω εγώ με τους ανωμαλιάρηδες εδώ μέσα.....Στα χρόνια μου ξέρετε πώς τους λέγαμε εμείς αυτούς....? Άντε μην πω........Όπως καταλαβαίνετε ο μάκης πάει μόνο αν υπάρχει π..τσα.............αλλιώς δεν ασχολείται....
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Δε γαμιεστε κ ‘σείς και τα τηλέφωνά σας ....
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Πόσο καθυστερημένοι μπορεί να είναι κάποιοι που νομίζουν ότι θα μπουν και θα μας παραμυθιάσουν iq ραδικιού
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

fantasias.k

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα!γνωριζει κανεις αν υπαρχει καπου αγγελια της αντζυ απο ξηροκρηνη?χοντρουλα!δυστηχως εχασα τον αριθμο της και θα ηθελα τη βοηθεια σας αν γινεται! ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ ειδα πως σε καποιο παλιο σου ποστ την αναφερεις μοιπως μπορεις να βοηθησεις?
ευχαριστω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom