Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Όπως αντιλαμβάνεστε, μετά και τις νέες εξαγγελίες Χαρδαλιά, τουλάχιστον ως τις 27 του μήνα, home made marmelade...
 

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Ξερουμε..αμα η Νατασα απο το Venus..κανει τπτ..βιζιτες??? το κοριτσι χαραμιζεται.....στο μασατζιδικο...
Αυτή η ερώτηση θέλει απάντηση; Σαν τι άλλη δουλειά ξέρει να κάνει αυτή όταν έφτιαξε με σιλικόνη το στήθος της με μοναδικό σκοπό να αδειάζει την τσέπη του άντρα με όπλο τα βυζιά της; Την έχεις ικανή να πάει καθαρίστρια σε ξενοδοχείο σαιζόν ή σε μπαρ; Για μπαρ στο Fever ναι. Που να αλλάξει χαρακτήρα αυτή, έμαθε σε τέτοια δουλειά. Μην την κλαις. Όλο και σε κάποιο σπίτι θα τρέχει κρυφά κυρίου με κωδικό sms 6 σωματική άσκηση....και βασικά την έχω δει, δεν έλεγε και πολλα...πιο πολύ για τρανς έμοιαζε με τόσο υπερβολικό φούσκωμα...
 

JIMARAS69

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2018
Μηνύματα
41
Like
16
Πόντοι
0
Kαλημερά.....είμαι πιασμένος θέλω μασάζζζ................
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.294
Like
8.899
Πόντοι
2.356
Αυτή η ερώτηση θέλει απάντηση; Σαν τι άλλη δουλειά ξέρει να κάνει αυτή όταν έφτιαξε με σιλικόνη το στήθος της με μοναδικό σκοπό να αδειάζει την τσέπη του άντρα με όπλο τα βυζιά της; Την έχεις ικανή να πάει καθαρίστρια σε ξενοδοχείο σαιζόν ή σε μπαρ; Για μπαρ στο Fever ναι. Που να αλλάξει χαρακτήρα αυτή, έμαθε σε τέτοια δουλειά. Μην την κλαις. Όλο και σε κάποιο σπίτι θα τρέχει κρυφά κυρίου με κωδικό sms 6 σωματική άσκηση....και βασικά την έχω δει, δεν έλεγε και πολλα...πιο πολύ για τρανς έμοιαζε με τόσο υπερβολικό φούσκωμα...
όχι κ τρανς η Νατάσα ο μουναρος θα τρελαθούμε τελείως

Οσο Για την Δουλειά αυτή πού κάνει έχει καλή κονομα γιατί να κάνει άλλη
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Εγώ δεν μπορώ να πω πως πέρασα άσχημα στο ζεσι σπα οπότε και να πήγα πέρασα πολύ καλά μα και ο μηχαλης το παιδί μια χαρά μου φέρθηκε μπράβο και στα κορίτσια του ζεσι μπράβο στα οποία κορίτσια είναι αυτά Μελίνα Μαρία Ελένη Άννα πολύ καλό μασάζ και καλή περιποίηση
ΣΥΜΦΟΝΩ μαζι σου φιλε μου.Καλες υπηρεσιες προσφερουν τα κοριτσια του Ζεσι και ο Μιχαλης ειναι πολυ ενταξει τυπος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Slaki

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
όχι κ τρανς η Νατάσα ο μουναρος θα τρελαθούμε τελείως

Οσο Για την Δουλειά αυτή πού κάνει έχει καλή κονομα γιατί να κάνει άλλη
Ναι βέβαια, η Νατάσα κορόιδο είναι να κάνει άλλη δουλειά με τόσο καλή κονομα;
Όλη η υπόλοιπη Ελλάδα χαζή είναι να πληρώνει εφορία, ΤΕΒΕ, ΙΚΑ; Και αυτή ξύπνια να τα παίρνει μαύρα και πολλά; Ότι παίρνεις όμως εύκολα δίνεις πίσω εύκολα.
Όσο για την κλαψα τι δουλειά θα κάνει τώρα η δυστηχη μην την κλαις. Πάλι θα έχει βρει κανέναν συνταξιούχο να ξετιναξει! Διότι έτσι έμαθε, επιλογή της. Δεν την είδα να τρέχει σερβιτορα Χαλκιδική σε ξενοδοχείο.
Αντίθετα τη βλέπω εδώ να παραφουσκωνει χείλη, βυζιά
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Προτείνω στις υπηρεσίες τους, όταν με το καλό τελειώσει η κορονο-περιπέτεια, να βάλουν όλα τα μασατζίδικα και την παρακάτω υπηρεσία:
 

Jimmy1912

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2019
Μηνύματα
370
Like
706
Πόντοι
81
Καλησπέρα. Πριν λίγες ημέρες είχα ζητήσει τον αριθμό του αντιστρές σε ιδιωτικό μήνυμα , επειδή τον έχασα λόγω αλλαγής νούμερου και συσκευής. Δεν βρέθηκε κάποιος και καταλαβαίνω, επειδή υπάρχουν πολλοί, που σάς πρήζουν. Με φαίνεται θα πάω να χτυπήσω το κουδούνι και ό,τι γίνει. Επίσης το zesi προτείνεται; Εμένα με ενδιαφέρουν και οι καλές υπηρεσίες και η εχεμύθεια
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.294
Like
8.899
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα. Πριν λίγες ημέρες είχα ζητήσει τον αριθμό του αντιστρές σε ιδιωτικό μήνυμα , επειδή τον έχασα λόγω αλλαγής νούμερου και συσκευής. Δεν βρέθηκε κάποιος και καταλαβαίνω, επειδή υπάρχουν πολλοί, που σάς πρήζουν. Με φαίνεται θα πάω να χτυπήσω το κουδούνι και ό,τι γίνει. Επίσης το zesi προτείνεται; Εμένα με ενδιαφέρουν και οι καλές υπηρεσίες και η εχεμύθεια
τελευταία ο Στέλιος είχε φύγει από το γνωστό μέρος
Οπότε κ να πας άδικα θα χτυπήσεις
Τώρα Για την νοελ πού λες ήταν πριν 7/8 χρόνια οπότε κ να πάρεις τηλ δύσκολα να σε θυμάται
 

Jimmy1912

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2019
Μηνύματα
370
Like
706
Πόντοι
81
Stallion, σε κάποια θα σε δώσω δίκιο, σε άλλα όχι. Η Νόελ ήταν εκεί πριν 4 ή 5 χρόνια. Το θυμάμαι, επειδή συνέπεσε με μια αλλαγή στην επαγγελματική μου ζωή. Έπειτα έχεις δίκιο πως άλλαξε στέκι, γιατί με το επιβεβαίωσαν και άλλοι. Τέλος πιστεύω πως θα με θυμηθεί. Ίσως όχι 100%, αλλά 70% πιστεύω πως ναι λόγω της ιδιότητας μου.
 

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
385
Κριτικές
4
Like
1.230
Πόντοι
361
Αυτή η ερώτηση θέλει απάντηση; Σαν τι άλλη δουλειά ξέρει να κάνει αυτή όταν έφτιαξε με σιλικόνη το στήθος της με μοναδικό σκοπό να αδειάζει την τσέπη του άντρα με όπλο τα βυζιά της; Την έχεις ικανή να πάει καθαρίστρια σε ξενοδοχείο σαιζόν ή σε μπαρ; Για μπαρ στο Fever ναι. Που να αλλάξει χαρακτήρα αυτή, έμαθε σε τέτοια δουλειά. Μην την κλαις. Όλο και σε κάποιο σπίτι θα τρέχει κρυφά κυρίου με κωδικό sms 6 σωματική άσκηση....και βασικά την έχω δει, δεν έλεγε και πολλα...πιο πολύ για τρανς έμοιαζε με τόσο υπερβολικό φούσκωμα...
Πως μπορούμε να τη βρούμε παιδιά την κοπέλα;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.294
Like
8.899
Πόντοι
2.356
Stallion, σε κάποια θα σε δώσω δίκιο, σε άλλα όχι. Η Νόελ ήταν εκεί πριν 4 ή 5 χρόνια. Το θυμάμαι, επειδή συνέπεσε με μια αλλαγή στην επαγγελματική μου ζωή. Έπειτα έχεις δίκιο πως άλλαξε στέκι, γιατί με το επιβεβαίωσαν και άλλοι. Τέλος πιστεύω πως θα με θυμηθεί. Ίσως όχι 100%, αλλά 70% πιστεύω πως ναι λόγω της ιδιότητας μου.
έχεις μήνυμα ;)
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.933
Κριτικές
2
Like
5.912
Πόντοι
1.056

Όταν με το καλό επανέλθουν τα πράγματα σε μια πιο φυσιολογική σειρά, πιστεύετε ότι τα ιδρύματα θα έχουν ίδιο ρόστερ και υπηρεσίες καλύτερο ή ακόμη χειρότερο;
Για τα free μιλάμε πάντα γιατί στα άλλα δεν έχω εικόνα/πρόσβαση
 

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Χειρότερο, διότι ο χαρακτήρας τους δεν αλλάζει. Δηλαδή ποιος χαρακτήρας; Του "μαδαω οικονομικά όσο μπορώ, προσφέρω λίγα, διότι είναι χαζοί οι άντρες" Εξάλλου επειδή δεν έχω στο ήλιο μοίρα ας βγάλω οσα μπορώ".
Εξάλλου και πριν την καραντίνα, ειδικά στο Relax Spa και Vana Spa, αρκετές θυμάμαι ζητάγανε παραπάνω για την ίδια υπηρεσία, επειδή εκείνη τη μέρα δεν είχε κίνηση....
Πότε θα βάλουν μυαλό; Ποτέ!
Μόνο όταν εμείς αρνηθούμε και ψάξουμε αλλού, σε άλλα μονοπάτια την ηδονή του μασάζ. Εννοώ σε ανεξάρτητες από Facebook, Instagram...
 

Chrisx32

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2020
Μηνύματα
27
Like
2
Πόντοι
0
Χειρότερο, διότι ο χαρακτήρας τους δεν αλλάζει. Δηλαδή ποιος χαρακτήρας; Του "μαδαω οικονομικά όσο μπορώ, προσφέρω λίγα, διότι είναι χαζοί οι άντρες" Εξάλλου επειδή δεν έχω στο ήλιο μοίρα ας βγάλω οσα μπορώ".
Εξάλλου και πριν την καραντίνα, ειδικά στο Relax Spa και Vana Spa, αρκετές θυμάμαι ζητάγανε παραπάνω για την ίδια υπηρεσία, επειδή εκείνη τη μέρα δεν είχε κίνηση....
Πότε θα βάλουν μυαλό; Ποτέ!
Μόνο όταν εμείς αρνηθούμε και ψάξουμε αλλού, σε άλλα μονοπάτια την ηδονή του μασάζ. Εννοώ σε ανεξάρτητες από Facebook, Instagram...
και πως θα βρεις στο fb και Insta σα να ψάχνεις φίλους στα αχυρα
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Όταν με το καλό επανέλθουν τα πράγματα σε μια πιο φυσιολογική σειρά, πιστεύετε ότι τα ιδρύματα θα έχουν ίδιο ρόστερ και υπηρεσίες καλύτερο ή ακόμη χειρότερο;
Για τα free μιλάμε πάντα γιατί στα άλλα δεν έχω εικόνα/πρόσβαση
Γενικα πιστευω οτι μετα απο τοση πεινα που εχει πεσει σε ολα τα ''ιδρυματα'' (μασαζ,κωλομπαρα, βιζιταδικα,strip κλπ) με το που ανοιξουν λυπαμαι τους πρωτους που θα πανε. Τα κοριτσια θα βγαλουν τα σπασμενα της καραντινας σε χρονο dt τοσοι λογαριασμοι μαζευτικανε καποιος πρεπει να πληρωσει. Οι πιο πολλοι θα ειμαστε κ ''χαρμανηδες'' θα μας σκησουν. Σημερα γνωστη μου κωλομπαρου μου εστειλε μυνημα κ ζητησε να της βαλω καρτα κ θα μου τα δωσει οταν ξεκινησει η δουλεια ........
 

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Αλίμονο σε αυτούς που θα πάνε στα μαγαζιά όταν ανοίξουν. Ο κωλοχαρακτηρας από τις κοπέλες αυτές, τις περισσότερες, δεν αφήνει καμία ελπίδα. Αρμεγανε πριν, τώρα δεν θα αρμεξουν; Πάντως μην τις κλαίτε, όλο και σε καμιά βίζιτα θα τρέχουν. Εθεάθη προχτές στην Β.Ολγας η Νατάσα με τα νύχια σιλικόνης από Venus Spa να μπαίνει σε ταξί! Α, να πάει που; Κωδικός 6 για άσκηση στο 13033;
Η μόνη λύση είναι να βρούμε μόνοι μας άλλες αλλού. Υπάρχουν αρκετές στο Facebook με λέξεις κλειδιά massage που κάνουν και πιο φτηνή και καλύτερη δουλειά.
Αλλάζει η καριολα συνήθεια; Αφού όλες μισούν τους άντρες, το έχει αναφέρει η άλλη στη Σταυρούπολη στο Venus Spa.....τους μισούν διότι από επιλογή τους το παρελθόν, παρόν και μέλλον είναι μόνο αυτή η δουλειά...ελάχιστες γλυτωσαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom