Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Ρε συ....ξερουμε εαν οντως η νατασα απο βενους κανει βιζιτες????τοσες φορες εχω παει στο μαγαζι..αλλα δε ξερω πως να της το φερω..
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Πρώτη στις βυζαρες βουίζει όλη Θεσσαλονίκη
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.423
Κριτικές
96
Like
12.028
Πόντοι
25.015
Γενικα πιστευω οτι μετα απο τοση πεινα που εχει πεσει σε ολα τα ''ιδρυματα'' (μασαζ,κωλομπαρα, βιζιταδικα,strip κλπ) με το που ανοιξουν λυπαμαι τους πρωτους που θα πανε. Τα κοριτσια θα βγαλουν τα σπασμενα της καραντινας σε χρονο dt τοσοι λογαριασμοι μαζευτικανε καποιος πρεπει να πληρωσει. Οι πιο πολλοι θα ειμαστε κ ''χαρμανηδες'' θα μας σκησουν. Σημερα γνωστη μου κωλομπαρου μου εστειλε μυνημα κ ζητησε να της βαλω καρτα κ θα μου τα δωσει οταν ξεκινησει η δουλεια ........

Και εμενα με εχουν στειλει μηνυμα 2, δεν μπορω να πω ποιες δεν θελω να εκθεσω καταστασεις. Και μου εκανε μεγαλη εντυπωση. Λεω πως και με θυμηθηκε αυτη. Με την μια απο τις 2 κιολας της ειχα στειλει στο παρελθον εκατονταδες μηνυματα και ουτε μια απαντηση, τιποτα, τωρα ξαφνικα με θυμηθηκε....τι να πεις.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.933
Κριτικές
2
Like
5.912
Πόντοι
1.056
Και εμενα με εχουν στειλει μηνυμα 2, δεν μπορω να πω ποιες δεν θελω να εκθεσω καταστασεις. Και μου εκανε μεγαλη εντυπωση. Λεω πως και με θυμηθηκε αυτη. Με την μια απο τις 2 κιολας της ειχα στειλει στο παρελθον εκατονταδες μηνυματα και ουτε μια απαντηση, τιποτα, τωρα ξαφνικα με θυμηθηκε....τι να πεις.

Ορμώμενος από τα παραπάνω, θα ήθελα να ρωτήσω αν θα ήταν εφικτό να πούμε ή να περιγράψουμε ποιες κυκλοφορούν ή συνεχίζουν να δραστηριοποιούνται αυτή την περίοδο, ώστε να είμαστε προετοιμασμένοι για όταν ανοίξουν τα μαγαζιά να ρίξουμε ένα μεγαλό Χ ??
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Πραγματικά, θα ήταν πολύ καλό αν γνωρίζαμε ποιες συνεχίζουν παρά τον Κορονοϊο να... προσφέρουν τις υπηρεσίες τους.
Θα μου πεις, κάποιοι θα θέλουν να δοκιμάσουν και τώρα, κάποιοι θα θέλουν να ρίξουν γενικότερα άκυρο. ΟΚ, μέσα στο παιχνίδι είναι κι αυτό.
Προσωπικά, ναι, νομίζω ότι με τις κατάλληλες προϋποθέσεις υγιεινής, θα το τολμούσα να πάω για... μασάζ.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.423
Κριτικές
96
Like
12.028
Πόντοι
25.015
Ορμώμενος από τα παραπάνω, θα ήθελα να ρωτήσω αν θα ήταν εφικτό να πούμε ή να περιγράψουμε ποιες κυκλοφορούν ή συνεχίζουν να δραστηριοποιούνται αυτή την περίοδο, ώστε να είμαστε προετοιμασμένοι για όταν ανοίξουν τα μαγαζιά να ρίξουμε ένα μεγαλό Χ ??

Παντως δεν μιλαω για μασατζουδες. Και επισης οταν μια παει με εναν δυο δεν ξερω και εγω σε ποσους αλλους θα τους εχει πει παντως σιγουρα σε μετρημενο αριθμο και αν ολοι ειναι υγιεις εδω και ποσο καιρο δεν νομιζω να υπαρχει κανενας κινδυνος. Και φορζα αυτο που λες δεν εχει καμια λογικη. Οταν ολα γυρισουν σε νορμαλ κατασταση ποσο καιρο θα περιμενεις για να πας σε οποιοδηποτε μαγαζι?
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.933
Κριτικές
2
Like
5.912
Πόντοι
1.056
Παντως δεν μιλαω για μασατζουδες. Και επισης οταν μια παει με εναν δυο δεν ξερω και εγω σε ποσους αλλους θα τους εχει πει παντως σιγουρα σε μετρημενο αριθμο και αν ολοι ειναι υγιεις εδω και ποσο καιρο δεν νομιζω να υπαρχει κανενας κινδυνος. Και φορζα αυτο που λες δεν εχει καμια λογικη. Οταν ολα γυρισουν σε νορμαλ κατασταση ποσο καιρο θα περιμενεις για να πας σε οποιοδηποτε μαγαζι?

Εγώ προσωπικά θα περιμένω τουλάχιστον ένα μήνα μετά γιατί θεωρώ ότι στην αρχή θα προσπαθήσουν οι περισσότερες (αν όχι όλες) να βγάλουν τα σπασμένα της νεκρής περιόδου
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Και εμενα με εχουν στειλει μηνυμα 2, δεν μπορω να πω ποιες δεν θελω να εκθεσω καταστασεις. Και μου εκανε μεγαλη εντυπωση. Λεω πως και με θυμηθηκε αυτη. Με την μια απο τις 2 κιολας της ειχα στειλει στο παρελθον εκατονταδες μηνυματα και ουτε μια απαντηση, τιποτα, τωρα ξαφνικα με θυμηθηκε....τι να πεις.
ειδες αδερφε ? οταν περναμε εμεις τηλεφωνα μας ειχαν στο γραψημο κ στο δουλεμα τωρα γυρισε ο τροχος κ μας ψαχνουν . Τωρα ,οπως ελεγε κ ο τερστιοσ Χαρρυ Κλην , με μια golgade βγαζεις γκομενα . Και κατσε να συνεχιστει κ τον Μαιο να γελασει καθε πικραμενος
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Εγώ προσωπικά θα περιμένω τουλάχιστον ένα μήνα μετά γιατί θεωρώ ότι στην αρχή θα προσπαθήσουν οι περισσότερες (αν όχι όλες) να βγάλουν τα σπασμένα της νεκρής περιόδου

Φίλε forza όσος καιρός και περάσει τα αρπακτικά δεν χορταίνουν....
όλες είναι το μυαλό τους είναι πόσα θα σου φάνε περισσότερα κάνοντας λιγότερα πράγματα
 

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Αντίσταση σε όλες αυτές διότι είναι αρπακτικά, μάθανε στην αρπακολατζίδικη δουλειά (μαύρα, ανασφάλιστη, βγάζω όσο πιο πολλά μπορώ από τα κορόιδα και υπηρεσίες μηδέν). Ρίξτης ένα άγριο βρίσιμο τώρα που σου απάντησε μετά από γράψιμο σε 200 μηνύματα.
Αυτές δεν έχουν μπέσα, η μόνη λύση είναι μέσω ψαξίματος να βρεθεί κάτι καινούριο..το οποίο είναι δυνατόν, εξάλλου στα μαγαζιά αυτά που πηγαίναμε συνήθως είχαμε χασούρα χρήματος με μηδαμινές υπηρεσίες...με πολύ ελάχιστες εξαιρέσεις.

 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Εγώ προσωπικά θα περιμένω τουλάχιστον ένα μήνα μετά γιατί θεωρώ ότι στην αρχή θα προσπαθήσουν οι περισσότερες (αν όχι όλες) να βγάλουν τα σπασμένα της νεκρής περιόδου

Φίλε forza όσος καιρός και περάσει τα αρπακτικά δεν χορταίνουν....
όλες είναι το μυαλό τους είναι πόσα θα σου φάνε περισσότερα κάνοντας λιγότερα πράγματα
Αντίσταση σε όλες αυτές διότι είναι αρπακτικά, μάθανε στην αρπακολατζίδικη δουλειά (μαύρα, ανασφάλιστη, βγάζω όσο πιο πολλά μπορώ από τα κορόιδα και υπηρεσίες μηδέν). Ρίξτης ένα άγριο βρίσιμο τώρα που σου απάντησε μετά από γράψιμο σε 200 μηνύματα.
Αυτές δεν έχουν μπέσα, η μόνη λύση είναι μέσω ψαξίματος να βρεθεί κάτι καινούριο..το οποίο είναι δυνατόν, εξάλλου στα μαγαζιά αυτά που πηγαίναμε συνήθως είχαμε χασούρα χρήματος με μηδαμινές υπηρεσίες...με πολύ ελάχιστες εξαιρέσεις.
ναι τις άτιμες..δε μας αγαπάνε καθόλου..μόνο για τα λεφτά μας θέλουνε..
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Έτσι όπως έγινε σε λίγο θα λησμονούμε που είχαμε την ελευθερία μας και κάναμε ότι ώρα θέλαμε αυτό που θέλαμε. Οι τιμές σας πείραξαν? Ας έχουμε ελευθερία και υγεία και τα άλλα έρχονται
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Χυστες στο ιντερνετ δινει βενους κ ακουα ανοιχτα.ισχυει??γτ μαζευτηκαν χαλικια
 

the reaper

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2020
Μηνύματα
17
Like
38
Πόντοι
0
Θα ανέβω την επόμενη βδομάδα στη Θεσσαλονίκη, λόγω δουλειάς.
Γνωρίζει κάποιος αν ο Στράτος ή η Ιωάννα είναι ανοιχτά?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.294
Like
8.899
Πόντοι
2.356

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
O Στρατος ειναι ενα παλιο μαγαζι  ειχε δυο μαγαζια σημερα ισως να υπαρχει καπου στην Αγγελακη
Αν αναφέρεσαι στον γνωστό Στρατο στην Αγγελακη (αριστερά , λίγο πριν την Εγνατία), είναι κλειστός.
 

Dr.Brown

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2020
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Αλάνια μου θυμάστε την ΆΡΙΑ από βανα?
Κάνα feedback από το κορίτσι? Ήταν ότι καλητερο έχω περάσει σε μασατζιδικο.
 

DrHex

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
102
Πόντοι
0
Όταν είχα πάει Βάνα ήταν 3 κοπέλες εκεί... Μια Μαρία αδύνατη μέτριο ύψος, μια νταρντανούλα με έκφυλο προσωπάκι και μεγάλα βυζιά(!) και τέλος μια μελαχρινή κοντούλα με τρελό κωλαράκι με τεράστιο χαμόγελο! Πιτσιρίκα.. Λογικά ξένη. Όνομα δεν θυμάμαι.. αν το ξέρει κανένας ας πει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom